Kaip nusipirkti „VeChain“ (VET) „Binance“

Nepaisant to, kad 2018 m. Kriptografija išgyveno žemyn, „blockchain“ toliau juda į priekį. Plėtra vyksta projektuose, kurie siekia „blockchain“ pritaikyti realaus naudojimo atvejams. Vienas iš pirmaujančių projektų šiame sektoriuje yra „VeChain“ (VET). 2019-ieji atrodo labai perspektyvūs ir yra daug naujų įdomių projektų, kuriuos „VeChain“ šiuo metu dirba visame pasaulyje.

Šis vadovas parodys, kaip gauti pirmuosius profesinio mokymo žetonus per vieną iš populiariausių pasaulio mainų, Binansas.

Kas yra VeChain?

Trumpai tariant, „VeChain“ yra „BaaS“ – „Blockchain“ kaip paslauga. Tai apie blokų grandinės naudojimo atvejų iškėlimą įmonės lygiu, kur dažnai reikia nekintamos, pasitikėjimo neturinčios informacijos knygos.

Tai prasideda nuo tiekimo grandinės, naudojant skaitmenines produktų tapatybes blokų grandinėje, kad būtų galima stebėti ir atsekti produktus tiekimo ir pristatymo metu. Naudojimo atvejai praplečiami tikrinant daugelio bilietų, tokių kaip prabangūs aksesuarai, vynas, alkoholiniai gėrimai ir daug daugiau, autentiškumą, įskaitant strateginę partnerystę su Kipru. Tai daro naudodamas RDA lustus, pasodintus produktuose / ant jų, įkeldamas duomenis į blokų grandinę, kad žmonės galėtų nekintamai įrodyti, ar perkamas produktas yra teisėtas, ar ne.

Tikimasi, kad naudojimo atvejai ateityje dar labiau išplės, įskaitant stebėjimą automobilių pramonėje, taip pat daiktų internetą.

„VeChain“ neabejotinai yra didžiulio potencialo projektas ir nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn. Vykusios ICO sukėlė didelę kripto bendruomenės ažiotažą. Taigi pažiūrėkime, kaip galite gauti profesinio mokymo žetonus.

„VeChain“ bendradarbiauja su įvairiomis kompanijomis visame pasaulyje, įskaitant Aziją, vieną iš vietų, kur „blockchain“ technologija plečiasi privačiose ir viešosiose organizacijose. 

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip įsigyti profesinio mokymo monetas naudojant „Binance“ biržą. Ši platforma yra viena iš populiariausių ir pripažintų biržų rinkoje. Paleista dar 2017 m., „Binance“ sukūrė daugybę paslaugų, kurios investuotojams leidžia lengviau patekti į kriptovaliutų rinką.

Kaip nusipirkti VeChain

1 veiksmas: užsiregistruokite paskyroje Binansas

Šiame vadove daugiausia dėmesio bus skiriama „Binance“ biržai, nes tai yra viena saugiausių ir didžiausių apyvartinių biržų šiandien..

Tuo pačiu metu „Binance“ birža turi keletą privalumų, palyginti su kitomis skaitmeninio turto mainais kosmose. „Binance“ yra vienas iš didžiausių kriptogrupių altcoinų likvidumo ir siūlo daug prekybos porų. „CinMarketCap“ pateiktais duomenimis, per pastarąsias 24 valandas „Binance“ prekybos apimtys sudarė beveik 900 mln. USD.. 

Profesinį rengimą galima iškeisti į „Tether“ (USDT), „Ethereum“ (ETH), „Bitcoin“ (BTC) ir „Binance Coin“ (BNB) – „Binance“ išleistą skaitmeninį turtą.

Jei dar to nepadarėte, užsiregistruokite paskyroje. Paprastai procesas gali būti baigtas labai greitai.

