Pradedančiųjų monetų vadovas (BNB)

„Binance Coin“ (BNB) yra žetonas, kurį sukūrė Binansas, pagal prekybos apimtį didžiausia kriptovaliutų birža pasaulyje. Žetonu siekiama sumažinti operacijų platformoje kainą, jei naudojamas BNB prieigos raktas. BNB yra „ERC-20“ prieigos raktas, sukurtas „Ethereum“ blokų grandinėje, tačiau planuojama perkelti BNB į savo pagrindinį tinklą. Šiame „Binance Coin“ vadove bus apžvelgti projekto pagrindai, kaip jis veikia, kad pasiektų savo tikslus.

BNB funkcijos Binance platformoje

„Binance Moneta“ skirta bent jau kol kas palengvinti komunalinių paslaugų mainų ir vairavimo operacijas pigesnėmis sąnaudomis. Kai kurios funkcijos, kuriomis BNB pasitiki platformoje, yra sandorių mokesčių, valiutos keitimo mokesčių ir sąrašo mokesčių mokėjimas.

Norėdami pritraukti žmones naudotis BNB prieigos raktu, „Binance“ įvedė 50 proc. Nuolaidą naudodama žetoną. Tačiau nuolaida kasmet mažės ketverius metus.

Pagal žetonų baltąją knygą, pirmaisiais metais nuolaida bus 50 proc., Antraisiais – 25 proc., Trečiaisiais – 12,5 proc. Ir 6,25 proc. Penktaisiais metais „Binance“ nutraukia nuolaidas, kai biržoje naudojamas BNB žetonas. Prekybos mokesčiai platformoje šiuo metu siekia 0,1 proc.

Be to, kad mokate mokesčius biržoje, jis taip pat gali būti naudojamas įsigyti konkrečius ICO žetonus, išvardytus platformoje.

BNB monetų istorija

BNB istorija yra susipynusi su „Binance“ istorija. Praėjusių metų viduryje birža išleido pradinį monetų pasiūlymą.

ICO vykdė nuo 2017 m. Liepos 14 d. Iki liepos 27 d., O pajamos buvo panaudotos kriptovaliutų biržai „Binance“ ir BNB žetonui paleisti. ICO laikotarpiu buvo parduota 100 milijonų BNB, surinkus 15 milijonų dolerių.

Iš pradžių mainų būstinė buvo Kinijoje, tačiau pasislinko pagrindiniai biurai į Maltą po to, kai Kinijos vyriausybė uždraudė bet kokią kriptovaliutų veiklą šalyje.

Platformai vadovauja Changpeng Zhao kuris yra ir jos įkūrėjas. Kiti yra Rogeris Wangas (CTO), Jamesas Hofbaueris (vyriausiasis architektas) ir Paulas Jankunas (inžinerijos viceprezidentas).

Verta paminėti, kad prieš kelis mėnesius „Binance“ komanda nusprendė sudeginti savo žetonų asignavimus, lygius 40% visų biržoje išleistų monetų. Tokiu būdu jie neprivalės būti priklausomi nuo BNB kainos, kad galėtų tęsti savo darbą.

Mažėjanti BNB pasiūla

„Binance“ pabrėžė, kad reikia sumažinti apyvartoje esantį BNB kiekį tik iki 100 milijonų, o tai yra 50 procentų viso BNB žetonų tiekimo. Tai bus pasiekta sudeginus ar atpirkus BNB žetonus kas ketvirtį. Kiekvieną ketvirtį atpirktų BNB žetonų suma sieks 20 procentų biržos ketvirčio pelno.

Pirkdama savo žetonus, „Binance“ nori sumažinti pasiūlą, kad išbandytų paklausą, kuri gali turėti teigiamą poveikį BNB kainai.


BNB žetoną taip pat galima iškeisti į kitus mažus monetų likučius, biržoje vadinamus „kriptografijos dulkėmis“. Kriptų dulkės iš kelių platformoje esančių monetų gali būti paverstos BNB žetonu..

Liepos 12 d. Changpengas Zhao paskelbė atsisakysiantis visų BNB lėšų ir prisidedantis prie jų įsipareigojimo sudeginti iš viso 100 milijonų BNB žetonų. „Binance“ komanda nusprendė sudeginti savo žetonus paskutiniu ketvirčio deginimu, kuriame sudegino 808 888 BNB žetonus. 

