Kas yra IOTA (MIOTA) ir kodėl visi dėl to pamišę

IOTA (MIOTA), trumpai vadinama daiktų interneto programa, yra platforma, siūlanti revoliucinį operacijų apdorojimo ir duomenų perdavimo tarp IoT įrenginių būdą.

Kas yra IOTA?

„Blockchain“ technologiją naudoja daugybė pramonėje veikiančių kriptovaliutų ir projektų. Tačiau IOTA dirba kitokiu požiūriu, kuriuo siekiama pašalinti blokų poreikį, taip pagerinant mastelį ir pašalinant būtinybę mokėti. Pavyzdžiui, „Bitcoin“ operacijas šiuo metu kalnakasiai apdoroja grupėmis, vadinamomis blokais, ir yra riba, kiek operacijų tinklas gali apdoroti.

Iš tiesų, „Bitcoin“ turi sutarimo algoritmą, vadinamą „Proof-of-Work“ (PoW), kuriame kalnakasiai patikrina operacijas naudodami galingus kompiuterius, žinomus kaip ASIC. Tokia kasybos veikla yra labai brangi ir sunaudoja daug energijos, o tai kelia nerimą daugeliui entuziastų ir asmenų visame pasaulyje. Bitcoin kalnakasiai uždirba atlygį už šį savo darbą. 

Tuo pačiu metu yra ir kitų „blockchain“ tinklų, kurie dirba su konsensuso algoritmu, vadinamu „Proof-of-Stake“ (PoS). Užuot apsaugoję tinklą su ASIC kalnakasiais, „PoS“ tinklai leidžia vartotojams sukaupti dalį savo monetų tame tinkle, kad būtų patvirtinti sandoriai ir uždirbti atlygiai..

Skirtingai nuo daugumos „blockchain“ pagrįstų projektų, IOTA leidžia bet kam pateikti operaciją tol, kol patikrinamos kitos dvi ankstesnės operacijos. Tai reiškia, kad IOTA nėra centrinės knygos, taigi nereikia kalnakasių faktiškai maitinti tinklą. Taigi IOTA veikimo būdas skiriasi nuo to, kaip šiuo metu rinkoje veikia tradiciniai „blockchain“ tinklai.

Visa tai įmanoma dėl „Tangle“ vadinamos technologijos, kuri iš esmės yra DAG, sutrumpinta nuo „Directed Acyclic Graph“. Ši paskirstyta knyga užtikrina, kad internete esantys interneto įrenginiai yra atsakingi už vienas kito operacijų patikrinimą.

Raizginys

„Raizginys“ yra viena revoliucingiausių ir įdomiausių IOTA savybių. Kaip minėta anksčiau, „Raizginys“ remiasi duomenų struktūra, kuri vadinama „Directed Acyclic Graph“ (DAG). Tai reiškia, kad kai asmuo ar įmonė nori atlikti operaciją, ji turės patvirtinti dvi ankstesnes operacijas tinkle per energiją, kurią teikia įrenginys, iš kurio apdorojama operacija.. 

Naudojant šią naują sistemą, gali būti, kad augdamas tinklas gali išsiplėsti ir būti keičiamas. Kuo daugiau asmenų ir įmonių dalyvautų ekosistemoje, tuo greičiau ir sklandžiau veiktų tinklas.

Kiti „blockchain“ tinklai reikalauja, kad kalnakasiai apdorotų šias operacijas ir naudotų didelius energijos kiekius. Per „Tangle“ dalyviai patys ketina pateikti mažą „PoW“ tinklui. Nors kiti tinklai yra perkrauti, nes padidina operacijų ir vartotojų skaičių, IOTA tampa daug konkurencingesnė ir greitesnė.

Tai lemia ne tik greitas operacijas, nes „Tangle“ taip pat gali apdoroti mikro mokėjimus arba „nano“ mokėjimus, kaip jie dar vadinami, tarp IoT įrenginių.

