Kas yra „Satoshi“? Išsamus vadovas

Jei dar nesate naudojęs „Bitcoin“ (BTC) arba kurį laiką esate rinkoje, kyla klausimas „Kas yra„ Satoshi “? ir toliau jus vargina, tada nesijaudinkite dėl to. Mes turime aiškų atsakymą į šį klausimą. 

Iš tiesų, šiame vadove mes atsakysime į klausimą „Kas yra Satoshi?“ ir dar daugiau. Peržiūrėsime žodžio „Satoshi“ reikšmę, kiek Satoshis yra Bitcoin ir ko verta Satoshi.

Kas yra Satoshi?

Pradėkime nuo pradžių: kas yra „Satoshi“? „Satoshi“ yra pavadinimas, skirtas mažiausiam „Bitcoin“ vienetui. Tai prilygsta centų veikimui už dolerius ar eurus. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad satoshi ir bitkoino santykis yra 100 milijonų. Tai reiškia, kad viename BTC yra 100 milijonų satoshi (dar vadinamų sats).

Dabar mes žinome, kad 1 BTC yra lygus 100 milijonų satoshis. Tai tikrai gali būti naudinga atliekant nedidelius mokėjimus. Šiuo metu 20 USD BTC yra lygus 0,000571 BTC (35 000 USD už BTC). Jei naudosime satoshis, 20 USD bus lygi 57.142,85 satoshis. Taigi, greičiau ir lengviau naudotis „Satoshis“, o ne „BTC“.

bitkoinų moneta su kūdikio mėlynos ir rožinės spalvos fonu, padedanti vartotojams suprasti, kas yra satoshi

Kas yra Satoshi vertas?

Tada tai suteikia mums atsakymą į kitą mūsų klausimą: ko verta „Satoshi“? Norėdami sužinoti 1 satoshi kainą, turėsite padalyti 1 BTC kainą iš 100 000 000. Taigi, jei 1 BTC yra lygus 35 000 USD, kiekvienas satoshi būtų vertas 0,00035 USD. Kuo didesnė BTC kaina, tuo didesnė kiekvieno satoshi kaina ir atvirkščiai.

Atsakymas į „Kas yra„ Satoshi “padalinys?“ yra labai aišku. Mes kalbame apie kuo mažesnį Bitcoin vienetą. Kiekvieno satoshi kainą nulems didžiausios pasaulyje kriptovaliutos BTC rinkos kaina.

Šiuo metu yra kelios svetainės kurie leidžia mums gauti tiesioginę satoshi kainą. Turėdami aiškią idėją, ko verta satoshi, mes galėtume geriau suprasti kripto rinką. Be to, mums taip pat gali būti naudinga tvarkyti savo lėšas ir suprasti, kaip veikia Bitcoin.

Daugelis „Bitcoin“ šalininkų nori daiktus įkainoti satoshis. Tačiau tai nėra standartas. Dauguma kainų vis dar pateikiamos ne satoshis, o Bitcoin. Nepaisant to, tai nesutrukdė įmonėms ir kai kurioms platformoms pradėti naudoti sats ir pakeisti BTC kaip apskaitos vienetą.

Ar „Satoshi“ gali būti verta 1 USD?

Teoriškai taip. Tačiau gali būti kažkaip sunku tai įvykti. Kad kiekvienas satoshi būtų vertas 1 USD, vienos BTC monetos kaina turėtų būti 100 milijonų dolerių. Kažkaip sunku tai įvykti.

Iš tiesų, visa „Bitcoin“ rinkos kapitalizacija turėtų pakilti iki 2,1E15. Tai lygi 2 100 000 000 000 000 000 USD. Tai tikrai yra daug daugiau nei galime įsivaizduoti. Nepaisant to, vienintelis būdas pasiekti šį vertinimą yra tada, jei JAV doleris masiškai nuvertėja.

Jei taip atsitiks, šie 100 milijonų dolerių gali būti neverti 100 milijonų dolerių, kaip mes juos šiandien žinome, bet daug mažiau. Nepaisant to, artimiausiu metu mažai tikėtina, kad nuvertės JAV doleris.


Ar „Satoshi“ gali būti verta 0,01 USD?

Tai labiau tikėtina situacija. Mes kalbame apie tai, kad satoshi pasieks paritetą su JAV centu. Kad tai įvyktų, kiekvieno BTC vertė turėtų būti 1 milijonas dolerių. Nors tai tikrai gali būti sunku, ateinančiais dešimtmečiais tai gali tapti realybe.

Jei Bitcoin pasieks 1 milijono dolerių kainą už monetą, jo rinkos vertinimas siektų 21 trilijoną dolerių. Tai tikrai daug. Iš tiesų, nedaugelis analitikų suteikia BTC galimybę pasiekti tokius didelius įvertinimus.

Pripažintas investicinis bankas JPMorgan mano, kad per ateinančius metus „Bitcoin“ gali pasiekti 650 000 USD monetos kainą. Tai tikrai nėra menkas dalykas iš tradicinės finansų įstaigos, tokios kaip JPMorgan.

