Kas yra „GXChain“ (GXS) – viskas, ką reikia žinoti

„GXChain“ įvadas

Iš „Gongxinbao“ (GXB) kūrėjų ateina „GXChain“, viešasis „blockchain“, kuris siūlo decentralizuotus keitimosi duomenimis sprendimus, yra pirmasis tokio tipo mainai pasaulyje.

Keitimasis „GXS“ neteikia talpyklos asmens duomenims, o klientams siūlo privatumą. Be to, mainai apsaugo duomenų autorių teises, užkerta kelią sukčiavimui ir klastotėms ir palaiko dvišalius anoniminius sandorius. GXS duomenų mainai, kurie buvo komercializuoti 2017 m. Rugsėjo 24 d., Gali būti naudojami keičiantis duomenimis bet kurioje pramonės šakoje.

Šiuo metu platforma siūlo sprendimus įmonėms, užsiimančioms tinklo paskolomis, automobilių finansavimu, asmeninėmis paskolomis interneto finansų srityje ir bankuose. Jie taip pat teikia duomenų mainų sprendimus vyriausybinėms institucijoms ir svarbioms pramonės šakoms, kurioms reikalingas keitimasis duomenimis, pvz., Draudimas, medicininė priežiūra ir logistika.

„GXChain“ technologijos

„GXChain“ yra „blockchain“, palaikantis daugybės programų kūrimą. Skirtingai nuo kitų viešųjų tinklų, „GXChain“ ne tik palaiko protinga sutartis arba „blockchain“ kaip paslauga („BaaS“) bet taip pat teikia daug išskirtinių paslaugų, tokių kaip ID patvirtinimas, daugialypiai duomenys, KYC, ir greitas prisijungimas.

Šiuo metu „GXChain“ turi 100 000 TPS, kurie gali palaikyti daugumą verslo programų, taip pat palaiko naujo turto išleidimą.

Programos, sukurtos naudojant „GXChain“, išaugs į kritinę duomenų generavimo ir vartojimo dalį. Kūrėjai ir vartotojai gali pasinaudoti šia programa.

GXS duomenų mainai, pirmoji „blockchain“ programa, yra „GXChain“ galimybių įrodymas. Duomenų operacijos „GXB“ duomenų mainų platformoje iki šiol praėjo 700 milijonų kartų.

Antroji programa, pagrįsta „GXChain“, „GXB“ decentralizuota programa („Dapp“), nagrinėja asmeninį kredito valdymą ir tikrina kreditą.

„GXChain“ dirba perduoti akcijų paketo įrodymą (DPoS) už įrašų sekimą „blockchain“ ir kredito dalies įrodymas (PoCS) siekiant keitimosi duomenimis bendro sutarimo.

DPoS yra alternatyvi sutarimo sistema, reikalaujanti, kad monetų turėtojai balsuotų už „delegatus“, kurie tada yra atsakingi už operacijų autentiškumo patvirtinimą ir „blockchain“ valdymą. Suinteresuotosios šalys taip pat gali paskirti liudytojus, kurie yra atsakingi ir apdovanojami už naujų blokų kūrimą.

„PoCS“ yra sutarimo algoritmas, kurį „GXB“ komanda sukūrė siekdama išspręsti keitimosi duomenimis tarp didelių ir mažų įmonių neatitikimą. Kiekvienas aljanso narių PoCS rezultatas bus apskaičiuotas, kai bus baigta keistis duomenimis. Tai reiškia, kad „PoCS“ balas yra pagrįstas operacijų tvarkingumu, o balas bus paskirstytas į operacijos mokestį. Nariai, turintys mažesnį „PoCS“ balą, turės sumokėti didesnį mokestį už duomenis, o nariai, turintys aukštesnį balą, mokės mažiau.

„GXChain“ ypatybės

„GXChain“ turi šias funkcijas:

Apdorojimo galia ir išplėtimas

„GXChain“ gali apdoroti 10000–100 000 operacijų per sekundę su 3 sekundžių blokavimo laiku. Matydamas, kad verslas grandinėje nuolat auga, „GXChain“ turi pranašumą, nes gali plėstis horizontaliai, leisdamas dar didesnį operacijų greitį nereikalaudamas kietos šakės..

Realaus laiko parametrų koregavimas

„GXChain“ balsuodamas gali pakeisti blokų laiką, blokų dydį, sandorio mokestį ir pan., Nereikalaudamas šakės, kaip dauguma grandinių.

Kelių pramonės šakų palaikymas

GXB keitimasis duomenimis įgalina duomenų mainus ar mainus įvairiose pramonės šakose. Verslas ir žmonės turi galimybę įsigyti tokių duomenų.

Programų kūrimo palaikymas

„GXChain“ sukurtos programos bus palaikomos įvairiais įvairių pramonės šakų duomenimis keičiantis duomenimis.

Vartotojo išduotas turtas

„GXChain“ leidžia vartotojams ir įmonėms kurti ir leisti savo pačių skaitmeninius išteklius.

„GXChain“ kūrimo rinkinys

Kūrėjai taip pat gali naudoti modulines paslaugas kuriant programas blokų grandinėje, tokias kaip DES, „BaaS“, „Client-API“, „Statistinės analizės API“ ir „Blockchain Explorer“ API..

