Vadovas: 8 ICO, kurie stebės 2019 m. Ketvirtąjį ketvirtį

Šiame ICO sąraše rasite geriausius būsimus ICO, kurie netrukus pasirodys. Jei koks nors ICO jums atrodo įdomus, nepamirškite apie tai daugiau sužinoti ir, jei jus domina, dalyvaukite būsimame išpardavime. 

EMX ICO

ICO

EMX yra išvestinių finansinių priemonių birža, suteikianti prieigą prie 1200 trilijonų JAV dolerių kainų, akcijų ir valiutų išvestinių finansinių priemonių rinkų. Ši platforma leidžia prekybininkams prekiauti ateities sandoriais ir amžinomis aukso, euro, altkoino, JAV akcijų ir kt. 

Šia platforma siekiama iš naujo atrasti esamas pasaulio išvestinių finansinių priemonių rinkas. Tai sukels revoliuciją visoje prekybos rinkoje, padarydama ją pigesnę, lengvesnę ir sąžiningesnę. 

EMX ketina žymiai sumažinti prekybos išlaidas, pasitelkdama skaitmeninę valiutą ir efektyvų dizainą. Ši platforma pavers tradicinius brokerio, mainų ir kliringo rūmų vaidmenis racionalesniu procesu. Tai leis sumažinti išlaidas, susijusias su rizikos valdymu, ir efektyvinti žymėjimo, kliringo ir atsiskaitymo procesus. 

EMX žetonų pardavimas prasidės nuo 2019 m. Rugsėjo 9 d. Iki 2019 m. Rugsėjo 16 d. 

ROKKEX ICO

ICO

RKX žetonai yra struktūrinės amžinos obligacijos, kurios reikalauja emitentui reikalauti 15% emitento bendro pelno. Taigi obligacijai (tokenui) priskiriama kintama palūkanų norma, dėl kurios finansinis rezultatas priklauso nuo emitento veiklos pelningumo. Mokėjimas žetonų turėtojams bus atliekamas kiekvieną ketvirtį. 

Šis žetonas suteikia karinio lygio programinės įrangos saugumą, kad prekybininkams būtų sukurta panaši į Fort Knox aplinką. Tai galingas suderinamas variklis, dirbtinio intelekto pagalba veikiantis KYC, tvirtas mastelis ir visą parą dirbanti klientų parama, kad prekyba būtų geresnė. 

Ši idėja buvo įtraukta 2018 m. antrąjį ketvirtį, o MVP plėtra buvo atlikta 2018 m. trečiąjį ketvirtį. ICO planuojama pradėti teikti 2019 m. ketvirtąjį ketvirtį, kur ji apims modelio aptikimą ir apgaulingos rinkos manipuliacijos prevenciją.. 

EMJAC ICO 

ICO

Tai pirmasis pasaulyje žaliosios atsinaujinančios energijos DLT projektas. Ja siekiama tapti pirmąja pasaulyje skaitmenine platforma, kuri atliekas paverčia ekologiška atsinaujinančia energija. 


Ši platforma naudos „blockchain“ technologiją, kad išspręstų pasaulinę padangų atliekų atsargas. Tai bus pasiekta sukuriant vertę padangų atliekoms. Padangos bus atsekamos nuo šaltinio iki perdirbimo gamyklos. 

Projektas integruos „Ethereum blockchain“ sistemą, kuri yra gerai žinoma dėl savo decentralizuoto požiūrio, pagal kurį vykdomos sumanios sutartys, siekiant užmegzti ir apsaugoti santykius tarp EMJAC ir žetonų turėtojai. 

Naudodamasi šia technologija, platforma pagerins pasaulinį padangų atliekų tvarkymo atsekamumą, kad sumažintų neteisėtą išmetimą, užtikrintų logistikos ir gamybos atskaitomybę bei apsaugotų aplinką.. 

ICO pradžios data yra 2019 m. Rugsėjo 11 d. Šiuo metu siūloma 350 milijonų žetonų, o kiti žetonai bus išdalinti praėjus 30 dienų nuo žetonų pardavimo pabaigos. 

