VeChain partnerystės sąrašas

VeChain yra platforma, sukurta siekiant pagerinti tiekimo grandinės procesų valdymą. Tai leidžia mažmenininkams ir vartotojams nustatyti, ar jų perkami produktai yra kokybiški ir autentiški. Tarnyba užmezgė partnerystę su įspūdingu skaičiumi įmonių ir įmonių, kurios naudojasi jos „blockchain“ sprendimu. Toliau aptarsime „Vechain“ partnerystes ir svarbią informaciją apie kiekvieną įmonę.

VeChain partnerystės sąrašas

Kuehne & Nagelis

Pramonė: tiekimo grandinė ir logistika

Pajamos: 22,4 mlrd. USD

Partneris nuo: 2016 m. Rugsėjo mėn

Kuehne & Nagelis yra didžiausias ekspeditorius pasaulyje, pagal pajamas atsakingas už beveik 15% viso pasaulio oro ir jūrų krovinių vežimo verslo. „K + H“ turi 1336 biurus, paskirstytus 109 įmonėms, ir dirba daugiau nei 75 000 žmonių.

Kuehne & „Nagel China“ įdiegė „VeChain“ „blockchain“ technologiją, kad išmanytų siuntinius ir turtą bei leistų klientams skaidriai sekti jų siuntas..

Tiesiogiai importuojamos prekės (D.I.G)

Pramonė: Vyno importuotojas

Bendradarbiauja nuo: 2017-05-07

D.I.G yra vyno importuotojas, valdantis daugiau nei 30% Kinijos vyno importo. D.I.G. yra vyriausybės valdoma Šanchajaus „Waigaoqiao“ laisvosios prekybos zonos plėtros dukterinė įmonė.

„VeChain“ bus naudojamas patvirtinant ir atsekant gamintojų duomenis apie vyno daryklas per tiekimo grandinę, naudojant vyno buteliuose išmaniuosius NFC lustus, siekiant nutraukti šią klastojimo rinką..

„PriceWaterhouseCoopers“ (PwC)

Pramonė: auditas ir patarimai

Pajamos: 37,7 mlrd. USD


Bendradarbiauja nuo: 2017-05-15

„PriceWaterhouseCoopers“ yra viena iš keturių geriausių auditorių pasaulyje. Bendrovės klientų sąrašą sudaro „IBM“, „Ford“, „Dell“, „Cisco“ ir 3M, taip pat daugiau nei 400 iš „Fortune 500“ kompanijų.

„PwC“ įdiegs „VeChain“ „blockchain“ sprendimus savo dideliam klientų ratui, leisdama savo klientams patikrinti ir atsekti, iš kur atsirado jų produktai. Tai taip pat padės užtikrinti patikimumą būsimoms „Vechain“ partnerystės šalims.

Nacionalinis tyrimų konsultavimo centras (NRCC)

Pramonė: konsultacijos

Bendradarbiauja nuo: 2017-05-15

NRCC yra vadybos, standartinių ir IT konsultacijų įmonė, kurios būstinė yra Kinijoje. NRCC specializuojasi padėdama plėtoti šalies įmones siekti profesinio statuso arba organizacijoms, kurios siekia tarptautinių standartų ir patvirtinimų.

NRCC turi daugiau nei 1000 ilgalaikių įmonių klientų, kurių daugelis yra įtraukti į „Fortune Global 1000“. NRCC naudoja „VeChain“, kad sukurtų ir įgyvendintų kovos su klastojimu technologiją Kinijos nacionalinei tabako korporacijai..

„Renault“ grupė

Pramonė: Automobilių

Pajamos: 67 mlrd. USD

Bendradarbiauja nuo: 2017-07-25

„Groupe Renault“ yra tarptautinė automobilių gamintoja, įsikūrusi Prancūzijoje, 2016 m. tapusi devinta pagal dydį automobilių gamintoja pasaulyje pagal gamybos apimtį. „Renault“ grupei priklauso daug dukterinių įmonių, įskaitant „AvtoVAZ“, „Dacia“, „Alpine“, „Samsung Motors“ ir „Batilly“.

Bendradarbiaudamas su „Microsoft“ ir „Viseo“, „VeChain“ sukūrė skaitmeninę automobilio priežiūros knygą, kuri yra apsaugota nuo klastojimo. Tai leidžia transporto priemonės savininkui dalytis duomenimis apie automobilį, kuris yra apsaugotas nuo klastojimo, pavyzdžiui, rida, kai jis nori jį parduoti..

renault

Šaltinis: VeChainInsider.com

„BitOcean“

Pramonė: finansinės paslaugos

Bendradarbiauja nuo: 2017-12-27

„BitOcean“ yra bankomatų, leidžiančių vartotojams pirkti ir parduoti kriptovaliutas, gamintojas. „BitOcean“ yra viena iš pirmųjų kriptovaliutų biržų, gavusių visišką licenciją iš Japonijos finansinių paslaugų tarnybos (FSA).

