Vadovas: Kaip nusipirkti NEO (NEO) iš „Binance“

Išmaniosios sutarčių platformos gali turėti daugiausiai galimybių pakeisti žaidimą iš visų kriptografinės srities projektų. „Blockchain“ daugelis vadina „naujuoju internetu“, ir visi žino, kiek internetas pakeitė pasaulį.

„Ethereum“ ilgą laiką buvo „blockchain“ kūrimo platformų rinkos lyderė. Tačiau jie pradeda pastebėti didelę konkurenciją iš tokių projektų kaip EOS, Cardano ir NEO. Pastarasis, NEO, turi aistringiausią ir atsidavusią bendruomenę iš visų jų (įskaitant Ethereum). Dėl šios priežasties tai reikalauja bet kurio kriptografijos entuziasto dėmesio.

Kas yra NEO?

Kaip minėta anksčiau, NEO yra išmanioji sutarčių kūrimo platforma. NEO buvo paleista 2014 m., Iš pradžių kaip „Antshares“, vėliau perkelta į NEO 2017 m.. Bendruomenė, kuriai vadovauja NEO taryba, bando sukurti skaitmeninės ekonomikos pagrindą. Jų platforma palaiko tokias sąvokas kaip skaitmeninė tapatybė ir pramoninis „blockchain“ naudojimas, taip pat ICO ir decentralizuotas programas. Galite rasti „NEO blockchain“ kuriamų „dApps“ sąrašą čia.

Didelis skirtumas tarp NEO ir kitų išmaniųjų sutarčių platformų yra simbolinis modelis. NEO prieigos raktas nėra skirtas naudoti operacijoms ir yra nedalomas (tai reiškia, kad negalite siųsti 0,5 ar 0,25 NEO. Tai turi būti visas prieigos raktas). Vietoj to, platforma naudoja NAS kaip valiutą mokesčiams ir paslaugoms NEO platformoje. Laikydami NEO piniginėje, jūs nuolat uždirbsite GAS žetonus iš operacijų mokesčių. NEO pavertimas protingu pasyvių pajamų uždirbimo būdu.

2018 m. Ethereum išgyvenant rimtas kovas, tai gali būti NEO laikas sužibėti. Mes jums pasakysime, kaip galite investuoti į NEO ir būti vienos aktyviausių šiandienos kriptografijos bendruomenių dalimi.

Tuo pat metu NEO yra laikomas „Kinijos Ethereum“, kuris yra įsikūręs Kinijoje ir turi daug partnerių su vietinėmis įmonėmis. Tai taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl šis „blockchain“ tinklas laikomas centralizuotu.

Šiuo metu NEO yra 18-a pagal dydį skaitmeninė valiuta rinkoje, kurios viršutinė rinkos riba siekia 708 milijonus JAV dolerių, o monetos kaina – 10,05 USD.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“

„Binance“ yra viena didžiausių kriptovaliutų biržų rinkoje. Remiantis „CoinMarketCap“ pateiktais duomenimis, ši skaitmeninės valiutos platforma yra antra pagal dydį, jos prekybos apimtys per pastarąsias 24 valandas siekė 927 mln.. 

Vienas pagrindinių NEO pirkimo Binance biržoje pranašumų yra tas, kad platformoje yra vienas didžiausių altcoinų likvidumo. Pavyzdžiui, per pastarąsias 24 valandas prekybos pora NEO / USDT registruotas „Binance“ prekybos apimtis – 2,24 mln. USD, tai lygi 0,24% visos „Binance“ prekybos apimties. 

Kitos prekybos poros, kurias galima rasti „Binance“, yra NEO / USDC, NEO / TUSD, NEO / PAX, NEO / ETH, NEO / BTC ir NEO / BNB. Visos NEO poros sudaro 0,42% visos „Binance“ prekybos apimties. 

„Binance“ taip pat turi naują paslaugą, leidžiančią vartotojams ir investuotojams įsigyti kai kurias skaitmenines valiutas naudojant kreditinę kortelę. Nors NEO šiuo metu nėra įtraukta į šią paslaugą, ateityje gali būti įmanoma pridėti šį skaitmeninį turtą.

Mes pažvelgsime Binansas šiam vadovui. Nepaisant to, kad ilgą laiką buvo viena iš 20 didžiausių kriptovaliutų, yra nedaug vietų, leidžiančių pirkti NEO tiesiogiai su „Fiat“ valiutomis, tokiomis kaip USD ar EUR. Taigi geriausias pasirinkimas yra pirmiausia nusipirkti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir iškeisti jį į NEO patikimoje biržoje, tokioje kaip „Binance“.

Pirmiausia turite užregistruoti „Binance“ paskyrą, jei to dar nepadarėte.


binance registras

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, turėsite pateikti kelis KYC (pažink savo klientą) dokumentus, kad patvirtintum savo tapatybę. Be to, nustatykite saugų 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

3 žingsnis: Siųskite BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT arba BNB į savo Binance sąskaitą

Patvirtinus patvirtinimą, nusiųskite „Bitcoin“ arba „Ethereum“ į savo „Binance“ sąskaitą. Jei dar neturite vienos iš šių monetų, žmonės iš beveik bet kurios pasaulio vietos gali nusipirkti kreditine kortele iš Coinmama arba Changelly.