„Hawk Network“ ICO

Tai yra pirmaujanti pasaulyje išmanusis daiktų internetas, kuris sujungia pažangiosios kompiuterijos ir „blockchain“ technologijas, kad įmonėms būtų suteikta naujos kartos daiktų interneto technologijų infrastruktūra su mažesnėmis prieigos sąnaudomis ir efektyvesniu prieinamumu.. 

Pertvarkydamas naują ekonominį modelį, „Hawk Network“ sujungia skaitmeninį ID ir kelias šifravimo technologijas, kad išmanieji terminalai, daiktų internetas ir vartotojai galėtų netrukdomai judėti tinkle, užtikrindami turto ir duomenų saugumą.. 

Platforma mano, kad atėjo visuotinio intelekto suvokimo era. 

Jau planuojama pradėti „IEO Global Meetup“ 2019 m. Spalio mėn., Įskaitant pirmojo „Dapp“ paleidimą. Projekto dalyviai tikisi, kad geriausios biržos HAW pradės prekiauti per tą patį laikotarpį.  

„EasyGuide“ (GCD) ICO

 Tai ICO, kurio tikslas – pritraukti „blockchain“ sprendimus į platformų padalinį. 

„EasyGuide“ yra decentralizuotas „blockchain“ sprendimas, leidžiantis keliautojams rasti bendrakeleivius iš skirtingų šalių, prisijungti prie panašių interesų žmonių kompanijų ir kartu kurti turistų maršrutus bei saugiai pasidalinti šios organizacijos sąnaudomis.. 

Platforma naudos apžvalgas ir įvertinimus grupuodama keliautojus pagal šiuos parametrus, kurie atitinka ir pateikia kiekvienam iš jų individualius pasiūlymus. Šia platforma siekiama padėti nepriklausomiems turistams greitai ir patogiai sudaryti idėjos kelią su tinkamais keliautojais. 

Naudodama „blockchain“ technologiją, „EasyGuide“ suteiks galimybę šioms grupėms iš viso pasaulio saugiai pasidalinti kelionės išlaidomis ir pasirinkti reikalingas paslaugas vienoje vietoje.. 

„EasyGuide ICO“ prasidės 2019 m. Rugsėjo 10 d. Ir baigsis 2019 m. Spalio 10 d. Iš viso bus sukurta 6 500 000 000 GCD, kuri bus naudojama per ICO. 

Be to, GCD žetonų pardavimas bus laikomas sėkmingu, jei jiems pavyks pasiekti minkštą 3 mln. USD viršutinę ribą. Nepaisant to, pardavimas gali baigtis anksčiau, jei jiems pavyks pasiekti didelę 15 mln. USD ribą. ICO laikotarpiu investuotojai gali nusipirkti GCD už 0,002 USD už žetoną. 

Gingr ICO 

Tai platforma „blockchain“ sprendimus atneš į pramogų ir renginių sektorių. 

Ši platforma leidžia tiesiogiai užsisakyti prostituciją naudojant „blockchain“ išmaniųjų sutarčių technologijas ir skaitmenines valiutas. Platforma yra patogi vartotojui ir nuotaikinga bei leidžia lengvai sumokėti sekso paslaugų teikėjams. 

„Gingr“ yra pirmasis ICO Šveicarijoje, kuris yra teisiškai patvirtintas, ir juo siekiama sutrikdyti 186 mlrd. USD rinką naudojant GGC. 

ICO pradės veikti 2019 m. Spalio 1 d. Ir baigsis 2019 m. Spalio 31 d. Iš viso yra 2 000 000 000 GGC monetų, o ICO laikotarpiu bus panaudota penki šimtai milijonų. 

ICO bus laikoma sėkminga, jei bus pasiekta 1 mln. EUR minkšta viršutinė riba. Nepaisant to, jei anksti bus pasiekta 20, 450, 000 EUR kietoji dangtelis, ICO bus uždaryta. 

Per šį laikotarpį investuotojams bus leidžiama pirkti už GGC monetas už 0,1364 USD. 

Virtuali reabilitacijos (VRH) ICO

Tai platforma panaudoja „blockchain“ technologijų, dirbtinio intelekto ir virtualios realybės pažangą, skirtą psichologinei atstumtųjų gyventojų reabilitacijai. 