Jos partnerystė su „VeChain“ leis vartotojams pirkti ir parduoti profesinio mokymo žetonus, naudojant fizinius bankomatus, įrengtus Japonijoje ir Kinijoje.

„BitOcean“

Šaltinis: medium.com

Fanghuwang

Pramonė: finansinės paslaugos

Turtas: 3,3 mlrd. USD

Bendradarbiauja nuo: 2018-01-18

Fanghuwang siūlo Kinijos mažosioms ir vidutinėms įmonėms užstatą užtikrinančias paskolas (nekilnojamojo turto hipotekos paskolas). „Fanghuwang“ naudoja tokias technologijas kaip debesų kompiuterija ir didelių duomenų analizė, kad užtikrintų kokybę ir efektyvias rizikos kontrolės paslaugas.

Bendradarbiaudamas su „VeChain“, „Fanghuwang“ kurs sprendimus, kaip pagerinti duomenų rinkimo, saugojimo ir dalijimosi būdą. Tam jie sukūrė dar vieną „Dapp“ pavadinimą „VeVid“, kuris siūlo skaitmeninio ID ir KYC įrankį įmonėms, veikiančioms „VeChain“ blokų grandinėje..

DNV GL

Pramonė: sertifikavimas

Pajamos: 2,4 mlrd. USD

Bendradarbiauja nuo: 2018-01-24

DNV GL yra pasaulinė įmonė, teikianti rizikos valdymo ir sertifikavimo paslaugas, patvirtinančias, kad organizacija atitinka tam tikrus kriterijus. DNV GL teikia jūrų, atsinaujinančios energijos, naftos įmonėms & dujos, maistas & gėrimų ir sveikatos priežiūros pramonė, teikdama auditus ir konsultavimo paslaugas, programinės įrangos sprendimus ir sertifikatus. „DNV GL“ taip pat yra didžiausia laivų ir jūrinių konstrukcijų sertifikuotoja.

2018 m. Kovo mėn. Jie įdiegė pirmąjį „VeChain“ skaitmeninį patikinimo sprendimą, skirtą maisto ir gėrimų pramonei, remiantis auditu ir duomenų rinkimu..

DNVgl

Šaltinis: dnvgl.com

„Yida China Holdings Limited“

Pramonė: nekilnojamasis turtas

Bendradarbiauja nuo: 2018-02-19

Vienas didžiausių Kinijos nekilnojamojo turto vystytojų, Yida, specializuojasi pramoninių parkų ir išmaniųjų miestų statyboje, šalia gyvenamųjų rajonų ir prekybos vietų.

„Yida“ diegia platformos „blockchain“ technologiją dabartiniame technologijų portfelyje.

NTT „Docomo“

Pramonė: Telekomunikacijos

Turtas: 42 mlrd. USD (2018 m.)

Bendradarbiauja nuo: 2018-08-05

NTT „Docomo“ yra viena didžiausių telekomunikacijų bendrovių Japonijoje ir ketvirta pagal dydį valstybinė įmonė šalyje, turinti daugiau nei 53 milijonus klientų (daugiau nei pusė Japonijos mobiliojo ryšio rinkos)..

Šis konkretus „Vechain“ partnerystės sąrašas yra „Docomo 5G Open Partner“ programos dalis. Pagal šią programą abi įmonės kartu plėtos 5G technologiją, kuri rinkoje pasirodys 2020 m.

„ENN Energy Holdings Limited“

Pramonė: švari energija

Turtas: 10 mlrd. USD

Bendradarbiauja nuo: 2018-11-01

Vienas didžiausių Kinijos švarios energijos platintojų, ENN, buvo įkurta 1992 m., dabar turi daugiau nei 400 veikiančių įmonių ir filialų. Ji teikia savo paslaugas daugiau nei 16 milijonų klientų 17 iš 34 Kinijos provincijų.

ENN dirbs kartu su „Shanghai Gas Group“ ir „VeChain“ kurdami SGD valdymo sprendimą, kuris, naudodamas „Blockchain“ ir „IoT“ technologijas, valdys įvairių rūšių gamtinių dujų kokybės užtikrinimo procesą.

Kipro Respublika; Nacionalinio lygio „Vechain“ partnerystė

Bendradarbiauja nuo: 2018-11-02

Investuokite Kiprą, vyriausybės partneris, dirbantis su užsienio investicijomis, dirbs kartu VeChain fondas ir CREAM įsteigti bendrą įmonę Kipre. Tai padės kurti ir įgyvendinti „blockchain“ sprendimus.

Abi šalys teiks pasiūlymus Kipro investavimui, pavyzdžiui, politikos reformas, kurios palengvins blokų grandinės naudojimą kaip pagrindinę Kipro vyriausybės operacijų ir finansinių paslaugų infrastruktūrą..

investuok Kipras

Šaltinis: twitter.com

„Walmart China“ ir „VeChain“ kartu dirba atsekamumo platformoje

„VeChain“ bendradarbiavo su „Walmart China“, siekdama sukurti „Walmart China Blockchain“ atsekamumo platformą, pastatytą ant „VeChainThor Blockchain“. paskelbimas dėl šios platformos ir „Walmart China“ bei „VeChain“ bendradarbiavimas buvo užmegztas birželio 25 d. 

