Pradedančiųjų vadovas „OmiseGO“ (OMG)

„OmiseGO“ yra nepriklausoma Omise, internetinių mokėjimų šliuzo paslaugų teikėjas, veikiantis Pietryčių Azijoje. „OmiseGO“ naudoja „Ethereum“ blokų grandinės galią teikdamas finansines operacijas tiek kriptografija, tiek „fiat“.

„OmiseGO“ (OMG) prieigos raktas naudojamas veiklai platformoje valdyti.

Kaip „OmiseGO“ įveikia „Ethereum“ platformos trūkumus

Esant mažesniam operacijų greičiui, „OmiseGO“ negalėjo naudoti „Ethereum“ blokų grandinės, kokia ji yra. Norėdami įveikti šią kliūtį, „OmiseGO“ sukūrė savo platformą kaip „Ethereum“ mastelio keitimo sprendimą.

Pasak „OmiseGO“, „OMG yra atsakymas į esminę mokėjimo procesorių, vartų ir finansų įstaigų koordinavimo problemą.“ Platforma įgalina tarpusavio finansines operacijas, kurios neapsiriboja vien pervedimais, tiekimo grandinės finansavimu ar „Verslas verslui“ finansu..

Dalis Ethereum trūkumų buvo išspręsta naudojant kitokį sutarimo algoritmą „Proof of Stake“, kuris galėtų pasiekti didesnį operacijų greitį per sekundę.

OmiseGO genezė

Patronuojanti bendrovė „Omise“ savo veiklą pradėjo 2013 m., O „OmiseGO“ gimė 2017 m. Po pradinio monetų siūlymo (ICO), surinkusio 25 mln. Jun Hasegawa ir Donnie Harinsut įkūrė „OmiseGO“. Tarp platformos patarėjų yra „Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas.

Platformoje dirba a Dalies įrodymas (PoS) konsensuso algoritmas vietoj Ethereum ’Proof of Work (PoW) konsensuso algoritmo. „PoS“ algoritmas visame tinkle naudoja tikrintuvus, kurie užima OMG prieigos raktą. Patvirtintojai apdovanojami OMG žetonais.

Kenkėjiški tikrintojai baudžiami švelniai, sumažinant jų grąžą. Griežta bausmė apima viso akcijų paketo mažinimą.

OMG žetonas

Be to, kad OMG žetonas naudojamas mokėti operacijų mokesčiams „OmiseGO“ blokų grandinėje, OMG žetonas naudojamas stakes suteikiant jo turėtojams teisę paleisti patvirtinimo mazgą. Tikrintojo mazgai naudoja savo OMG turtą kaip užstatą. Sumokėtos perone sumos pakelia žetono vertę.

Pagrindiniai „OmiseGO“ platformos pagrindai

„OmiseGO“ turi keturis skirtingus aspektus, leidžiančius tapti visapusišku pasauliniu finansų vartu. Šitie yra:

 1. „White-label“ piniginės programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK)

  Šiame „OmiseGO“ platformos aspekte yra standartizuoti elementai, kuriuos turi naudoti skaitmeninės piniginės paslaugų teikėjai. „OmiseGO“ komanda vis dar kuria šį sluoksnį, kad platforma galėtų naudotis daugybė programų kūrėjų.

 2. Mastelio tinklo mechanizmas

  Šis mechanizmas prideda dar vieną mastelio sluoksnį, daugiausia dėmesio skiriant „Ethereum“. Mastelio tinklo mechanizme naudojama plazmos architektūra. Architektūra apima „Proof of Stake“ algoritmą, kad patobulintų šaknies / vaiko grandinės struktūrą, o „Ethereum“ yra šaknų grandinė, o „OmiseGO“ – kaip vaikų grandinė..

 3. „OmiseGO“ skaitmeninės piniginės programinės įrangos kūrimo rinkinys

  Šis platformos aspektas suteikia galimybę susieti platformą su debeto ir (arba) kreditinėmis kortelėmis, kad būtų lengviau „papildyti ir išsigryninti bankomatuose ar be recepto.“ Šis procesas žymi grynuosius pinigus į piniginės programą ir vėliau gali būti naudojamas įsigyti kito tokenizuoto turto „OmiseGO“ platformoje.

 4. „OmiseGO“ decentralizuota birža (ODEX)

  ODEX suteikia platformą, kur skaitmeninis turtas gali pasikeisti savininką. OMG dalyviai patvirtina sandorius decentralizuotoje biržoje. Be to, decentralizuotas mainai talpins žetonus „Ethereum“ ir „Bitcoin“ blokuose tarp kitų į „Bitcoin“ panašių platformų..

OmiseGO gairės

OmiseGO’s turi įdomių projektų planuojama, įskaitant „Plasma Cash“, kuri yra plazmos konstrukcija, kuria siekiama pakeisti keičiamą turtą į unikalias monetas „Ethereum“ platformoje.

Vykdomas pradinis plazmos diegimas. Tai pristatys įgaliojimų įrodymą (PoA), kurio operatorius yra „OmiseGO“.

Būsimi pokyčiai yra „Hybrid Proof of Stake“, kai validatoriai ir „OmiseGO“ (operatorius) patvirtins „Plasma“ grandinės blokus. Kitas ateities vystymasis yra „Full Proof of Stake“ įvedimas, kuris suteiks visas patvirtinimo galias OMG dalyviams.

Sužinokite daugiau

Norite sužinoti daugiau apie OMG projektą? Perskaitykite tris priežastis, kodėl OMG kaina gali greitai pakilti.

Tiems, kurie nori investuoti, pradėkite nuo dabartinės OMG techninės analizės. (Prieš investuodami visada atlikite savo tyrimus). Jei jus domina OMG pirkimas, galite sužinoti, kaip įsigyti OMG „Binance“, mūsų pasiūlė mainus investuotojams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map