Norėdami įnešti BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT ar BNB indėlį, spustelėkite „Lėšos“, tada – „Indėlis“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite norimą atsiųsti monetą. Tai suteiks piniginės adresą, į kurį siųsite savo lėšas. Įsitikinkite, kad visos monetos, kurias siunčiate šiuo adresu, yra tik ta valiuta – jei pinigus siunčiate neteisingu adresu, monetos gali būti pamestos.

indėlių kasa

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Atsižvelgiant į tinklo apkrovą, gali tekti palaukti trumpą laiką, kol jūsų indėlis bus patvirtintas. Prieš eidami iš puslapio įsitikinkite, kad indėlis buvo atliktas.

5 žingsnis: Raskite BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT arba BNB poras

Kai deponuosite savo „Bitcoin“ ar „Ethereum“, laikas pereiti prie biržos. Viršutinėje naršymo juostoje spustelėkite „Exchange“, tada – „Basic“.

Kai būsite biržoje, raskite anksčiau deponuotos monetos NEO porą. Norėdami tai padaryti, eikite į paieškos juostą, esančią viršutiniame dešiniajame kampe, ir ieškokite NEO. Tai atneš poras „Bitcoin“, „Ethereum“, „TrueUSD“, „Paxos Standard“, „Tether“ ar „Binance Coin“, kurios yra gimtoji „Binance“ kriptovaliuta..

neo binance

Spustelėkite norimą porą, ir tai parodys NEO prekybos ekraną.

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo daugybę įrankių ir duomenų, padedančių pirkti žemai ir parduoti brangiai. Prekybos ekrane galėsite peržiūrėti pasirinktos poros kainą ir užsakymų istoriją. Taip pat galite nustatyti pirkimo ar pardavimo apribojimus. Tai reiškia, kad galite nustatyti kainą, už kurią norite pirkti ar parduoti, o kai NEO kaina pasieks šį tašką, „Binance“ vykdys jūsų prekybą.

Naudodamiesi skirtingomis „Binance“ teikiamomis pažangiosios biržos priemonėmis, vartotojai galės geriau kontroliuoti savo valdomas lėšas. „Binance“ yra mainai, sukurti pradedantiesiems, taip pat profesionaliems prekybininkams, kuriems reikalinga daugybė kitų priemonių, kad prekyboje būtų priimti geresni sprendimai. 

neo binance 2

6 žingsnis: Pasirinkite, kiek NEO norite įsigyti

Pasirinkite kainą, kuria norite pirkti, arba spustelėkite skirtuką „Rinka“ ir nusipirkite už tą kainą, kokia yra dabar.

Galite pasirinkti pirkti tam tikrą kiekį NEO arba išleisti 25%, 50%, 75% arba 100% anksčiau įneštų monetų.

7 žingsnis: Pirkite NEO!

Norėdami užbaigti užsakymą, spustelėkite „Pirkti NEO“.

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią NEO piniginę

Jei neprekiaujate, geriausia praktika laikyti monetas savo saugioje piniginėje, atskiroje nuo biržos. Tai dar svarbiau NEO, nes norite piniginės, galinčios generuoti dujas iš jūsų NEO valdų.

Norėdami užtikrinti didžiausią saugumą, galite laikyti savo NEO „Nano S“ knyga aparatinė piniginė. Arba NEON darbalaukio piniginė yra populiari piniginė, turinti galimybę laikyti ir NEO, ir DUJ.

Kai jūsų užsakymas bus įvykdytas ir jūsų NEO žetonai pasirodys jūsų „Binance“ piniginėje, eikite į skiltį „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite NEO. Įveskite atsiėmimo adresą (adresą iš savo NEO piniginės) ir NEO kiekį, kurį norite perkelti.

Nors „Binance“ birža siūlo sąskaitą virtualiosioms valiutoms tvarkyti, geriausia padaryti lėšas į kitą piniginę. Saugiausias NEO monetų laikymo būdas yra jų įnešimas į aparatinę ar neinternetinę piniginę.

geriausia aparatine pinigine NEO yra „Ledger Nano S“ įrenginys. Prieš kelis mėnesius „Binance“ paveikė įsilaužimas, dėl kurio iš jų piniginės neteko daugiau nei 7000 BTC. Aparatinės piniginės naudojimas yra geriausias dalykas ilgalaikiams investuotojams. 

neo binance 3

Norėdami užbaigti procesą, spustelėkite „Pateikti“.

Išvada

NEO pirkimas „Binance“ platformoje yra vienas greičiausių būdų įsigyti skaitmeninį turtą. Tokiu būdu gausite NEO ekosistemos ir visos kriptografinės erdvės poveikį diversifikuodami savo portfelį. 

Taip pat yra kitų mainų, kurios leistų jums naudotis NEO ekosistema. Kiekviena iš šių platformų turi savo ypatybes. Turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į mainus, kurie siūlo geriausius sprendimus jūsų poreikiams. 

Dabar žinote, kaip pradėti investuoti į NEO, šiandien galite prisijungti prie vienos aistringiausių kriptografinių bendruomenių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map