Viskas, ką reikia žinoti apie pagrindinį dėmesio ženklo kriptovaliutą Pradedančiųjų vadovas 2018 m

„Basic Attention Token“ (GPGB) yra vienas iš prieštaringiausių, taip pat vienas iš ambicingiausių ir giriamiausių projektų dabartinėje kriptosferoje.

Sukurtas dar 2016 m., „Basic Attention Token“ turi vieną didžiausių vardų – Brendano Eicho, kūrėjo „JavaScript“ ir legendinis „Mozilla“. Kiti dėmesio verti komandos nariai yra Brianas Bondy, „Brave“ pagrindinis kūrėjas ir vienas iš įkūrėjų, Scottas Locklinas, vyresnysis inžinierius ir „Kerf“ programinė įranga.

komanda

Kas yra pagrindinis dėmesio ženklas?

Kad būtų paprasčiau, „Basic Attention Token“ yra vietinis ženklas, kuris valdo drąsiąją ekosistemą. BAT yra ERC-20 žetonas, o tai reiškia, kad jis pastatytas ant „Ethereum“ blokų grandinės. Žetonus galima laisvai naudoti „Brave“ ekosistemoje, o tai reiškia, kad jais galima keistis tarp reklamuotojų, leidėjų ir tipiškų interneto vartotojų.

Pagrindinis San Franciske vykdomo „Basic Attention Token“ (BAT) projekto tikslas yra suteikti vartotojams galingą skaitmeninės reklamos mainą, pagrįstą „blockchain“ technologijomis. Ji buvo sukurta siekiant išspręsti šiek tiek nesąžiningos skaitmeninės reklamos sistemą ir patobulinti ją, kai daugeliui interneto vartotojų reikia paaukoti laiką, privatumą ir dėmesį, kad ja galėtų naudotis nemokamai.

Projekto struktūra, kaip veikia GPGB

Jei minėtas vardas Drąsus skamba pažįstamai, nes „Brave“ neabejotinai yra viena iš geriausių naršyklių, kuri atsirado pastaraisiais metais. „Brave“ yra „Chromium“ pagrindu veikianti interneto naršyklė, kurios tikslas yra pasiūlyti savo vartotojams didesnę internetinę patirtį blokuojant stebėjimo priemones ir skelbimus, taip pagerinant privatumą ir tinklalapių įkėlimo greitį..

Naršyklė „Brave“ yra pagrindinė „Basic Attention Token“ projekto dalis. Žinoma, vartotojai neprivalo būtinai naudoti GPGB, kai naudojasi „Brave“, nors jie gali naudoti žetoną turinio leidėjams mokėti.

Drąsus

Kadangi projektas iš esmės kuria naujo tipo skaitmeninės reklamos modelį, jis neišvengiamai eina kartu su kai kuriais didžiausiais reklamos gigantais, tokiais kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“. Nauja BAT siūloma sistema išstumia tarpininkus, pavyzdžiui, minėtus. Užuot jiems mokėjus, valiutą reklamuotojai gali sumokėti tiesiogiai vartotojams, naudojantiems GPGB. Paprasčiau tariant, jo reklamavimo modelis leidžia reklamuotojams mokėti už skelbimus naudojant GPGB, o vartotojai, peržiūrintys tuos pridėjimus, bus apdovanoti GPGB.

Pagal pagrindinio dėmesio ženklą Baltas popierius, Drąsus vaidina ypatingą vaidmenį, nes jis naudojamas matuoti vartotojų dėmesį. Naršyklė analizuoja vartotojo įsitraukimą naudodama konkretų skirtuką ir rodo atitinkamus skelbimus, atsižvelgdama į laiką, praleistą slenkant per konkretų turinį.

Surinkus dėmesio balą, duomenys siunčiami į „Brave“ knygos knygą. Ji yra atsakinga už mokėjimą tiek leidėjams, tiek vartotojams, atsižvelgiant į galutinį dėmesio balą.

Schema

Rinkos rezultatai

GPGB prieigos raktas buvo paleistas per tipišką ICO. Įspūdingiausia šiame ICO yra tai, kad įmonei pavyko surinkti 35 milijonus dolerių per mažiau nei 30 sekundžių. Šio rašymo metu GPGB kaina yra 0,23 USD už žetoną, o ne daug daugiau nei tada, kai jis pirmą kartą buvo paleistas 2017 m. Birželio mėn. (0,17 USD).

Bendra GPGB rinkos kapitalizacija yra 237 735 000 USD, o cirkuliuojantis tiekimas yra 100 000 000 GTT iš viso 1 500 000 000 GGP. Šiuo metu moneta užima 51 vietą „CoinMarketCap“, ir ja galima prekiauti kai kuriose populiariausiose kriptovaliutų biržose, tokiose kaip Binansas, LATOKENAS, Huobi, „ChaoEX“, Bittrex, ir VeBitcoin. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „CoinMarketCap“ Rinkų skyrius.

Turgus

GPGB saugojimas

Kadangi BAT prieigos raktas yra ERC-20 prieigos raktas, jį galima laikyti bet kurioje „Ethereum“ suderinamoje piniginėje. Vienos geriausių GPGB saugojimo piniginių yra  „Nano S“ knyga, „MyEtherWallet“, ir Išėjimas.

Ateities investicijos

Yra daugybė manančių, kad GPGB yra labai gera ilgalaikė investicija. Pagrindinis projekto principas yra pagrindinis pardavimo taškas, komandą sudaro daugybė puikių minčių, o „Brave“ naršyklė šiuo metu naudojama kaip „starteris“, siekiant pagerinti projekto mastą, siūlant nemokamus žetonus visiems, kurie jį naudoja..

Ateitis nebus lengva BAT, daugiausia dėl to, kad projektas susiduria su labai griežta kitų reklamos gigantų, tokių kaip „Google“ ir „Facebook“, taip pat kitų panašių „blockchain“ pagrindu sukurtų reklamos platformų, pvz., Konkurencija. Papirusas ir Skelbimai. Laimei, pastarieji du daugiausia dėmesio skiria leidėjams ir reklamuotojams, išskyrus vartotojus, o tai daro GPGB daug vertingesne. Būsimi investuotojai prieš įsipareigodami turėtų elgtis atsargiai ir atlikti išsamų tyrimą. Patikrinkite projektą planas taip pat yra labai gera idėja.

Socialinė žiniasklaida

Norėdami gauti daugiau informacijos apie projektą, vartotojams patariama apsilankyti projekte Oficiali svetainė. Kiti naudingi šaltiniai yra tinklaraščio skyrius, projekto Vidutinis skyrius, jos Reddit, taip pat jos „Twitter“ ir Telegrama kanalus.

Išvada

Anot projekto dokumento, be visų su mokesčiais susijusių duomenų mokesčių už skelbimų įkėlimą susijusių išlaidų, tai gali paveikti ir įrenginio našumą. Manoma, kad reklama gali sumažinti jūsų telefono ar nešiojamojo kompiuterio baterijos veikimo laiką net 21%. Tačiau vertingiausi šaltiniai, kuriuos vartotojai praranda dėl skelbimų, yra jų laisvalaikis.

Bus įdomu pamatyti, kaip ateityje atrodys „Basic Attention Token“ ir „Brave“ naršyklė. Nors ir žetonų pagrindu veikianti ekosistema, ir ją blokuojanti naršyklė yra puikūs pasiūlymai, projektui vis tiek reikia didesnio priėmimo lygio, kol jis galės užtikrintai žvelgti į pelningą ateitį. Tik laikas parodys, ar „Basic Attention Token“ pavyks pakeisti skaitmeninės reklamos pramonę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map