Tam reikia tik kelių paprastų žingsnių, kad vartotojai galėtų pradėti prekiauti skaitmeninėmis valiutomis platformoje. Tačiau jei tikslas yra nustatyti aukštesnes ribas, procesą reikia patikrinti ir jis gali užtrukti dar daugiau laiko.


binansų registras 1

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, turėsite pateikti kelis dokumentus, kad patikrintumėte savo sąskaitą. Be to, nustatykite 2 veiksnių autentifikavimą ir kitas saugos priemones, kad jūsų paskyra būtų saugi.

3 žingsnis: Siųskite BTC, ETH, BNB ar USDT į savo „Binance“ sąskaitą

Kadangi tai vis dar labai nauja kriptovaliuta, nedaug didelių biržų siūlo galimybę įsigyti profesinį mokymą su „Fiat“. Taigi geriausias pasirinkimas bus įsigyti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir tada prekiauti profesiniu mokymu.

Jei dar neturite nė vienos iš šių monetų arba norite daugiau investuoti į kriptografiją, galite jas nusipirkti naudodami kredito ar debeto kortelę tokiose svetainėse kaip Coinmama arba Changelly.

Turėdami vieną iš šių dviejų monetų, turėsite atlikti indėlį į „Binance“ piniginę. Eikite į meniu puslapio viršuje, pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“.

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite monetą, kurią norite siųsti. Jums bus suteiktas piniginės adresas, į kurį galėtumėte siųsti monetas. Būtinai atsiųskite tik nurodytą monetą (t. Y. BTC į BTC piniginę, ETH į ETH piniginę). Bet kuri kita šiuo adresu atsiųsta moneta gali būti pamesta.

Kaip minėta anksčiau, taip pat galima naudoti USDT arba BNB monetas norint įsigyti profesinį rengimą. Nepaisant to, procesas yra tas pats. Jei norime įsigyti profesinį rengimą, turėsime siųsti BNB, USDT, ETH ar BTC į „Binance“. 

„Binance“ taip pat siūlo galimybę įsigyti tam tikrą skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę. Ateityje vartotojai gali nusipirkti profesinį mokymą naudodami šį paprastą metodą, o ne siųsti skaitmeninį turtą į biržą.

indėlių kasa

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Indėliai ir išmokėjimai dažnai išvalomi gana greitai, tačiau atsižvelgiant į tinklo apkrovą, tai gali šiek tiek užtrukti. Palaukite, kol „Binance“ suteiks patvirtinimą, kad jūsų indėlis buvo sėkmingas.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai jūsų indėlis bus atliktas, pereikite į svetainės mainų skyrių. Naršymo juostoje svetainės viršuje užveskite pelės žymeklį virš „Exchange“ ir spustelėkite „Pagrindinis“.

Dabar eikite į langelį dešinėje puslapio pusėje. Pasirinkite monetą, kuria norite prekiauti (BTC, ETH, BNB arba USDT), ir ieškokite profesinio mokymo. Pasirinkite porą, kuri pasirodys (pvz., VET / BTC).

veterinarijos gydytojas 1

Pasirenkama: norėdami pirkti, naudokite pažangius „Binance“ įrankius

„Binance“ siūlo daugybę duomenų, tokių kaip kaina ir užsakymų istorija, kurie padės jums atlikti sandorius tinkamu laiku. Jie taip pat suteikia galimybę nustatyti limito užsakymus. Tai reiškia, kad jūs nustatote kainą, už kurią norite pirkti (arba parduoti) profesinį rengimą, ir kai tik pasieksite šią kainą, keitimasis automatiškai padarys jūsų prekybą.

Šios pažangios prekybos galimybės buvo sukurtos tiems vartotojams, kurie turi daugiau žinių apie rinkas ir kaip veikia virtualios valiutos bei mainai. Nors tai atrodo sudėtinga, ją labai lengva naudoti tiems vartotojams, kurie turi tam tikrą patirtį kriptovaliutų rinkoje.

veterinarijos gydytojas 23

6 žingsnis: Pasirinkite perkamo profesinio mokymo kiekį

Laukelyje „Pirkti“ po kainos diagrama nurodykite, kiek profesinio mokymo norite pirkti, ir kainą, už kurią norite jį nusipirkti. Arba galite pasirinkti „Market“, jei norite pirkti už dabartinę kainą (tai tinka pradedantiesiems prekybininkams).