Tradiciniai kriptovaliutų tinklai dar nėra pasirengę palaikyti įmonės lygio programų. IOTA kūrėjai mano, kad būtina sukurti visapusišką ir be leidimų šifravimo tinklą, kuris atitiktų šiuo metu rinkoje egzistuojančius reikalavimus.

Per „Tangle“ daiktų interneto įrenginiai bus sujungti su pertraukiamais tinklais, kurie leistų jiems atlikti operacijas efektyviau ir ekonomiškiau. Užuot naudoję „blockchain“ technologiją, jie dirba per atskiras tarpusavyje sujungtas operacijas, sukuriančias visą tinklą.

Raizginys


Kaip IOTA pagerina mastelį

Pradedantiesiems svarbu pažymėti, kad IOTA nėra paremta „blockchain“ technologijomis. IOTA komanda sukūrė „Tangle“ – sistemą, atsakingą už sutarimą. Sutarimas pasiekiamas remiantis patikrinimų tinklu. Trumpai tariant, kiekviena operacija yra tiesiogiai susijusi su dviem anksčiau patikrintomis operacijomis ir galiausiai bus susieta su būsimomis operacijomis, kurios tai patvirtins.

Sistema pašalina blokų kasybos poreikį ir todėl išsprendžia mastelio problemą, paprastai susijusią su daugeliu „blockchain“ sistemų.

Kodėl IOTA yra nemokama naudoti

Mokesčių nebuvimas yra vienas iš svarbiausių IOTA bruožų. Tai leidžia IoT prietaisams labai dideliu dažniu atlikti nedideles valiutos dalis. Kiekvienas tinklo vartotojas prisideda prie jo skaičiavimo galios, todėl jo naudojimo kaina yra be galo maža.

Iš esmės vienintelė kaina yra ta, kuri reikalinga įrenginiui maitinti, kad būtų galima patikrinti kitas dvi operacijas. „Tangle“ dėka IOTA yra labiau paskirstyta nei bet kuri kita „blockchain“ pagrindu sukurta sistema.

M2M sandoriai

Vienas iš pagrindinių komandos tikslų yra sukurti „platforma“ operacijoms tarp mašinų. Daiktų internetas šiais laikais jau yra didelis dalykas ir jis tikrai parodys dar didesnį augimą kitu laikotarpiu. Turėdama didelę patirtį IoT srityje, komanda supranta išteklių paskirstymo svarbą.

Naudodami IOTA, įrenginiai gali įsigyti visus išteklius, reikalingus kuo efektyvesniam darbui, ir parduoti arba dalytis jais, jei jų nereikia.

Komanda

Kaip minėta anksčiau, komanda sudaro keli asmenys, turintys didelę patirtį IoT srityje. Ryškiausias vardas yra įkūrėjas, Serguei Popovas, matematikos profesorius, daug dėmesio skiriantis Tikimybių teorijai.

Sergejus Ivancheglo ir Dominikas Schieneris yra dar du dideli vardai, nes jie yra tie, kurie įgyvendino IOTA protokolą. Taip pat sakoma, kad pirmasis yra NXT, kitas atvirojo kodo mokėjimo tinklas, pagrįstas kriptovaliuta, iš pradžių paleistas BCNext slapyvardžiu.

Komanda išplatino visus IOTA žetonus per pramonės standartą atitinkantį ICO. Bendra surinkta suma siekė apie 584 000 USD, kurių dalis buvo panaudota kuriant „Iota“ fondas Vokietijoje – institucija, atsakinga už projekto plėtrą.

komanda

Kiekvienoje įmonėje ar organizacijoje pagrindinių projektų komanda yra vienas vertingiausių turtų. Dirbdami skirtingomis sąlygomis, turėdami patirties rinkoje ir kitose pramonės šakose, jie galės paskatinti įsisavinimą, padidinti žinomumą ir padėti virtualiosios valiutos projektui dar labiau plėstis..