Prieš kelerius metus JPMorgan generalinis direktorius Mike’as Dimonas sukritikavo Bitcoin. Šiais laikais, plečiantis kriptografijos rinkai, atrodo, kad jie keičia savo strategiją dėl Bitcoin. 650 000 USD BTC padidintų kiekvieno satoshi kainą iki 0,0065 USD.

Kas yra Satoshi?

Kai bandome atsakyti į klausimą „Kas yra Satoshi?“ mes negalime nevengti kalbėti apie Satoshi Nakamoto. Kaip jau galite žinoti, Bitcoin buvo sukurtas anonimas (arba asmenų grupė), vadinamas Satoshi Nakamoto.

Satoshi Nakamoto

Iki šiol nėra aiškios informacijos, kas yra Satoshi Nakamoto. Yra keletas spėlionių apie tikrąją jo tapatybę. Tačiau galutinių rezultatų šiuo klausimu nėra.

Satoshi Nakamoto sugebėjo išspręsti vieną iš svarbiausių skaitmeninės valiutos problemų: dvigubų išlaidų klausimą. Sukūręs „Bitcoin“ ir „Proof-of-Work“ (PoW) algoritmą, pasaulis pamatė pirmąją skaitmeninę valiutą, kurią buvo galima saugiai pervesti visame pasaulyje..

Dėl jo dalyvavimo kuriant „Bitcoin“, mažiausias „Bitcoin“ padalinys buvo vadinamas „Satoshi“. Šiais laikais yra keletas bendrovių, kurios teikia informaciją ne „BTC“, o „satoshis“. Tačiau dauguma kainų vis dar yra išreikštos BTC, o ne satoshis.

Dabar, kai žinote, kas yra „Satoshi Nakamoto“, galime suprasti, kas yra „Satoshi Bitcoin“ vienetas. Tai mažiausias Bitcoin vienetas. Jo pavadinimas kilęs iš „Bitcoin“ įkūrėjo, o dabar jis yra antrinis atsiskaitymo vienetas keliose šifravimo platformose.

Kaip gauti Satoshis?

Jei jau žinote, kas yra Satoshi, jums gali kilti klausimas, kaip gauti satoshis. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra jų pirkimas biržoje. Kriptovaliutų mainai yra platformos, leidžiančios vartotojams naudotis virtualiomis valiutomis.

Visos didžiausios kriptografijos pramonės biržos leidžia vartotojams įsigyti „Bitcoin“. Jei perkate 1 BTC, jūs esate 100 000 000 satoshis savininkas. Tai automatiškai. Jei turite „Bitcoin“, tada turite satoshis.

Jei tai vis dar nėra aišku, pasinaudokime realaus pasaulio pavyzdžiu. Jei turite 100 centų, turite 1 dolerį. Iš jūsų priklauso 1 euras, tada jūs taip pat turite 100 centų eurų. Tas pats nutinka ir su Bitcoin. Jei turite 1 BTC, turite 100 milijonų satų ir atvirkščiai.

Kai naudosite kriptografinę biržą, galėsite nusipirkti „Bitcoin“, taigi jums priklausys satoshis. Jei 1 visas BTC yra per brangus, galite nusipirkti mažesnius BTC kiekius. Pavyzdžiui, galite nusipirkti 0,01 BTC arba lygiavertį 1 milijonui satoshis. Jei turite 0,001 BTC, turite 100 000 satoshis.

Mainų klausimas yra tas, kad viskas yra nominuota BTC vienetais, o ne satoshis. Štai kodėl daugeliui vartotojų tampa sudėtinga suprasti, kas yra „Satoshi“. Šiuo paaiškinimu siekiame, kad jums būtų lengviau suprasti, kaip gauti satoshi.

Bitcoin maišytuvai

Kitas būdas užsidirbti „Satoshis“ yra naudoti „Bitcoin“ maišytuvą. „Bitcoin“ maišytuvas labai išpopuliarėjo, kai „Bitcoin“ buvo tik pradedamas žinoti. Vartotojai galėtų uždirbti didelius kiekius BTC tiesiog prisijungę prie interneto ir atlikdami veiksmą.

Pradžioje, kai „Bitcoin“ nebuvo populiarus, vartotojai galėjo uždirbti kelias BTC monetas per dieną. Augant virtualios valiutos kainai, nauda sumažėjo. Šiais laikais vartotojai gali uždirbti satoshis tik atlikdami nedidelę sąveiką svetainėse.

Pavyzdžiui, kai kurie iš šių maišytuvų prašo naudotojų spustelėti bent kartą per valandą ir užpildyti „captcha“. Be to, vartotojai gali lengvai pradėti naudoti satoshis ir Bitcoin. Vadinamas vienas populiariausių „Bitcoin“ maišytuvų FreeBitco.in ir jis veikia keletą metų.

Nepaisant to, rinkoje yra keli maišytuvai. Be to, jei norite užsidirbti kitų kriptovaliutų, taip pat galite tai padaryti. Maišytuvai turi ne tik uždirbti „Satoshis“, bet ir kitą skaitmeninį turtą. Pavyzdžiui, „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Litecoin“ (LTC) taip pat gali būti dalijamasi su vartotojais per maišytuvus.

