Tarass Kuliks, “Blockchain” biznesa attīstības nodaļas vadītājs zinātniskajā darbā – Interviju sērija

Tarass Kuliks ir Blockchain biznesa attīstības vecākais viceprezidents Galvenais zinātniskais. Kulika kunga karjera ir progresējusi, pateicoties arvien augstākām lomām digitālo aktīvu, investīciju banku un tehnoloģiju nozarēs. Viņš ir izveidojis un vadījis komandas, kas nodarbojas ar digitālo aktīvu ieguves infrastruktūras darbību un attīstību visā pasaulē. Turklāt viņš ir veicinājis un pārvaldījis attiecības ar galvenajiem pasaules tehnoloģiju līderiem, tostarp Samsung un Ennoconn. Pirms darba digitālo aktīvu nozarē Tarass bija investīciju baņķieris, kas ar TD Securities aptvēra plašsaziņas līdzekļu un tehnoloģiju nozari.

Kas jūs sākotnēji piesaistīja blokķēdei un digitālajiem aktīviem?

Sākotnēji mani piesaistīja blokķēde un digitālie aktīvi ar pieņēmumu, ka pamatā esošā tehnoloģija tika veidota, balstoties uz tās iespējām izjaukt finanses un vērtības apmaiņu, līdzīgi kā internets izjauca tirdzniecību un praktiski visu mūsu dzīves veidu. Piedalīties šāda veida tehnoloģiskajās pārmaiņās jau no paša sākuma bija ne tikai aizraujoši, bet arī izglītojoša pieredze “radošā iznīcībā”.

Vai jūs varat apspriest, kā jūs no investīciju bankas pārgājāt uz bitcoin ieguvi?

Es pavadījis gandrīz 3,5 gadus investīciju bankās, aptverot tradicionālās kalnrūpniecības (zelta, PGM, dzelzs rūdas, vara uc) un TMT nozares, attiecīgi ar BMO Capital Markets un TD Securities, es pieņēmu lēmumu, ka tā vietā, lai paliktu un atrastu arvien lielāka loma banku jomā, lai izmēģinātu spēkus nozarē; īpaši blockchain.

Atradu Biznesa attīstības lomu Toronto, strādājot ar Decentral, Jaxx hot wall veidotāju. Mēs bijām 2017. gada ICO traku vidū un mums paveicās strādāt un satikt daudzas ievērojamas komandas digitālo aktīvu ekosistēmā. Daudzi cilvēki to neapzinās, bet Ethereum tika dibināts un izveidots Toronto, Kanādā.

No Decentral es tiku pieņemts darbā privātā ģimenes birojā, lai palielinātu viņu globālo kalnrūpniecības floti, kad viņi meklēja saskari ar digitālo aktīvu telpu, izmantojot infrastruktūru un bitcoin ieguvi. Pārējā ir, kā saka, vēsture …

Kur ģeogrāfiski atrodas Core Scientific digitālās raktuves?

Pašlaik Core Scientific digitālās raktuves / mitināšanas iekārtas atrodas piecos datu centros – divi Ziemeļkarolīnā, divi Džordžijā un viens Kentuki.

Kādi digitālie aktīvi pašlaik tiek iegūti?

Core Scientific klienti šobrīd var iegūt BTC, BCH, ETH, ETC, SiaCoin, Zcash un daudzas citas alt monētas. Mūsu klienti galvenokārt izmanto SHA256 ASIC, bet mums ir arī ļoti liels un augošs GPU parks, kā arī jaunāki ASA, kas nav SHA256..

Apkārt digitālajai kalnrūpniecībai bieži trūkst regulējuma skaidrības, kāda veida regulējums ir vajadzīgs, lai vēl vairāk mudinātu institucionālos investorus iesaistīties?

Dažu pēdējo ceturkšņu laikā mēs esam redzējuši, ka politikas veidotāji precizē vairāk noteikumu par kriptogrāfiju. It īpaši jūlijā Valūtas kontroliera birojs skaidrojošā vēstulē paziņoja, ka federāli regulētas bankas un krājbankas tagad var sniegt pakalpojumus kriptogrāfijas jaunizveidotajiem papildus ar kriptogrāfijas valūtu saistīto kriptogrāfisko atslēgu glabāšanai. klientiem.

Lai gan tas ir solis pareizajā virzienā, valdībai būtu jādara vairākas papildu lietas, lai atbalstītu digitālo ieguves rūpniecību. Konkrēti, samazinot vai atceļot digitālo aktīvu ieguves aparatūras tarifus, atvieglojot nodokļu slogu, lai veicinātu ārvalstu tiešos ieguldījumus no ārzemēm ASV bāzētu digitālo aktīvu ieguves operatoros un radītu stimulus, lai mudinātu digitālās ieguves nozari pievērsties atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanai enerģijas vajadzības.

