Tai įmonės, investuojančios į „Facebook Libra“ kriptovaliutą

Didžiausias pasaulyje socialinės žiniasklaidos tinklas „Facebook“ dirba su kriptovaliutų * ir „blockchain“ projektu „Svarstyklės“. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti šifravimo paslaugą, kad vartotojai galėtų siųsti ir gauti lėšų per virtualią valiutą, kuri vadinsis Svarstyklėmis.

„TheLibra Blockchain“ dirbs naudodamas konsensuso algoritmą, kuris remiasi tikrintuvais. Šie tikrintojai yra atsakingi už „Libra blockchain“ tinklo priežiūrą ir valdymą. Iš pradžių Svarstyklės suteikė balsus steigėjams, subjektams, kurie atitinka kriterijų rinkinį ir kuriems priklauso Svarstyklių investiciniai žetonai, investavus į projektą 10 mln. USD.. 

„Facebook“ mano, kad tinkamumo kriterijai apsaugos tinklą nuo kenkėjiškos veiklos. Tuo pat metu šios įmonės taip pat bandytų apsaugoti savo tikrintojus nuo skirtingų išpuolių. „Svarstyklių investicinis žetonas“ reiškia tikėjimąsi grąžos iš palūkanų už bendrovės turimą rezervą. Tai paskatintų tikrintoją toliau veikti.

Pasak Svarstyklių asociacijos, jos steigėjai yra šios įmonės:

„Mastercard“, „MercadoPago“, „PayPal“, „PayU“, „Stripe“, „Visa“, „Booking Holdings“, „eBay“, „Facebook“, „FarFetch“, „Lyft“, „Spotify“, „Uber“, „Iliad“, „Vodafone“, „Anchorage“, „BisonTrails“, „Coinbase“, „Xapo“, „Andreessen Horowitz“, „Breakthrough Initiatives“, „Ribbit Capital“, „Thrive Capital“ , USV, „Creative Destruction Lab“, „Kiva“, „Mercy Corps“ ir „Moterų pasaulinė bankininkystė“. 

Daugelis jų vaidina skirtingą vaidmenį rinkoje ir turi skirtingą požiūrį į skaitmeninį turtą. Nepaisant to, jie mato Svarstyklių augimo galimybę ir galimybę pakeisti mokėjimų pramonę. 

„Mastercard“

„Mastercard“ yra tarptautinė įmonė, kurios būstinė yra JAV. Firma daugiau nei penkiasdešimt metų veikia mokėjimų pramonėje, siūlydama kreditines korteles asmenims iš viso pasaulio. 

Kreditinių ir debetinių kortelių įmonės visame pasaulyje veikia ilgą laiką. Jie suteikia galimybę asmenims mokėti per pašto dėžutes, įrengtas prekybininkų vietose skirtingose ​​pasaulio vietose.

Pirkliai daugybę kartų naudojo virtualias valiutas, kad sumažintų kortelių kompanijų imamus mokesčius. Taigi „MasterCard“ galėtų būti naudinga įgyvendinant ir integravus Svarstykles į savo operacijas, kad būtų galima perkelti lėšas visame pasaulyje, padėti prekybininkams priimti mokėjimus ir sumažinti galiausiai imamus mokesčius.. 

Kai kurios įmonės išleido savo išankstinio mokėjimo „MasterCard“ korteles, susietas su „Bitcoin“ sąskaitomis. Svarstyklės galėtų naudotis „MasterCard“ kortele ir leisti klientams naudotis kortelėmis, kurias garantuoja jų Svarstyklių lėšos. 

„MercadoPago“

„MercadoPago“ yra Argentinoje įsikūrusi įmonė, susijusi su „MercadoLibre“ – viena didžiausių Lotynų Amerikos turgaviečių. Firma investavo į Svarstykles, tačiau ji neinformavo, kokie yra jų lūkesčiai dėl projekto. 