Platforma buvo įkurta 2017 m. Ir pirmoji komercializavo AI ir VR naudojimą priklausomybei ir korekcinei reabilitacijai. Ši platforma vertinama kaip lyderė savo sektoriuje. 

VRH vadovaujanti komanda gavo pasaulinius apdovanojimus ir pripažinimą iš Kanados ir JAV vyriausybės, „Wall Street Journal“ ir Jungtinių Tautų. 

Jos sprendimas žada padėti valdyti skausmą, užkirsti kelią narkotikų vartojimo sutrikimams, pagerinti autistų bendravimo įgūdžius ir reabilituoti pakartotinius nusikaltėlius. 

 VRH mano, kad asmens privatumas ir saugumas yra nepaprastai svarbūs ir siekia išspręsti šią problemą. 

Šiuo metu šių asmenų duomenys yra paveikti pasaulio, o jiems atsigavus tampa sunku juos priimti arba greičiau integruoti atgal į visuomenę. 

Norėdami išspręsti šią problemą, platformos siekia naudoti piniginės adresą šiems asmenims identifikuoti, o ne tikriems vardams. Vienintelė reali informacija, kuri bus surinkta, yra jų amžius, lytis, rasė, biometriniai duomenys ir akių stebėjimas. 

ICO pradės veikti 2019 m. Spalio 2 d. Ir baigsis 2019 m. Spalio 12 d. Per šį laikotarpį iš viso bus sukurta 400 000 000 VRH, o monetų aukojimo metu bus pasinaudota 240 000 000. 

ICO bus laikoma sėkminga, jei jiems pavyks pasiekti minkštą viršutinę 5 mln. USD ribą. Tačiau jei jiems pavyks pasiekti didelę 20 mln. USD ribą, pardavimas bus uždarytas. 

Be to, investuotojai ICO laikotarpiu gali įsigyti žetoną už 0,1 USD. 

COVEX ICO 

 Tai viskas vienoje skaitmeninėje platformoje, leidžianti prekybininkams prekiauti skaitmenine valiuta, kopijuoti prekybos įgūdžius ir užbaigti vienas kito sandorius savo investicinėse grupėse.. 

Kitaip tariant, ši platforma turi socialinę prekybą, maržos prekybą ir mokėjimų vartus, kurie veiks skaidrioje, decentralizuotoje ir nepatikimoje blokų grandinėje. 

Pagrindinis šios platformos tikslas yra sukurti sąsają, kur galėtų prisijungti kriptografijos prekybininkai, prekybininkai, kūrėjai, technologijų entuziastai ir verslininkai. Už šį įsipareigojimą platforma siūlo savo monetą „CoVEX Exchange“. 

ICO pradės veikti 2019 m. Lapkričio 1 d. Ir baigsis 2019 m. Gruodžio 1 d. Iš viso bus sukurta 15 milijonų COVEX ir ta pati suma bus panaudota tuo laikotarpiu. 

Jei bus pasiekta švelni viršutinė milijonų dolerių riba, ši ICO bus laikoma sėkminga. Tačiau pardavimas bus uždarytas, kai pasieks tvirtą 40 mln. USD viršutinę ribą. Per šį laikotarpį viena COVEX moneta bus parduota už 0,85 USD. 

Jei planuojate investuoti į būsimus ICO, įsitikinkite, kad iš pradžių suprantate, ką jie siūlo, ir stebėkite būsimas naujienas apie tą patį.

Premija

Žemiau pateikiamas sąrašas kitų įdomių ICO, kurie jau įvyko šiais metais.

1. „Geon Network ICO“

ICO pradžios data: 2019 m. Sausio 31 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Kovo 31 d

Geonas yra platforma, kurios tikslas yra iš naujo apibrėžti realybę, ją plečiant įgyvendinant „Augmented Reality“ (AR) technologiją. Platforma leidžia jos vartotojams sukurti realaus gyvenimo „Geons“, kurie leis jiems lengvai perkelti vertę. Tokiu būdu Geonas beprecedentiu būdu palengvina B2C ir C2C sąveiką. Vartotojai gali susitarti dėl sąlygų ir apibrėžti iššūkius, kuriuos reikia užbaigti prieš perduodant vertę.

