Jim Dowd, North Capital – Interviju sērijas dibinātājs un rīkotājdirektors

Džeimss Dovs ir uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors Ziemeļu galvaspilsētas privātie vērtspapīri (NCPS), reģistrēts brokeris-dīleris, kas koncentrējas uz atbrīvotu vērtspapīru izstrādi, izvietošanu un tīrvērti; Ziemeļu kapitāla ieguldījumu tehnoloģija (NCIT), kas nodrošina tehnoloģiju atbrīvoto vērtspapīru tirgum; un North Capital Inc., reģistrēts ieguldījumu konsultants. NCPS ir izraudzītais brokeris-dīleris daudzām vērtspapīru finansēšanas platformām sākotnējā kapitāla, nekustamā īpašuma, privāto fondu un vērtspapīru žetonu tirgos..

North Capital nesen pabeidza dalības apstiprināšanas procesu ar FINRA un panāca, ka SEC ir apstiprinājusi ATS sākotnējās darbības pārskata veidlapu. Tiem, kuriem šī forma nav sveša, kas padara to tik nozīmīgu North Capital un tās klientiem?

Lielisks jautājums. Mūsu klienti un daudzi citi emitenti, investori un starpnieki, kas iesaistīti privātajos vērtspapīru tirgos, vēlas redzēt lielāku pārredzamību un likviditāti privātajos tirgos. Ieguldīšana privātajos darījumos tradicionāli ir saistīta ar vismaz 7 līdz 10 gadu kapitāla saistībām, jo ​​parasti nav starpposma likviditātes un galīga izejas plāna. Man ir viens privāts ieguldījums, kas ir izcils jau 19 gadus, cits, kas ir dzīvs jau 14 gadus, nemaz nerunājot par daudzajiem ieguldījumiem, kas neizdevās. Ja kāds ir veicis privātu ieguldījumu, ja viņam ir otrās domas vai mainās viedoklis, ir par vēlu. Gandrīz katrs ieguldītājs, kurš piešķir privātus darījumus, to zina vai viņam vajadzētu zināt, un lielākā daļa viņu portfeļos vēlas, lai privātajiem vērtspapīriem būtu likviditāte un reāla cena. Mēs ceram, ka mūsu ATS palīdzēs realizēt šo redzējumu, vismaz attiecībā uz emitentiem, investoriem un starpniekiem, kuri ar to dalās.

Šīs ATS palaišana kalpo kā dabisks pagarinājums North Capital esošajai privātajai vērtspapīru infrastruktūrai TransactCloud. Kas ir TransactCloud?

TransactCloud ir mūsu API pirmā tehnoloģiju kaudze, kas atvieglo primāro atbrīvoto vērtspapīru piedāvājumus. Mēs sadarbojamies ar emitentiem un profesionāliem starpniekiem – brokeriem-dīleriem, RIA un finansēšanas platformām -, lai ļautu tiešsaistē piedāvāt, veikt darījumus, dokumentu apstrādi, depozītus, maksājumus un tīrvērti vērtspapīros..

Vai varat precizēt North Digital nostāju attiecībā uz digitālajiem aktīviem, piemēram, bitcoin, vai digitālajiem vērtspapīriem, piemēram, drošības žetoniem?

Lai būtu skaidrs šajā jautājumā, mēs paši neieguldām digitālos aktīvos; mēs nodrošinām infrastruktūru digitālo aktīvu vērtspapīru tirdzniecībai caur mūsu regulēto tirgu PPEX ATS. Mēs netirgosim kriptonauda vai lietderības žetonus. SEC noteikumi, kas saistīti ar alternatīvām tirdzniecības sistēmām, ir ļoti skaidri: ATS ir paredzēti tikai vērtspapīru tirdzniecībai. Mēs arī uzskaitīsim un tirgosim ar digitālu atbrīvotu vērtspapīrus.

North Capital piedāvā arī investīciju iespējas, kas tiek uzskatītas par “pierobežas alternatīvām”. Vai jūs varētu dalīties sīkāk par to, ko jūs uzskatāt par robežas alternatīvām?

