Svarbiausi orlaivių lašai 2018 m. Liepos mėn. [Atnaujinta liepos 7 d.]

Pirma, kas yra Airdrop?

Airdrop yra tai, kai už kriptovaliutos kūrėjai nemokamai platina savo žetoną ar monetą esamiems jos turėtojams. Tai laikoma tiek apdovanojimo kolegomis rėmėjais, tiek rinkodaros strategija, nes jos tikslas yra paprastai gauti daugiau ekspozicijos, jei jų produktas yra naujas rinkoje.

Jei jus domina nemokamų monetų gavimas, šiame sąraše pateikiami svarbiausi oro lašai, kurie vyks liepos mėnesį.

CPS monetų aerodromas

CPS moneta yra projektas, kurį sukūrė „CoinPayments“ bendradarbiaudama su „Syscoin“. CPS moneta bus pirmasis žetonas, išleistas „Syscoin“ blokų grandinėje.

„CoinPayments“ pasiūlys 100 nemokamų CPS monetų visoms naujoms ir esamoms jų platformos sąskaitoms. Orlaivio lašas baigsis 2018 m. Rugpjūčio 1 d. Numatoma monetų vertė – 10 eurų. „CoinPayments“ filialai taip pat gaus 25 CPS monetų referencinę premiją už kiekvieną naują jūsų paskyros nurodytą registraciją. Be to, už kiekvieną registraciją gausite 25% visų jų apmokestintų operacijų mokesčių.

https://twitter.com/CoinPaymentsNET/status/1012388156010708992

Dėl bendradarbiavimo su „Syscoin“ taip pat buvo atskiras „CPS“ aerodromas, kuris liepos 1 d. Buvo išplatintas „Syscoin“ turėtojams. Tą dieną buvo padaryta visų „Syscoin“ piniginių, susietų su slapyvardžiais, nuotrauka ir kiekvienam monetos turėtojui buvo skirta 6% visos CPS monetų sumos..

Kilpa LRN Airdrop 

Kilpa yra „užsakymo suderinimo kaip paslaugos“ protokolas, kuris palaiko ryšį tarp kelių blokų grandinių, naudodamas žiedinius sandorius ir užsakymų suderinimą, kad palengvintų skirtingų blokų grandinės žetonų prekybą.

„Loopring“ sumažins 60% didžiausio LRN tiekimo visiems LRC turėtojams (ne pradinių žetonų pardavimo dalyviams). Orlaivis bus atliekamas per 3 datas: liepos 5 d., Rugsėjo 5 d. Ir lapkričio 5 d.

Kiekvieną lėktuvą sudarys 20% didžiausio LRN tiekimo, skirto išmaniajai NEO sutarčiai („Airdrop“ išmanioji sutartis), į kurią gali pretenduoti LRC žetonų turėtojai. Už kiekvieną turimą 100 LRC turėtojui bus suteikta 2 LRN. LRN žetonas šiuo metu vertinamas 0,728180 USD.

Kiekvienam orlaiviui atsitiktinis momento nuotraukos blokas bus pasirinktas per 5 dienas iki

orlaivis. Apie momentinį vaizdą nebus pranešta anksčiau, tačiau jie paskelbs bloką

numeris vėliau.


Prieš fotografuodami dalyviai turi susieti savo NEO adresus. Fotografijos įrišimo informacija naudojama orlaiviui. Paprastesnis būdas būtų perkelti visus LRC į vieną Ethereum adresą.

Daugiau informacijos apie adresų įpareigojimą Vidutinis.

Laidumas „CAPP Airdrop“ 

Laidumas vasario 22 d. pradėjo savo aviacijos programą, siūlydami premijos žetonus turėtojams, kurių piniginėje buvo mažiausiai 1000 CAPP žetonų. CAPP prieigos rakto kaina yra 0,016502 USD. Jie taip pat skiria 4% visų CAPP akcijų premiją ištikimiems savininkams. Premijos bus išsiųstos liepos 12 d. Ir rugpjūčio 12 d. (3% premija už šį mėnesį).

https://twitter.com/cappasity/status/966435971309989889

Norėdami dalyvauti, pirmiausia turite sukurti žetonų pardavimo sąskaitą Laidumas, ir įdėkite savo ERC-20 piniginės adresą, kuriame laikote CAPP žetonus. Jei pakviesite kitus prisijungti per jų „Telegram Referral“ programą, gausite po 10 CAPP už kiekvieną prisiregistravimą, o paskiriamasis taip pat gaus 5 CAPP žetonus tik už priėmimą..