Kaip paaiškino p. Zhao, „Binance“ komanda turėjo 40% viso BNB tiekimo, kuris jiems buvo skirtas kaip atlygis už darbą, kurį jie atliko kurdami kriptografinės prekybos platformą ir „blockchain“ ekosistemą. Tokiu būdu jie vis tiek sudegins BNB, atsižvelgdami į kiekvieno ketvirčio „Binance“ prekybos apimtį, tačiau komanda atsisakė savo žetonų paskirstymo. 

Tikslas yra pasiekti bendrą BNB 100 000 000 monetų kiekį, kai šiuo metu yra beveik 189 000 000 BNB atsargų.

Tinklaraščio įraše parašė Changpengas Zhao paleistas Liepą:

„Pirmiausia komanda sudegins 80 000 000 BNB komandų, o likusius 9 000 000 BNB sudegins„ Binance.com “birža.“

Tokiu būdu Binance skirs 0 BNB sau iš pirminio tiekimo. Visos įmonės surinktos lėšos bus gaunamos iš paslaugų, kurias jos šiuo metu siūlo.

Binansinės monetos (BNB) ateities planai

„Binance“ planuoja perkelti monetą iš „Ethereum“ platformos kartu su keitimu decentralizuotai „Binance“ grandinėje, kur BNB bus gimtoji žetonas. „Binance“ taip pat siekia pereiti nuo to, kad įmonė būtų valdoma kaip bendruomenės valdoma.

Siekdama padidinti BNB prieigos rakto paklausą, „Binance“ pradėjo keletą projektų, tarp kurių yra „Binance Launchpad“, kuri specializuojasi ICO ir leidžia naudoti BNB. Taip pat yra Labdaros fondas „Binance Blockchain“ kuri aukoja BNB žetonų pavidalu.

„Binance“ jau galėjo paleisti savo „blockchain“ tinklą ir decentralizuotus mainus. „Binance“ tinklas leidžia projektams išleisti savo monetas ant jo, o „Binance“ decentralizuota birža (DEX) padeda vartotojams tvarkyti skaitmeninį turtą nepriklausomai nuo pagrindinės „Binance“ platformos. 

„Binance“ grandinė buvo paleistas balandžio 23 d. ir ji naudoja BNB prieigos raktą kaip pagrindinį skaitmeninį tinklo turtą. Šiame „blockchain“ tinkle įdiegtas sutarimo mechanizmas yra žinomas kaip deleguota Bizantijos gedimų tolerancija (dBFT). 

Be to, birža pradėjo savo decentralizuotą mainus, kad vartotojai galėtų labiau kontroliuoti savo lėšas. Centralizuotose biržose dažniausiai būna silpnosios vietos, kurias išnaudoja hakeriai. Birža prarado 7000 BTC dėl įsilaužėlio, kuris galėjo gauti prieigą prie „Binance“ lėšų. Tačiau platforma naudojo savo SAFU fondą tam, kad grąžintų vartotojams prarastus pinigus. 17

BNB saugykla

Būdamas ERC-20 žetonas, BNB galima laikyti programinėse piniginėse, tokiose kaip „MyEtherWallet“ ir „Jaxx“, o aparatinės – „TREZOR“ ir Didžioji knyga „Nano S“ taip pat palaiko BNB. Paprastai bet kokia piniginė, galinti laikyti „Ethereum“ (ETH), taip pat gali palaikyti BNB prieigos raktą.

Tačiau, kai prieigos raktas pereis į savo „blockchain“, komanda turės parengti suderinamą piniginę.

Sužinokite daugiau

Perskaitykite šį Binance Monetų vadovą, perskaitydami BNB kainų prognozavimo ir techninės analizės straipsnį. Suinteresuoti skaitytojai taip pat turėtų peržiūrėti mūsų „Binance Coin“ aprėptį straipsniuose, kuriuose nagrinėjamas „dujų“ naudojimas decentralizuotoms „Binance“ biržoms arba kaip BNB kaina kilo, palyginti su biržos plėtra..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map