7 žingsnis: Pirkite profesinį rengimą!

Norėdami užbaigti prekybą, spustelėkite žalią mygtuką „Pirkti profesinį mokymą“. Kai „Binance“ patvirtins jūsų operaciją, viskas bus baigta!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „VeChain“ piniginę

Jei neprekiaujate, verta perkelti monetas iš biržos į saugią piniginę, kurią valdote. Tokiu būdu jūsų lėšų saugumas yra jūsų rankose, jūs nesate malonūs biržos saugumo priemonėms.

Norėdami tai padaryti, jums reikės piniginės, palaikančios VET žetonus. „VeChain Thor“ mobili piniginė yra oficiali „VeChain“ komandos sukurta piniginė, kurią galima įsigyti „iPhone“ ir „Android“. Alternatyvos yra „Atomic“ darbalaukio piniginė „Windows“ ir „Mac“ arba aukščiausio lygio saugumui – aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger Nano S“.

Kai turėsite paruoštą piniginę, galėsite atsiimti savo žetonus iš „Binance“. Eikite į meniu puslapio viršuje, pasirinkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite VET.

Anksčiau „Binance“ paveikė įsilaužimas, dėl kurio buvo prarasta apie 7000 BTC. Nors mainai sugebėjo grąžinti vartotojams prarastas lėšas, visada geriau kontroliuoti privačius skaitmeninio turto raktus. 

Biržos siūlo standartinį saugumą, kad vartotojai galėtų tvarkyti savo skaitmeninį turtą. Jei platforma patirs išpuolį arba bus nulaužta, lėšos tikrai bus prarastos. Aparatinės ir šaldomosios piniginės dažniausiai yra geriausios galimybės kovoti su kriptovaliutomis.

veterinarijos gydytojas 4

Įdėkite adresą iš „VeChain“ piniginės kaip profesinio mokymo panaikinimo adresą. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, pasirinkite, kiek norite atsiimti, ir paspauskite „Pateikti“. „Binance“ patvirtins, kai bus atlikta operacija.

Šio straipsnio rašymo metu profesinis mokymas yra 31-oji pagal dydį kriptovaliuta rinkoje. Skaitmeninės valiutos rinkos kapitalizacija yra 274 milijonai JAV dolerių, o monetos kaina – 0,00494 USD. 

Per pastaruosius kelis mėnesius „VeChain“ bendradarbiavo su daugeliu skirtingų įmonių, siekdama patobulinti jų paslaugas ir pasiūlyti geresnę informaciją klientams. Pavyzdžiui, „VeChain“ paskelbė, kad bendradarbiauja su Kinijos „Walmart“, siekdamas valdyti „Walmart China Blockchain“ atsekamumo platformą (WCBTP). Tai buvo pagrindinis įmonės pasiektas etapas. 

Jei norite sužinoti daugiau apie tai ir apie dabartinį 25 mln. USD vertės atpirkimo planą, kurį įmonė pradėjo, ir apie „Walmart“ sandorį, galite patikrinti mūsų „VeChain“ straipsnį čia. Norėdami sužinoti daugiau apie šią „blockchain“ platformą, galite perskaityti mūsų „Kas yra VeChain“ straipsnį. 

… ir tai viskas, ką reikia žinoti, kad galėtumėte pradėti investuoti į „VeChain“ – vieną perspektyviausių projektų, orientuotų į realaus pasaulio „blockchain“ priėmimą.

Norite sužinoti daugiau? Čia rasite visą mūsų „Vechain“ profesinio mokymo kainų prognozavimo straipsnį ir techninę „Vechain“ prekybos porų analizę..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map