Kas yra „BitShares“ (BTS) – viskas, ką reikia žinoti

Kripto stebuklas Danas Larimeris sukūrė dar 2014 m, „BitShares“ (BTS) yra vienas iš seniausių „blockchain“ projektų, nes anksčiau jis buvo naudojamas „ProtoShares“ pavadinimu (su gretimu PTS prieigos raktu).

Pagrindinis platformos tikslas yra palengvinti finansines operacijas ir sąveiką decentralizuotoje srityje, naudojant technologiškai pažangią biržą, palaikančią kriptovaliutų kūrimą ir prekybą. Trumpai tariant, jis buvo sukurtas padėti visiems tiems žmonėms visame pasaulyje, kurie neturi tiesioginės prieigos prie klasikinių finansinių paslaugų.

Iš esmės „BitShares“ suteikia unikalią galimybę „nebankiniams“ tapti savo pačių bankais dėl saugių ir decentralizuotų įrankių, paremtų „blockchain“ technologijomis.

„BitShares“

Viskas apie grafeną

Kitas įdomus faktas yra tai, kad „BitShares“ yra pagrįstas Grafenas, atviro kodo C ++ blokų grandinės diegimas, sukurtas veikti kaip sutarimo mechanizmas. Galite pamatyti keletą „Graphene“ realių galimybių, susijusių su tokiais projektais, kaip Steemit.com ir PeerPlays.com.

Pažymėtinas faktas yra tas, kad „Graphene“ gali apdoroti net 100 000 operacijų per sekundę ir blokavimo laikas yra tik 1,5 sekundės. Taigi „BitShares“ kiekvieną sekundę gali atlikti daugiau operacijų nei „MasterCard“ ir „Visa“ finansinės paslaugos kartu. Iki šios dienos „BitShares“ vis dar užima didžiausią operacijų skaičių per vieną dieną. 2017 m. Rugsėjo 13 d. Buvo užregistruota maždaug 920 000 operacijų.

„BitShare“ decentralizuota turto birža

„BitShares“ mainai buvo sukurta siekiant užtikrinti visų jos sandorių apsaugą, netaikant tipiškų prekybos ir pašalinimo apribojimų. Tai viena iš pigiausių biržų ir visi prekybininkai turi vienodas teises ir privalumus.

Decentralizuotoje „BitShares“ biržoje galite greitai ir pigiai prekiauti dviejų rūšių turtu: „smartcoins“ ir vartotojo išleistu turtu..

Kad tai būtų perspektyvu, šis kriptografiniu pagrindu sukurtas turtas seka tikrąjį turtą, pvz., JAV dolerį, dar vadinamą bitUSD. Kalbant apie išmaniuosius monetas, atkreipkite dėmesį, kad šios monetos yra užprogramuotos taip, kad jos visada būtų maždaug tokios pačios vertės, kaip jų reprezentacinio turto tikroji vertė. Jie visada atspindi su jais susijusią „fiat“ vertę. Pavyzdžiui, vienas bitUSD yra sukurtas taip, kad jo vertė būtų tokia pati kaip vieno JAV dolerio.

Vartotojo išduotą turtą kuria platformos vartotojai. Kiekvienas, turintis BTS, gali išleisti savo turtą. Šis turtas yra pasirinktiniai žetonai, kuriuos galima užregistruoti platformoje. Geriausia tai, kad vartotojams suteikiama galimybė visiškai kontroliuoti, kaip jie sukuria šiuos išteklius, nes jie gali pasirinkti susietą struktūrą ir vertę. Tas, kuris sukuria turtą, taip pat turi nurodyti pavadinimą, paskirstymą, aprašą ir kitą reikalingą informaciją.

Mainai apima paramą turtui, kuris stebi infliaciją, akcijas, obligacijas ir net indeksus. Galite prekiauti praktiškai bet kuo, jei jūsų turtas yra pakankamai suinteresuotas. Keletas svarbių pavyzdžių yra kriptovaliutos, „fiat“ valiutos, auksas, dujos, nafta ir kitos brangios medžiagos.

Dekscentrinės autonominės įmonės (VPK)

„BitShares“ vidinį administravimą kontroliuoja vadinamoji „Decentralized Autonomous Company“ (DAC), sistema, specialiai sukurta padėti „BitShares“ savininkams apsispręsti dėl BTS ateities. Pats „BitShares“ gali būti laikomas DAC, nes jis skirtas užtikrinti pakankamą kompensaciją visiems žmonėms, dalyvaujantiems kuriant platformą.


Bet kuris narys iš esmės gali tapti darbuotoju, nes „BitShares“ monetų savininkai gali nuspręsti, kaip lėšos bus paskirstytos platformoje. Kuo daugiau monetų kažkas sutelkė, tuo didesnis bus jų balsas. Yra trijų tipų darbuotojai: liudininkai, delegatai ir darbuotojai.

