Bastiaan Don, „Token Factory“ generalinis direktorius – interviu serija

Bastiaanas Donas yra įkūrėjas & Abiejų generalinis direktorius Žetonų fabrikas ir blockimmo.

Kaip jūs pirmą kartą įsitraukėte į „blockchain“ erdvę?

2011 m. Pradžioje aš skaičiau apie Bitcoin internete skelbimų lentoje su daugybe aktyvių ir įdomių narių. Gana greitai mane labiau domino pagrindinė technologija ir pradėjau kasdien apie ją skaityti įvairiuose šaltiniuose (reddit, bitcointalk ir kt.). Po to, kai „Ethereum“ buvo pristatytas 2013 m., Po išankstinio pardavimo 2014 m. Ir paleidimo 2015 m., Atidžiai stebėjau pažangą ir galimybes. Po ICO beprotybės nusprendžiau būti aktyvus ir sujungti 2 pasaulius, kuriuos suprantu gana gerai, kaip nekilnojamasis turtas ir „Blockchain“, su rimtu požiūriu į produktų kūrimą ir reguliavimą..

Šiuo metu jūs valdote 3 projektus: „Blockimmo“, kuris specializuojasi nekilnojamojo turto ženklinime, „STX Swiss“, kuris yra decentralizuotas saugos žetonų keitimas, ir „TokenFactory“, kuris yra technologijų teikėjas turto skaitmeninimui. Ar galite pranešti mums, kuris buvo pirmas?

Aš esu iš nekilnojamojo turto pramonės, todėl esu gerai susipažinęs su iššūkiais, susijusiais su šia nelikvidia investicijų klase, ir su didelėmis įėjimo kliūtimis. Iš pradžių mano įkurta įmonė vadinosi „blockimmo“, turėdama viziją, kad kiekvienas galėtų investuoti į nekilnojamąjį turtą (prieigą) ir, be to, paversti šį turtą kažkuo likvidesniu. Su savo 2 fantastiškais kūrėjais (Michael Dietz / Jesse Ngatai) mes sukūrėme (pirminės emisijos) platformą viešoje „Ethereum Blockchain“, neįvedę jokių nuosavybės standartų ar nenaudingų tarpinių (naudingumo) žetonų. Be to, mes su Šveicarijos ir Lichtenšteino finansų reguliavimo institucijomis priėmėme keletą (sėkmingų) nutarimų, susijusių su turto ženklinimu. Siekdami įvykdyti savo antrąjį pažadą (likvidumas antrinei rinkai), mes inicijavome STX.SWISS, kad pademonstruotume patikimos, tarpusavio (decentralizuotos) biržos be operatoriaus mainus tokiam turtui kaip nekilnojamasis turtas. Apibendrinant, mes sukūrėme tokenizacijos sprendimą tiek pagrindinei, tiek antrinei rinkai. Siekdami išplėsti savo potencialius klientus ir partnerius, nusprendėme įmonę pervadinti į „Token Factory Switzerland Ltd.“. Platforma (prekės ženklas) „blockimmo“ natūraliai vis tiek bus naudojama nekilnojamojo turto ženklinimui.

„Blockimmo“ žymi nekilnojamąjį turtą, šiuo metu visi turtai yra Šveicarijoje. Ar matysime daugiau tarptautinių nekilnojamojo turto galimybių?

Taip, tikrai. Tiesą sakant, Šveicarijos nekilnojamojo turto rinka dėl savo patrauklumo tarp įsitvirtinusių žaidėjų (investuotojų) yra gana sudėtinga pradėti. Šiuo metu rengiame kelis projektus (tiek esamus, tiek nekilnojamojo turto plėtros projektus), kurie yra už Šveicarijos ribų ir apie kuriuos bus pranešta laiku.

Kaip sudaryti ir pasirinkti siūlomą nekilnojamojo turto portfelį?

Tai yra geras klausimas, kuris tinka bet kuriai nekilnojamojo turto investicinei platformai (neatsižvelgiant į tai, ar naudojate „blockchain“ technologiją). Dėl savo patirties nekilnojamojo turto rinkoje (daugiau nei 12 metų) ir, žinoma, dėl to, kad esame viena iš nedaugelio platformų, kurios iš tikrųjų jau turi nekilnojamąjį turtą su viešomis prieinamomis išmaniosiomis sutartimis dėl išduotų saugumo žetonų ir atsekamų sandorių. investicijų į viešąją „Ethereum blockchain“ – sulaukėme daug dėmesio ir sulaukėme daug prašymų dėl būsimų tokenizacijos atvejų.

Ar „STX Swiss“ šiuo metu yra licencijuota, jei ne jūs dabar įsigyjate licenciją? Kokioje jurisdikcijoje tai bus licencijuojama?

