Kas yra „Litecoin“ (LTC)

Kriptovaliutos kiekvieną dieną tampa vis populiaresnės. Viena iš pirmųjų sukurtų kriptovaliutų buvo „Litecoin“, taigi ji yra tarp populiariausių monetų. Greičiausiai esate girdėję apie šią kriptovaliutą anksčiau ir kadangi esate čia, tikriausiai domitės, kas yra „Litecoin“. Štai ką sužinosite:

Kas yra „Litecoin“?

„Litecoin“ (LTC) yra vienas iš labiausiai pripažintų „blockchain“ ir skaitmeninio turto kriptovaliutų rinkoje. Virtualią valiutą Charlie Lee sukūrė dar 2011 m., Ir ji laikoma sidabru prie Bitcoin aukso.

Viena iš „Litecoin“ organizacijų yra „Litecon“ fondas. Pagal ją „Litecoin“ yra skaitmeninis turtas, pagrįstas greito patvirtinimo laiko ir mažų operacijų mokesčių prielaida. Štai kodėl „Litecoin“ naudojamas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas.

„Litecoin“ taip pat yra viena iš seniausių virtualių valiutų kosmose ir prieš daugelį metų buvo viena iš pagrindinių „Bitcoin“ konkurentų. Šiais laikais „Litecoin“ yra penkta didžiausia kriptovaliuta pagal rinkos kapitalizaciją po „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), XRP ir „Bitcoin Cash“ (BCH)..

Charlie Lee – LTC kūrėjas

Charlie Lee yra „Litecoin“ įkūrėjas. Jis įgijo kompiuterių bakalauro ir magistro laipsnius, o 2000 m. Baigė studijas. Išėjęs iš MIT, jis dirbo skirtingose ​​„fintech“ įmonėse, įskaitant „Google“ ir „Guidewire Software“..

Ponas Lee apie Bitcoin pradėjo mokytis iš straipsnio apie Šilko kelią 2011 m., Kaip jis sakė dar 2018 m. Liepos mėn. „Twitter“. Tuo metu jis dirbo „Google“ prie įvairių projektų, įskaitant „YouTube Mobile“ ar „Chrome OS“.

Lee pradėjo kasinėti Bitcoin, kaip ir daugelis kitų informatikų, kurie domėjosi Bitcoin ir visa „blockchain“ erdve. Štai kodėl jis nusprendė sukurti savo skaitmeninį turtą pagal Bitcoin modelį.

Kaip veikia „Litecoin“?

Pabandęs sukurti savo skaitmeninį turtą, pavadintą „Fairbix“, Lee išleido „Litecoin“. „Fairbix“ nepavyko pasisekti, tačiau „Litecoin“ pritraukė daugelio žmonių dėmesį visame pasaulyje. Nors virtuali valiuta buvo labai panaši į Bitcoin, ji turėjo pastebimų skirtumų su pastaraisiais.

„Litecoin“ buvo paskelbta kaip atviro kodo klientas „GitHub“ 2011 m. Spalio 7 d. Po kelių dienų „Litecoin“ pradėjo veikti.

Lyginant su „Bitcoin“, „Litecoin“ iš viso yra 84 milijonai, kasybos algoritmas vadinamas „Scrypt“ ir 2,5 minutės blokų. Vietoj to, „Bitcoin“ turi 21 milijoną atsargų, kasybos algoritmą, pavadintą SHA-256, ir blokavimo laiką – 10 minučių..

„Litecoin“ tinklas savo sunkumus koreguoja kas 2016 blokus arba tris su puse dienos. Tai reiškia, kad kalnakasių „Litecoin“ sunkumai paprastai būna greičiau sureguliuoti, palyginti su „Bitcoin“, kur sunkumai koreguojami kas 2 savaites.

Nors „Bitcoin“ ir „Litecoin“ veikia panašiai, „Litecoin“ atsilieka nuo žemiausių kainų. Kitais metais „Bitcoin“ patirs trečią pusę, o „Litecoin“ neseniai patyrė antrąjį blokinį atlygio sumažėjimą. Kas ketverius metus tiek „Bitcoin“, tiek „Litecoin“ patiria mažesnę naudą, kurią gauna kalnakasiai, o tai yra vienas svarbiausių kai kurių kriptovaliutų, ypač „Proof-of-Work“ (PoW) valiutų atributų. Naujas monetų išleidimas sumažėja 50% po 840 000 „Litecoin“ ir 210 000 „Bitcoin“ blokų.


Esant mažesnei emisijai ir padidėjus skaitmeninės valiutos paklausai, tikėtina, kad virtualios valiutos kaina augs greičiau, jei rinkoje atsiras paklausos šokas. Iškasenų, išleistų į rinką didesniam investuotojų skaičiui, bus mažiau LTC.

„Litecoin“ taip pat įgyvendino atominius apsikeitimo sandorius, leidžiančius asmenims monetas pakeisti grandinėmis, nereikalaujant priklausyti nuo trečiosios šalies. Įgyvendinant sutrumpintas laiko sutartis, galima išsiųsti mokėjimus pasibaigus iš anksto sutartam terminui.