Duomenų mainų paslauga (DES)

DES palaiko protingos sutartys, kuri palaiko trijų šalių buhalterinės apskaitos sutartį ir „peer to peer“ keitimosi duomenimis protokolą, pagrįstą IPFS. Protokolas suteikia galimybę nuosekliai ir saugiai keistis duomenimis, taip pat automatiškai įrašyti keitimosi duomenimis istoriją. DES gali būti naudojamas nuolatiniam egzistavimo įrodymui ir duomenų autorių teisių įrašymui.

„Blockchain“ kaip paslauga („BaaS“)

„Blockchain“ taip pat palaiko API paslaugas. Šiuo metu, BaaS palaiko duomenų saugojimą, egzistavimo įrodymą ir patikrinimą. „GXChain“ kūrėjai gali naudoti programų duomenims saugoti, kad būtų pasiektas duomenų apskaitos atvirumas.

„Client-API“

Leidžia naudoti komandinės eilutės piniginę, kuri galėtų tiesiogiai aplankyti knygą ir apdoroti operaciją.

Statistinės analizės API

Palaiko statistinę „GXChain“ knygos analizę, leidžiančią kurti duomenų vizualizavimo funkcijas.

„Blockchain Explorer“ API

Leidžia patvirtinti įvairią informaciją, pvz., Blokavimą, operaciją, paskyros informaciją, ir palaiko kūrėjus, kad jie galėtų naudoti žiniatinklio ir API protokolus.

Komanda

Minqiangas Huangas yra įkūrėjas ir generalinis direktorius, turintis daugiau nei 10 metų patirtį keičiantis duomenimis, „blockchain“ ir finansinėmis technologijomis. Pirmą kartą kriptovaliuta jis susidomėjo dar 2012 m., O nuo tada pradėjo keletą projektų šioje rinkoje.

komanda „GXChain“

Jis buvo buvęs „Hakim Unique Internet Co Ltd“ CTO ir „HAKIM UNIQUE“ finansinių paslaugų direktorius. Šandongo mokslo ir technologijų universitete jis įgijo informatikos bakalauro laipsnį, o Honkongo finansų ir ekonomikos koledže – vadybos magistro laipsnį..

Guojun Tu yra vienas iš steigėjų ir viceprezidentas bei nuoseklus verslininkas, turintis daugiau nei 21 metų patirtį informacijos saugumo, finansinių operacijų ir informatikos srityje. Guojunas suaktyvėjo kaip vyresnysis 3 viešosios prekybos IT bendrovės vadovas. Baigė informatikos bakalauro laipsnį Hunano universitetas.

Apie GXS monetą

„GXchain“ išleido „GXSshares“ (GXS) savo kriptovaliutą, kuri ne tik turi apyvartos vertę, bet ir yra užšifruota kriptovaliuta, sukurta naudojant „GXChain“ programas.

„GXS“ reikalaujama iš vartotojų, kai jie kuria ir patvirtina programas bei naudojasi „GXchain“ grandinės paslauga (pvz., Operacijos mokestis – grandinės pervedimai). Tai vienintelis iki šiol veikiantis raktas, veikiantis kaip grandinės programa.

Komanda atpirks dalį „GXS“ žetonų už antrinės rinkos kainą tuo metu su 10% komisinių ir juos sudegins.

gxchain diagrama

Kainos numatymas

GXS rinkoje labai nereguliariai. Tai turėjo svarbių šuolių, bet ir momentų, kai kaina išliko stabili. Tai labai įdomi grafika, kurią verta pažvelgti ir atpažinti momentus, kai valiuta gali patirti didėjimą.

Kalbant apie BTC, prekyba pradėta labai didelėmis kainomis, tačiau nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ji išliko gana pastovi.

Panašu, kad „GXS“ palaikymo lygis yra netoli 2,5 USD ir jis gali veikti ateityje, kad išlaikytų kainą. Tuo pačiu atrodo, kad 5 doleriai yra pasipriešinimo lygis, kuris ką tik kelis kartus sėkmingai peržengė.

Kur laikyti GXS

GXS monetas galima laikyti tik GXS piniginėje, kurią galima sukurti GXB svetainė.

Kur galite įsigyti GXS

Šiuo metu „GXS“ galima įsigyti šiose biržose: OEX, Bit-Z, Binansas, Vartai.io, QBTC arba Didelis, ir dar keletą, kuriuos galima rasti „CoinMarketCap“ (CMC).

Šiuo metu „GXS“ prekiauja 3,02 USD, rinkos riba siekia 181 324 200 USD, o apyvartoje yra 60 000 000 GXS iš viso 100 000 000 GXS..

Verdiktas

„GXChain“Tikslas yra sukurti patikimą ir tinkamą duomenų mainų tinklą, kuris leistų perduoti ir saugoti privačius duomenis. Šis turto tipas teikia daug privalumų visoms dalyvaujančioms šalims, todėl yra potencialiai vertingas turtas, perduodantis asmeninę informaciją finansinei ir bankinei veiklai.

„GXChain“ kontaktas ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map