Kaip nusipirkti IOTA (MIOTA)

Kriptovaliuta buvo paleista 2016 m. Birželio 11 d., O bendras monetų kiekis yra 2.779.530.283. IOTA yra mažiausias įmanomas žetono vienetas, ir dėl didelio žetonų skaičiaus jis daugumoje biržų yra įtrauktas į MIOTA (1.000.000 IOTA).

IOTA galima prekiauti kai kuriose populiariausiose kriptografinėse biržose, tokiose kaip Binansas, „Bitfinex“, „OKEx“, „Coinone“, Išskiria, ir Huobi. Daugiau informacijos galite rasti „CoinMarketCap“.

Viena iš geriausių platformų norint įsigyti šią skaitmeninę valiutą yra „Binance“. Ši kriptovaliutų birža yra viena didžiausių pasaulyje ir kriptovaliutų rinkoje ji veikia nuo 2017 m.. 

Ši kriptovaliutos keitimas leidžia vartotojams įsigyti daugybę skaitmeninių išteklių. Platforma yra žinoma dėl vienos geriausių altcoinų likvidumo pasaulyje. „Binance“ turi antrą pagal dydį IOTA likvidumą visoje ekosistemoje ir sudaro daugiau kaip 27,5% visos su šia kriptovaliuta susijusios prekybos apimties.. 

Galimos prekybos poros yra IOTA / BNB, IOTA / BTC, IOTA / ETH ir IOTA / USDT. Greičiausias būdas įsigyti šią virtualią valiutą yra įsigyti kreditinę kortelę BNB, BTC ar ETH ir iškeisti gautas lėšas į IOTA. IOTA sudaro 0,2% visos „Binance“ prekybos apimties.

IOTA praeitis, dabartis ir ateitis

Kaip ir visuose tokio pobūdžio novatoriškuose projektuose, IOTA matė nemažą dalį techninių problemų ir kritikos. MIT komanda išleido straipsnis kuriame jie aprašė savo išsamų IOTA tyrimą. Didžiausia neatskleista problema yra tai, kad IOTA komanda sukūrė savo kriptografinio maišos funkciją, iš esmės sukurdama kriptografinę sistemą nuo nulio.

Kadangi efektyviai kriptografijai reikalingas ilgas kūrimo ir bandymo laikotarpis, tai sukėlė didelį susirūpinimą IOTA saugumo spragos. Nuo to laiko komanda išsprendė šią problemą; tačiau dėl šios padėties IOTA prieigos raktas kainavo nestabiliai.

IOTA pateikia daug džiaugsmo dėl stalo, naudodama technologijas, kurios vieną dieną gali pakeisti daiktų interneto pasaulį ir mūsų kasdienį gyvenimą. Tiesa, kad technologija yra gana nauja ir reikia daug daugiau bandymų, tačiau jei komandai pavyks įvykdyti net pusę to, dėl ko jie šaudo, IOTA gali tapti sekamu vertingu kriptosferos žingsniu..

Tai, kad IOTA yra keičiamo dydžio ir nereikalauja mokesčių, turėtų pakakti, kad pritrauktų protingų investuotojų dėmesį. Tačiau, kaip ir dauguma tokio pobūdžio sprendimų, potencialios investicijos turėtų būti pagrįstos tinkamais tyrimais ir pagrindiniu platformos pasiūlymo supratimu.

Funkcija

IOTA kaina

„CoinMarketCap“ duomenimis, IOTA kriptovaliuta šiuo metu yra 19-oji pagal dydį rinkoje. Ji taip pat vertina 731 milijoną dolerių ir 0,26 USD už monetą. Tačiau šia virtualia valiuta ne visada buvo prekiaujama vienodai. Iš tiesų, kaip ir kiti skaitmeniniai ištekliai, IOTA patyrė nepastovumą. 

Aukščiausią kainą IOTA pasiekė 2017 m. Gruodžio mėn., Kai ji viršijo 5,55 USD. Kalbant apie BTC, virtuali valiuta tų pačių metų gruodį pasiekė 0,00044686 BTC. Tačiau 2018 m. Atsirado meškų rinka, kuri paveikė daugumą skaitmeninio turto visame pasaulyje. Iš tiesų, virtuali valiuta 2018 m. Gruodžio mėn. Sumažėjo iki 0,2 USD, o tai vos per metus sumažėjo 96,3%. Kalbant apie BTC, IOTA pasiekė žemiausią tašką prieš kelias savaites, kai buvo prekiaujama maždaug 0,00002126 BTC už monetą. 