Šis pranešimas, susijęs su „Walmart China Blockchain“ atsekamumo platforma, buvo pristatytas pirmosioms 23 produktų linijoms, kurios buvo išbandytos ir paleistos šioje platformoje. Tikslas – iki einamųjų metų pabaigos pasiekti 100 produktų linijų. Tai būtų labai teigiama priimant „VeChain“ ir jos tinklą. 

Ateityje tikimasi įtraukti daug skirtingų produktų kategorijų į naują „Walmart China Blockchain“ atsekamumo platformą. Kai kurie į šį projektą įtraukti produktai yra šviežia mėsa, ryžiai, grybai, kepimo aliejus ir dar daugiau. Tikimasi, kad iki 2020 m. Pabaigos naujoji atsekamumo sistema sudarys 50% visos supakuotos šviežios mėsos pardavimo, 40% viso supakuotų daržovių pardavimo ir 12,5% viso jūros gėrybių pardavimo.. 

Manoma, kad tai bus vienas iš labiausiai klestinčių atsekamumo produktų rinkoje plačiu mastu, kuriame naudojama „blockchain“ technologija. Naudodamiesi šia sistema, žmonės galės sužinoti daugiau apie kiekvieną produktą, įskaitant maisto šaltinį, ir visą logistikos procesą, įskaitant patikrinimo ataskaitą ir daugelį kitų duomenų. 

„VeChain“ generalinis direktorius Kevinas Fengas komentavo bendradarbiavimą su „Walmart China“: 

„„ VeChain “, būdama pirmaujančia pasaulyje įmonių ir viešųjų„ blockchain “platforma, siekia suteikti įmonėms galimybę dalyvauti didelio masto skaitmeninimo procese teikdama saugius ir brandžius„ blockchain “diegimo sprendimus ir skatindama plačią„ blockchain “technologijos taikymą.“

Tuo pačiu jis paaiškino, kad ši partnerystė yra labai svarbi ne tik visai „blockchain“ technologijai, bet ir „VeChain“ bei jos tinklui. Tai taip pat suteiks skaidresnę ir patikimesnę vartojimo patirtį. Nors buvo daugybė projektų, susijusių su atsekamumo platformomis, naudojančiomis „blockchain“ technologiją, tai yra vienas iš svarbiausių bandymų iki šiol.  

PwC taip pat dalyvavo šiame susitarime. Jų tikslas yra sukurti pasitikėjimą ir išspręsti svarbias problemas, kurie yra du pagrindiniai „PwC“ prioritetai. Pasak Eltono Yeungo, strategijos ir inovacijų vadovo, PwC žemyninės Kinijos ir Honkongo, „Walmart Blockchain“ atsekamumo sistema yra puikus „blockchain“ technologijos, taikomos mažmeninės prekybos pramonėje, pavyzdys.. 

Šie nauji diegimai taip pat padeda pagerinti maisto saugą ir kokybės valdymą. Jie taip pat suteikia tvirtą pasitikėjimą vartotojų pasitikėjimu, nes jie leidžia žmonėms geriau suprasti, kaip produktai yra tvarkomi ir valdomi, kol jie pasiekia pirkėjo namus.. 

Tai yra vienas iš pagrindinių „Walmart“ tikslų, siekiančių pagerinti maisto saugą ir kokybės valdymą. Tikimasi, kad „VeChain“ „blockchain“ technologija pagerins atsekamumą ir leis įmonei tapti atsekamumo valdymo lydere.. 

Naudodamiesi „VeChainThor Blockchain“ tinklu, jie teikia pirmenybę produktams, keliantiems didelį susirūpinimą ir keliantį didelę riziką. „PwC“ ir „VeChain“ teikia techninę pagalbą „Walmart China“, kad galėtų sklandžiai įdiegti šias naujas „blockchain“ pagrįstas atsekamumo sistemas.. 

„VeChain“ jau dirbo su kitomis kompanijomis tokiose šalyse kaip Singapūras ar Liuksemburgas ar tokiuose miestuose kaip Paryžius, Honkongas ir Šanchajus. 

Skaitykite daugiau už „Vechain“ partnerystės

Norėdami daugiau sužinoti apie „Vechain Thor“ projektą, peržiūrėkite oficialų profesinio mokymo kainų prognozavimo straipsnį ir patikrinkite, ar nėra nuolatinių naujinių. Galite perskaityti mūsų papildomą įrašą „Trys priežastys, kodėl profesija gali greitai atsigauti“, taip pat techninę profesinio mokymo porų analizę..

Norite įsigyti profesinį rengimą? Kaip tai padaryti, galite sužinoti naudodamiesi „Binance“ profesinio mokymo pirkimo vadovu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map