STX.SWISS yra decentralizuotas mainų būdas, įrodantis koncepciją, kaip apsaugos žetonai gali būti keičiami viešoje „Blockchain“ (Ethereum), nedalyvaujant jokiai kontroliuojančiai šaliai (operatoriui). Tai reiškia, kad jokia centralizuota šalis nekontroliuoja jokių svarbių elementų, kuriems reikalinga licencija, pavyzdžiui, piniginės (galima tik decentralizuota prieiga), bet ir svarbesnių elementų, tokių kaip užsakymų knyga (jų nėra) ar likvidumo teikėjai (įmanoma tik per decentralizuotas procesas). Daugiau informacijos galite rasti mūsų tinklaraščio įrašuose (aukštas lygis / labiau orientuotas į technologijas). Tačiau šiuo metu mes kuriame reguliuojamą mainą su centralizuotais elementais (norėdami valdyti tam tikrus elementus, kuriuos reguliatorius reikalauja valdyti). Tai darome kartu su licencijuotu institutu, įsikūrusiu Šveicarijoje, ir tikimės artimiausiu metu paskelbti daugiau informacijos.

Kokie reikalavimai pateikti norint pažymėti „STX Swiss“ saugos žetoną?

Mes reikalaujame, kad saugumo ženklą bet kuriuo metu galėtų kontroliuoti turto savininkas (emitentas). Paprasčiau tariant, tai daro mūsų kodavimo sprendimą unikalų, nes su „blockimmo“ („TokenFactory“) mes pristatome išmaniųjų sutarčių „baltąjį sąrašą“, kuris pridedamas prie numatytosios ERC20 žetonų išmaniosios sutarties. „Baltojo sąrašo“ viduje yra identifikuotų investuotojų adresai (tai reiškia, kad jie patyrė reikalavimus atitinkantį KYC / AML įlaipinimo procesą). Nors tai vadiname „baltuoju sąrašu“, tai iš tikrųjų yra žemėlapių sudarymo mechanizmas, todėl naudodamiesi mūsų sprendimu neprarasite (operacijų) greičio, nesvarbu, ar baltasis adresas yra tūkstantis, ar vienas milijonas..

„Token Factory“ siūlo turto skaitmeninimo paslaugas. Ar galėtumėte patikslinti, kokios yra skirtingų rūšių paslaugos?

Taip, šiuo metu mes siūlome svarbų galvosūkį tokenizavimui; yra techninis sprendimas, kuris prieš tai buvo kelis kartus patikrintas ir vykdytas ir yra prieinamas bet kokiam kitam turtui. Kitas svarbus aspektas yra tas, kad šis sprendimas yra pagrįstas vieša „Ethereum“ blokų grandine, atvirais standartais ir todėl yra būsimo „Decentralized Finance“ ekosistemos „ateities įrodymas“. Be to, mes neprivalome turto savininko (emitento) priklausyti nuo mūsų, jie visiškai kontroliuoja ir valdo išmaniuosius kontraktus, atstovaujančius tokenizuotą turtą. Žinoma, remdamiesi savo patirtimi, mes siūlome konsultavimo paslaugas daugiausia tokenizavimo tema ir finansų rinkos reikalavimais bei iššūkiais.

Kokias baltos etiketės paslaugas siūlo „Token Factory“?

Yra daugybė nišinių rinkų, kuriose yra stiprių dalyvių, o ženklinimas savaime suteikia naudos esamiems sprendimams. Esame pasirengę teikti savo techninį sprendimą kaip pilną baltos etiketės paslaugą („Software as a Service“ / „SaaS“) tiems žaidėjams ir šiuo metu aktyviai dirbame, kad artimiausiu metu ją paleistume..

Jūs siūlote investuotojų valdymą; ar galite papasakoti, kas yra šios valdymo paslaugos?

Svarbiausias galvosūkis, susijęs su saugumo žetonais, yra ne tik mūsų tinkle pateiktas baltasis sąrašas, bet ir tai, kaip jūs įtraukiate investuotojus ir kaip juos aktyviai valdote, kad laikytumėtės teisės aktų reikalavimų. Mes sukūrėme išsamų elektroninio įlaipinimo sprendimą, integruotą su stipriais KYC ir AML tiekėjais, ir siūlome tai savo klientams, kurie ieško veikiančio techninio sprendimo..

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti su mūsų auditorija?

Taip, šiuo metu esame labai artimi partneriui su stipriu, reikalavimus atitinkančiu partneriu ir tada galėsime pasiūlyti pilną „vieno langelio“ principą. Taigi ne tik tvirtas techninis sprendimas, bet ir teisinių, reguliavimo, atitikties, platinimo ir rinkodaros / viešųjų ryšių elementų sprendimas. Visi iš vieno tiekėjo, turintys praktinę patirtį, kokybę ir greitį, iš tikrųjų suprantantys tikrąją vertės pasiūlymą (likvidumo teikėją) tiek emitentui, tiek investuotojui. Mes vis dar esame simbolizavimo eros pradžioje ir mūsų laukia įdomūs laikai!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map