Firma supaprastina mokėjimus vartotojams, norintiems pirkti parduotuvėse ir internetu. Galima atsiskaityti naudojantis mobiliuoju telefonu, QR kodais, siųsti pinigus per pokalbius ar net socialinius tinklus. Be to, klientai gali gauti lėšų pradėti savo projektus ir finansuoti savo idėjas. 

Svarstyklės galėtų padėti įmonei dar labiau įsiskverbti į rinką, sumažinti bendras išlaidas ir patobulinti paslaugas, kurias jos siūlo vartotojams. Iki šiol bendrovė neturėjo kontakto su kriptovaliutų rinka ar Bitcoin. 


„PayPal“ 

Tai bene viena populiariausių mokėjimų apdorojimo bendrovių JAV ir kitose išsivysčiusiose šalyse. Firma ilgą laiką siūlo paslaugas prekybininkams ir asmenims iš viso pasaulio. 

Kriptovaliutų bendruomenė keletą kartų komentavo didelius mokesčius, kuriuos būtina mokėti už naudojimąsi jų paslaugomis. Sandoriai paprastai turi didelius mokesčius, o vartotojams jie nėra labai patrauklūs. Tai apsunkina daugelį asmenų, neturinčių pakankamai išteklių. 

Be to, buvo keletas skundų dėl to, kaip įmonė elgiasi su lėšomis, kurias vartotojai laiko savo sąskaitose. Daugeliu atvejų lėšos lieka įšaldytos keletą mėnesių, kol įmonė nusprendžia jas atrakinti. 

Naudodama Svarstykles, „PayPal“ galėtų pagerinti savo buvimą rinkoje ir pradėti siūlyti geresnes paslaugas vartotojams. Nors nėra informacijos apie planus, kurių jie siekia laikytis, sprendimas investuoti į „Facebook“ svarstyklių projektą gali būti glaudžiai susijęs su jos planais įmonei. 

„eBay“

„eBay“ taip pat investuoja į „Facebook“ šifravimo projektą. Tarptautinė elektroninės prekybos platforma palengvina vartotojų tarpusavio pardavimus naudodamasi savo svetaine. Šiuo metu įmonė veikia daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių.

Tai ne pirmas kartas, kai „eBay“ investuoja į mokėjimo bendroves. 2002 m. „PayPal“ tapo visiškai valdoma „eBay“ dukterine įmone, o tai pasibaigė 2015 m. „EBay“ tikrai suinteresuotas tobulinti savo mokėjimo sistemą.. 

Atlikus šias naujas investicijas tokioms įmonėms kaip „Facebook“ ir kriptografijos projektas „Svarstyklės“, „eBay“ mokėjimo sistema gali pasikeisti. Galėtume pamatyti įmonę, kuri būtų visiškai integruota į Svarstyklių ekosistemą ir kuri leistų žmonėms mokėti tiesiogiai iš „Calibra“ sąskaitos naudojant „Libra“ skaitmeninį turtą. 

„Uber“

Populiari bendrovė „Uber“, siūlanti įvairias paslaugas, tokias kaip pasidalijimas maistu ir maisto pristatymas, dabar investuoja į „Facebook“ blokų grandinės ir šifravimo projektą. Anksčiau buvo daug iniciatyvų, susijusių su „Uber“ mokėjimų kriptovaliuta priėmimu. Tačiau nė vienam iš jų nepavyko pasisekti ir būti paleistam. 

Keletas vartotojų norėtų atlikti mokėjimus kriptovaliuta naudodamiesi „Uber“ programomis. „Uber“ prijungimas prie kriptovaliutos piniginės yra tai, ką daugelis laikytų vertingu ir kurį tikrai naudotų. 

Investavimas į Svarstykles yra labai perspektyvus signalas, rodantis, kuria kryptimi „Uber“ bando judėti. Nors jie gali nepridėti „Calibra“ palaikymo, jie gali suprasti, kaip pasiūlyti geresnes paslaugas vartotojams, norintiems naudoti virtualias valiutas. 

