Pagerinkite savo anonimiškumą kriptovaliutų rinkoje naudodami „BitMix“

Ilgą laiką tvarkėme kriptovaliutas. Nors daugelis iš mūsų žino, kad skaitmeninės valiutos yra labai naudingos, kai kurie vartotojai mano, kad jos taip pat yra anonimiškos. Nepaisant to, tai yra labai klaidinga žmonių samprata.

Virtuali valiuta nėra anoniminė. Iš tikrųjų mainai, vyriausybės, įsilaužėliai ir vagystės gali išgauti jūsų informaciją tvarkydami skaitmeninį turtą. Štai kodėl labai svarbu erdvėje turėti geresnes anonimiškumo savybes.

„BitMix“ yra vienas iš sprendimų, kuriais siekiama suteikti kriptografijos vartotojams privatumą, reikalingą pervedimams ir savo lėšų tvarkymui rinkoje.

Kriptovaliutų rinkos anonimiškumo problemos

Kaip minėta anksčiau, daugelis vartotojų mano, kad skaitmeninį turtą galima tvarkyti anonimiškai. Tačiau įvairios nusikalstamos grupės galėjo gauti vertingų ir privačių vartotojų duomenų, leidžiančių jiems žinoti, kuri yra jūsų pagrindinė „Bitcoin“ (BTC) ar „Litecoin“ (LTC) piniginė.

Mainai renka iš vartotojų tokius duomenis kaip adresai, vardai, IP, lokalizacija, fiskalinė informacija ir dar daugiau. Štai kodėl mainai gali atskleisti ne tik vartotojų lėšas – jei jie jas laiko karštose piniginėse -, bet ir asmeninius duomenis.

Šią privačią informaciją galima išgauti ir panaudoti aukoms, kurios vėliau gali būti nulaužtos, užpultos ar grasinamos. Jei taip atsitiktų, šis vartotojas tikrai suprastų, kad virtualios valiutos nebuvo anonimiškos.

Be to, vyriausybės susisiekė su tokiomis įmonėmis kaip „Chainalysis“, kurios atlieka „blockchain“ analizę, kad galėtų aptikti nusikaltėlius. Nors tai gali būti labai naudinga sulaikant nelegalius prekybininkus, jis taip pat naudojamas tiriant įprastus prekybininkus.

Anonimiškumo didinimas naudojant „BitMix“

„BitMix“, vienas iš labiausiai populiarūs ir naudoti „Bitcoin“ maišytuvai kriptovaliutų rinkoje, turite labai gerą šios problemos sprendimą. „BitMix“ apsaugo kripto vartotojus, kad jie rūpintųsi savo privatumu. Tai sumažintų tikimybę, kad įsilaužėliai užpuls.

Iš tikrųjų užpuolikai negaus jūsų asmeninės informacijos, kai perkate maistą virtualiomis valiutomis. Visa informacija apie jūsų turimus pervedimus ir lėšas yra saugoma viešuosiuose blokiniuose blokuose.

„BitMix“ yra labai paprasta naudoti paslauga, teikianti sprendimus tiems, kuriems reikia pagerinti privatumą, naudojant savo skaitmeninį turtą. „BitMix“ siūlo palaikymą įvairiomis kalbomis, kad nebūtų pašalintas nė vienas asmuo iš bet kurio regiono.

Šiuo metu palaikomos kalbos: anglų, rusų, hindi, portugalų, kinų, korėjiečių, indoneziečių, vokiečių, olandų ir lenkų. Ateityje „BitMix“ galima pridėti naujų kalbų.

Nors „Bitcoin“ yra populiariausia kriptovaliuta rinkoje, „BitMix“ atsižvelgia į tai, kad yra kitų virtualių valiutų vartotojų, norinčių apsaugoti savo asmeninius duomenis. Štai kodėl jie siūlo paramą „Bitcoin“, „Dash“ (DASH) ir „Litecoin“ (LTC).

Taip pat verta paminėti, kad „BitMix“ siūlo „Clearnet“, „Tor“ ir „NoJS“ palaikymą (be „JavaScript“). Tai ypač naudinga patyrusiems ir rafinuotiausiems vartotojams, dirbantiems su įvairiausiomis platformomis.

