Metjū Le Merle, Vispārējās protokolu alianses – interviju sērijas priekšsēdētājs

Metjū Le Merle ir grupas dibinātājs un vadošais partneris Piektais laikmets un Keiretsu galvaspilsēta – aktīvākie agrīnās stadijas riska investori, kas gadā atbalsta gandrīz 200 uzņēmumus. Viņš ir Securitize (Eiropa) un CAH priekšsēdētājs, SFOX priekšsēdētāja vietnieks un Warburg Pincus padomnieks..

Viņš ir arī līdzautors Blockchain Competitive Advantage, grāmatai, kuru mēs ļoti iesakām gan uzņēmējiem, gan investoriem telpā, kas ir pieejama Amazon, Apple un Smashwords cietajā un brošētajā, e-grāmatā un dzirdamā veidā..

Nesen viņš ir kļuvis par jauna projekta priekšsēdētāju Vispārējā protokola alianse.

Kopš mūsu pēdējās intervijas ir pagājis gandrīz gads, vai jūs esat apmierināts ar digitālo aktīvu un digitālo vērtspapīru attīstības gaitu?

Antuāns, ir lieliski atkal runāt ar tevi. Esmu daudz iemācījies, lasot Securities.io 2020. gadā. Paldies, ka esat digitālo naudas un aktīvu ticīgais un autoritāte.

Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, vairumā gadījumu 2020. gads ir ievērojami paātrinājis apņemšanos un progresu digitālo naudas līdzekļu un digitālo līdzekļu jomā visā pasaulē. Šīs ziņas pēdējā gada ceturksnī nākušas ātri un nikni. Ķīna, PayPal, Square, Bitcoin cena, DeFi, Tudor Jones, Miller, saraksts turpinās un turpinās. Tiem no mums, kas strādā kriptogrāfijā un blokķēdē, dažkārt pasaules suverēno vienību un lielāko finanšu institūciju progress var šķist lēns, taču viņi patiešām nāk uz kuģa tagad, un temps paātrinās.

Jūs pašlaik esat jaunā projekta priekšsēdētājs, kas ir Universālā protokola alianse (UPA)?

Universālās protokola alianses vīzija ir tā, ka katra aktīvu klase tiks digitalizēta un marķēta. Mēs esam līdzīgi domājošu kriptovalūtu uzņēmumu un blokķēdes pionieru alianse, ieskaitot Bittrex Global, CertiK, Piektais laikmets, Hard Yaka, Infinigold, Ledger un Uphold. Mēs gatavojamies sākt darboties vairāku lielu digitālo līdzekļu veidā, un es ar prieku piekritu vadīt aliansi un palīdzēt to virzīt uz priekšu.

Vai jūs varētu dalīties ar UPA ģenēzes stāstu?

Toreiz es vēl nebiju tuvumā, bet es zinu, ka tā ir bijusi aizraušanās ar daudziem, tostarp JP Theriot (CEO Uphold) un Greg Kidd (Dibinātājs Hard Yaka), kas bija divi, kas mani ieviesa miksā. Katra alianses locekļa vadība uzskata, ka katrs aktīvs ir jāpārveido digitalizācijā un lai to izdarītu, ir nepieciešama platforma, kas ir izveidota mērķim. Lai to izdarītu, ir nepieciešami pāris gadi, taču šodien mēs zinām, kā marķēt un pārredzami pamatot jebkuru aktīvu. UP alianse koncentrējas uz stablecoec un kriptogrāfijas precēm, un tā jau ir veiksmīgi izdevusi Universal Gold (UPXAU), Universal Dollar (UPUSD), Universal Bitcoin (UPBTC) un Universal Euro (UPEUR). Visi ir iesaiņoti marķieri Ethereum tīklā, un tiem ir caurspīdīgs vērtības pamatojums ar publisku reģistru par pamatā esošo nodrošinājumu.

2020. gada 1. decembrī UPA uzsāka Universal Carbon (UPCO2) pasaulē pirmo tirgojamo oglekļa marķieri. Vai jūs varat apspriest, kas ir šis marķieris?

Universal Carbon ir vienkāršākais, pieejamākais, drošākais un uzticamākais veids, kā ikviens var iegādāties, turēt, sadedzināt vai pārdot REDD + lietus mežu oglekļa kredītus. Precīzāk, UPCO2 žetoni ir apzīmēti brīvprātīgi oglekļa kredīti, kas veidoti uz Ethereum blokķēdes. Katrs UPCO2 marķieris norāda uz viena gada CO2 emisiju novēršanu, ko Verra un citu vadošo standartu aģentūru reģistros pamato verificētās oglekļa vienības, un reāllaika pārredzamību nodrošina Vispārējā protokola alianses izveidotie “iesaiņojuma” ERC-20 marķieri..

Kā brīvprātīgie oglekļa kredīti piedāvā ekonomiskas priekšrocības salīdzinājumā ar regulētajiem kredītiem?