„Pundi X NPXS Airdrop“ 

„Pundi X“ apdovanoja visus tinkamus žetonų turėtojus naudodamas dovanų mechanizmą, kuris tęsis iki 2021 m. sausio mėn. Tai reiškia, kad jie kiekvieną mėnesį išleidžia žetonus. Numatoma, kad liepos mėnesio nuotrauka įvyks 31 d. Dalyviai gaus 7 316% sumos, kurią turėjo momentinės nuotraukos metu. Šiuo metu NPXS žetono kaina yra 0,005296 USD. Jūsų PXS / NPXS prieigos raktas piniginėje, kuriai priklauso privatus raktas, o ne piniginėse viešose biržose.

Dokumentinis MTC „Airdrop“ 

Dokumentinis per dvejus metus kas mėnesį savo turėtojams paskirstys 114 368 529 MTC. Piniginės likučių momentinė nuotrauka bus padaryta liepos 31 d. 18:00:00 GMT.

Suma, kurią gaus kiekvienas dalyvis, bus pagrįsta tuo, kiek MTC jie turėjo, palyginti su jau suteiktu MTC. Šiuo metu MTC kaina yra 0,28412055 USD. Norintys dalyvauti, savo žetonus turi laikyti su ERC-20 suderinamose piniginėse, tokiose kaip MEW, „Metamask“ ar aparatinėje piniginėje..

„Aion Airdrop“

Aionas gruodžio mėn. išleido savo TRS („Token Release Schedule“) sutartį ir nuo to laiko pradėjo premijų paskirstymo programą ankstyviesiems įmokų teikėjams. Jų programa siūlo mėnesinius oro lašus, kurie susideda iš 6,25% premijos, atsižvelgiant į tai, kiek savininkas turi AION žetonų. AION vertinamas 1 USD.

Momentinė nuotrauka bus padaryta liepos 12 d. Renginys skirtas tik tiems, kurie dalyvavo

AION žetonų išleidimo grafike.

Išankstinio tyrimo aerodromas

Išankstinio tyrimo projektas yra decentralizuotas paieškos variklis, kuris už platformos naudojimą ir reklamavimą apdovanoja vartotojus savo pranašumu „Presearch“ (PRE). Pasirinkęs strategiją, „Presearch“ siekia nukreipti į dažniausiai internetinės paieškos vartotojus, kad jie būtų kuo anksčiau priimti. „Presearch“ (PRE), „Ethereum ERC20“ prieigos raktą, galima įsigyti naudojant BTC ir ETH kriptovaliutas..

Nemokamas „Presearch“ žetonų gavimas yra paprastas ir paprastas. Spustelėkite šią nuorodą užsiregistruoti svetainėje. Jūs iš karto gausite nemokamus 25 PRE žetonus. Norėdami gauti daugiau, atlikite paiešką pateiktame laukelyje. Kiekvieną kartą tai atlikdami jūs uždirbate nemokamus PRE žetonus. Norėdami gauti savo žetonus, turite būti aktyvūs 60 dienų.

PCHAIN ​​Airdrop

„PChain“ projektas teigia esąs pirmoji daugiapakopė sistema, visame pasaulyje palaikanti „Ethereum Virtual Machine“ (EVM), kuri leido sukurti didelius „scall dapps“. „PChain“ iš savo bendruomenės narių sumažins 326 000 PAI žetonų. Norėdami būti jos dalimi, atlikite šiuos veiksmus:

1. Paspauskite čia apsilankyti oro uosto registracijos puslapyje ir užsiregistruoti.

2. Patikrinkite savo paštą ir prisijunkite.

3. Prisijunkite prie šio telegramų grupė ir išsiųskite „Airdrop“ kaip pranešimą.

4. Sekite „Twitter“ ir retweetuokite tai.

5. Sekite čia „Reddit“.

6. Taip pat galite kreiptis į savo draugus, kad uždirbtumėte daugiau PAI žetonų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map