Penki privalomi prekybos kriptovaliuta įrankiai

Penki privalomi prekybos kriptovaliuta įrankiai

[atnaujinta 2018 m. rugsėjo mėn.]

Prekiaujant kriptografija, tik maža dalis jūsų laiko bus praleista realiai vykdant sandorius. Tikrieji pinigai uždirbami analizuojant rinkas ir priimant sprendimą pirkti, parduoti ar laikyti. Taigi čia geriausi investuotojai skirs beveik visą savo laiką.

Kaip sakoma sename posakyje, laikas yra pinigai. Štai kodėl turėtumėte žinoti apie įrankius, kurie gali sutaupyti jūsų laiko ir efektyvinti jūsų investavimo procesą. Čia yra penki geriausi, kuriuos turėtų naudoti bet kuris investuotojas (rimtas ar atsitiktinis).

„CoinMarketCap“

monetų rinkos dangtelis

Ką pirmiausia reikia žinoti apie monetą? Kaina! „CoinMarketCap“ tapo visuotiniu kriptografinių kainų stebėjimo sprendimu. Jose išvardijamos beveik visos monetos, apie kurias verta žinoti (1921 m. Monetos rašant tai). Kiekvieno iš jų galite peržiūrėti savo kainų istoriją (palyginti su „Fiat“ arba „BTC“), rinkos viršutinę ribą, prekybos apimtį ir visas biržas / poras, kuriose ji yra prieinama..

„CoinMarketCap“ taip pat leidžia peržiūrėti statistiką atskirose biržose. Norite pamatyti BTC apyvartą Binansas per pastarąsias 24 valandas? Tu gali. Norite pamatyti 50 geriausių „Kraken“ prekybos porų? Tu gali. Jie papildo pritaikomais grafikais, kad galėtų lengvai sekti ir numatyti tendencijas.

Daugybė tiesioginių duomenų, kuriuos gaunate iš „CoinMarketCap“, reiškia, kad tai turėtų būti viena iš pirmųjų žymių kiekvienam kriptografijos prekiautojui ar entuziastui.

Blockfolio

„blockfolio“ programa

Galbūt neatrodo labai blogai, jei laikote tik šiek tiek BTC ir šiek tiek ETH, tačiau bandymas sekti platesnį portfelį gali būti painus. Dėl sumišimo prarandamas laikas, dėl kurio gali trūkti tinkamiausio laiko pirkti ar parduoti.

Naudojant „Blockfolio“, jums nereikia dėl to jaudintis. „Blockfolio“ yra mobili programa, leidžianti sekti visus kriptografinius fondus (jie palaiko daugiau nei 3000 monetų) ir jų vertę pasirinktuose mainuose. Tai leidžia jums sekti visą savo portfelį vienoje vietoje. Stebėti kiekvieno holdingo eigą per tam tikrą laiką ir nustatyti įspėjimus, jei kaina pakyla arba nukrenta iki tam tikros sumos.

Visa tai … ir tai taip pat visiškai nemokama!

„CoinMarketCal“

monetų rinkos


Tai nėra klaida – jūs jau turite „CoinMarketCap“ pažymėtą, bet kaip apie „CoinMarketCal“?

Tai yra bendruomenės valdomas visų svarbių būsimų kriptografinių dienų datų kalendorius. Konferencijos ir renginiai. Kripto susitikimai. Decentralizuoti programų ir platformų leidimai. ICO atnaujinimai ir oro lašai. Beveik kiekvienas svarbus kriptografijos etapas, už kurį balsavo bendruomenės nariai, kad užtikrintų jų teisėtumą. Filtruokite pagal tam tikrą įvykio tipą, kad kalendorius būtų pritaikytas pagal jūsų poreikius ar pomėgius.

Kriptoje viskas greitai keičiasi. „CoinMarketCal“ padeda išlaikyti mygtuką, kad galėtumėte pirmieji nusipirkti visus didelius spyglius.

„Coinigy“

moneta

„Coinigy“ užima visą kriptografijos rinką ir pateikia ją tiesiai priešais jus. Naudojant „Coinigy“ nereikia atidaryti 20 skirtukų su 20 skirtingų centrų. Tai suteikia „viskas viename“ platformą jūsų kripto prekybai. Integruokite savo mainų paskyras ir piniginės adresus, ir galėsite juos visus tvarkyti naudodami vieną darbalaukį ar programą mobiliesiems.

Sąsaja išspaudžia daugybę duomenų į vieną langą, kurį galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Sekti ir prekiauti daugybe porų daugybėje rinkų. Nustatykite pasirinktinius įspėjimus, kuriuos galima siųsti SMS arba el. Paštu. Realaus laiko duomenys leidžia jums sekti rinkos judėjimą ir tendencijas bei nustatyti pavedimus, kad tinkama prekyba būtų vykdoma tinkamu laiku..

Tai gali būti ne taip aktualu ilgalaikiam investuotojui. Bet kasdienei prekybai „Coinigy“ suteikia jums tai, ko reikia norint dalyvauti greitai besikeičiančioje prekybos aplinkoje.

„OnChainFX“

onchainfx

Panašus į „CoinMarketCap“, bet investuotojui, kuris nori žinoti viskas.

„OnChainFX“ suteikia jums monetų vertės ir rinkos duomenis bei leidžia tinkinti duomenų rinkinius milijonu skirtingų būdų. Sąsajoje pateikiama informacija apie didžiausius dienos iškėlėjus ir kritėjus, ir, nepaisant turimos informacijos pertekliaus, visa tai yra lengvai įsisavinama. Tačiau konkretūs jų pateikti duomenys daro „OnChainFX“ tokią puikią.

Tokią informaciją, kaip cirkuliuojantis tiekimas, galite matyti procentais nuo viso tiekimo visą gyvenimą. Rinkos viršutinė riba ir simbolinė pasiūla, kaip prognozuojama 2050 metais. Metinė IG arba 7/30/90 dienų IG (palyginti su BTC arba vs USD). Sąsają taip pat galite filtruoti pagal įvairius veiksnius, tokius kaip turto sektorius, turto dydis (didelės / vidutinės / mažos / labai mažos), bendro sutarimo tipas (darbo įrodymas prieš akcijų paketą ir kt.) Ir kt. Jie netgi vėliava monetas, kuriose yra sukčių požymių.

Investuojant į gilesnius kriptografinius šaltinius, reikia tam tikros spekuliacijos. Tačiau naudojant „OnChainFX“ jūsų spekuliacijos remiasi kiekviena metrika ir palyginimu, kurį galėtumėte įsivaizduoti.

Apibendrinant

Prekyba kriptovaliutomis, turint tik piniginę ir prisijungus prie valiutos, gali lengvai jus priblokšti. Jei norite žengti žingsnį nuo mažo investuotojo iki sėkmingo prekybininko kriptografija, protinga naudoti kuo daugiau aukštos kokybės prekybos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map