Darens Marmors, izdevuma – interviju sērijas izpilddirektors

Nesen man bija prieks intervēt Darrenu Marmoru, Issuance izpilddirektoru. Pateicoties CrowdFundX izpilddirektora amatam, Darenam ir liela pieredze Reg A + IPO un digitālās drošības piedāvājumu mārketingā institucionāliem un privātiem investoriem. Šī pieredze lieliski saskan ar emisiju (platforma, kas savieno digitālo vērtspapīru emitentus ar investoriem), jo Darens zina, ko investori meklē un kas nepieciešams veiksmīgam un atbilstošam piedāvājumam. Apskatiet zemāk esošo interviju, lai uzzinātu vairāk par izdošanu.

RS: Vai jūs varētu mums mazliet pastāstīt par to, ko izdošana izdara, un ilgtermiņa redzējumu?

DM: Emisija izstrādā digitālo vērtspapīru emitentu investīciju banku ar tehnoloģijām – mūsdienīgu Goldman Sachs. Mūsu vīzija ir būt vadošajai digitālo vērtspapīru investīciju bankai, kas, mūsuprāt, ir nākamā megatendence kapitāla tirgos.

Mēs ticam regulētiem tirgiem, ieguldītāju aizsardzībai un esam pārliecināti, ka ASV būs vadošais digitālo vērtspapīru tirgus visā pasaulē.

RS:  Emisija nesen paziņoja par CrowdFundX iegādi, kā šī iegāde tiks integrēta emisijā?

DM: Emisija ir izpildījusi Nodomu protokolu (LOI), lai iegūtu CrowdfundX (CfX) aktīvus – FinTech mārketinga firmu, kas pazīstama ar dažu nozares ievērojamāko digitālo vērtspapīru piedāvājumu (DSO) un Regulas (Reg) A + IPO tirdzniecību. Daži no CfX klientiem ir Drake’s Virginia Black Whisky, KODAKOne un tZERO.  

Nākotnes dominējošās investīciju bankas efektīvi apvienos digitālo vērtspapīru tehnoloģiju ar tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem. Emisijas pamatā ir tehnoloģiju uzņēmums, savukārt CfX ir pakalpojumu uzņēmums ar ievērojamiem nozares klientiem un izveidotām ieņēmumu plūsmām. Kā tāds CfX ir dabisks Emisijas ieguvums.  

Paredzams, ka darījums, kas noslēgsies 2019. gada februārī, tiks pārbaudīts ar pienācīgu rūpību un galīgiem juridiskiem dokumentiem, kas ir pieņemami visām pusēm. Pēc pabeigšanas CfX zīmols tiks noregulēts, un Issuance būs ilgstošs zīmols.  

RS: ar ko jūsu platforma atšķiras no līdzīgām emisijas platformām, piemēram, Securitize?

DM: emisija ir darījumu mārketinga un kapitāla piesaistes bizness, kas ir lielākais sāpju punkts tirgū. Mēs darbojamies kā tilts starp tokenizācijas platformām un sekundārajām tirdzniecības platformām, jo ​​neviens no šiem spēlētājiem nav īsts kapitāla piesaistītājs.

Septembrī mēs paziņojām par stratēģisku partnerību ar Securitize, lai viņu klienti varētu iepazīties ar pareizo investoru tīklu un palielināt viņu finansējuma iespējamību. Un otrādi, Securitize piedāvā pārbaudītu tokenizācijas risinājumu mūsu klientiem, kuriem savu digitālo vērtspapīru tirdzniecībai ir nepieciešams pārbaudīts atbilstības risinājums..

RS: Kā notiek emisijas tirgus potenciālajiem investoriem?

DM: Issuance izstrādā lietotni, kas ļaus emitentiem tirgot savus darījumus tieši autentificētiem, ieinteresētiem investoriem. Emitenti maksās maksu par Emisiju katru reizi, kad viņi sūtīs ziņojumu investoram uz mūsu platformas, un maksa mainīsies atkarībā no nosūtītā ieguldītāja veida. Piemēram, par ziņojumu institucionālam investoram būs jāmaksā lielāka maksa nekā par ziņojumu akreditētam ieguldītājam.

Emisijas process notiek sadarbībā ar brokeri-dīleri, kas ļaus mums iekasēt veiksmes maksu, kad ieguldītāji, kas iegūti, izmantojot Emisiju, iegulda darījumā..  

Paredzams, ka lietotne Emisija būs pieejama 2019. gada vidū. Pagaidām mēs pārdodam tradicionālos konsultēšanas un mārketinga līgumus, kur Emisija kalpo kā ieviesējs starp mūsu emitentu klientiem un mūsu investoru tīklu. Mēs esam uzticējušies attiecībām ar dažiem visaktīvākajiem digitālo aktīvu investoriem visā pasaulē un, izmantojot šo modeli, esam veiksmīgi ieguvuši kapitālu vairākiem klientiem. Mūsu konsultatīvās un mārketinga saistības tiek pārdotas par maksu par pakalpojumu modelī, kur emisijai tiek maksāta fiksēta maksa katru mēnesi.

RS: jūsu vietne atzīmē, ka emisija “sniedz unikālus stimulus investoriem”, vai varat pateikt, kādus stimulus emisija piedāvā, kas to atšķir?

DM: investori parasti vēlas piekļūt labākajiem piedāvājumiem visaugstākajā diskontu kārtās. Emisijai ir pieejami daži no nozares īpašākajiem un vēlamākajiem darījumiem, kas stimulē ieguldītājus – jo īpaši institucionālos ieguldītājus un digitālo aktīvu fondus – strādāt ar mums.