Pieaugot institucionālo investoru interesei, arvien vairāk kļūst par valsts prasību, lai regulatori nopietni uztvertu digitālos aktīvus. Uzņēmumā Core Scientific mēs esam sajūsmā par pieaugošo digitālo aktīvu pieņemšanu un regulatīvo noskaņojumu; un noteikti ar nepacietību gaidu, kad ASV turpinās pielāgot savu kriptogrāfijai draudzīgo politiku, lai ļautu mūsu valstij turpināt būt patiesas līderes lomā digitālajā kalnrūpniecības nozarē..

Vai ir kādas piegādes ķēdes problēmas ar tādiem piegādātājiem kā Bitmain?

Mums ir ļoti cieša sadarbības partnerība ar Bitmain Technologies. Bitmain ir bijis ārkārtīgi profesionāls, un mašīnas, kuras mēs pasūtījām no viņiem klientu vārdā, turpina piegādāt ātri un efektīvi, bez pārāk daudz kavēšanās ar piegādi.

Pēdējo trīs gadu laikā mēs esam cieši sadarbojušies ar Bitmain, uzsākot pirmā Skudru apmācības akadēmija ārpus Ķīnas un veicinot mūzikas ierakstu iegādi 17 595 vienības S19 Antminers agrāk šajā gadā. Pavisam nesen Core Scientific tika nosaukts arī par Bitmain vienīgo kooperatīvu remonta centrs Ziemeļamerikā. Uzņēmumam Core Scientific ir lieliskas darba attiecības ar mūsu piegādātājiem, un viņam nav šaubu par viņu iespējām apkalpot mūs un mūsu klientus.

Kā investori var vislabāk ierobežot riskus, kas saistīti ar digitālo ieguvi?

Investoriem patiešām vajadzētu pavadīt daudz laika, veicot pienācīgu rūpību attiecībā uz operatoriem, ar kuriem viņi vēlas izvietot ievērojamas kapitāla summas. Ja komandu, kas vada operācijas, nevar atrast tiešsaistē … padomājiet vēlreiz. Core Scientific ir izturējis vairākus gadus ilgu audita pārskatu&Y un ir vērsti uz šī sektora uzticamības līmeņa nodrošināšanu.

Vai jūs varētu apspriest pašreizējos digitālās ieguves telpas līderus?

Kaut arī Ķīna ir neapstrīdama līdere bitkoīnu ieguves jomā, a bitcoīna ieguves karte, ko izstrādājusi Kembridžas universitāte nesen norādīja, ka kalnrūpniecības hashrate globālā diversifikācija pieaug, un tādi reģioni kā Ziemeļamerika, Austrumeiropa un Tuvie Austrumi sacenšas kļūt par pasaules līderi. Jo īpaši Ziemeļamerika ir kļuvusi par globālu kalnrūpniecības centru, pateicoties ideālam ģeopolitiskajam klimatam, enerģētikas infrastruktūrai un pieaugošai institucionālai interesei no tādiem spēlētājiem kā: Digital Currency Group (DCG), kas nesen paziņoja par 100 miljonu ASV dolāru investīciju izvērsties bitcoin ieguves rūpniecībā Ziemeļamerikā.

Core Scientific piedāvā arī papildu blokķēdes veida pakalpojumus, vai jūs varētu apspriest, kas tie ir?

Lai gan šobrīd es nespēju apspriest konkrētus mūsu piedāvātos pakalpojumus, es varu teikt, ka tuvākajā nākotnē mēs paziņosim par vairākiem aizraujošiem piedāvājumiem.

Core Scientific piedāvā datu zinātnes risinājumus uzņēmumiem, kuriem jāizmanto dziļa mācīšanās. Vai jūs varētu apspriest, kā Core Scientific var palīdzēt uzņēmumiem šajā jomā?

Augstas veiktspējas skaitļošana un mākslīgais intelekts ir apvienojušies, lai radītu risinājumus, kas aptver dažādas nozares, sākot no seismiskās analīzes veikšanas naftas un gāzes jomā, līdz sarežģītu risku aprēķināšanai finanšu tirgos..

Uzņēmumā Core Scientific mēs esam sadarbojušies ar NVIDIA, GPU izgudrotāju, kā arī mākoņdatu pakalpojumu līderi NetApp, lai nodrošinātu bezmaksas piekļuvi AI un datu inženierijas infrastruktūrai GPU paātrinātai jaunai ar koronavīrusu saistītai izpētei. Pavisam nesen mēs no Atrio iegādājās noteiktus aktīvus un tehnoloģijas, veiktspējas kritisko AI un augstas veiktspējas skaitļošanas mākoņpakalpojumu uzņēmums, kas arī ļāva mums palīdzēt pētniekiem paātrināt uz AI balstītu genomikas pētījumu, lai apkarotu pandēmiju.

Vai vēlaties vēl dalīties par Core Scientific?

Mēs esam vērsti uz to, lai turpinātu paātrināt digitālo aktīvu ieguves vietu Ziemeļamerikā, jo mums ir ieplānoti daudzi aizraujoši paziņojumi 4. ceturksnī, ar kuriem mēs nevaram vien sagaidīt dalīšanos.

Paldies par lielisko interviju, jāapmeklē lasītāji, kuri vēlas uzzināt vairāk Galvenais zinātniskais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map