Platformos gimtoji valiuta yra „Geon Token“ (GEON). GEON yra ERC20 pagrindu sukurtas žetonas, kurį išduoda Ethereum „blockchain“. Vartotojai gali naudoti „GEON“, norėdami įsigyti „Geon“ monetas ir keistis verte su kitais vartotojais, be kitų operacijų.

geon tinklas ava

Šaltinis: lamtuan.com

2. „MenaPay ICO“

ICO pradžios data: 2019 m. Sausio 15 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Kovo 15 d

„MenaPay“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta mokėjimo sąsaja Vidurio Rytuose ir Afrikoje. Platformos tikslas yra pakeisti tradicinius mokėjimo metodus kriptovaliuta, visiškai valdoma blokų grandinės.

„MenaPay“ bus platforma, tiesiogiai sujungianti klientus su prekybininkais naudojant „blockchain“. Prekybininkai galės integruoti „MenaPay“ technologijas į savo platformą. Daugelis prekybininkų atsargiai priima kriptografiją kaip mokėjimą savo platformoje dėl grynųjų pinigų išėmimo problemų ir kainų nestabilumo.

Taigi kūrėjai sukūrė „MenaCash“. Ši moneta gali būti laikoma stabilia moneta, nes jos vertę 100% palaiko JAV doleris. Kriptografija bus naudojama kaip valiuta atliekant operacijas „MenaPay“ platformoje. Šioje platformoje kiekvienos „MenaCash“ monetos vertė yra vienas doleris.

3. „HotCoin“ ICO

ICO pradžios data: 2019 m. Sausio 21 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Kovo 21 d

PRE-ICO pradžios data: 2019 m. Sausio 7 d

PRE-ICO pabaigos data: 2019 m. Sausio 21 d

„HotCoin“ yra mokėjimo sprendimas, palaikantis prieinamumą, privatumą ir pasitikėjimą kelių milijardų dolerių vertės suaugusiųjų pramogų industrija.

hotcoin platforma

Šaltinis: www.hotcoin.org

„HotCoin“ (HCN) naudoja „Ethereum“ blokų grandinės „ERC20“ algoritmą, kuris buvo sukurtas siekiant užtikrinti anonimiškumą vartotojams, kurie naudojasi suaugusiųjų pramogų industrijos siūlomais produktais ir paslaugomis. Projekto komanda tvirtina, kad šiam tikslui jau galima naudoti jų žetoną, leidžiantį vartotojams naudotis suaugusiųjų svetainėmis ir paslaugomis.

Jie taip pat siekia įdiegti kitus produktus, įskaitant „HotCoin“ piniginę, mokėjimo šliuzą, taip pat VR ir AR sprendimus.

4. VANDENyno Poseidono fondas

ICO pradžios data: 2019 m. Vasario 16 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Kovo 24 d

VANDENYNAS Poseidonas yra ne pelno siekianti organizacija, norinti pateikti revoliucinius sprendimus klimato kaitai sustabdyti.

Pirmasis „Poseidon“ sprendimas – dirbtinio intelekto ir „blockchain“ valdoma platforma, vadinama „redukcija“ – susieja vartotojus su anglies dioksido kredito sistema, kuri gali padėti subalansuoti išmetamą CO2 kiekį..

Sumažinti vartotojus įgalina subalansuoti bet kokio sandorio poveikį klimatui, o naudojant naujas technologijas tai galima padaryti nedideliu mastu (prekyba gramais, o ne tonomis).

Skirtingai nuo daugelio projektų, kuriuose naudojama „Ethereum“ blokų grandinė, „Poseidon“ OCEAN žetonas naudos „Stellar“ platformą, kuri, jų manymu, yra ekologiškiausia „blockchain“ platforma, nes tam nereikia bendro sutarimo mechanizmo, kuris sunaudoja didžiulį energijos kiekį..