Šiuo metu minimali sumaišymo suma yra 0,005 BTC arba 0,015 LTC, kurių vertė šiuo metu yra atitinkamai 46 USD ir 1,04 USD. Tai reiškia, kad vartotojams nereikia valdyti didelio kiekio virtualių valiutų, tačiau atsiųsdami vos kelis dolerius jie jau gali apsaugoti savo duomenis ir privatumą.

Dar daugiau anonimiškumo

„BitMix Bitcoin“ maišytuvas yra paslauga, veikianti pagal aukščiausius erdvės standartus. Štai kodėl visi pervedimai yra apdorojami akimirksniu ir monetos bus gautos jūsų pasirinktu adresu po tinklo patvirtinimo. Gavėjas gaus visiškai išvalytas lėšas, išvengdamas įsilaužėlių ar nusikaltėlių.

Siekdama dar labiau apsaugoti privatumą ir šifravimo vartotojams pasiūlyti moderniausią anonimiškumą, „BitMix“ naudoja standžiojo disko šifravimą ir niekada nesaugo jokių žurnalų. Visi įrašai pašalinami po 72 valandų arba iškart pateikiant užklausą užsakymo puslapyje.

Vartotojai taip pat galės pasirinkti sumokėtą mokestį, kad sumažintų užpuolikų galimybę sužinoti atliktus pervedimus. Jei užpuolikas žino paslaugos mokestį, jis gali lengvai išanalizuoti „blockchain“ ir gauti tikslią vartotojo pervestą sumą.

Asmenys, naudojantys „BitMix Bitcoin“ maišytuvą, taip pat gaus unikalų kodą, kuris leistų jiems niekada negauti nė vienos ankstesnės monetos, kurias jie atsiuntė į atsargas. Tai užtikrintų, kad vartotojai tvarkydami savo lėšas išliks visiškai anonimiški kriptovaliutų rinkoje.

Patikimesniems prekybininkams ir asmenims atsitiktinių parinkčių parinktis bus gera priemonė. Iš tikrųjų, siunčiant tik 0,1 BTC arba 1 LTC, vartotojai tiesiog turės galimybę gauti daugiau nei vieną operaciją paskirties adresu. Tai labai naudinga norint apsaugoti vartotojų anonimiškumą ir privatumą, nes „blockchain“ analizatoriams daug sunkiau suprasti, kaip elgiasi operacijos.

Ši „Bitcoin“ maišymo paslauga taip pat suteiks jums rankinius ir automatinio reguliavimo nustatymus. Tai padės jums pasiekti maksimalų našumą maišant savo lėšas. Be to, šis „Bitcoin“ maišytuvas taip pat pasiūlys partnerių programą, kurioje klientams bus suteikiami tiesioginiai išmokėjimai už kiekvieną pakviesto vartotojo atliktą operaciją..

Visi „BitMix“ sugeneruoti adresai yra patvirtinti skaitmeniniu būdu, kad juos tikrai ir atsitiktinai sugeneruoja įmonės serveris.

Galiausiai, ir šifravimo projektams, tvarkantiems klientų lėšas, jie pateikia API, leidžiančią labai lengvai padėti vartotojams išvalyti monetas, apsaugoti savo asmeninius duomenis ir išlikti anoniminiais, naudojant savo mėgstamą skaitmeninį turtą.

Išvada

Šiame straipsnyje mes pasidalijome su jumis, kurie yra pagrindiniai teikiamų sprendimų naudojimo pranašumai „BitMix“ ir kaip jie gali būti labai naudingi siekiant pagerinti anonimiškumą kripto rinkoje.

Tvarkydami savo lėšas naudodami šį „Bitcoin“ maišytuvą, tikrai būsite tikri, kad jūsų operuojamos lėšos yra privačios. Be to, atlikdami operacijas žinosite, kad jūsų privatūs duomenys yra apsaugoti nuo įsilaužėlių ar nusikaltėlių.

Jei norite sužinoti daugiau apie šią „Bitcoin“ maišymo paslaugą, galite apsilankyti oficialioje įmonės svetainėje:

Pagrindinis: https://bitmix.biz/lt

„NoJS“: https://bitmix.biz/en/nojs

TOR (rekomenduojama): http://bitmixbizymuphkc.onion

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map