Ja ar regulētiem kredītiem jūs atsaucaties uz valdības izdotiem oglekļa emisiju ierobežojumiem ierobežojošajiem un tirdzniecības tirgiem, tie ir svarīgi, un es esmu Spark Change padomnieks, kas tos apzīmē arī. Tomēr UPCO2 īpaši atbalsta oglekļa kredīti, kas izsniegti partijām, kas palīdz glābt vai aizsargāt pasaules lielos lietus mežus Āfrikā, Amerikā un Āzijā.

Abi ir kā āboli un apelsīni – ļoti atšķirīgi, bet abi joprojām ir augļu veidi. Neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat valdības izdotas oglekļa emisijas kvotas vai brīvprātīgus REDD + oglekļa kredītus, jūs sperat svarīgu soli, lai izdarītu spiedienu uz piesārņotājiem, lai virzītos uz tīru praksi. Pieaugot pieprasījumam pēc oglekļa sadales un / vai kredītiem, vai nu cena pieaug, liekot piesārņotājiem maksāt vairāk par emisijām, vai arī jāsniedz vairāk oglekļa kredītu. REDD + gadījumā tas nozīmē lielāku pieprasījumu pēc projektiem, kas aizsargā pasaules lietus mežus, kas savukārt palielina kapitāla plūsmu uz šiem cienīgajiem projektiem..

Protams, valdības izlemj, cik daudz oglekļa kvotu tās nolemj izsniegt, turpretī REDD + oglekļa kredīti galu galā ir ierobežots resurss.

UPA ir liels partneru tīkls, kā šis tīkls palīdzēs palielināt UPCO2 marķieru skaitu un likviditāti?

Mēs domājam, ka UPCO2 ir vērtīgs papildinājums katra digitālā maka un apmaiņas piedāvājumam, un mēs atzinīgi vērtējam iespēju sadarboties ar viņiem. Klimata pārmaiņas ir tik svarīgs jautājums, ka mēs esam izvēlējušies UPCO2 izstrādāt tā, lai ikviens, kurš vēlas to darīt pieejamu saviem klientiem un lietotājiem, būtu viegli pieejams un lietojams..

Ir svarīgi atzīmēt, ka ikvienā aptaujā, kuru esmu redzējis par digitālajiem pamatiedzīvotājiem, tūkstošgadīgajiem, kriptonauda faniem un tā tālāk, pastāvīgi teikts, ka no 70 līdz 90% klimata pārmaiņas ierindo kā vienu no jautājumiem, kas viņiem visvairāk rūp. Es domāju, ka JEBKURS digitālais seifs, valūtas maiņas punkts vai konts, neatkarīgi no tā, ko piedāvā kriptogrāfija vai tradicionālas iestādes, kas nenodrošina risinājumu šīs svarīgās tēmas atbalstam, saskaras ar risku tikt uzskatītam par pret vidi vērstu un, iespējams, par klimata pārmaiņu noraidītāju.

Kādas ir jūsu prognozes 2021. gadam?

Mēs tikko ierakstījām mūsu top 10 2021. gada blokķēdes prognozes, un tās var atrast vietnē www.blockchaincoinvestors.com. Lai sniegtu jums dažus svarīgākos aspektus, Ķīna pilnībā izmantos digitālo juaņu, bankas pļāpās pēc PayPal un Square, jo tagad viņiem ir risks noasiņot klientus, ja viņi to nedara, un kriptogrāfijas preces kļūs par vēlamo ieguldījumu veidu dārgmetāli, retzemju zemes un, protams, oglekļa kredīti. Mūsu top 10, protams, sarakstā ir daudz ko iemācīties.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties attiecībā uz UPA vai UPCO2?

UPA uzskata, ka katra aktīvu klase tiks digitalizēta un marķēta. Tas ir bijis daudz darba, taču šodien UPA platforma ir sasniegusi tādu attīstības līmeni, ka, ja vēlaties izveidot lietderības marķieri, marķētu preci, patentētu digitālo valūtu vai jebkāda veida pamatotu marķieri, mēs to varam izveidot jums. dažu nedēļu laikā – process parasti ilgst mēnešus, ja ne gadus, jo mums ir pilnībā darbspējīga žetonu fabrika.

Kad mēs sākām runāt par globālo klimata krīzi un lietus mežu oglekļa kredītu nepieejamību lielākajai daļai cilvēku, kuriem tas rūp, bija pilnīgi dabiski, ka mēs nolēmām sākt pasaulē pirmo simbolizēto oglekļa kredītu.

Mani citē: “Šī man bija spuldze. Apvienojiet digitālo līdzekli ar lietus mežu oglekļa emisiju kompensāciju un nodrošiniet piekļuvi visiem pasaules iedzīvotājiem. Kā tā nevarētu būt lieliska ideja? ” Es tam ticu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map