Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX) žetonus „Binance“

2018 m. Sausio pradžioje „Tron“ pasižymėjo didesne nei 16 milijardų JAV dolerių rinkos riba, o paros prekybos apimtis buvo beveik 5 milijardai dolerių. Nors „Tron“ paniro į 2018 m. Meškų rinką, ji išlieka platforma, kuria daugelis džiaugiasi. Žemiau pateikiamas vadovas pradedantiesiems ar visų tipų prekybininkams, kaip įsigyti „TRON TRX“ Binansas.

Perkėlęs TRX žetoną iš ERC20 standarto į gimtąjį žetoną savo pačių tinkle, Tronas gauna garą, o TRX žetonas siekia įsigyti vis daugiau mainų sąrašų.

Kas yra Tronas?

Viena iš pagrindinių „blockchain“ idėjų yra „nemokamas internetas“ – alternatyva, kurios negalima valdyti, droselinti ar cenzūruoti. Tronas iš esmės yra tai.

Platforma buvo sukurta kaip decentralizuota turinio platinimo sistema. Kur internetą šiuo metu valdo tokie titanai kaip „Facebook“, „Google“ ir „Amazon“, „Tron“ nori sukurti internetą, kuriame duomenis ir turinį valdo vartotojai. Ne trečiųjų šalių, turinčių korporatyvinių interesų. Sistema taip pat atvers kelią skaitmeninio turto naudojimui ir platinimui internete, kur TRX žetonas gauna savo vertę.

Jei projekto vystymo planas bus parengtas taip, kaip planuota, TRX 2019 m. Ir toliau gali pastebėti tinkamą augimą. Taigi pažiūrėkime, kaip galite gauti pirmuosius žetonus, ir pradėkite investuoti į „Tron“ ekosistemą.

1 veiksmas: norėdami nusipirkti „Tron“, užsiregistruokite „Binance“ paskyroje

Šiuo metu kelios reikšmingos biržos ar „Fiat“ vartai suteikė galimybę įsigyti „TRX“ su „Fiat“ (USD, EUR, JPY ir kt.). Taigi šiame vadove bus parodyta, kaip įsigyti TRX su BTC arba ETH „Binance“.

Pirmas žingsnis, jei to dar nepadarėte, yra „Binance“ paskyros sukūrimas. Šis procesas turėtų būti greitas ir lengvas, o paskyros kūrimas yra atviras vartotojams beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

binansų registras 1

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, turėsite pateikti kelis patikrinimo dokumentus. „Binance“ operacija yra didelė, todėl patikrinimas dažnai baigiamas labai greitai, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti šiek tiek laiko.

Be to, pasinaudokite proga, kad paskyroje nustatytumėte saugos priemones, pvz., 2 veiksnių autentifikavimą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Kai jūsų sąskaita bus sukurta ir veiks, turėsite nusiųsti BTC arba ETH į savo „Binance“ piniginę.


Norėdami atlikti indėlį į „Binance“, eikite į svetainės antraštę ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“..

indėlių indai 2

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite monetą, kurią norite įnešti. Dabar turėsite piniginės adresą, kuriuo galėtumėte siųsti monetas. Įsitikinkite, kad pasirinktą monetą siuntėte tik šiuo adresu (t. Y. BTC į BTC piniginę arba ETH į ETH piniginę). Bet kokia kita čia atsiųsta moneta gali būti pamesta.

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Jūsų operacija dažnai bus įvykdyta labai greitai, tačiau tai gali užtrukti, priklausomai nuo tinklo apkrovos tuo metu.

Prieš eidami, palaukite, kol „Binance“ patvirtins, kad viskas sėkmingai baigta.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai sėkmingai pridėsite BTC ar ETH prie savo „Binance“ paskyros, laikas pereiti į svetainės mainų skyrių. Norėdami čia patekti, eikite į antraštę ir pasirinkite „Exchange“, tada „Basic“.

Dabar eikite į dešinę puslapio pusę ir pasirinkite anksčiau deponuotą monetą. Paieškos laukelyje ieškokite „TRX“ ir spustelėkite porą, kuri pasirodys (TRX / BTC arba TRX / ETH).

„trx binance“ 1

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo daugybę įrankių ir duomenų, kurie padės informuoti apie jūsų prekybą. Tai apima realaus laiko kainų grafikus, kainų ir užsakymų istoriją bei apriboja užsakymus.

Riboti užsakymai reiškia, kad galite nustatyti kainą, už kurią norite įsigyti TRX (atsižvelgiant į BTC / ETH). Kai jo kaina pasieks šį tašką, „Binance“ automatiškai vykdys jūsų prekybą (pirkimas ar pardavimas).

6 žingsnis: Pasirinkite perkamos TRX sumą

Eikite į laukelį, esantį po kainų grafikais. Įdėkite norimą įsigyti TRX kiekį ir kainą, kuria norite jį įsigyti. Arba pasirinkite „Market“ skirtuką, jei norite pirkti už dabartinę kainą (tai rekomenduojama pradedantiesiems / pradedantiesiems prekybininkams).

„trx binance“ 2

7 žingsnis: Pirkite „Tron TRX“!

Paspauskite žalią mygtuką „Pirkti TRX“ ir viskas! Sveikinimai! Jūs ką tik baigėte „Tron“ pirkimo veiksmus,

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „Tron“ piniginę

Kriptografijoje visada yra gera mintis, kad monetos nebūtų keičiamos, kai neprekiaujate. Taip jūs visiškai kontroliuojate savo lėšų saugumą, o ne pasitikite biržos saugumo priemonėmis.

Norėdami tai padaryti, jums reikės piniginės, palaikančios TRX. „Tron“ turi oficialių piniginių sąrašą čia, teikia „Tron“ bendruomenė. Tai apima Atominis ir Išėjimas “Desktop” piniginės, palaikančios daugybę skirtingų valiutų, taip pat Paletė skirta „Android“ ir „iOS“.

Arba, norėdami užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, galbūt norėsite investuoti į aparatinę piniginę, tokią kaip „Nano S“ knyga.

Pasirinkę piniginę, išimkite monetas iš „Binance“. Eikite į svetainės antraštę ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Jei norite įsigyti „Tron“, išskleidžiamajame meniu pasirinkite TRX.

„trx binance“ 3

Įdėkite adresą iš savo TRX piniginės ir kiek monetų norite atsiimti. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, ir paspauskite „Pateikti“.

Kai jūsų operacija bus išvalyta, monetos turėtų būti rodomos jūsų TRX piniginėje.

Sužinokite daugiau prieš pirkdami „Tron“

Norite sužinoti daugiau apie TRON? Apie tai, kaip „Tron“ sandoriai pralenkė kitas pagrindines monetas, skaitykite mūsų išsamiame straipsnyje. Taip pat galite paskaityti apie tai, kaip Tron kaina buvo padidinta šių metų pradžioje, pasklidus gandui apie didelę partnerystę.

Norite investuoti į „Tron“? Pirmiausia norėsite pradėti nuo „Tron“ kainos prognozavimo straipsnio ir analitiko skaitymo apie „TRX“ prekybą mūsų „Tron“ techninėje analizėje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map