Kas yra sintezė (FSN) – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra sintezė?

Susiliejimas yra projektas, kurį sudaro „viskas įskaičiuota“ „blockchain“ pagrindu sukurta finansinė platforma, siūlanti įvairių grandinių, organizacijų ir duomenų šaltinių paslaugas dirbant pagal pažangias sutartis. „FUSION“ įkūrė inkubacinės bendrovės „BitSE“ generalinis direktorius, kuris sukūrė „QTUM Blockchain“ ir „VeChain blockchain“ šifravimo projektus, kurie abu yra sėkmingi..

„Fusion“ nori išspręsti pagrindines „blockchain“ technologijos problemas, būtent sąveiką ir mastelį. Projektu taip pat siekiama sudaryti galimybę skirtingų vertės klasių kriptovaliutas perkelti skirtingose ​​grandinėse, todėl gaunama blokinė grandinė, sujungianti visus žetonus ir monetas.

„Fusion“ naudoja Hierarchinį hibridinį sutarimo mechanizmą (HHCM), kuris skolinasi dalykus iš „PoW“ ir „PoS“. Tuo pačiu metu jis naudoja lygiagrečią skaičiavimą, grupuodamas mazgus kartu, sukurdamas efektyvią ir saugią platformą.

Sintezės technologijos

Vertybių internetas (IoV)

„Fusion“ komanda savo dokumente vartojo terminą „Vertybių internetas“, kuris dažniausiai susijęs su kriptovaliuta susijusiais klausimais, pavyzdžiui, saugiu ir be tarpininkų keitimuisi skaitmeniniu turtu ir valdymu..

Paskirstytos kontrolės teisių valdymas (DCRM)

„Distributed Control Right Management“ yra saugos sluoksnis, apsaugantis visą užrakintą kriptovaliutų turtą „Fusion“ blokų grandinėje. Paskirstyta asmeninio rakto saugykla ir skaidymas užtikrina, kad niekas negalėtų pasiekti viso privataus rakto, o tai reiškia, kad nė vienas mazgas negali kontroliuoti skaitmeninio turto.

dcrm

Kripto finansinė išmanioji sutartis

Kriptofinansinė išmanioji sutartis (CSC) yra išmanioji sutartis, užbaigianti finansinę operaciją tarp vienos iš kelių kriptovaliutų, kurios FUSION grandinėje yra susietos su užrakinimo operacija..

Daugkartinis paleidimo mechanizmas (MTM)

Kartu su tradiciniu operacijų paleidimo mechanizmu, „FUSION“ į savo išmaniąsias sutartis įtraukė laiku ir įvykiais pagrįstus trigerius. Šie trys paleidimo būdai atsirado dėl įvairių finansinių situacijų ir buvo sukurti siekiant patenkinti sudėtingų finansinių pažangių sutarčių prašymus.

Hierarchinis hibridinis sutarimo mechanizmas (HHCM)

HHCM naudoja tiek „PoW“, tiek „PoS“, naudodamas lygiagrečią skaičiavimą, kad būtų priimtas tinkamas sutarimo mechanizmas skirtinguose sluoksniuose, kad būtų galima grupuoti mazgus ir pasiekti patenkinamą efektyvumo, saugumo, masto ir kitų aspektų pusiausvyrą..

KriptoFinansinės funkcijos

DCRM leidžia skirtingiems skaitmeniniams ištekliams sąveikauti sintezės platformoje. Dėl to CSC („Crypto-financial smart contract“) gali taikyti sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip daugiafunkcis, daugkartinis ir uzufruktų atskyrimas..

Keli vaidmenys yra išmaniosios sutarties galimybė palaikyti kelis skirtingus sąskaitų tipus ir vienu metu apibrėžti įvairių vartotojų ir įvairių išmaniųjų sutarčių sąveiką.

Daugkartinis ženklas apima vienu metu sąsają tarp kelių skirtingų skaitmeninių išteklių apibrėžiant pažangiąja sutartimi, kai turtas susietas su FUSION per užrakinimo procesą.

Uzufruktų atskyrimas reiškia, kad uzufruktai ir skaitmeninio turto savininkai gali būti atskirti. Tradicinės išmaniosios sutartys gali perduoti žetonus tik iš vienos šalies į kitą kaip visumą, neleidžiant vienai šaliai įsigyti skaitmeninio turto nuosavybės teises, o kitai šaliai įgyjant skaitmeninio turto uzufruktą, vadinasi, nuosavybės teisė ir uzufruktas yra neatskiriami. Kita vertus, kriptofinansinė išmanioji sutartis vienoje sutartyje lengvai apibrėžia daugiau nei dvi vartotojo ar sutartines sąskaitas, todėl gali apibrėžti nuosavybės sąskaitas ir savarankiškai atlikti finansines operacijas..