Buvo keletas atominių apsikeitimo sandorių tarp „Litecoin“ ir „Decred“ (DCR) bei „Vertcoin“ (VTC).

„Litecoin“ darbo algoritmo įrodymas

Naudojant „Poec“ algoritmą, kurį turi „Litecoin“, galima išlaikyti tinklą decentralizuotą ir vykdyti patvirtinančias operacijas. Kalnakasiai naudojasi skaičiavimo galia, kad galėtų išspręsti kriptografinius galvosūkius. Kai kalnakasis suranda bloką ir apdoroja visas operacijas, šis kasėjas gauna atlygį LTC, kuris šiuo metu yra 12,5 LTC už bloką.

„Bitcoin“ kalnakasiai turi įsigyti specializuotas mašinas, vadinamas ASIC, jei nori išgauti populiariausią skaitmeninį turtą. Tam, kad efektyviai išgautumėte „Litecoin“ ir išliktumėte konkurencingi kalnakasybos pramonėje, jums reikia specializuotos įrangos.

Kaip minėta anksčiau, „Litecoin“ naudoja „Scrypt“ algoritmą, palyginti su „Bitcoin“, kuriame naudojamas SHA 256. „Scrypt“ algoritmo tikslas yra užtikrinti, kad visi galėtų išgauti „Litecoin“, o ne tik keli asmenys, turintys ASIC kalnakasių. Nors „Litecoin“ buvo įmanoma išgauti su procesoriais ir GPU, šiais laikais tai yra labai neefektyvu ir „Scrypt ASIC“ dominuoja rinkoje.

Rašant šį straipsnį, „Litecoin“ maišos rodiklis nuo 2019 m. Pradžios labai padidėjo. 2018 m. Pabaigoje maišos rodiklis pasiekė 146 TH / s. Prieš kelias dienas tinklo maišos greitis buvo 523 TH / s, o tai reiškia 258% padidėjimą nuo gruodžio mėn.

Operacijų greitis ir mokesčiai

„Litecoin“ turi didesnę operacijų spartą nei „Bitcoin“ ir veikia už pigesnius mokesčius. „Litecoin“ blokavimo laikas paprastai būna artimas 2,5 min., Svyruojantis siaurame intervale tarp 2,2–2,75 min. Tai labai naudinga daugeliui prekybininkų ir priimančių „Litecoin“, kurie gaus skaitmeninį turtą su dviem patvirtinimais vos per 5 minutes.

Tai yra pranašumas, palyginti su „Bitcoin“, kuriam reikia dešimties minučių, kad galėtum gauti vieną patvirtinimą. Be to, vartotojų mokami mokesčiai yra daug pigesni nei „Bitcoin“ tinkle. Vidutinis vienos LTC operacijos mokestis šiuo metu yra 0,059 USD, o „Bitcoin“ – 1,54 USD.

Be to, „Litecoin“ yra viena iš skaitmeninių valiutų, turinčių didžiausią likvidumą rinkoje. Greitai ir saugiai galima įsigyti ar parduoti įvairiose pasaulio biržose.

Siekdama padidinti operacijų, kurias tinklas gali apdoroti, skaičių, „Litecoin“ pristatė atskirtą liudytoją („SegWit“), kuris leidžia operacijoms būti mažesnio dydžio, todėl blokui tenka daugiau vietos..

Nors skaitmeninė valiuta siūlo greitus ir pigius sandorius, Charlie Lee ir „Litecoin“ kūrėjai turėjo dirbti, kad galėtų išvengti potvynių išpuolių. Šios atakos yra susijusios su kenkėjišku subjektu, kuris apdoroja kelias operacijas, kad perkrautų tinklą. Tai padidina mokesčius ir taip pat lėtina visą tinklą.

Konfidencialūs sandoriai

Konfidencialūs sandoriai yra viena iš labiausiai laukiamų „Litecoin“ tinklo funkcijų. Šiais laikais skaitmeninis turtas, pvz., „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Bitcoin Cash“, registruoja visas operacijas, apdorojamas jų atitinkamose blokų grandinėse. Tai neleidžia vartotojams išlikti privačiais kiekvieną kartą, kai jie perveda.

Iš tikrųjų galima pamatyti, kuris adresas siuntė lėšas, kokia buvo sandorio suma, sumokėti mokesčiai ir kas gavo sandorį. Įmonės, atsakingos už „blockchain“ duomenų analizę, gali susieti IP, el. Pašto adresus ir dar daugiau su konkrečiais adresais.

Štai kodėl Charlie Lee „Twitter“ parašė, kad pakeičiamumas yra vienintelė patikimų pinigų nuosavybė, kurios šiuo metu trūksta „Bitcoin“ ir „Litecoin“. Štai kodėl jis nusprendė sutelkti dėmesį į tai, kad „Litecoin“ būtų lengviau pakeičiama pridėjus „Konfidencialių sandorių“.