5. RAWG ICO

ICO pradžios data: 2019 m. Kovo 1 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Kovo 15 d

Išankstinio pardavimo pradžios data: 2018 05 22

Išankstinis pardavimas Pabaigos data: 2019 03 01

RAWG, neoficialiai vadinama „žaidimų IMDb“, yra vaizdo žaidimų duomenų bazė ir atradimų platforma, kurioje yra daugiau nei 50 000 žaidimų iš visų populiarių žaidimų platformų, kurie paverčia jūsų žaidimų įgūdžius produktais ir paslaugomis.

Žaidėjai bus apdovanoti RAWG žetonais už žaidimus iš jų mėgstamų žaidimų. Vartotojams žetonai gali būti naudojami norint reikalauti specialių RAWG partnerių pasiūlymų ir konvertuoti juos į kitas kriptovaliutas. Norėdami pasiekti žaidėjus, reklamuotojai taip pat gali naudoti RAWG žetonus, norėdami pirkti skelbimus RAWG platformoje.

RAWG prieigos rakto kaina yra susieta su skelbimo, pateikto RAWG, kaina – 100 žetonų reikš 1000 reklamjuostės skelbimų parodymų.

rawg

Šaltinis: producthunt.com

6. „AvailableCom ICO“ 

ICO pradžios data: 2019 m. Sausio 15 d

ICO pabaigos data: 2019 m. Vasario 15 d

ICO žetonų tiekimas: 835 000 000 AVL

Išankstinio pardavimo pradžios data: 2018 m. Lapkričio 15 d

Išankstinio pardavimo pabaigos data: 2018 m. Gruodžio 15 d

Žetonų tiekimas iki pardavimo: 70 000 000 AVL

Kaina: 1 AVL = 0,03 USD

„AvailableCom“ yra „blockchain“ technologija paremta platforma, kuri gali būti naudojama bet kokiam nekilnojamojo turto nuomai, pradedant butais ir namais, baigiant automobiliais ir dviračiais, su galimybe atsiskaityti fiat valiuta be jokių palūkanų prie kainos..

„AvailableCom“ yra platforma, kuri paspartins bet kokio turto be raktų paieškos ir nuomos procesą, taip pat pašalins trečiosios šalies kišimosi poreikį. Naudodamasis šia paslauga, kiekvienas galės derėtis ir išsinuomoti turtą nemokamai be savininko, nesusidūręs su tvankia biurokratija ir vėlavimu..

7. „HyperionX“ (TREE) ICO

ICO pradžios data: 2019 m. Vasario 20 d

ICO pabaigos data: 2019-12-31

Žetono kaina: 1 MEDIS = 0,04 USD

„HyperionX“ yra unikali organinė bendruomenė ir prekyvietė, skatinanti vartotojus žiūrėti skelbimus ir pildyti apklausas.

„HyperionX“ tikslas yra sukurti ne tik paprastą prekyvietę, kurioje teikiama nauda. Komanda tiki, kad naujos technologijos, tokios kaip „blockchain“, tiesiogiai pakeis mūsų bendravimo su visuomene būdą ir požiūrį į savo darbą. Jų tikslas yra sukurti laisvą rinką ir decentralizuotą ekosistemą, kurioje žmonės galės kurti turinį ir gauti žetonus, skirtus įvairiai veiklai atlikti..

Kai vartotojai naudos toliau „HyperionX“, jie atrakins naujas funkcijas ir decentralizuotas programas, kurios sukurs naujus bendravimo su bendruomene būdus..

hiperioneksas

Šaltinis: www.hyperionx.org

Išvada

Jei norite rasti daugiau naujų pradedančiųjų, patikrinkite juos ICO sąrašas. „CryptoTotem“ palygina įvairius geriausių analitinių agentūrų reitingus ir jie turi 5400 ir daugiau kriptografinių projektų duomenų bazę.

Jei norite įsitraukti į ICO, atlikite savo tyrimus. Daugiau informacijos apie ICO iš mūsų svetainės galite perskaityti mūsų makroanalizėje apie rinką arba šiame straipsnyje apie Vechain ICO. Galiausiai, dar viena analizė, kaip ETH kainos taip pat veikia ICO ekosistemą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map