Arnoldas Nauseda, Smartlands izpilddirektors – interviju sērija

Arnoldas Nauseda ir uzņēmuma izpilddirektors Smartlands pūļa finansēšanas platforma, kas apzīmē reālās pasaules aktīvus. Pirms pievienošanās Smartlands viņš četrus gadus pavadīja kā pilnas slodzes uzņēmējs, attīstot uzņēmumus tehnoloģiju, fintech un robotikas jomās..

Antuāns: Kā jūs personīgi iesaistījāties blokķēdē un kriptovalūtā?

Arnoldas: Nu, mums ir jāatzīst, ka iesaistīšanās blokķēdē nebūt nenozīmē, ka jūs esat iesaistīts kriptovalūtās, un es pats par to esmu spilgta liecība, lai gan ICO izpratne par kopfinansēšanas veidu man bija pirmais solis.

Esmu apmācīts finansēs un biznesa attīstībā, un kādu laiku esmu bijis uzņēmējs. Man ir bakalaura grāds ekonomikā, MBA finansēs un starptautiskā izpilddirektore, un es esmu paveicis dažus panākumus, dibinot uzņēmumus fintech, riska kapitāla un robotikas nozarēs. Pēdējo gadu laikā esmu paveicis daudz projektu, ieņēmis vadošos amatus fintech uzņēmumos, veicis savu daļu konsultāciju un, protams, esmu cieši saistīts ar nekustamo īpašumu.

Lieta ir tāda, ka, kaut arī es nedaudz kavēju spēli, bet līdz 2017. gadam mana auguma un pieredzes izpildītājam būtu bijis jādzird par blokķēdi, tas bija neizbēgami. Tajā laikā es jutu, ka biznesa veidošana uz DLT bija ne tikai skaidra “progresivitātes” kā biznesa personas pazīme, bet arī īsts neviltots piedzīvojums, kad jutos katru dienu atdzimis, pamostoties darba dēļ. Tas bija lieliski, joprojām ir!

Antuāns: Kas lika jums izlemt nokļūt uz kuģa kā uzņēmuma vadītājam Smartlands?

Arnoldas: Es veltīju gadu DLT studijām, ko tā varēja darīt manā jomā, lasīju neskaitāmas lappuses un apmeklēju blokķēdes konferenču, saietu, tikšanos vadītājus. Vienā no šādiem pasākumiem mani iepazīstināja ar vienu no Smartlands līdzdibinātājiem, un mēs to uzreiz izsitām. Mēs abi sapratām, ka kriptonauda kā viens no daudzajiem DLT atvasinājumiem ir aizraujošs lietošanas gadījums un lielisks instruments finanšu tirgu pārveidošanai, taču blokķēdes patiesā vērtība ir uzticama piekļuves nodrošināšana. Viedajos līgumos iestrādātās nemainīgās īpašumtiesības … Jums nav jābūt speciālistam, lai iedomāties, ko tas varētu darīt pasaulē, kur tiesības pieprasīt īpašumtiesības bija kara cēlonis tūkstošiem gadu. Smartlands un es atradāmies tajā pašā lapā: digitālo īpašumtiesību piešķiršana īpašumam un īpašnieka spēja izmantot šo koda daļu pēc viņu ieskatiem bija nākotnes vilnis, un mēs vēlējāmies cilvēkiem atklāt šo nākotni..

Antuāns: Smartlands ir pūļa finansēšanas platforma, kas koncentrējas uz reālās pasaules aktīvu apzīmēšanu, kādi būs daži no šiem aktīvu veidiem?

Arnoldas: Burtiski, jebkas. Kamēr aktīvam ir dokumentēts likumīgais īpašnieks, to var pārvērst par drošības marķieri, izmantojot Smrtlands patentēto tehnoloģiju. Līdz ar to nāk likviditāte – aktīvu marķēšanas Svētais Grāls. Dabiski, ka elastības veids ieguldījumu turēšanā, tirdzniecībā vai iziešanā, ko mēs varam nodrošināt, ir tas, ko vēlas jebkurš aktīvu īpašnieks vai ieguldītājs.

Antuāns: Pirmais jūsu platformas projekts ir speciāli izveidota studentu izmitināšana Notingemā, Lielbritānijā. Vai jūs varētu mums par to mazliet pastāstīt?

Arnoldas: Mēs esam izvēlējušies šāda veida aktīvus pēc rūpīgas apsvēršanas un ar mūsu kopienas palīdzību. Mērķtiecīgi veidots studentu izmitināšanas komplekss Notingemā, Lielbritānijā, ir ideāls tokenizācijas platformas, piemēram, Smartlands, iesācēju izmantošanas gadījums: tas ir brīvroku ieguldījums ar plānoto 15,72% gada atdevi, ieņēmumi rodas no īres, kā arī no īpašuma vērtības. Pašu kapitāla daļa ir 30%, un mēs tiecamies uz 1 miljona mārciņu finansējuma mērķi.


