Andrew Gazdecki, „altcoin.io“ generalinis direktorius – interviu serija

2009 m. Andrew, kol jis buvo vyresnysis kolegijoje, įkūrė „Bizness Apps“ ir įtraukė jį į pasaulinę įmonę. Nuo tada jis padėjo daugiau nei 500 000 mažų įmonių bendrauti su savo klientais mobiliaisiais įrenginiais. 2018 m. „Bizness Apps“ įsigijo milijardo dolerių vertės privataus kapitalo įmonė.

Gazdeckis buvo pristatytas „The New York Times“, „Forbes Wall Street Journal, Inc.com“ ir „Entrepreneur Magazine“, taip pat žinomuose pramonės tinklaraščiuose, tokiuose kaip „Mashable“, „TechCrunch“ ir „VentureBeat“..

Džiaugiamės, kad Andrew Gazdeckis skyrė laiko savo užimtumui aptarti naujausią projektą.

AT: Pirmiausia, ar galite šiek tiek papasakoti apie savo projektą altcoin.io?

AG: „Altcoin.io“ yra decentralizuota kriptovaliutos keitykla, sukurta siekiant suteikti centralizuoto mainų greitį ir patogumą (pvz., „Coinbase“, pavyzdžiui), tačiau nėra jokios su laisvės atėmimu susijusios rizikos..

Pradėjęs prekiauti altcoinais, greitai supratau, kad populiariausios biržos buvo centralizuotos, perimdamos jų prekybininkų žetonų nuosavybę. Tai yra didžiulė saugumo rizika. Laikydami prekybininkų žetonus, šios biržos nesąmoningai kviečia vagystes. Nuo 2011 m. Pavogta milijardai dolerių, ir aš manau, kad žmonės nusipelno geresnio.

Taigi, „Altcoin.io“ bus ateities prekybos birža – jei norite, kriptografinė birža 2.0, kuri yra greita ir paprasta naudoti, tuo pačiu užtikrinant, kad prekybininkai visada galėtų kontroliuoti savo žetonus. Turėdami tokią ramybę, tikimės, kad ateityje kriptos išaugs iki trilijono dolerių rinkos viršutinės ribos.

AT: Neseniai jums pavyko pritraukti lėšų mainais į nuosavą kapitalą wefunder.com. Kas įkvėpė jus sutelkti lėšas, palyginti su tradiciniu ICO modeliu?

AG: Mums nereikėjo žetono, tad kam jį sukurti norint padidinti finansavimą? Kai kurie ICO turi teisėtą tikslą, tačiau mūsų keitimasis nesikliauja ženklu, kad veiktų. Tokio sukūrimas tiesiog nukreiptų dėmesį nuo geriausių pasaulyje kriptografinių mainų kūrimo, kad rastume ženklo, kurio mums tikrai nereikia, naudojimo būdą.

Dėl ICO paskirties kyla daug painiavos. Manau, kad jie galėjo nukristi iš malonės dėl tos paprastos priežasties, kad jie ne visada yra tinkami ar iš tikrųjų reikalingi „blockchain“ projektui nusileisti. Manome, kad mūsų sėkminga „WeFunder“ kampanija tai gana gerai įrodo.

AT: Jūs nusprendėte dėl „Ethereum“ blokų grandinės. Kas paskatino pasirinkti šią platformą, palyginti su EOS, NEO ar kita platforma?


AG: „Ethereum“ gyvuoja ilgesnį laiką, turi vieną didžiausių kūrėjų tinklų ir aktyviai dirba su „trilemmos“ mastelio didinimo, plazmos ir valstybiniais kanalais. Kiti „blockchain“ daro įdomius dalykus, tačiau dar per anksti manyti, kad jie pralenks „Ethereum“ ar net įvykdys savo pažadus.

Svarbu tai, kad „Ethereum“ labiau stengiasi sukurti keičiamą blokinę grandinę, kuri neaukotų decentralizacijos. Lengva būtų pasiekti mastą, paprasčiausiai sumažinant mazgų, atsakingų už naujų blokų kūrimą, skaičių, tačiau, mūsų nuomone, tai tik užmaskuota centralizacija. Pradėję ardyti decentralizaciją, prarandame jos pranašumus.

Todėl manome, kad „Ethereum“ yra mums tinkamas pasirinkimas, ir ateityje tikimės palaikyti kelių grandinių žetonų mainus.

AT: kuo jūsų mainai skiriasi nuo kitų decentralizuotų mainų, tokių kaip „Etherdelta“?

AG: Yra daugybė decentralizuotų biržų ir jos dar neturi tvarkyti, netoliese centralizuotų biržų prekybos apimčių..

Manome, kad esamų decentralizuotų mainų problema yra tris kartus: viena, jas sunku naudoti; antra, technologija yra lėta; ir trys, nepakankamai dėmesio skiriama likvidumui didinti.

„Altcoin.io“ yra ne tik decentralizuota birža, bet ir visiškai naujas prekybos variklis, sukurtas nuo pat pradžių, kad būtų saugus, greitas ir patrauklus tiek patyrusiems, tiek pradedantiems prekybininkams. Išleidžiame SDK, kad galėtume padėti kitiems mainams ir „dApps“ pasimokyti iš mūsų patirties ir netgi pasidalinti likvidumu tarp mūsų.