Kalbant apie skaitmeninės valiutos ateitį, bus svarbu suprasti, kaip už jos esanti komanda išplės savo naudojimo atvejus. Be to, gali būti labai baisu, kad skaitmeninės valiutos apimtys visame pasaulyje būtų naudingos „Tangle“ sprendimui.. 

Jo kaina svyruos pagal makro kriptovaliutų rinkos tendencijas ir atsižvelgiant į įvairius pokyčius, kurie turės įtakos šiam skaitmeniniam turtui. 

Partnerystė

IOTA taip pat dirba ir bendradarbiauja su daugeliu skirtingų kompanijų visame pasaulyje. Pagal IOTA archyvas, yra universitetų, aviakompanijų, energetikos firmų, bankų ir kitų korporacijų, dirbančių ar besidominčių IOTA. 

Kai kurios iš šių firmų yra „Accenture“, „Audi“, „American Airlines“, „Banco Santander“, BBVA, „DZ Bank“, „Infosys“, KPMG, NVIDIA, „Refunite“ ir daugelis kitų. 

Pavyzdžiui, „Accessec“ pateiktas savo „IOTA CarWallet“ 5-oje VDI konferencijoje dėl transporto priemonių kibernetinio saugumo parodydamas, kad automobilių pramonėje yra aiškus IOTA naudojimo atvejis. Be to, jie taip pat paskelbė straipsnį apie tai, kaip skaitmeniniai pacientai gali padidinti savo privatumą per IOTA. 

Aplankykite 5-ą #VDI Konferencija tema #Kibernetinė sauga dėl # Transporto priemonės prie #Hiltonas į #Deseldorfas. Daugiau informacijos rasite čia: https://t.co/sqDLxkDVZW @VDI_Tagungen

– „accessec GmbH“ (@AccessecG) 2019 m. Liepos 10 d

Be to, „Den Norse“ bankas vedė susitikimas su partneriais, įskaitant „Entra“, „DNV GL Veracity“, IOTA fondą ir daugelį kitų suinteresuotųjų šalių. Be to, DNB ASA su IOTA fondu pasirašė susitarimo memorandumą (SM) bendradarbiauti ieškant naujų naujovių technologinėje aplinkoje. 

Galiausiai „Deutsche Bahn“ taip pat ieškojo programinės įrangos kūrėjo ar verslo inžinieriaus, turinčio praktinės patirties IOTA srityje. Įmonė sukūrė „blockchain“ komandą, kuri dirba siekdama rasti sprendimus iššūkiams, su kuriais įmonė šiuo metu susiduria. 

Kai kurios iš šių partnerystių turėjo momentinę įtaką šio skaitmeninio turto kainai. Tai leido IOTA būti vienu iš labiausiai pripažintų tinklų kriptografijos rinkoje.

Išvada

Šiame straipsnyje jūs galėjote pamatyti, kurios yra pagrindinės šio kriptografinio tinklo savybės ir savybės, ir kaip dirba jo komanda, kad IOTA taptų revoliuciniu projektu.

Nors jo kaina atsiliko, palyginti su kitu skaitmeniniu turtu (IOTA buvo tarp 10 geriausių skaitmeninių valiutų ir dabar yra arti 20-os vietos), organizacija ir bendruomenė turi galimybę pristatyti IOTA daugeliui kitų kompanijų visame pasaulyje.. 

Šiuo metu yra daug firmų ir įstaigų, kurios domėjosi IOTA ir kurios dirba kartu su IOTA fondu, kad galėtų panaudoti „Tangle“ ir „IOTA“ ekosistemos pranašumus..

Papildomas PIOTA kontaktas ir informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map