„Fusion Smart“ sutarčių naudojimo atvejai

„FUSION“ išmaniosios sutartys gali būti naudojamos kaip pasitikėjimo sistema tam tikroms finansinėms sutartims tarp šalių. Išmanioji sutartis gali būti pritaikyta sudarant susitarimą, tačiau kai sutartis bus įvykdyta, jos turinys nebus pakeistas. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, įteisinant paskolos sutartį tarp kliento ir banko.

Su „FUSION“ išmaniąja sutartimi paskolą išduodančiai finansų įstaigai pasirašant sutartį nereikia pasikliauti valdžios institucijomis ar skolininku. Jei skolininkas negrąžins savo kredito, finansų įstaiga automatiškai gaus namo globą (kaip nurodyta sutartyje).

Komanda

„Fusion Project“ kompaniją „BitSE“ 2013 m. Įkūrė Dejunas Qianas, kuris taip pat yra atsakingas už QTUM ir VeChain. QTUM ir „VeChain“ yra „blockchain“ fondai, kurie išsivystė į savarankiškas įmones.

Pagrindinę „FUSION“ komandą sudaro 22 etatiniai komandos nariai, iš kurių 14 turi patirties įvairiose technologinėse srityse.

Dejun Qian yra „BitSE“ generalinis direktorius ir įkūrėjas, taip pat yra „Qtum“ ir „Vechain“ kūrėjas. Anksčiau jis buvo IBM filialo generalinis direktorius. Fudano universitete jis įgijo informatikos bakalaurą.

sintezės komanda

Dr. Jiangang Wu yra atsakingas už fondo plėtrą, turintis finansų matematikos ir inžinerijos daktaro laipsnį Šanchajaus finansų ir ekonomikos universitete. Jis taip pat dirba tyrėju „China Europe International Business School“ ir dėstytoju Šanchajaus universiteto vadybos mokykloje.

„Handling Foundation Communication“ yra Noamas Cohenas, kuris anksčiau buvo „Orbotech“ rinkodaros ir verslo plėtros viceprezidentas. Jis turi daugiau nei 15 metų patirtį rinkodaros srityje daugybėje technologijų pramonės organizacijų. Jis įgijo elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnį Technion (Haifa, Izraelis) ir MBA INSEAD.

Apie FSN prieigos raktą

Gimtoji „Fusion“ platformos žyma FSN bus naudojama mokant tinklo mokesčius. Išmaniosioms sutartims reikalingas FSN, kad jos būtų vykdomos, panašiai kaip ETH yra naudojamas „Ethereum“ tinkle.

Šiuo metu „Fusion“ kaina yra 5,43 USD, jos rinkos viršutinė riba viršija 161 063 619 USD ir apyvartoje yra 29 684 331 atsargos iš 57 344 000 žetonų..

Kur laikyti FSN

FSN prieigos raktas yra ERC-20, todėl bet kuri su ERC-20 suderinama piniginė galės laikyti FSN.

Kur nusipirkti FSN

Šiuo metu FSN prieigos raktą galima įsigyti „Bibox“, Kriptos, IDEX, ir Kobinija. Galite patikrinti „CoinMarketCap“ (CMC) kad būtų atnaujinta.

Kainos numatymas

„Fusion“ (FSN) kriptovaliutų rinkoje yra trumpa istorija, o tai neleidžia daryti ilgalaikių prognozių. „Fusion“ kriptovaliuta „Fusion mainnet“ pradės veikti iki birželio 30 d. Dėl to galime tikėtis nedidelio kainos padidėjimo.

Šiuo metu galime pastebėti, kad kaina auga JAV doleriais ir BTC. Dar kovo mėnesį buvo prekiaujama maždaug 1,6 USD, o gegužę ji siekė 9,6 USD – tai labai greitas kainų padidėjimas per labai trumpą laiką.

Bus svarbu sekti, kaip rinka išliks ateinančiais mėnesiais, kad suprastumėte, kurie yra ilgalaikiai atsparumo ir palaikymo lygiai, kuriuose veikia ši kriptovaliuta..

Verdiktas

„FUSION“ yra projektas, kurio tikslas – palengvinti sandorių procesą tarp skaitmeninio turto kriptografinėje ekosistemoje, kuris yra vertybių interneto infrastruktūra. IoV rinkos paklausa yra didelė, todėl padidės ir FSN žetonų paklausa.

„Fusion“ kontaktas ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me