Monetų bazė

„Coinbase“ yra viena didžiausių ir populiariausių kriptovaliutų biržų rinkoje. San Franciske įsikūrusi bendrovė nusprendė investuoti į „Facebook“ blokų grandinės projektą. Tai tik viena iš nedaugelio su kriptografija susijusių bendrovių, investuojančių į projektą kartu su „Xapo“, „BisonTrails“ ir „Anchorage“. 

Ši kriptovaliutos keitykla galėtų būti viena iš pirmųjų, papildžiusių Svarstykles. Tačiau nepripažįstama, kad šifravimo birža yra pirmoji, nurodanti žetonus. Kitos platformos daugeliui anksčiau suteikė palaikymo nei „Coinbase“. 

„Coinbase“ gali būti naudinga būti pirmuoju šios pramonės šakos atstovu, leidžiančiu jai likti prieš kitus kosmoso konkurentus. Be to, „Coinbase“ leidžia prekybininkams priimti mokėjimus už kriptografiją. Pridėjus palaikymo Svarstyklėms, daugelis vartotojų ir prekybininkų galės gauti mokėjimus už Svarstykles. 

Andreessenas Horowitzas

Rizikos kapitalo įmonė „Andreessen Horowitz“ (a16z) taip pat investavo į „Facebook“ svarstykles. Firma investuoja į ankstyvosios stadijos startuolius ir kitas įmones. 

Šiuo metu „Coinbase“ veikia maždaug 32 šalyse ir siūlo bitkoinų operacijas bei saugojimą 190 pasaulio šalių. Įmonė investavo į įvairias įmones, susijusias su virtualiomis valiutomis, per 300 milijonų dolerių vertės kriptovaliutų fondą. 

Būdama pirmųjų „Facebook“ svarstyklių investuotojų dalimi, įmonė galėtų suprasti, kaip kitos įmonės juda kriptografijos pramonėje ir kurios yra svarbiausios ekosistemos tendencijos.. 

Išvada

Kaip jau minėjome anksčiau, daugelis kitų kompanijų investuoja į „Facebook“ šifravimo projektą. Dabar įmonė sprendžia reguliavimo ir reguliavimo klausimus skirtingose ​​jurisdikcijose, kad galėtų veikti rinkoje. Reguliavimo institucijos nerimauja dėl skaitmeninės valiutos poveikio daugelio šalių pinigų politikai ir visai ekonomikai. 

Verta pabrėžti, kad nėra jokių bankų ar tradicinių finansų bendrovių, investuojančių į Svarstyklių projektą. Nors nėra informacijos apie tai, ar „Facebook“ nepriėmė šių bendrovių investicijų, šios įmonės šiuo metu yra pažeidžiamos, jei juda ne ta kryptimi, kuria seka kriptografijos rinka.. 

Be abejo, Svarstyklės šiuo metu kelia nerimą tradicinėms finansų įmonėms. „Facebook“ nori pasiūlyti vartotojams galimybę siųsti ir gauti greitus mokėjimus iš „Messenger“, „WhatsApp“ ar „Calibra“ programų. Milijardai vartotojų šiuo metu yra prisijungę per šias paslaugas, todėl reguliavimo agentūros bando suprasti „Facebook“ tikslus ir motyvaciją. 

Visos mūsų aprašytos įmonės turi savo interesų ir priežasčių investuoti į Svarstykles. Tačiau dauguma jų tikisi pasinaudoti tuo atveju, jei „Facebook“ sukurta skaitmeninė valiuta bus išleista į rinką kitais metais, kaip buvo planuota. 

* Nors yra daug ekspertų, kurie mano, kad Svarstyklės negali būti pažymėtos „kriptovaliuta“ dėl skirtingų priežasčių, mes naudojame šį terminą kaip skaitmeninio turto ir virtualios valiutos sinonimą, kad viskas būtų paprasta. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map