NEM kriptovaliuta: vadovas pradedantiesiems

Kriptovaliutos kiekvieną dieną tampa vis populiaresnės. Tai yra visavertis NEM kriptovaliutos, naujosios ekonomikos judėjimo, „blockchain“ projekto, skirto pažangiosios ekonomikos plėtrai įgalinti, vadovas. NEM platforma leidžia asmenims ir įmonėms kurti „blockchain“ sprendimus, tokius kaip balsavimo sprendimai ar finansinio apdorojimo sprendimai.

NEM kriptovaliuta buvo pirmasis „blockchain“ projektas, kuris nebuvo gimęs iš „blockchain“ šakutės. Gimtoji kriptovaliuta platformoje vadinama XEM.

NEM kriptovaliutos išspręstos problemos

NEM platforma naudoja išmaniojo turto sistemą, kurios pagrindinis tikslas yra „sukurti būtent tai, ko jums reikia, ar tai būtų„ fintech “sistema, logistikos sekimas, ICO, dokumentų notaro patvirtinimas, decentralizuotas autentifikavimas ar daug daugiau“.

NEM kriptovaliuta

Paprasčiau tariant, NEM „blockchain“ yra pastatytas iš pagrindų, kad jame tilptų viskas, kas į jį metama. „Smart Asset System“ leidžia NEM platformą susieti su atskiromis programomis, naudojant „Application Programming Interface“ (API) skambučius.

Tai privertė kūrėjus naudotis platforma, nes tereikia „paskambinti“.

NEM gimimas

NEM platformos šiandien gali nebūti, jei Utopinis ateitis, „Bitcoin Talk“ forumo vartotojas nepradėjo kalbėti apie visiškai bendruomenės valdomą „blockchain“ projektą. Iš pradžių „UtopianFuture“ pasiūlė šakę iš „NXT blockchain“.

Tačiau to nebuvo laikomasi ir NEM kriptovaliuta pradėjo kurti savo kodą nuo nulio naudodama „Java“ – kompiuterio programavimo kalbą. 2014 m. Birželį buvo išleista nestabili versija.

Stabili versija 2015 m. Kovo mėn. Platformos kūrėjai siekia, kad NEM kodų bazė būtų pakeista iš „Java“ programavimo į „C ++“ programavimą. NEM „blockchain“ naudoja Svarbumo įrodymas sutarimo algoritmas.

Naudojant šį algoritmą, skirtingai nuo kitų populiarių algoritmų, XEM monetas galima „nuskinti“, o ne kasinėti ar sudėti. Šis algoritmas naudoja tinklo mazgus, kad patvirtintų operacijas.

Tinkle naudojama reputacijos sistema reguliariai tikrina mazgus, kad įsitikintų jų sveikata. Užuot matavusi mazgo svarbą pagal atlikto darbo kiekį, reputacijos sistema reitinguoja mazgus pagal atlikto darbo kokybę.

NEM kriptovaliutos naudojamas sutarimo algoritmas nėra intensyvus procesorius, o XEM rinkimas gali būti atliekamas asmeniniame kompiuteryje, pašalinant centralizaciją, susijusią su kitais algoritmais, pvz., Darbo įrodymas dirba „Bitcoin“ blokų grandinėje.

NEM blokų grandinėje naudojami keli parašai, kad būtų galima patvirtinti operacijas, kol jie gali būti pridėti prie blokų grandinės. NEM fondas yra atsakingas už platformos valdymą.


XEM žetonas

XEM yra gimtoji virtuali valiuta, naudojama NEM platformoje, siekiant patenkinti operacijų išlaidas. NEM blokų grandinėje yra fiksuotas XEM žetonų kiekis, pašalinantis infliacijos scenarijų.

Greičiausiai jau klausiate savęs, iš kur nusipirkti XEM, taigi štai. XEM galima įsigyti populiariose kriptovaliutų biržose, tokiose kaip „Binance“, „Poloniex“, „HitBTC“, „BITTREX“, „UPbit“, „Huobi“ ir kt..

Naršyklėje naudojama „Nanowallet“ piniginė palaiko XEM monetų saugojimą. Piniginė taip pat veikia kaip paprasta sąsaja tarp NEM platformos ir vartotojo. XEM taip pat yra suderinamas su aparatinėmis piniginėmis, tokiomis kaip TREZOR.

Pagrindinės NEM platformos savybės

„Catapult“, nauja NEM platforma, užkoduota C ++, yra viena iš geriausių NEM fondo inicijuotų projektų. Kai bus atnaujinta, NEM blokų grandinė galės apdoroti didesnį operacijų skaičių per sekundę. „Catapult“ atnaujinimas taip pat paskatins privačius ir viešus NEM blokų grandinės aspektus.

Pagrindinės NEM blokų grandinės funkcijos yra:

  1. Adresas „Išmanusis turtas“

    Šiuos adresus galima naudoti beveik viskam, kas rodomas platformoje. Nesvarbu, ar tai nuosavybės nuosavybės dokumentai, ar virtuali valiuta, priklausanti konkrečiam vartotojui. Adresai sukonfigūruoti taip, kad reprezentuotų grupę arba atskirą blokų grandinės objektą ir leistų sąveikauti tarp skirtingų blokų grandinėje esančių subjektų.

  2. NEM kriptovaliutų vardų erdvės

    Jie turi tą pačią funkciją kaip ir tradiciniai domenų vardai, naudojami internete. Vardų erdvės suteikia vartotojui galimybę „sukurti etiketėje pažymėtą vietą įmonės ar asmens turtui„ blockchain “.“ Vardų srities sukūrimas vartotojui kainuoja 100 XEM monetų pagrindiniam domenui ir 10 XEM monetų kiekvienam padomeniui..

  3. Mozaikos

    Tai yra ilgalaikis turtas NEM blokų grandinė kurie turi identiškus bruožus ir kurie užprogramuoti tam tikram tikslui pasiekti. Jie gali svyruoti nuo balsų, kitų valiutų, lojalumo taškų mažmeninėje parduotuvėje ir kt.

Papildomas skaitymas po šio NEM vadovo

Investuotojai norės pasidomėti NEM kainų prognozavimo ir techninės analizės straipsniu, atnaujintu naujais projekto įvykiais. „Bitcoin“ taip pat pateikia kainų naujienas, pavyzdžiui, 25% NEM kainos šuolį po to, kai atnaujinta NEM prekyba „Coincheck“.

Suinteresuotosios šalys gali vadovautis vadovu, kaip įsigyti NEM „Binance“, arba pereiti tiesiai į „ populiarūs mainai pats.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map