AT: Kaip mes visi žinome, kad saugumas yra nepaprastai svarbus mainų srityje. Kokių veiksmų imatės, kad užtikrintumėte altcoin.io mainai?

AG: „Altcoin.io“ remiasi į plazmą panašia šoninės grandinės architektūra, pirmą kartą aprašyta Vitaliko Buterino ir Josepho Poono baltojoje knygoje, Plazma: keičiamos autonominės išmaniosios sutartys. Plazma leidžia naudoti šonines grandines, kurios eina lygiagrečiai su blokų grandine ir kurios yra valdomos naudojant pažangias sutartis „Ethereum“ tinkle. Svarbiausia, kad jie yra saugūs.

Kai prekybininkai keičiasi žetonais, mazgai patikrina ir pasirašo kiekvieną operaciją naudodamiesi valdžios patvirtinimo sutarimo mechanizmu, kurį valdo mūsų partneris „Tendermint“. Kai prekybininkai atsiima lėšas, jie turi laukti nustatyto laiko, kad mazgai galėtų užginčyti bet kokį nesąžiningą elgesį. Jei kas nors daro ką nors nemalonaus, mazgai suveiks masinio išėjimo mechanizmą, kuris grąžins žetonus į paskutinę teisėtą „blockchain“ būseną.

Tai kartu su įprastomis blokų grandinės gynybomis, tokiomis kaip kriptografija, decentralizacija ir privatūs raktai, užtikrins, kad mūsų mainai yra saugiausi rinkoje. Kadangi mes niekada neprisiimame prekybininkų žetonų nuosavybės, nėra jokios su laisvės atėmimu susijusios rizikos – nėra įsilaužėlių „medaus puodo“ viliojančios atakos.

 

AT: Kaip saugomi vartotojų žetonai?

AG: Visi mūsų vartotojų žetonai saugiai saugomi pažangiose sutartyse „Ethereum“ tinkle. Mes niekada jų nekontroliuojame, o prekybininkus saugo mano anksčiau aprašytos saugumo priemonės. Žetonai saugomi prekybininkų piniginėse, kol jie nori prekiauti, o tada išmanioji sutartis ir šoninė grandinė bendradarbiauja, kad sujungtų prekybininkus ir vykdytų sandorius, neįtraukiant jokios trečiosios šalies..

 

AT: Dauguma biržų yra strategiškai atviroje jūroje tokiose jurisdikcijose kaip Malta, Singapūras, Šveicarija ir kt. Kas privertė jus apsispręsti veikti ne JAV?

AG: Mes matome, kad veikla JAV yra konkurencinis pranašumas. Aš taip pat myliu San Diego rajoną ir daugybę čia esančių talentingų protų, kurie gali padėti įgyvendinti mūsų decentralizuotus mainus.

Nors JAV šiuo metu lygina keletą reguliavimo trūkumų, mes manome, kad „blockchain“ erdvė turi neįtikėtiną potencialą, o būdami svarbiausiu dalyku, kai jie prasidės, suteiksime pranašumą prieš kitus projektus, pagrįstus kitur.

 

AT: Jūs anksčiau aptarėte saugos žetonus dienoraštis ir kitose platformose. Ar galite mums pasakyti, kaip jūs asmeniškai jaučiate šios erdvės augimo potencialą?

AG: Apsaugos žetonai yra paprasčiausias būdas suskaidyti realųjį turtą, kurio vertė siekia trilijonus dolerių. Kyla klausimas, ar turėtume dalyti dalimis, ir aš manau, kad atsakymas yra neabejotinai teigiamas – tai padidina likvidumą, demokratizuoja rinką ir supaprastina daugybę sudėtingos biurokratijos, susijusios su vertybinių popierių prekyba..

Mano nuomone, saugumo žetonų teikiama galimybė gerokai viršija net kriptovaliutų galimybes. Jie galėtų atstovauti viskam pasaulyje, kas turi vertę ir kuo šiuo metu prekiaujama pasaulio saugumo rinkose – tiesiogine prasme kelių trilijonų dolerių galimybė.

 

AT: Ar yra planų altcoin.io ateityje patekti į vertybinių popierių rinką?

AG: Mes tikime, kad saugos žetonų laukia puiki ateitis, ir mes norėtume padėti prekybininkams greitai, lengvai ir saugiai jais pasikeisti. Vertės skaitmeninimas ir dalijimas yra labai prasmingas, užtikrinant skaidrumą, efektyvumą ir padedant didesniam skaičiui žmonių pasidalyti savo ekonomikos turtais. Jei galime padėti palaikyti tokius pokyčius, tai gali būti tik geras dalykas.

 

AT: Ką dar norėtumėte paminėti altcoin.io?

AG: Ilgą laiką kūrėme tinkamas technologijas savo decentralizuotiems mainams, ir mes taip pat aistringai kuriame nuostabią vartotojo patirtį savo prekybininkams, įskaitant visą parą dirbantį klientų aptarnavimą. Taigi norėčiau pažadėti visiems potencialiems prekybininkams, skaitantiems šį interviu: Jei manote, kad galėtume kaip nors pagerinti savo mainus, praneškite mums ir mes stengsimės tai įgyvendinti. Mums ne visada gali pasisekti, tačiau stengsimės, kad „Altcoin.io“ būtų geriausia visų laikų prekybininkams sukurta birža..

AT: Dėkoju už jūsų laiką, aš asmeniškai tikiuosi ateityje naudoti „altcoin.io“ platformą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map