Deleguotas akcijų paketo įrodymas (DPoS)

Pirmojo tipo darbuotojai, liudytojai, gauna atlyginimą už sandorių apdorojimą ir tinklo apsaugą. Kita vertus, delegatams nėra mokama, tačiau jie laikosi savo pozicijos, remdamiesi savo indėliu, o tai reiškia, kad jie gali pasiūlyti įvairius visos platformos atnaujinimus. Galiausiai darbuotojai yra tie, kurie gali siūlyti projektus ir, jei jų projektai bus balsuojami, jiems bus mokama už tai, kad jie galėtų tobulėti.

Norint dar labiau supaprastinti viską: liudytojai atlieka „sunkius darbus“, liudytojams ir darbuotojams moka blokų grandinė, o liudytojai yra atsakingi.

Tradicinis darbo įrodymas (PoW) (naudojamas daugumoje kriptovaliutų, įskaitant Bitcoin) jau laikomas pasenusiu sprendimu, nes jame naudojami dideli skaičiavimo ištekliai. „BitShares“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPoS) sutarimo modelį. Jis sukurtas siekiant pagerinti „Proof of Stake“ (PoS) dizainą ir pašalinti „PoW“ modelio poreikį.

Suplanuoti mokėjimai už „BitShares“

Vienas dėmesio vertų pranašumų, kurį „BitShares“ turi palyginti su kitomis išmaniųjų sutarčių platformomis, yra palaikymas suplanuotiems mokėjimams, kurie leidžia nustatyti autorizuotą pašalinimą iš savo sąskaitos. Dar geriau, platforma taip pat gali pasigirti pasikartojančių mokėjimų palaikymu, todėl mėnesiniai abonementiniai mokėjimai atrodo tarsi pasivaikščiojimas parke.

Viskas, ką turite padaryti, norėdami nustatyti pasikartojančius mokėjimus, yra suteikti leidimus atsiimti ir pasirinkti laikotarpio limitą.

Persiuntimo apdovanojimo programa

Panašiai kaip ir daugelyje „blockchain“ platformų, „BitShares“ taip pat siūlo persiuntimo programą su atlygiais. Jis sukurtas naudai platformai ir visiems jau esantiems tinkle, kurie sugeba taip sakant pritraukti daugiau žmonių. Programa suteikia jums 80 USD už kiekvieną „Lifetime“ narį, kurį užsiregistruojate. 80 USD yra nuo 100 USD mokesčio, kurį kiekvienas „Lifetime“ narys turi sumokėti prisiregistruodamas.

Persiuntimas

Tjis Komanda

„BitShare“ viešasis atstovas yra Danas Larimeris, jos kūrėjas. Kaip jau buvo minėta anksčiau, „BitShares“ yra DAC, todėl nenuostabu, kad apie likusią komandą žinoma labai mažai. Teoriškai praktiškai bet kuris vartotojas, aktyviai įsitraukiantis į platformą kurdamas, balsuodamas, statydamas ir kurdamas, yra narys.

Kaip nusipirkti „BitShares BTS“

BTS galite įsigyti „BitShares“ turto birža pati prekiaudama bet kokia kita kriptovaliuta už ją arba tiesiogiai iš kai kurių populiariausių biržų. Jie apima ZB.COM, Binansas, Huobi, Poloniex, Vartai.io ir daugelis kitų.

Išvados ir susijusi rizika

„BitShares“, be jokios abejonės, yra labai galinga platforma, pagrįsta gerai apgalvota architektūra, kuri savo vartotojams siūlo daug naudingų decentralizuotų finansinių paslaugų. Tai suteikia savo vartotojams galimybę išleisti „smartcoins“ („bitAssets“), ji gali apdoroti daugiau nei 100 000 operacijų per sekundę ir prideda reikiamą valdymo sluoksnį per savo „Delegated Proof of Stake“ (DPoS) algoritmą..

Tačiau šiuo metu nė vienas ženklas nėra apsaugotas nuo radikalių vertės kritimų. „Juodosios gulbės įvykio“ rizika vis dar egzistuoja ir, jei taip atsitiks, platforma gali prarasti galimybę atlikti stabilius sandorius dideliu mastu.

Jei nieko nėra, „BitShares“ yra tikras teiginys, kad verslas iš tikrųjų gali būti vykdomas naudojant decentralizuotą metodą. Tačiau tai yra eksperimentinė technologija, todėl dar reikia nueiti ilgą kelią, kol „BitShares“ taps nejaučiama tokiems nenumatytiems įvykiams, FUD ir netgi saugumo pažeidimams bei atakoms..

„BitShares“ kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map