Norėdami tai padaryti, tinkle bus naudojama „minkšta šakutė“. Be to, jie taip pat tiria, kaip padaryti neperšaunamą MimbleWimble su prailginimo blokais, o tai yra panaši koncepcija į šonines grandines. Nors nėra konkrečios paleidimo datos, ketinama tai padaryti kada nors 2019 m., Kaip paaiškino p. Lee.

Įdiegus šį planą, „Litecoin“ galės išsaugoti asmenų, vykdančių sandorius, privatumą ir apsaugoti jų duomenis, įskaitant lėšas, su kuriomis daroma operacija. Nors tai yra labai teigiama visam tinklui, verta paminėti, kad labai padidės sandorių išlaidos.

Kaip nusipirkti ir kur laikyti „Litecoin“?

Skaitmeninę valiutą galima įsigyti daugelyje kriptovaliutų biržų visame pasaulyje. Kadangi „Litecoin“ nėra maža virtuali valiuta ir ji rinkoje veikia labai ilgą laiką, ją galima įsigyti daugelyje kriptografinių platformų..

Vienos geriausių vietų įsigyti „Litecoin“ yra „Binance“, „Coinbase“, „Bibox“, „Huobi Global“ ir „KuCoin“. Paprastai pradedantiesiems reikėjo tinkamai žinoti, kur įsigyti LTC. Štai kodėl mes parašėme vadovą žmonėms, norintiems įsigyti „Litecoin“.

Per „Binance“ galima įsigyti LTC su „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), „Paxos Standard“ (PAX), „TrueUSD“ (TUSD), USD moneta (USDC) ir „Tether“ (USDT). „Litecoin“ užima 2,5% visos „Binance“ prekybos apimties.

Vartotojai, norintys laikyti LTC, gali tai padaryti naudodami kriptovaliutos piniginę, palaikančią „Litecoin“. Nors mainai suteikia vartotojams pinigines, asmeninius raktus valdo keityklos, o tai reiškia, kad jei į juos bus įsilaužta arba valiuta nustos veikti, lėšų nebebus..

Litecoin kaina ir vertė

„Litecoin“ yra viena geriausiai veikiančių skaitmeninių valiutų rinkoje. Štai kodėl „Litecoin“ vertė nuo patekimo į rinką paprastai patenka į dešimtuką. Per pastaruosius mėnesius „Litecoin“ buvo prekiaujama tarp 8 ir 4 pozicijų.

Aukščiausia „Litecoin“ pasiekta kaina buvo dar 2017 m. Gruodžio 12 d., Kai skaitmeninė valiuta viršijo 420 USD už monetą. Tuo metu jaudinosi visa kriptovaliutų rinka, kuri buvo didžiausia skaitmeninės valiutos kaina.

Po to „Litecoin“ vertė pateko į lokių rinką, kuri tęsėsi iki 2018 m. Gruodžio mėn. 2018 m. Gruodžio 14 d. Nuo tos akimirkos „Litecoin“ vertė išaugo iki 140 USD, o šiuo metu ji parduodama apie 50 USD už LTC.

Litecoin kaina

Kalbant apie BTC, „Litecoin“ taip pat išaugo virš 0,025 BTC ir nukrito žemiau 0,00023 BTC už LTC. Dabar „Litecoin“ prekiaujama maždaug 0,007705 BTC. Didžiąją savo istorijos dalį „Litecoin“ buvo prekiaujama virš šio lygio. Šiuo metu „Litecoin“ rinkos kapitalizacija siekia 5,87 mlrd. USD, skelbia „CoinMarketCap“.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kokia yra „Litecoin“ kaina, galite perskaityti mūsų „Litecoin“ kainos prognozę.

Išvada

„Litecoin“ yra viena iš labiausiai pripažintų ir seniausių skaitmeninių valiutų kosmose. Tai parodė, kad įmanoma būti atspariu ištisus metus ir kaip galima sekti „Bitcoin“ bei pasiūlyti keletą patobulinimų. Ši skaitmeninė valiuta įdiegė daug atnaujinimų, kuriuos vėliau naudojo „Bitcoin“, įskaitant Išsiskyręs liudytojas, ir ateityje, Konfidencialūs sandoriai arba Atominiai apsikeitimo sandoriai.

„Litecoin“ pastaruoju metu sumažėjo perpus ir daugelis ekspertų mano, kad artimiausiu metu kriptovaliutų rinkoje bus vykdomas bulius. „Litecoin“ fondas taip pat bendradarbiauja su daugeliu subjektų ir organizacijų, kad ir toliau reklamuotų „Litecoin“ ir išplėstų įsisavinimą.

Akivaizdu, kad „Litecoin“ buvo vienas didžiausių skaitmeninių išteklių ir tikimasi, kad tokiu būdu jis išliks ir ateinančiais metais. kas yra litecoin kas yra litecoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map