Nemokamas „Bitcoin Satoshi“ maišytuvas

Verta pabrėžti, kad uždirbę pakankamai satoshis, galėsite juos pašalinti iš platformos. Kiekvienas iš šių maišytuvų turi skirtingą lėšų išsiėmimo ribą. Kuo mažesnė atsiėmimo riba, tuo geriau jums būtų žinoti, kas yra „Satoshi“.

Žaidi žaidimus, kad uždirbtum Satoshis

Tai „Kas yra Satoshi?“ vadovas turi turėti skyrių apie pramogas. Tikrai įmanoma užsidirbti satoshis žaidžiant keletą paprastų, bet juokingų žaidimų. Kripto vartotojai ir naujokai, norintys gauti prieigą prie „Bitcoin“, pradėjo žaisti šiuos žaidimus.

Iš pradžių buvo keletas programų, kurias galite atsisiųsti į savo „iOS“ ar „Android“ išmanųjį telefoną. Šiais laikais yra sudėtingesnių sprendimų, tokių kaip „satoshi“ platformos, leidžiančios vartotojams gauti „Satoshis“ naudojant „Lightning Network“ (LN).

Žaidimai leidžia vartotojams skirtingai bendrauti su platformomis. Jie gali gauti atlygį, kad žaidimų patirtis būtų sudėtingesnė. Be to, jie taip pat gali būti apmokestinti arba sumokėti už papildomas funkcijas. Naudodami mikroekonomines paskatas, vartotojai gali pradėti reguliariai uždirbti Satoshis.

Tai jums leistų pradėkite uždirbti „Bitcoin“ žaidimus. Tai taip pat gali padėti suprasti, kas yra „Satoshi“, atsižvelgiant į tai, kad pirmą kartą gausite prieigą prie „sats“. Jei nežinote, kaip su jais elgtis, tai gali būti vienas iš paprasčiausių būdų pradėti mokytis apie tai, kas yra „Bitcoin satoshi“ vienetas.

Neigiamas dalykas šioje platformoje yra susijęs su tuo, kad norint sumokėti prieigą prie jos reikia mokėti. Į kai kurių žaidimų žaidimo mokestį įeina 1000 satoshis. Nors tai nėra brangu, gali būti sunku, jei asmuo neturi turimų sats.

Svetimas bėgimas

„Alien Run“ yra vienas seniausių ir populiariausių žaidimų užsidirbti nemokamo Bitcoin. Šis žaidimas buvo internete keletą metų ir jį per kelias sekundes galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Jei norite sužinoti, kas yra „Satoshi“, tai gali būti puikus pasirinkimas.

ateivių paleistas-bitkoinas-satoshi žaidimas

Turėsite atlikti misijas su savo personažu. Tikslas yra pereiti visus lygius ir uždirbti didesnius satoshi apdovanojimus. Kuo geriau sekasi, tuo didesnis tavo satoshis.

Vartotojai gali atsiimti savo lėšas, kai tik bendra vertė pasiekia 20 000 „Satoshis“. Kai kurie vartotojai per šį paprastą ir priklausomybę sukeliantį žaidimą uždirba šimtus, jei ne tūkstančius, „Satoshis“.

Kad programa užsidirbtų pinigų, jie dalinsis rėmėjų vaizdo įrašais. Gerai tai, kad visa patirtis visiškai nėra invazinė. Vaizdo įrašai nebus rodomi taip dažnai, ir jie taip pat gali padėti jums prarasti naują gyvenimą.

Mes kalbame apie nemokamą „Satoshis“, kurią galite užsidirbti žaisdami vienus įdomiausių žaidimų.

Be to, „Alien Run“ kompanija išleido kitus su „Satoshi“ susijusius žaidimus. Visi šie žaidimai yra susieti. Tai reiškia, kad jei uždirbsite 10 000 satoshis vienoje iš šių platformų, galėsite juos pridėti prie lėšų, kurias turite kitoje programoje. Pasiekę minimalų 20 000 satoshis slenkstį, galėsite juos nusinešti į savo piniginę.

Galutiniai žodžiai apie tai, kas yra „Bitcoin Satoshi“ vienetas

„Satoshi“ yra mažiausias „Bitcoin“ vienetas, kurį galite rasti rinkoje. „Bitcoin“ yra 100 milijonų „Satoshis“. Investuotojai ir vartotojai gali tiesiog gauti prieigą prie „Satoshis“ pirkdami „Bitcoin“. Be to, jiems taip pat galima žaisti žaidimus ar naudoti maišytuvus, kad sužinotų, kas yra „Satoshi“.

Kai Bitcoin kaina rinkoje toliau plečiasi, kiekvienas satoshi tampa vertingesnis. Nors anksčiau „Satoshis“ neturėjo beveik jokios prasmės (mažiau nei 100 000 buvo nieko verti), dabar kripto vartotojai pradeda jiems suteikti daugiau vertės.

Kai kurios platformos ir įmonės jau naudoja „Satoshis“ kaip apskaitos vienetą. Be to, kainas lengva parodyti kaip satoshis, o ne kaip BTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map