Kā piemēru mēs tikko parakstījām NASDAQ biržas sarakstā iekļautu biotehnoloģijas uzņēmumu, kas vada, viņuprāt, vēsturisku digitālo vērtspapīru piedāvājumu (DSO). Uzņēmumam ir 250 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums, un tas ir publiski tirgots NASDAQ vairāk nekā desmit gadus. Šis ir viens no unikālākajiem DSO nozarē, un emisijai ir ekskluzīva pieeja darījumam. Sākotnējā mūsu investoru uzņemšana ir bijusi neticami pozitīva, un tā vēl vairāk apstiprinās emisiju kā firmu ar patiesu patentētu darījumu plūsmu. 

RS: Emisija “ļauj investoriem saņemt tikai noteiktus darījumus”. Vai varat pastāstīt, kā tas darbojas un cik izdevīgi ieguldītājiem un emitentiem?

DM: Problēma ar pašreizējām platformām ir tā, ka tās ir vērstas uz emitentiem, un tās katru darījumu, ko tās veic, katram savam datu bāzē tirgo katram ieguldītājam. Turklāt lielākā daļa ieguldītāju šajās platformās ir pašnodarbināti privātie ieguldītāji. Šī pieeja ir radījusi zaudējumu, zaudējumu un zaudēšanas scenāriju gan emitentiem, gan investoriem, gan platformām. Tas ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc līdz šim nevienai kapitāla daļai piesaistītai platformai nav bijuši reāli panākumi.

Mūsu stratēģija šīs problēmas risināšanai ir pretrunīga, tomēr vienkārša: emisija vispirms tiks atrisināta investoriem. Mūsu lietotne nodrošinās ieguldītājus – vispieprasītāko tirgus segmentu – un nodrošinās, ka mēs aizsargājam gan viņu privātumu, gan, vēl svarīgāk, viņu laiku.   

Lietotne Izsniegšana reģistrēšanās procesa laikā apkopos ieguldītāja profilu un informāciju par darījumu preferencēm, ko var pabeigt, izmantojot pašu lietotni vai caur mūsu institucionālajiem pārdošanas pārstāvjiem, kuri ieguldītāju vārdā ievadīs profila informāciju..  

Apkopojot profila un preferenču informāciju, Emisija zina, kādus piedāvājumus ieguldītāji ir ieinteresēti redzēt un kādi darījumi viņiem nav intereses. Ja emitents maksā maksu, piemēram, lai darījumu tirgotu institucionālam investoram, šis darījums būs tikai jānosūta ieguldītājam, kurš ir skaidri izteicis interesi par šāda veida darījumiem.

Padomājiet par to kā par atbilstošu tehnoloģiju. Labāk saskaņojot pareizos darījumus īstajiem investoriem īstajā laikā, mēs palielinām konversiju, un visi uzvar.

RS: Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par platformā pastāvošo vērtēšanas sistēmu?

DM: Mēs izstrādājam algoritmu, par kuru mēs varam vairāk dalīties, kad mēs sākam.

RS: Kādi ir vissvarīgākie kritēriji, kurus varat ieteikt emitentiem, lai platformā sasniegtu augstu rangu?

DM: emisija ir vērsta uz darbu ar nodibinātiem uzņēmumiem un publiski tirgotiem uzņēmumiem. Visbeidzot, emitentiem, kuru darījumi ir visvairāk pakļauti riskam un piedāvā investoriem taisnīgākos un pārliecinošākos nosacījumus, mūsu lietotnē būs augstāks rangs.

RS: Izdošana piedāvā pēcpārdošanas pakalpojumus. Vai varat pastāstīt mazliet par šiem pakalpojumiem un priekšrocībām?

DM: Emisija piedāvā pēcpārdošanas atbalsta pakalpojumus emitentiem, kuri veiksmīgi piesaista kapitālu un kotē savus digitālos vērtspapīrus sekundārajā tirdzniecības platformā. Kapitāla palielināšana ir tikai puse cīņas: emitentiem jāturpina agresīvi tirgot ieguldītājiem pēc piesaistes, lai palielinātu savu digitālo vērtspapīru redzamību, likviditāti un tirgus ierobežojumus.

Pēcpārdošanas atbalsts ir viens no visvairāk aizmirstajiem, tomēr kritiskajiem pakalpojumiem, kas digitālo vērtspapīru emitentiem būs nepieciešami, lai gūtu panākumus ilgtermiņā. Emisija šobrīd piedāvā pēcpārdošanas atbalsta līgumus ar 6 vai 12 mēnešu noteikumiem, un mūsu 12 mēnešu nosacījumi tiek piedāvāti ar nelielu mēneša atlaidi.

RS: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par savu projektu?

DM: Emisija pašlaik palielina mūsu pašu kapitāla kārtu, un daži no mūsu pašreizējiem un uzticīgajiem investoriem ir Alpha Omega Capital Partners, Slim Ventures, Proactive Capital un Business Instincts Group, lai nosauktu dažus..  

Ja jūs vēlaties ieguldīt vērtspapīru digitālajā ekosistēmā un vēlaties uzņēmumu ar pārbaudītu komandu, vilces spēku un ieņēmumiem, es teiktu, ka mēs esam lieliska likme – un mūsu investori tam piekristu. Lai piekļūtu mūsu pilnīgajai ieguldījumu paketei, lūdzu, apmeklējiet vietni www.issuance.com.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map