Kas yra „Genesis Vision“ (GVT)? Viskas, ką reikia žinoti

Aišku, kad Pradžios vizija yra įdomi įmonė, sujungianti biržas, investuotojus, prekybininkus ir brokerius decentralizuotoje platformoje. Dėl šios koncepcijos finansų rinka tampa prieinama visame pasaulyje dėl įvairių priežasčių. Be to, „Genesis Vision“ projektas yra sertifikuotas, todėl jis tampa patrauklesnis pramonės ekspertams.

Kas yra „Genesis Vision“?

„Genesis Vision“ platforma sujungia biržas, investuotojus, prekybininkus ir brokerius į vieną decentralizuotą tinklą. Tai padeda padaryti finansų rinką visiems prieinamą visame pasaulyje dėl skirtingų priežasčių. Negana to, „Genesis Vision“ yra sertifikuota, todėl tai yra geriausias pasirinkimas pramonės ekspertams.

Norint toliau paaiškinti, ką daro „Genesis Vision“, platforma yra ta, kurioje investuotojai perka žetonus iš investicijų valdytojų. Ankstesni prekybos rezultatai vertina investicijų valdytojus. Vadovai, turintys sėkmingą pelningų sandorių istoriją, gali išplatinti daugiau žetonų nei investuotojai, turintys mažesnę ar blogesnę prekybos istoriją.

Naudodamiesi šia platforma, vartotojai gali naudotis įvairiomis finansinėmis paslaugomis neapsiribodami tik konkrečiu brokeriu ar vadovu. Žmonės turi galimybę pasirinkti finansų vadovus.

Kaip veikia „Genesis Vision“

Turėdama lengvai naudojamą sąsają, kuri taip pat patinka investuotojams, valdytojams ir brokeriams, platforma sukurta remiantis „blockchain“ technologija ir ją valdo išmaniosios sutartys..

Platforma leidžia vartotojams kurti jiems tinkančias investavimo strategijas. Taip pat vartotojai gali pasirinkti tam tikrą strategiją, kurią platformoje siūlo investuotojai ir brokeriai. Šios strategijos yra pagrįstos dirbtiniu intelektu ir yra tobulinamos, kad laikui bėgant taptų labai efektyvios.

Be to, kiekvienas valdytojas turės savo kriptovaliutos žetoną. Šiuos žetonus įsigyja tie, kurie yra suinteresuoti investuoti į konkrečias šių valdytojų strategijas. Kiekvienos sėkmingos strategijos atveju padidėja investuotojams išduodamų žetonų skaičius. Tai yra unikalus požiūris, palyginti su tradicinėmis investicijomis, tačiau neabejotinai tai paskatins rinką ateityje.

„Genesis Vision“ platformos ypatybės

Išmaniosios sutartys:

Projekto pagrindas yra pagrįstas „Ethereum Smart Contracts“. Šios sutartys vykdomos paskirstant pelną tarp monetų turėtojų, išleidžiant valdytojų monetas, kuriant valdytojų sąskaitas, registruojant tarpininkus ir investuotojus, keičiantis ir daugeliui kitų..

Valdytojų kriptovaliutų vidiniai mainai:

Ši „Genesis Vision“ platformos funkcija leidžia investuotojams pirkti ar parduoti valdytojų monetas. Valdytojai turės tik ribotą monetų kiekį, kurį galės parduoti investuotojams, atsižvelgiant į jų lygį. Šias monetas iš pradžių galima įsigyti tik iš pačių vadybininkų už fiksuotą kainą. Vėliau investuotojai gali jais prekiauti per vidaus biržą, suteikdami investuotojams teisę nustatyti savo valdytojų monetų kainas.


Integracija su prekybos platformomis:

Kad brokeris galėtų būti „Genesis Vision“ tinklo dalis, brokeris turi įdiegti savo prekybos platformos integravimo papildinį. Šis papildinys yra jungtis tarp „blockchain“ ir brokerių prekybos platformos, skirta sąveikauti su išmaniosiomis sutartimis ir „Ethereum Broker“ pinigine, pervesti pinigus į valdytojo prekybos sąskaitą, taip pat gauti valdytojo operacijas ir realiuoju laiku rašyti į IPFS..

Kliento programos:

Vartotojai gali bendrauti su „Genesis Vision“ platforma naudodamiesi lengvai naudojama mobiliojo ir žiniatinklio programų sąsaja. Taikomoji programa leis investuotojams ir valdytojams atlikti įvairius veiksmus, įskaitant valdytojų sąrašo peržiūrą, keitimąsi valdytojų monetomis, investavimą į valdytojų portfelius ir vadovų prekybos istorijos peržiūrą..

„Genesis Vision“ ženklas

„Genesis Vision“ platformos vietinis žetonas yra GVT („Genesis Vision“ žetonas), kuris yra ERC20 žetonas. GVT bus naudojama investavimo operacijoms, pelno paskirstymui, valdytojų žetonams, kuriais prekiaujama platformos vidaus biržoje.

Visi žetonai yra sukurti per Žetonų pardavimo laikotarpis. Sukurtų žetonų skaičius yra ribotas, o ateityje žetonų tiekimas yra techniškai neįmanomas. „Žetonų išpardavimo“ pabaigoje buvo sudeginti neparduoti žetonai.

