Svarbių telegramų kriptovaliutų kanalų sąrašas

Telegrama yra viena iš pirmaujančių susirašinėjimo programėlių, labai daug dėmesio skirianti saugumui. Skirtingai nuo daugumos kitų šiuo metu rinkoje esančių susirašinėjimo programų, „Telegram“ naudoja savo šifravimo protokolą, jis yra visiškai nemokamas, turi neribotą debesies saugyklą, turi tiek įprastus, tiek „slaptus“ pokalbius, daugialypės platformos prieinamumą, grupes ir supergrupes, kanalus, robotų funkcijas , taip pat nėra reklamos ar papildomo aukščiausio lygio turinio ir nėra abonentinių mokesčių.

Atsižvelgiant į šį platų naudingų funkcijų spektrą ir paveldėtus saugumo / privatumo protokolus, nenuostabu, kad jis pateko į kriptografijos pasaulį kaip patikima komunikacijos / informacijos terpė ir vienas iš patraukliausių žiniasklaidos sprendimų kriptovaliutų kūrėjams, prekybininkams ir kt. verslininkų.

Žodžiu, bet kuris rimtas šifravimo projektas šiais laikais turi savo „Telegram“ kanalą, tačiau dar svarbiau yra tai, kad yra įvairių šifravimo leidinių ir žiniasklaidos grupių, kurios taip pat turi išsamius „Telegram“ kanalus su savo turiniu.

Žemiau mes sukūrėme svarbiausių kripto „Telegram“ kanalų ir grupių sąrašą:

Cointelegraph (@Cointelegraph)

Jei net trumpam buvote kriptografinėje erdvėje, yra labai didelė tikimybė, kad girdėjote Cointelegraph, vienas gerbiamiausių ir populiariausių kriptovaliutų leidinių.

„Cointelegraph“ pateikia savo skaitytojams naujausias kriptosferos naujienas („Bitcoin News“, „Ethereum news“, „Altcoin News“, „Blockchain News“, „Scam News“ ir kt.), Taip pat išsamią rinkos analizę ir įspūdingą naudingų vadovėlių rinkinį. oficialus „Cointelegraph Telegram“ kanalas šiuo metu gali pasigirti 94 692 nariais ir aprėpia svarbiausius „Blockchain“ aspektus, Bitcoin, ir „Fintech“ naujienos.

cointelegraph nuotr

Šaltinis: ttbcn.wordpress.com

CryptoMedics (@CryptoMedics)

„CryptoMedics“ yra „cryptocurrency Telegram“ kanalas, daug dėmesio skiriantis tyrimams. Už kanalo dirbanti komanda laikosi skaidraus ir išsamaus tyrimo požiūrio. Jei esate naujas kriptomarketo vartotojas ir norite sužinoti daugiau, „CryptoMedics“ gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Kanalas garsėja savo išskirtine bendruomene ir yra vieta, kur galima atsakyti į beveik visus jūsų klausimus. Pagrindinis trūkumas yra tai, kad tai yra vienas iš nedaugelio „Telegram“ kanalų, kuriems reikia mokėti. Šiuo metu kanale yra 4964 nariai.

Šifravimo chartijos (@Kriptografiniai užsakymai)

„Crypto Charters“ yra kripto „Telegram“ grupė, skirta specialiai atkakliems, pažengusiems kripto prekybininkams ir analitikams. Grupė pasižymi tuo, kad siūlo savo nariams dokumentais pagrįstus ir išsamius įvairių kriptovaliutų grafikus. Grupė daugiausia orientuota į „Bitcoin“ analizę, tačiau yra įvairių prisidedančiųjų, kurie taip pat užsiima didelės vertės altcoinais.

„Venture Coinist“ (@„Venture Coinist“)

Jei daugiausia dėmesio skiriate 10 geriausių monetų kainos / rinkos analizei, tai „Venture Coinist“ tikrai vertas jūsų „Telegram“ kanalų sąrašo. Turinys daugiausia skirtas teikti techninę analizę, kaip sudaryti sandorius per kelias kitas dienas / savaites, o tai yra labai vertinga priemonė pradedantiesiems investuotojams ir prekybininkams. Trumpai tariant, jei norite padidinti savo investicijų pelno potencialą, tada negalite suklysti su „Venture Coinist“.


