Kreigs Makgregors, DSTOQ – Interviju sērijas izpilddirektors

Kreigs Makgregors ir DSTOQ izpilddirektors un kriptovalūtas telpā ir bijis iesaistīts kopš 2013. gada. Daļa viņa iepriekšējās pieredzes ietver darbu Bloomberg, kur viņš koncentrējās uz banku, apdrošināšanas un nekustamā īpašuma sektoru analīzi. Viņa darba pieredze ietver arī ieguldījumu analīzi un +30 uzņēmumu portfeļa pārvaldīšanu ~ 600 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Mēs esam priecīgi, ka Kreigs atņēma brīvo laiku no aizņemtības, lai apspriestu DSTOQ.

A. T.: Vai mūsu lasītāju labā, lūdzu, īsumā izskaidrojiet DSTOQ?

CMG: DSTOQ ir licencēta birža drošības žetonu tirdzniecībai. Mums ir gala risinājums drošības marķieru tirgum, izmantojot divus galvenos mūsu biznesa pīlārus: pirmkārt, mūsu regulēto decentralizēto tirdzniecības platformu, un, otrkārt, mēs apzīmējam arī vērtspapīrus, kas tiks tirgoti mūsu platformā. Abu kombinācija ļauj mums apkalpot abas nozares puses: emitentus un investorus.

A. T.: Šī pieeja no gala līdz galam daudziem jūsu konkurentiem izklausās pavisam citādi, kāds ir jūsu pamatojums?

CMG: Pēc padziļinātas analīzes un tirgus izpētes mēs atklājām, ka marķēšanas un tirdzniecības platformas kombinācija bija labākā pieeja, lai maksimāli palielinātu vērtību un piegādātu klientiem to, kas viņiem visvairāk vajadzīgs. Daudzi projekti drošības marķiera telpā aplūko tikai marķēšanu, kas pats par sevi nav īpaši vērtīgs, ja nav drošības marķieru tirdzniecības platformu. Arī mūsuprāt, visticamāk, neizdosies izveidot tīru tirdzniecības platformu drošības žetoniem, neizprotot marķēšanu.

Mums ir paveicies, ka esam spējuši izveidot spēcīgu komandu ar pamatkompetencēm abās jomās, un tāpēc izvēlējāmies izveidot gan marķēšanas, gan tirdzniecības platformu, kas, mūsuprāt, ir ļoti nepieciešama gan blokķēdes nozarē, gan tradicionālajos finanšu tirgos..

A. T.: Šķiet, ka esat veicis savu pētījumu. Ar jūsu izpratni par to, kādas ir klienta vajadzības, pēc kuriem aktīviem, jūsuprāt, tirgū ir vislielākais pieprasījums?

CMG: mūsu dati norāda, ka ir liels pieprasījums pēc tradicionālo vērtspapīru, piemēram, valdības atbalstītu obligāciju, akciju, zelta, naftas un citu, marķēšanas, un tāpēc mēs tos savā platformā darām pieejamus investoriem visā pasaulē. Mēs varam arī palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt naudu, izmantojot STO, gan izveidojot savus drošības žetonus, gan platformu, lai tos varētu tirgot.

AT: Vai jūs varat paskaidrot, kā darbosies vienādranga tirdzniecība ar tokenizētiem vērtspapīriem, izmantojot DSQ marķieri?

CMG: DSTOQ platforma ļauj lietotājiem iegādāties aktīvus ar augstu izaugsmi, piemēram, akcijas, ETF, valdības obligācijas, zeltu un daudz ko citu, izmantojot kriptogrāfiju. Tirgotāji var izmantot DSQ marķieri, lai iegādātos aktīvus tokenizētu vērtspapīru veidā – tas notiek, kad reālās pasaules aktīvi iziet tokenizācijas procesu. Pēc tam lietotāji var ieguldīt un tirgot šos aktīvus, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, nekad neatstājot simbolisko ekonomiku.

A. T.: Vai jūs varat izskaidrot iemeslus, kāpēc esat koncentrējies uz jaunajiem tirgiem??

CMG: pats būdams Dienvidāfrikas Republika, es no pirmavotiem pieredzēju, cik grūti ir ieguldīt ārvalstu aktīvos. Es biju spiests maksāt gandrīz 10% maksu par ieguldījumiem ārzemēs, kas man šķita pilnīgi smieklīgi. Daudzos jaunajos tirgos, ieskaitot Dienvidāfriku, no ieguldītājiem tiek iekasēta ikmēneša maksa aptuveni 30 ASV dolāru apmērā, kā arī drošības brokeru maksa no 0,2% līdz 0,9% par katru darījumu. Tas ir papildus minimālajai nodevai aptuveni 25 USD un ārvalstu valūtas nodevām 2,5–5% apmērā par ārvalstu ieguldījumiem. Tas nozīmē, ka dienvidāfrikieši viegli maksā 5–10% no maksas par ieguldījumiem ārzemēs, īpaši, ja iegulda nelielas summas. Šādas problēmas neļauj cilvēkiem uzkrāt pat pieticīgu bagātību.

