Srdjan Mahmutovich, Kriptomat – Interviju sērijas dibinātājs

Srdjans Mahmutovičs ir tehnoloģiju entuziasts un uzņēmuma dibinātājs Kriptomat apmaiņa, kurā tiek vākti līdzekļi, piedāvājot drošības žetonu. Iepriekš viņš ir izveidojis veiksmīgu B2B digitālā mārketinga aģentūru, kurā strādā 40 darbinieki un kolēģi. Viņš arī strādāja par Telemach tīmekļa izstrādes vadītāju.

Antuāns: Kad Kriptomat pirmo reizi tika palaists un kāpēc jūs nolēmāt sākt kriptonauda apmaiņu?

Srdjans: Kriptomat tika atvērts sabiedrībai 2018. gada 15. jūlijā. Mēs identificējām nepieciešamību pēc pakalpojuma, kuru ikviens varētu izmantot (piemēram, mūsu draugi un ģimenes locekļi). Mums ir misija ienest kriptogrāfiju katrā mājsaimniecībā un to darīt, lai izveidotu vienkāršu, tomēr spēcīgu pakalpojumu, ko ikviens var izmantot. Tas ļaus pilnīgi iesācējiem iekļūt kriptovalūtu pasaulē ārkārtīgi vienkāršā, drošā un ātrā veidā.

Antuāns: No kurām valstīm jūs pašlaik pieņemat klientus?

Srdjans: Pašlaik mēs pieņemam klientus no 82 pasaules valstīm. Tie ir uzskaitīti šeit: https://kriptomat.io/global/

Antuāns: Cik aktīvu klientu jums pašlaik ir? No kurienes rodas lielākā daļa šo lietotāju?

Srdjans: Šobrīd mums ir vairāk nekā 10 tūkstoši reģistrētu lietotāju un stabils pieaugums par 20–25% mēnesī no mēneša. Lielākā daļa lietotāju nāk no Eiropas, taču, nesen pievienojot vairāk maksājumu veidu, mēs redzam pakāpenisku klientu pieaugumu no visas pasaules. Mūsu nākamais mērķis ir 100 000 reģistrēto lietotāju atzīme, un mēs ceram to sasniegt līdz 2019. gada beigām.

Antuāns: Vai drīzumā tiek plānots pieņemt klientus ārpus Eiropas?

Srdjans: Mēs jau pieņemam klientus ārpus Eiropas, bet mēs strādājam pie vairāku maksājumu iespēju pievienošanas, lai sniegtu patiesu atbalstu visā pasaulē. Pašlaik mēs atbalstām Skrill, kas ir patiešām globāls, taču mēs pievienosim jaunus vietēji populārus maksājuma veidus.

Antuāns: Kādas valūtas var iegādāties Kriptomat biržā?


Srdjans: Jūs varat iegādāties 29 kriptovalūtas; tie ir uzskaitīti šeit: https://kriptomat.io/price-of-cryptocurrencies/

Antuāns: Vai varat pastāstīt par savu gaidāmo drošības marķiera pārdošanu? Kas ir soft-cap, hard-cap un kādi būs ieguldītājiem piedāvātie ieguvumi?

Srdjans: Mēs esam nonākuši posmā, kad mums ir nepieciešams kapitāls, lai paātrinātu izaugsmi un virzītu mūs uz nākamo līmeni. Mēs esam nolēmuši veikt STO, jo tas ir novatorisks veids, kā piesaistīt kapitālu, kas ļauj mūsu esošajiem lietotājiem un kopienas locekļiem, kuri jau tic mums, ieguldīt mūsu projektā. Mēs vēlamies ne tikai iegūt ieguldījumu, bet arī lojālus lietotājus, kuri arī evaņģelizēs un izmantos mūsu pakalpojumus. Tā ir abpusēji izdevīga situācija. Ja mēs gūsim panākumus, mūsu ieguldītāji būs veiksmīgi, un mēs uzskatām, ka mums ir daudz labākas iespējas uzbūvēt kaut ko lielu, ja mūsu investori ir mūsu lietotāji, kuri faktiski izmanto pakalpojumu.

Mēs meklējam investīcijas 1,8 miljonu eiro apmērā. Mēs saviem investoriem piedāvājam 8% no mūsu ieņēmumiem un 4% no auditētās peļņas.