Kripto samurajus (@Kripto samurajus)

„Crypto Samurai“ yra vienas iš geriausių „Crypto Telegram“ kanalų, nes jis turi kažką visiems. Kanalo komanda atlieka gerą darbą kuruodama didžiąją dalį gerbiamų naujienų šaltinių ir pateikdama savo skaitytojams tik aktualiausius naujienų straipsnius, kai tik jie paskelbiami. Šiuo metu kanalas turi 3125 vartotojų, o tai jokiu būdu nėra mažas skaičius.

„Mycryptopedia“ (@Mikriptopedija)

Yra oficialus „Telegram“ kanalas Mycryptopedia.com Interneto svetainė. Kanalas labai pabrėžia kuruojamą mokomąjį turinį tokiomis temomis kaip kriptovaliuta, „blockchain“ technologija, ICO ir rinkos analizė. Kalbant apie straipsnius, abonentai gali tikėtis pamokų, vadovų, naujienų straipsnių, mokomųjų vaizdo įrašų, interviu ir kitų tipų informacinių duomenų..

mycryptopediafeature

Šaltinis: „The Coinage Times“

JK kriptografija (@UKCrypto)

„UK Crypto“ yra „Telegram“ kanalas, kuris siūlo savo abonentams įdomų pagrindinės analizės ir techninės analizės derinį daugybei monetų. Tai vieta, kur galite daug sužinoti apie kriptografijos pagrindus, taip pat atrasti naujų ir įdomių kriptografijos projektų, kurie visi yra kuruojami ir neabejotini, turėdami patikrinamus šaltinius.

Prekybos signalas nemokamai (@Prekybos signalas nemokamai)

Šis kanalas suteikia savo abonentams ir prekybininkams unikalų požiūrį į dabartinę kriptografinės rinkos situaciją. Jame surinkta daug techninės analizės, siekiant užtikrinti ilgalaikį jos aktualumą, nėra šlamšto turinio ir kryžminio skelbimo.

Kripta į mėnulį (@Kripta į mėnulį)

Kriptografija į mėnulį nėra tai, ką galėtumėte pavadinti dideliu „Telegram“ kanalu, tačiau jis puikiai tinka tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie kriptovaliutų prekybą, prekybos signalus, su rinka susijusią analizę, taip pat gauti prieigą prie įvairių ICO apžvalgų.

1 2SOmQSDInGYj91TxyiAo4A

Šaltinis: Medium.com

Šifravimo šaudyklė (@Šifravimo šaudyklė)

„Crypto Shuttle“ yra „Telegram“ kanalas, kuris yra ypač naudingas, jei norite sužinoti svarbiausias kriptovaliutų naujienas. Jie taip pat pateikia išsamią ir naujausią informaciją apie valiutų rinkos situaciją, neperdėdami apie baisius veiksnius, paprastai susijusius su kriptografijos turėjimu ir prekyba.

1 WhDPaq3vc dB5nnNMUaMyA

Šaltinis: Medium.com

Kripto beprotybė (@Kripto beprotybė)

„Crypto Madness“ teikia savo abonentams tikslius ir kuruojamus kriptosferos naujienas bei apžvalgas, taip pat naudingos informacijos apie būsimus ICO. Žinoma, kad už grupės esanti komanda siūlo labai gerus patarimus ICO atžvilgiu.

Kripto naujienos (@Kripto naujienos)

Paskutinis mūsų sąraše yra „Crypto News Telegram“ kanalas. Tai nemokamas kanalas, kuriame labai daug dėmesio skiriama tik jums svarbiausių naujausių, aukštos kokybės naujienų pateikimui. Per savo gyvenimą jų turinys pasirodė esąs toks geras, kad dabar grupei priklauso beveik šimtas narių.

Cole yra laisvai samdomas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis kriptovaliutai ir naujoms technologijoms. Ankstesni straipsniai apie „Masternodes“ buvo rodomi pirmaujančiose šifravimo svetainėse ir cituojami „Whitepapers“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map