„Ethereum“ blokinė grandinė pagrindu sukurtas prieigos raktas atitinka plačiai paplitusį standartą, leidžiantį žetonų turėtojams efektyviai juos saugoti ir valdyti naudojant esamas Ethereum piniginės.

GVT žetonai būtų prekiaujama ir kriptovaliutų biržose.

Kur įsigyti „Genesis Vision“ žetonus (GVT)?

GVT žetonus, kurie buvo įtraukti į kriptovaliutų biržas iki 2017 m. Pabaigos, galima iškeisti į kitas kriptovaliutas trijuose biržose, kaip ir rašymo metu. Galite įsigyti GVT žetonų Binansas, „KuCoin“, ir „HitBTC“ mainai.

„Genesis Vision“ žetonai (GVT) galima iškeisti tik į kriptovaliutas Bitcoins (BTC) ir Ethereum (ETH).

Kita vertus, Monetų perjungiklis platforma leidžia jums iškeisti daugiau nei 20 kriptovaliutų į GVT žetonus.

Geriausios piniginės GVT žetonams laikyti

GVT, būti „ERC20“ žetonu reiškia, kad jis suderinamas su bet kuriuo „Ethereum“ standartinė piniginė.

Žetonų turėtojai gali saugiai laikyti savo GVT žetonus tokiose aparatinėse piniginėse kaip Trezoras arba Didžioji knyga piniginės.

Yra ir kitų programinės įrangos piniginės parinkčių, tokių kaip „MyEtherWallet“, MetaMask, Rūkas, Paritetas, ir Pasitikėjimas Ethereum piniginės.

GVT kainų analizė

Pradžios vizija buvo gana įspūdingas nuo pat įtraukimo į biržas, atsižvelgiant į nepastovų kriptovaliutų rinkos pobūdį. Teisinga sakyti GVT padarė nepaprastai gerai žetoną, kuris egzistavo tik keturis mėnesius su mažiau nei 4 000 000 GVT cirkuliuojantis tiekimas.

Pasirinkus platformos siūlomą sprendimą, tikimasi, kad daug daugiau investuotojų, kurie anksčiau turėjo problemų su finansiniais agentais, bus potencialūs investuotojai į „Genesis Vision“ platformą, todėl priverčiant rinką pastebėti GVT žetonų paklausos padidėjimą ir žmones pažinti platforma „Genesis Vision“.

Šiuo metu 102 vietoje nuo 146-osios vietos esantis ženklas buvo paklausus, parodydamas savo kainos potencialą, kuris šiandien siekia 25,21 USD. Platformos potencialas taip pat padidino kriptovaliutos, kuri vien 2018 m. Vasario mėn. Išaugo daugiau nei šimtu procentų, vertę.

Kaip ir daugumoje žetonų, GVT buvo nepastovus ir buvo pastebėtas visų laikų aukščiausias 42,92 USD rekordas kada nors 2017 m. Gruodžio mėn., O žemiausias – 5,57 USD. Tačiau kriptovaliutos rinkos kapitalizacija yra 93 951 774 USD (USD).

Ateities planai

„Genesis Vision“ projektas vis dar yra pradiniame etape, ir komanda dirba kurdama savo „blockchain“ platformos alfa versiją. Taip pat yra planas integruoti „MetaTrader 3“ ir „4“ su „Genesis Vision“ projektu.

2019 m. Turėtų būti išleistas oficialus „Genesis Vision“ platformos leidimas, kuriuo būtų baigta vertybinių popierių biržos integracija.

„Genesis Vision“ projekto komanda

Ruslanas Kamenskis, Generalinis direktorius Genesis Vision yra finansinės programinės įrangos kūrėjas, turintis daugiau nei septynerių metų patirtį.

Dmitrijus Nazarovas, „Genesis Vision“ įkūrėjas taip pat yra programinės įrangos kūrėjas, turintis daugiau nei šešerių metų patirtį įvairiose tarptautinėse finansinėse organizacijose.

Kiti žymūs komandos nariai yra:

Aleksejus Kutsenko, „Tools For Brokers“ generalinis direktorius, kurio „fintech“ įmonė veikia daugiau nei aštuonerius metus ir turėjo daugiau kaip 300 brokerių.

Vladas Roskovas, konkurencingas įsilaužėlis, atsakingas už sistemos saugumą.

Kazimieras Compaore, vyresnysis programinės įrangos inžinierius, turintis daugiau nei dešimties metų patirtį.

Išvada

„Genesis Trading“ platforma suburs visas finansų pasaulio šalis, neatsižvelgiant į jų prekybos platformą. Investicijų ekspertai gali pakilti į lentelės viršų, remdamiesi nuosekliu uždirbtu pelnu, suteikdami jiems galimybę uždirbti daugiau. Kai valdytojai išleidžia savo kriptovaliutas, investuotojai jas perka, kad galėtų dalyvauti valdytojo prekybos veikloje.

Apie „Genesis Vision“ projektą galite sužinoti daugiau iš Oficiali svetainė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map