Pradedančiųjų vadovas į Neblio sukrovimą

Šiuo metu daugėja „blockchain“ projektų, įgyvendinančių įvairius pasyvių pajamų gavimo mechanizmus. Tarp jų randame Neblio (NEBL), „blockchain“ projektai, orientuoti į įmonės sprendimų teikimą. Pagrindinis Neblio tikslas yra rodyti kelią blokinių grandinių masiniam įsisavinimui visame pasaulyje.

„Neblio“ taip pat yra vienas iš „blockchain“ projektų, turintis aukštą statymo koeficientą. Tiesą sakant, kai „Neblio“ pasirodė per ICO, įmonė jau turėjo veikiančią piniginę su 10% akcijų per metus norma. Tačiau prieš suprantant, kaip sukrauti Neblio, pirmiausia reikia suprasti PoS.

Neblio2

Akcijos įrodymas

„Proof-of-Stake“ arba trumpiau „PoS“ yra genialus sutarimo algoritmas. Neblio jį naudoja tam, kad užtikrintų, jog visi jo tinklo nariai yra patikimi ir elgiasi sąžiningai. Didėjantį „PoS“ algoritmų populiarumą lemia tai, kad jie yra efektyviau energiją vartojantys nei jų kolegos, „Proof-of-Work“ algoritmai..

Pagrindinis jo principas yra gana paprastas: norint, kad sandoriai būtų patvirtinti, reikia, kad tinklo nariai laikytų ir valdytų savo kriptovaliutų atsargas. Kuo daugiau monetų stato vartotojas, tuo didesnė tikimybė, kad jo piniginė bus paimta norint išspręsti konkretų bloką.

funkcijos

Kas yra kuolas?

Neblio sutarimo algoritmas veikia taip pat, kai kurios labai mažos modifikacijos. Algoritmas nurodo svarbų lyderį maždaug 2 minučių atstumu. Vartotojo piniginė patvirtina pateiktą operaciją ir vartotojas gali gauti naujai sukurtus NEBL žetonus. Tačiau norint gauti didelę premiją, atitinkama piniginė turi būti internete.

Trumpai tariant, kuoliojimas yra procesas, kai paskirta piniginė naudojama sandoriams patvirtinti ir apdovanotoms monetoms rinkti. Kai piniginė sveria, ji tikrina operacijas, norėdama įsitikinti, kad visi, kurie siunčia monetas, iš tikrųjų turi monetas. Kad tinklas būtų saugus, kas dvi minutes pasirenkama viena internetinė piniginė, skirta gauti atlygį už statymą. Laimi piniginė, turinti daugiausia „loterijos bilietų“.

Monetos amžius, tinklo svoris, vartotojo svoris ir numatomas laikas

Kad galėtume geriau suprasti, kaip veikia dėjimas, taip pat turime apimti „Monetų amžiaus“ sąvoką. Šią technologiją „Neblio“ įdiegė norėdama nustatyti, kiek laiko konkrečios monetos buvo piniginėje.

Tai svarbu norint nustatyti vartotojo „svorį“. Šis svoris yra skaičius, pateiktas statomam baseinui, ir jis nurodo bendrą monetų skaičių, kurį vartotojas turi be premijos už monetų amžių.

Šis svoris padidėja po to, kai moneta 24 valandas nenaudojama piniginėje. Jis ir toliau didėja iki 7 dienų, po kurio svoris sustingsta tol, kol nesikeičia monetų kiekis.

„Tinklo svoris“ yra loterijoje galimų bilietų skaičius. Trumpai tariant, tinklo svoris yra visų monetų, kurios šiuo metu saugomos tinkle, „svertinio monetų amžiaus“ suma..

Terminas „numatomas laikas“ reiškia laiką iki kito atlygio. Kadangi vartotojams priklauso įvairūs bilietų kiekiai, tuo daugiau galimybių laimėti turi daugiau bilietų.

Kaip statyti NEBL (vadovas)

Norint pakloti NEBL, pirmiausia reikia prie piniginės pridėti „Neblio“ monetas. Žinoma, norint tai padaryti, jums reikės piniginės, kurią galėsite atsisiųsti iš Oficialioje Neblio svetainėje. Galite išbandyti vieną iš kelių pagrindinių darbalaukio piniginių, siūlančių platų funkcijų spektrą, leidžiantį saugiai siųsti, gauti ir perduoti NEBL naujokams pritaikytoje sąsajoje. Pagrindinės piniginės yra prieinamos visoms pagrindinėms OS, tokioms kaip „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“.

Kitas galiojantis variantas būtų pasirinkti „Neblio Orion“, vieną naujausių įmonės piniginių. Jį palaiko visos šiuolaikinės naršyklės, taip pat darbalaukio ir mobiliosios platformos („Android“ ir „iOS“)..

Norėdami pradėti statyti, turėsite įsitikinti, kad piniginė yra atidaryta, atrakinta ir prisijungusi. Kai gausite monetas ir jūsų „Neblio“ piniginė bus paruošta, turėsite sinchronizuoti savo piniginę su „blockchain“. Šio proceso trukmė tiesiogiai priklauso nuo jūsų įrenginio apdorojimo galios ir interneto ryšio. Atkreipkite dėmesį, kad nėra minimalaus reikalingo NEBL kiekio, kurio reikia statyti.

Kitas, labai svarbus proceso žingsnis yra jūsų piniginės užšifravimas. Norėdami užšifruoti piniginę, eikite į skiltį „Nustatymai“ ir apsaugokite ją slaptažodžiu.

Belieka dabar atrakinti piniginę, palaukti ir užsidirbti. Labai naudinga vadovas galima rasti Neblio subreddit. Rekomenduojame vadovautis šiuo vadovu, jei norite, kad jūsų piniginė visą laiką liktų internete, nes šis vadovas skirtas „Raspberry Pi3“ nustatyti kaip įdėjimo įtaisą.

Verta nepamiršti, kad užtruks mažiausiai 24 valandas, kol monetos bus įtrauktos į kalimo procesą. Pažymėtina ir tai, kad jūsų monetos pasieks maksimalų svorį ir maksimalų grąžinimo potencialą tik praėjus septynioms dienoms.

Kaip minėta anksčiau, apskaičiuota investicijų grąža yra 10% per metus, tai yra labai gera vertė, ypač kai palyginate ją su kitais Neblio konkurentais PoS, pvz., „NavCoin“ (NAV), NEO (NEO), Lisk (LSK), ARK (ARK), Reddcoin (RDD), PIVX (PIVX), Pupelių pinigai (pupelės), ir Stratis (STRAT), Okcash (gerai), Decred (DCR), tik norėdamas paminėti keletą.

Tikimės, kad šis straipsnis jus domino, ir, kaip įprasta, labai rekomenduojame atlikti tyrimą prieš pradedant kaupti lėšas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map