Turklāt uzņēmumiem, īpaši jaunattīstības valstīs, trūkst piekļuves kanālu kapitāla tirgiem – tas viņiem praktiski nedod iespējas piesaistīt līdzekļus izaugsmei vai jauninājumiem.

Pievienojot šīs lietas kopā, kļūst skaidrs, ka tādai blokķēdes platformai kā DSTOQ ir milzīga pievienotā vērtība un milzīga potenciāla klientu bāze jaunajos tirgos, tāpēc mēs uz tām koncentrējamies – jo mēs varam pievienot ievērojamu vērtību jaunajiem tirgiem.

A. T.: Ko ļauj darīt jūsu biržas licence no Vanuatu?

CMG: Mūsu biržas licence ļauj un ļauj mums veikt trīs galvenās lietas: pieņemt kriptovalūtas mūsu biržai, marķēt vērtspapīrus un veikt IPO tieši ķēdē. Pēdējais faktiski ir STO.

AT: Kas lika jums izvēlēties palaist Stellar bloku ķēdē?

CMG: Zvaigžņu ir labs sākumpunkts mūsu biznesam, ņemot vērā, ka viņu pašreizējās iespējas atbilst mūsu prasībām un jau tiek ražotas, atšķirībā no daudzām citām blokķēdēm, kuras vēl jāievieš.

Izmantojot mūsu tehnoloģiju izvēli, mēs varam piedāvāt ātru darījumu ātrumu, augstu drošības līmeni un infrastruktūru mūsu decentralizētai apmaiņai, kur mēs nekad nekontrolējam klientu līdzekļus.

A. T.: Vai varat padalīties ar kādu sīkāku informāciju par savu partnerību ar mūžību un to, ko tas nozīmē??

CMG: mūsu partnerība ar mūžību ļaus integrēt ētera decentralizētos datu orākulus, kas DSTOQ platformā izseko un reģistrē informāciju par reāliem datiem, piemēram, finanšu datiem, pasaules cenām, valūtas kursiem un jaunumiem. Mēs arī plānojam tos izmantot, lai apstiprinātu reālos pasaules datus, piemēram, ēkas celtniecības pabeigšanu vai preču piegādi. Orākuls pat varētu būt noderīgs, piemēram, lietotāju skaitam vai noskaņojumam par produkta vai tehnoloģijas iekļūšanu tirgū.

A. T.: Jums ir vērienīgs mērķis piesaistīt obligācijas, preces, ETF un pašu kapitālu reālos uzņēmumos. Ko jūs mērķēsiet vispirms?

CMG: Jā – tas bija ambiciozs no mums, taču mēs esam ceļā uz uzsākšanu un esam ļoti koncentrējušies uz piegādi. Mēs esam cieši sadarbojušies ar regulatoriem, un mūsu komandā ir vairāki cilvēki, kuriem ir plaša pieredze, tostarp DSTOQ kapitāla tirgus vadītājs Kristofers Šuecs, bijušais Štutgartes biržas rīkotājdirektors un primārā tirgus grupas vadītājs..

Pirmie drošības marķieri mūsu biržā būs ETF, jo tie ir daudzveidīga aktīvu klase, kas var pārstāvēt līdzekļus, obligācijas, akcijas vai preces. Ja vēlaties balsot par aktīviem, kas mums jāiekļauj, lūdzu, piedalieties mūsu gaidāmajā aptaujā.

A. T.: Kā jūs uzņemsit savus pirmos klientus?

CMG: mēs jau izlaidām mūsu MVP, lai ieviestu DSTOQ platformas pamata versiju, kas darbojas uz Stellar blockchain testnet.

Turklāt mēs pastāvīgi sazināmies ar savu kopienu, izmantojot Telegram, Twitter, LinkedIn, Medium un citus pakalpojumus, pastāvīgi izlaižot informatīvu paskaidrojošu saturu, lai mūsu nākamie lietotāji labāk izprastu, kā darbosies mūsu produkts un ekosistēma. Mēs arī drīz uzsākam mūsu kopienas programmu – uz atlīdzībām balstītu iniciatīvu, kuras mērķis ir mobilizēt esošos un nākotnes kopienas locekļus. Mēs vēlamies dot klientiem iespēju palīdzēt mūsu platformas izaugsmei un saņemt atlīdzības žetonus par to.

A. T.: Kā DSTOQ atšķir sevi no konkurences telpā?

CMG: DSTOQ ir biržas licence, kas ļauj mums ar likumu izsniegt reālās pasaules aktīvus tokenizētā veidā, izmantojot blokķēdi. Tā mums ir milzīga priekšrocība, jo mēs esam apņēmības pilni uzsākt darbību tirgū un nodrošināt drošības marķieru pakalpojumus konkurentu priekšā – daudziem no tiem nav licences un viņi nesaprot, kas nepieciešams, lai izveidotu globālu platformu. drošības žetonu tirdzniecībai. Faktiski lielākā daļa marķieru nepiedāvā akcijas, obligācijas vai indeksu fondus tā, kā to piedāvā DSTOQ.

A.T: Vēlreiz paldies par interviju. Apmeklēt var visi lasītāji, kuri vēlas uzzināt vairāk DSTOQ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map