Mīkstais vāciņš ir 1 miljons eiro, un mēs paturam tiesības atcelt marķiera izsniegšanu, ja to nepanākam. Sīkāka informācija ir atrodama mūsu drošības piedāvājuma dokumentā, kuru varat iegūt kopfinansēšanas platformā Desico, kas gatavojas izsniegt mūsu drošību. Lai tur nokļūtu, dodieties uz https://kriptomat.io/sto

Antuāns: Kam šie līdzekļi tiks izmantoti?

Srdjans: Līdz šim mēs esam koncentrējušies uz produkta izveidi, attiecībām un biznesa modeļa pierādīšanu. Ar jaunajiem fondiem mēs koncentrēsimies uz lietotāju iegūšanas mehānismu izveidi un platformas uzlabošanu.

STO laikā savākto līdzekļu izlietojuma orientācija:

– 60% izaugsme – mārketings, klientu bāzes pieaugums

– 18% produktu izstrāde

– 12% drošība, atbilstība

– 10% operācijas, atbalsts

Viena svarīga lieta, kas šeit jāņem vērā, ir tā, ka kriptogrāfijas tirgus ir agrīnā stadijā un lietas virzās ātri. Mēs līdz šim esam diezgan veiksmīgi manevrējuši un pielāgojušies pēkšņām tirgus izmaiņām, un to mēs plānojam darīt arī nākotnē. Ja tirgus situācija būtiski mainīsies, mēs vajadzības gadījumā mainīsimies un mainīsim virzienu.

Antuāns: Tirgus sāk kļūt piesātināts ar apmaiņu, kā jūs atšķirsieties?

Srdjans: Tāpēc, ka mēs radām dažus lieliskus jaunus produktus. Mēs integrējam nākamās paaudzes Ethereum bāzes ERC-1155 marķierus mūsu Kriptomat apmaiņā. Šī uz blokķēdes balstīto virtuālo vienumu pieņemšana ir pirmā šāda veida pieeja, un tā tiek veidota, lai spēlētu lietotāju pieredzi. Citiem vārdiem sakot, tā ir uz blockchain balstīta atlīdzības programma, kas veicinās lojalitāti, palielinās klienta dzīves vērtību un paātrinās lietotāju iegūšanu.

Nesen mēs esam uzsākuši revolucionāru ERC1155 žetonu kaltuves portālu, kas ikvienam pasaules iedzīvotājam dod iespēju izveidot savus pielāgotos žetonus. Lietošanas gadījumu ir neskaitāmi daudz, un mēs pat neesam saskrāpējuši virsmu, ko var izdarīt ar tik spēcīgu rīku.

Tāpēc šķiet, ka mēs vairāk virzāmies uz spēlētāju un spēļu izstrādātāju atbalstīšanu. Tas nozīmē, ka mēs kā birža vairāk pievērsīsimies spēļu kopienai, un viņi varētu būt tikai pirmais klientu segments, kas pilnībā pieņēmis kriptogrāfiju.

Antuāns: Kādi ir Kriptomat ilgtermiņa plāni?

Srdjans: Mūsu misija ir ienest kriptovalūtas katrā mājsaimniecībā. Tas var notikt ar to, lai cilvēkiem sniegtu vislabāko veidu, kā apmainīties ar digitālajām valūtām, vai arī par vērtīgu produktu vai lietojumu, kas izmanto blokķēdi un kriptogrāfiju. Lai kā arī būtu, mēs patiesi ticam, ka šī tehnoloģija tiks integrēta visās mūsu dzīves porās, un tāpat kā interneta protokoliem, lai to izmantotu, cilvēkiem nebūs precīzi jāzina, kā tā darbojas..

Antuāns: Vai vēl vēlaties dalīties ar Kriptomat?

Srdjans: Mēs esam ļoti pārredzami ar savu sabiedrību, un mēs atzinīgi vērtējam atklātu diskusiju mūsu sociālo mediju kanālos. Es aicinu visus, kas to lasa, pievienoties mūsu Telegram kanālam, kur jūs varat runāt tieši ar mūsu komandas locekļiem. Mēs zinām, ka bieži ir grūti uzturēt personiskas attiecības ar kopienu, kad lietotāju skaits sāk eksponenciāli pieaugt, taču mēs cenšamies kopīgi atbildēt uz katru atsevišķo ziņojumu.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Kriptomat vietne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map