Kriptovaliutų advokatų kontorų sąrašas

Kadangi kriptovaliutos ir jų pagrindinės technologijos tampa vis populiaresnės, poreikis apibrėžti ir suprasti jas veikiančias teisines struktūras greičiausiai padidės.

Gera teisinė firma yra svarbi nepaisant verslo kompetencijos srities, tad kodėl „blockchain“ / kriptovaliutų projektai turėtų skirtis? Juk naršyti dviprasmiškoje reguliavimo aplinkoje aplink kriptovaliutas gali būti šioks toks iššūkis.

Čia pradeda veikti vadinamosios kripto advokatų kontoros ar kripto teisininkai. Tačiau susirasti kvalifikuotą advokatų kontorą, turinčią pakankamai patirties „blockchain“ pramonėje, gali būti ne pasivaikščiojimas parke. Štai kodėl mes sukūrėme sąrašą su keliomis geriausiomis kripto advokatų kontoromis:

Kripto teisininkai

Įkurta 2018 m, Kripto teisininkai yra įspūdingas klientų sąrašas kriptovaliutų erdvėje – su daugeliu projektų, kurie bus žinomi skaitytojams. Komandoje yra du patyrę bylą nagrinėjantys asmenys, kurie sukūrė įmonę, kad padėtų projektams ir kriptografijos savininkams naršyti naują teisinių klausimų seriją.

San Diege, Kalifornijoje, įsikūrusioje svetainėje „Crypto Lawyers“ pateikiamos teisinės paslaugos, teikiamos nuo teismo proceso iki mokesčių strategijos ir pasirengimo.

MME

MME yra viena populiariausių kripto advokatų kontorų ir gali pasigirti aukštos kvalifikacijos patarėjų komanda. Šveicarijoje įsikūrusi įmonė garsėja tuo, kad padėjo „Tezos“ pakilti ant žemės (didžiausias ICO lėšų rinkimas), taip pat dideli vardai, tokie kaip „Ethereum“ ir „Bancor“. Firmos partneriai padeda klientams visais teisiniais klausimais ir specializuojasi teisės, mokesčių ir atitikties srityse.

Bryano urvas Leightonas Paisneris

Bryano urvas Leightonas Paisneris yra advokatų kontora, turinti daug žinių apie visus virtualių valiutų reguliavimo aspektus. Tiksliau tariant, įmonė sutelkia dėmesį į tai, kaip taikomi esami reglamentai ir kaip nauji gali paveikti naujas įmones, norinčias pradėti skaitmeninės valiutos verslą..

Kitas didelis advokatų kontoros dėmesys skiriamas skaitmeninių valiutų ir SEC, taip pat kitų JAV reguliavimo institucijų santykiams. Bendrovė specializuojasi teikdama reguliavimo konsultacijas dėl produktų ir sistemų projektavimo, valstybinių ir federalinių licencijų išdavimo ir strateginių santykių su reguliuojamomis finansinėmis institucijomis..

Kripto teisininkų korporacija

Įkurta 2017 m, Kripto teisininkų korporacija yra Kalifornijoje įsikūrusi advokatų kontora, kuri specializuojasi kriptovaliutų, „blockchain“ technologijos ir pradinių monetų aukų srityje. Bendrovė siekia pasiūlyti atitinkamus teisinius sprendimus savo klientams ir sumažinti teisinę riziką visais su kriptovaliuta susijusiais klausimais.

Kai kurios geriausios jos paslaugos apima teisinę ICO strategiją, įmonės struktūrą, jurisdikciją ir registraciją, teisinį ICO projektų auditą, reguliavimo konsultacijas, žetonų pardavimo dokumentus ir D reguliavimo dokumentus..

Dentonai


Dentonai yra didžiausia pasaulyje advokatų kontora ir viena tarptautinė milžinė. Tai pirmoji Kanados advokatų kontora, įstojusi į GLBC – „Global Legal Blockchain Consortium“. „Dentos“ siūlo gausybę pasaulinio lygio teisinių paslaugų, kurias palaiko įspūdinga talentingų ir išmanančių patarėjų komanda..

Kai kurias pagrindines jos paslaugas sudaro ICO ir žetonų generavimo renginiai, tarpininkų ir prekiautojų bei mainų reguliavimas, KYC ir AML procedūros, vertybinių popierių, prekių ir baudžiamojo vykdymo užtikrinimas, mokesčių analizė, privatumo ir duomenų saugumas.

dentos

Šaltinis: www.dentons.com

Perkins Coie

Perkins Coie yra viena pirmųjų advokatų kontorų, įsitraukusių į kriptografinę erdvę, konsultuodama klientus tokiomis pagrindinėmis teisinėmis temomis kaip Bitcoin naudojimas ir turto ženklinimo teisėtumas. Advokatų kontora turi įspūdingą klientų sąrašą, pradedant mažais startuoliais ir baigiant „Fortune 50“ įmonėmis.