Kopumā studentu mājokļi Lielbritānijā ir topoša aktīvu klase. Apvienotā Karaliste joprojām ir viena no valstīm populārākie pasaules galamērķi tiem, kas meklē kvalitatīvu tirgojamu izglītību, tas nozīmē, ka ienākumu plūsma no studentiem, kuri maksā īri, negatavojas izžūt. Turklāt, ja vēlaties gūt labumu no mārciņas pašreizējā vājuma, lēts nekustamais īpašums Lielbritānijas sirdī ir tas, kur jūs šobrīd vēlētos novietot savu galvaspilsētu.

Antuāns: Cik daudz projektu mums vajadzētu gaidīt 2019. gadā? Vai jums ir tiesības apspriest kādu no šiem?

Arnoldas: Es šobrīd nevaru jums sniegt detalizētu informāciju, bet es teikšu, ka mēs izskatām vēl sešu aktīvu tokenizācijas projektu, kas tiks uzsākti pirms gada beigām, un mūsu sagatavotais portfelis ir ļoti daudzveidīgs. Mēs skatāmies uz lauksaimniecības aktīviem, dažādu veidu nekustamo īpašumu, privāto kapitālu. Kā jau teicu iepriekš, mūsu patentētās tehnoloģijas būtiskais ieguvums ir neierobežota piekļuve: aktīvu īpašnieki un pārvaldnieki, kuri vēlas piesaistīt kapitāla daļu, iegūst piekļuvi investoriem, savukārt ieguldītājiem tiek dota iespēja, ko mēs saucam par “daļējām īpašumtiesībām”. Ar nozares zemāko investīciju slieksni mēs piešķiram parastajiem cilvēkiem iespēju pārbaudīt, kā Smartlands platformā ir akreditēti investori, un, izmantojot Smartlands izsniegtus drošības marķierus, viņiem pieder daļa īpašuma Lielbritānijā.

Antuāns: Kā jūs izvēlaties, kurus projektus uzskaitīt savā platformā?

Arnoldas: Mēs ieguldījām daudz pārdomu un rūpīgu analīzi, izvēloties pareizos aktīvus mūsu investoriem. Patiesībā tas ir vēl viens Smartlands ieguvums: mums ir pētnieku komanda, kas klientiem izstrādā investīciju dokumentus, lai projekta darbības joma un mērogs tiktu atklāts investoram jau agrākajos dalības posmos. Rezultātā process ir tik vienkāršs, cik tas var būt regulētā ieguldījumu kolektīvajā finansēšanas platformā, kas reģistrēta Lielbritānijas Finanšu uzvedības pārvaldē (FCA).

Antuāns: Smartlands nesen uzsāka a Zvaigžņu darbināms maks, kāds ir ieguvums no tā investoriem?

Arnoldas: Būtībā tas ir multisig naudas maks, kas galvenokārt izstrādāts Stellar SEP8 protokolā, bet ir pievienotas dažas atdzistas patentētas funkcijas, piemēram, AI vadīts atbilstības dzinējs, konta atkopšana / kartēšana un citas. Smartlands seifs darbojas atbilstošajā Stellar tīkla segmentā, kas investoram nozīmē, ka visi darījumi ar drošības žetoniem, kā arī XLM un mūsu vietējo marķieri SLT tiek rūpīgi iegūti, lai novērstu ar nelikumīgām darbībām saistītus riskus..

Antuāns: Kur jūs redzat, ka Smartlands tiek izvietots pēc 5 gadiem?

Arnoldas: Consensus 2019 pasākumā Ņujorkā mēs esam iepazīstinājuši ar mūsuVienradža vīzija”- uz patērētājiem vērstas pieejas stratēģija, kas paredz mūsu pārveidošanu no drošības žetonu emisijas platformas uz globālu ieguldījumu ekosistēmu, koncentrējoties uz ienesīgākajiem kapitāla veidiem un aktīvu klasēm. Vīzija ir saistīta ar dažāda veida nelikvīdu aktīvu likviditātes palielināšanu un, protams, pilnīgu mobilo sakaru izmantošanu. Būtībā Smartlands drīz kļūs par viena klikšķa operāciju ar iebūvētu apmaiņu, kurā investori varēs izsekot piedāvājumus un pārvaldīt portfeļus tieši no savām mobilajām ierīcēm, izmantojot vairākas fiat valūtas un kriptovalūtas..

Mēs izsniegsim Smartlands karti ar patiesi unikālu vairāku maku norēķinu sistēmas funkcionalitāti. Visa bagātība, kuru jūs izveidojat, izmantojot platformu, tiks glabāta jūsu kontā – digitālie aktīvi, fiat valūtas un kriptogrāfija. Karte tiks izmantota tāpat kā Visa vai Mastercard, ļaujot mūsu klientiem iesaistīties IBAN un SEPA pārskaitījumos, kā arī vērtības glabāšanā.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Smartlands vai uzziniet par jaunāko Smartlands projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map