Vadovas: Kaip nusipirkti NEM (XEM) „Binance“

„Blockchain“ ir paskirstytos knygos platformos turi didelį potencialą, kuris dar nėra atrastas. „Ethereum“, „EOS“, „Cardano“ ir kt. Padarė didelę pažangą technologijoje, tačiau nė vienas dar negalėjo pasiekti didelio komercinio pripažinimo.

Amžiuje, kai beveik kiekviena platforma yra kito šakutė, NEM arba „Naujosios ekonomikos judėjimas“ yra projektas, kuriame yra visiškai nauja kodų bazė ir kurio tikslas yra pritraukti „blockchain“ į realų pasaulį. Be to, tinklo kriptovaliuta XEM turi daug galimybių augti, siūlanti įdomų variantą potencialiems investuotojams.

Šiame vadove bus išsamiai aprašyta, kaip pirkti pirmuosius XEM žetonus svarbiausioje pasaulio biržoje, Binansas.

Kas yra NEM?

NEM platforma yra panaši į anksčiau minėtas platformas, tokias kaip „Ethereum“ ir „EOS“, nes ji siekia suteikti kūrėjams pagrindą kurti funkcines programas ir programas, valdomas „blockchain“ technologijos. Tačiau daugelis šių platformų yra nutildytos, nes jos suteikia ribotas galimybes sąveikauti su kitais tinklais ar senomis sistemomis.

Kur NEM skiriasi, yra jo lankstumas. Užuot reikalavus NEM tinklui pritaikytų programų ir programų, tinklas prisijungia prie esamų programų, serverių, duomenų bazių ir dar daugiau per API šliuzus. Tai pristato daug įdomesnių, realiame pasaulyje naudojamų atvejų potencialą nei kitos platformos.

NEM taip pat pristato kitokį sutarimo mechanizmą, vadinamą „svarbos įrodymu“. Tai veikia kaip tam tikra statymo sistema, kuriai priklausantys žetonai turi būti „suteikiami“ (laikomi tam tikrą laiką), kad būtų galima suformuoti tinklo mazgą. Nuo tada mazgai uždirba simbolinius atlygius, kurie sustiprinami mazgo „svarbos“ balais. Reiškia, kuo daugiau vartotojų turi NEM tinkle veiklos, tuo efektyviau jie gali uždirbti valdydami mazgą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie NEM platformą ir visas jų teikiamas funkcijas, pamatyti jų oficialią svetainę.

Dabar pažiūrėkime, kaip gauti pirmuosius XEM žetonus.

1 veiksmas: užsiregistruokite Binansas

Jei dar to nepadarėte, turėsite užregistruoti „Binance“ paskyrą. Šis procesas yra greitas, lengvas ir atviras vartotojams beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

5

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Kad galėtumėte patvirtinti sąskaitą, prieš pradėdami prekybą, „Binance“ turėsite pateikti kelis oficialius dokumentus. Be to, nustatykite 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

Šis procesas paprastai neužtruks, tačiau kai kuriais atvejais gali trukti iki 24 valandų.


3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Kol kas nedaug didelių biržų siūlo tiesioginius XEM pirkimus „Fiat“ valiutomis (pavyzdžiui, USD, EUR). Taigi, norėdami patekti į XEM žetonus, geriausias būdas yra įsigyti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir prekiauti XEM tokioje sąskaitoje kaip „Binance“. Jei neturite nė vienos iš šių monetų, galite nusipirkti turėdami kreditinę kortelę Coinmama arba Changelly.

Kai būsite pasirengę BTC ar ETH, turėsite nusiųsti juos į savo piniginę naudodami „Binance“. Norėdami tai padaryti, eikite į meniu puslapio viršuje ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“..

Tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite monetą, kurią norite įnešti. Tai atlikę turėsite piniginės adresą, į kurį siųsite monetas. Įsitikinkite, kad siuntėte tik nurodytą monetos tipą (pvz., BTC į BTC piniginę). Bet kokia kita atsiųsta moneta gali būti pamesta.

indėlių indai 5

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Operacijos paprastai atsiskaitomos labai greitai, tačiau, atsižvelgiant į veiklos kiekį tinkle, tai gali užtrukti kelias valandas.

Prieš tęsdami įsitikinkite, kad operacija sėkmingai įvykdyta.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai jūsų indėlis bus baigtas, laikas pereiti į „Binance“ mainų skyrių.

Viršutiniame meniu pasirinkite „Exchange“, tada „Basic“.

Mainų ekrane eikite į paieškos laukelį dešinėje pusėje. Pasirinkite BTC arba ETH (moneta, kurią deponavote anksčiau) ir paieškos laukelyje įveskite „XEM“. Pasirinkite pasirodžiusią XEM porą (XEM / BTC arba XEM / ETH).

xem binance 1

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo daug duomenų, tokių kaip realaus laiko grafikai ir užsakymų istorija, kad padėtų jums stebėti monetos našumą ir pirkti geriausiu metu.

xem binance 2

Be to, galite nustatyti pirkimo ar pardavimo limitus. Tai reiškia, kad galite įdėti kainą (BTC arba ETH), už kurią norite įsigyti XEM. Kai kaina pasieks tą tašką, keitimasis automatiškai atliks jūsų sandorį.

6 žingsnis: Pasirinkite XEM kiekį, kurį norite įsigyti

Pasirinkite kainą, už kurią norite įsigyti XEM, arba pasirinkite „Market“, jei norite pirkti už dabartinę rinkos kainą. Rinkos kaina paprastai yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems.

xem binance 3

Dabar pasirinkite, kiek XEM pirkti. Galite pasirinkti konkrečią sumą XEM arba 25%, 50%, 75% arba 100% BTC / ETH monetų savo „Binance“ piniginėje..

7 žingsnis: Pirkite XEM!

Spustelėkite mygtuką „Pirkti XEM“ ir jūsų prekyba bus atlikta! Vėlgi, tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kol bus patvirtinta, atsižvelgiant į tinklo veiklą.

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią NEM piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra visada laikyti monetas saugioje piniginėje, ne biržoje, kai neprekiaujate. Tai yra tam, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo lėšas ir jų saugumą. Jūs nepaliekate jo mainų rankose, kad jūsų monetos būtų saugios.

Jums reikės žiniatinklio, darbalaukio, mobiliojo ar aparatinės piniginės, palaikančios XEM ir NEM blokų grandinę. Oficiali „NEM“ piniginė yra geriausias pasirinkimas, leidžiantis visapusiškai naudoti „NEM blockchain“ funkcijas. Galima atsisiųsti iš mobiliojo ir stalinio kompiuterio čia. Vartotojams, norintiems mokėti šiek tiek papildomai už geriausią saugumo lygį, „Trezor Hardware Wallet“ taip pat siūlo visišką NEM ir XEM prieigos raktą.

Norėdami atsiimti savo žetonus iš „Binance“, dar kartą eikite į parinktį „Lėšos“, tada pasirinkite „Išėmimai“..

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite XEM. Tada pridėkite piniginės adresą iš savo NEM piniginės. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, ir paspauskite „Pateikti“.

xem binance 4

… ir viskas, ko čia yra! Dabar jūs žinote, kaip nusipirkti XEM žetonus, ir pradėkite dalyvauti įdomioje NEM „blockchain“ platformoje.

Andriejus yra rašytojas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas iš Naujosios Zelandijos, dabar įsikūręs iš Pietryčių Azijos. Kartu su savo darbu daugelyje elektroninės prekybos erdvių Andrew labai domisi kriptovaliuta, ypač altcoinais ir projektais, orientuotais į pagrindinę kriptografijos priėmimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map