Įmonė specializuojasi pinigų persiuntimo licencijavimo, pinigų paslaugų verslo atitikimo, pinigų plovimo ir kibernetinio saugumo programų, decentralizuotos knygos technologijos, verslo operacijų, įmonių steigimo, privatumo ir duomenų saugumo, taip pat vertybinių popierių ir prekių srityje..

Advokatų kontora „Njord“

Šiaurietiška kompanija, tačiau veikianti tarptautiniu lygiu Advokatų kontora „Njord“ yra viena ryškiausių tokio tipo firmų Šiaurės ir Baltijos jūros regionuose. Ji turi biurus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje ir Vokietijoje ir siūlo įspūdingą teisinių paslaugų spektrą.

Įmonė specializuojasi blokų grandinės ir kriptovaliutų teisinių klausimų, taip pat bankų ir finansų teisės paslaugų srityje. Kai kurios pagrindinės paslaugos apima finansinių paslaugų reguliavimą, P2P skolą, nuosavybės finansavimą, sutelktinį finansavimą ir investavimą, mokesčių ir PVM konsultacijas kriptografinių ir žetonų pardavimo srityse, kapitalo rinkos taisykles ir intelektinės nuosavybės apsaugą..

Rimono įstatymas

Rimono įstatymas yra JAV ir Izraelyje įsikūrusi advokatų kontora, kurios specializacija yra įmonių teisė, teisminiai ginčai, finansinės paslaugos, privačių klientų paslaugos, intelektinė nuosavybė, mokesčių įstatymai, taip pat kripto ir blokų grandinės klausimai.

Pagrindinės firmos paslaugos yra finansinis reguliavimas, intelektinė nuosavybė, KYC ir AML, skaitmeninės ir mobiliosios mokėjimo sistemos, banko frachtavimas, bet taip pat visų su kriptografija susijusių teisinių klausimų sprendimas.

rimonas

Šaltinis: rimonlaw.com

Royse įstatymas

Royse įstatymas yra tarptautinė advokatų kontora, turinti biurus Silicio slėnyje, San Franciske, Santa Monikoje, Orindžo apygardoje, ir Pekine, Kinijoje. Pagrindinė jos patirtis yra pagalba planuojant, struktūrizuojant ir įgyvendinant ICO. Kvalifikuoti firmos patarėjai taip pat teikia bendrąsias konsultacijas mokesčių verslo ir kitais verslo klausimais, taip pat informacinio dokumento peržiūrą ir analizę, mokesčių planavimą, užsienio patarėjus ir KYC / AML.

Ogier įstatymas

Ogier įstatymas yra apdovanojimus pelniusi advokatų kontora, teikianti teisines paslaugas įvairioms pasaulio jurisdikcijoms. Ji turi biurus JAV, Europoje ir Japonijoje, kur teikia patrauklias teisines paslaugas tokiose srityse kaip bankininkystė ir finansai, įmonių ir komercija, ginčų sprendimas ir investiciniai fondai..

Nors įmonė daugiausia orientuota į įmones, naudojančias ofšorinę struktūrą, jos paslaugos tenkina klientų poreikius, įgyvendinant investavimo strategijas ir kitas galimybes, susijusias su kriptovaliutomis, „blockchain“ technologija ir skaitmeniniu turtu..

„Frost Brown Todd LLC“

„Frost Brown Todd LLC“ yra Skaitmeninės prekybos rūmų teisininkų komiteto narys ir turi specializuotą komandą, skirtą tik blokų grandinės ir šifravimo klientams. Pagrindinės bendrovės paslaugos yra konsultavimas įstatymų ir teisės aktų laikymosi klausimais, teisminio ginčų palaikymo ir verslo sandorių pagalba.

šalna ruda

Šaltinis: www.frostbrowntodd.com

Paskutiniai žodžiai

Tinkamos advokatų kontoros pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis bet kokiam su kriptografija ar „blockchain“ susijusiam verslui. Žemiau išvardytos įmonės šioje srityje turi nusistovėjusius pavadinimus ir gali padėti jums įgyti visų reikalingų žinių apie mokesčius, PVM, P2P skolinimą ir kitus teisės aktų reikalavimus. Jie taip pat gali padėti jums pradėti savo ICO, taip pat kreiptis dėl licencijų pagrindinėms kriptografinėms mainoms.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map