“Frontier” ieguldījumu pārvaldības kontekstā attiecas uz jaunizveidotajiem jaunajiem tirgiem. Mēs izdomājām terminu “pierobežas alternatīva”, lai izteiktu to pašu ideju. Daži piemēri būtu ieguldījumi mākslā, kolekcionējamos priekšmetos, izsmalcinātā vīnā, tiesvedības baseini, digitālā valūta, sacīkšu zirgi, sportisti utt. tās būs kļuvušas par galvenajām alternatīvām. Privāts kredīts ir labs piemērs pirms ~ desmit gadiem privātais kredīts tika uzskatīts par eksotisku; šodien ir reģistrēti fondi, kas iegulda privātajā kredītā, un tas tiek uzskatīts par galveno alternatīvo aktīvu klasi.

North Capital ir iesaistījusies vairāk nekā 1000 primārajos piedāvājumos, kuru kopējais apjoms ir 1,9 miljardi USD. Kādi ir daži no šiem ievērojamajiem piedāvājumiem?


Ir grūti izdalīt konkrētus piedāvājumus. Mums ir tik daudz lielisku partneru, kas veic novatorisku darbu. Tādas grupas kā Jamestown, Crowdstreet, RealtyMogul, RichUncles, Securitize, SportBLX, Exponential, Roofstock, Mythic Markets, Otis, Commonwealth, SeedInvest. Quadrant Biosciences piedāvā Reg A + piedāvājumu, pie kura mēs šobrīd strādājam – mūsu pirmā sadarbība ar WeFunder. Metaurus ir viens no mūsu partneriem, kuru vada talantīga komanda, kuru vada Riks Sandulli un Džeimijs Grīnvalds, ar kuru es strādāju kopā pirms 30 gadiem Bankers Trust. Viņiem ir divi uzskaitīti ETF stila produkti, kas ir aizsargāti ar patentiem un kas varētu mainīt veidu, kā kapitāla ieguldītāji riskē. Es zinu, ka atstāju kādu ārpus mājas, tāpēc es iepriekš atvainošos.

Vai jūs varētu dalīties ar dažiem brokera / dīlera pakalpojumiem, kurus piedāvā jūsu firma?

Mēs esam pilna servisa brokeris-dīleris privātiem un citiem atbrīvotiem piedāvājumiem, kā arī ieguldījumu sabiedrības, piemēram, kopfondi un ETF. Mēs arī esam darījuma aģents privātiem piedāvājumiem, tostarp darbojamies kā kvalificēta trešā puse Reg CF piedāvājumiem. Atbilstības nodrošināšana ir neatņemama mūsu darbību daļa – mēs palīdzam emitentiem un platformām ievērot vērtspapīru likumus. Pagājušajā gadā mēs tikām apstiprināti starpnieku EB5 darījumiem, taču pagaidām šis tirgus ir slēgts, ņemot vērā COVID-19 pandēmiju.

Kāda veida aizbildnības pakalpojumi tiek piedāvāti?

Šodien mēs glabājam skaidru naudu, privātus vērtspapīrus un kopfondu daļas. Mūsu aizbildnības biznesam vēl ir sākumdienas, un mēs apzināti esam ierobežojuši izlaišanu, lai ļautu mums pārbaudīt sistēmas un procedūras. Bet tas ir strauji augošs mūsu biznesa segments.

Vai jūs varētu arī pastāstīt kādu informāciju par piedāvātajiem konsultēšanas pakalpojumiem?

Mūsu biznesa konsultatīvā daļa tiek veikta, izmantojot atsevišķu, SEC reģistrētu ieguldījumu konsultantu. Tas ir uz tehnoloģijām balstīts finanšu plānošanas un bagātības pārvaldīšanas bizness, kā arī individuāla, konsultatīva prakse ģimenes birojiem un uzņēmumu īpašniekiem.

Firma piedāvā arī uz tehnoloģijām balstītus ieguldījumu risinājumus brokeriem-dīleriem, bankām, fondu pārvaldniekiem, finansēšanas platformām un privātiem emitentiem. Kādi ir daži no šiem risinājumiem?

Padomdevēju pusē evisor platforma ir tiešsaistes finanšu plānošanas un bagātības pārvaldības platforma. Pašlaik mēs strādājam ar vienu banku pie izmēģinājuma programmas un integrējam to plašākā padomdevēju un 401k biznesā. Mūsu biznesa atbrīvoto piedāvājumu / brokeru-dīleru pusē TransactCloud ir produktu un pakalpojumu kolekcija, ko emitenti un profesionāli starpnieki izmanto vērtspapīru tiešsaistes piedāvājumiem..

Paldies, ka veltījāt laiku, lai atbildētu uz mūsu jautājumiem. Lasītājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk, vajadzētu apmeklēt Ziemeļu galvaspilsētas privātie vērtspapīri.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map