Kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele?

Yra daugybė būdų, kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele. Tačiau pagrindinis iššūkis yra rasti tinkamą platformą tai padaryti. Štai kodėl mes sukūrėme šį įrašą. Mes jums pasakysime, kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele. Be to, jūs taip pat žinosite, kur nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele. 

Tai padėtų jums aiškiai įsivaizduoti, kaip gauti antros pagal dydį kriptovaliutos poveikį pasaulyje. Be to, jūs taip pat žinosite, kurios yra geriausios platformos, siūlančios prieigą prie virtualių valiutų kreditinėmis kortelėmis.

Kas yra Ethereum?

„Ethereum“ yra viena didžiausių kriptovaliutų pasaulyje. Šiais laikais ETH kriptovaliuta „Ethereum“ platformoje gali būti naudojama įvairiausiems dalykams. Vartotojai taip pat gali jį naudoti Decentralized Finance (DeFi) rinkoje. Tai vienas iš pirmųjų tinklų, įgyvendinančių išmaniąsias sutartis.

ETH tapo antra pagal dydį kriptovaliuta pasaulyje ir daugelį metų ji liko antroje vietoje. Šiais laikais ETH rinkos kapitalizacija viršija 100 mlrd. USD. Įvairūs „Ethereum“ naudojimo atvejai ir sprendimai padidino ETH virtualios valiutos poreikį.

Dėl šių priežasčių yra keli investuotojai, norintys gauti poveikį „Ethereum“ ekosistemai. Nors prieigą ir prieigą prie „Ethereum“ galima gauti naudojant įvairius mokėjimo metodus, kreditinės kortelės yra vieni paprasčiausių galimų sprendimų.

„Ethereum“ dar nėra metęs iššūkio kitoms virtualioms valiutoms. Trečia pagal dydį kriptovaliuta yra stablekinas, kurio rinkos vertinimas yra beveik 100 milijardų dolerių mažesnis nei „Ethereum“. Be to, kiti „blockchain“ tinklai, tokie kaip „EOS“ ar „Tron“ (TRX), pastaraisiais metais negalėjo pasiekti 3 geriausių vietų.

Kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele

Norėdami nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele, turėsite rasti tinkamą platformą tai padaryti. Jūsų naudojama platforma priklausys nuo daugybės dalykų. Pavyzdžiui, turėsite patikrinti, ar jūsų regione yra kripto valiutos keityklos, priimančios kreditines korteles.

Kur nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele

Norėdami nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele, turite pasirinkti kriptovaliutos keityklą. Šios platformos leidžia vartotojams pirkti „Ethereum“ ir kitas virtualias valiutas, tokias kaip „Bitcoin“ ar „Litecoin“.

Nepaisant to, kiekviename iš šių mainų bus siūlomi skirtingi sprendimai. Štai kodėl tikrai svarbu žinoti, kurios platformos siūlo kreditinių kortelių palaikymą. Be to, kai kurie iš šių mainų gali būti nepasiekiami jūsų regione. Taigi turėsite patys atlikti tyrimus platformose, kurias galite naudoti.

Be to, gali būti nedidelė tikimybė rasti asmenį, kuris galėtų priimti kreditines korteles. P2P platformose tai gali būti geras pasirinkimas, jei nenorite naudoti mainų. Nepaisant to, jūsų regione to gali būti sunku rasti.

Pirkite „Ethereum With Coinbase“

„Coinbase“ yra, kaip jau žinote, viena populiariausių prekybos platformų rinkoje. Ja prekiauja nauji ir patyrę vartotojai. Geras dalykas yra tai, kad galite lengvai nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele.

Dėl platformos vartotojams tai padaryti labai lengva ir paprasta. „Coinbase“ padės jums viso proceso metu. Iš tiesų, jei jūs esate naujokas šifravimo rinkoje, tai bus tinkama naudoti platforma.

„Coinbase“ leis jums ne tik pirkti „Ethereum“, bet ir kitas virtualias valiutas. Be to, turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose „blockchain“ tinkluose su jų teikiamomis paslaugomis.

monetų bazės logotipas mėlynu fonu. Šioje biržoje galite nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele

„Cex.io“ šifravimo platforma

CEX.io yra viena iš efektyviausių prekybos platformų kriptografijos pramonėje. Vartotojai gali gauti prieigą prie įvairiausių virtualių valiutų, įskaitant ETH, vos per kelias sekundes. Be to, platforma buvo sukurta tam, kad vartotojai galėtų sklandžiai naudotis patirtimi.

Vartotojai gali įsigyti „Ethereum“ su kredito kortele VISA arba „Mastercard“ naudodamiesi CEX.io platforma. Galite mokėti skirtingomis valiutomis, įskaitant USD, EUR ir GBP. Tai priklausys nuo šalies, kurioje esate, ar oficialios jūsų kortelės valiutos.

Procesas bus labai paprastas. Turėsite įvesti savo kortelės duomenis ir užbaigti pirkimą. Kai kuri informacija, kurią turėsite pateikti, yra, be kita ko, vardas, kortelės numeris, galiojimo laikas ir CVV kodas.

cex.io skaidrus logotipas

Binansavimo palaikymas ETH pirkimai kreditine kortele

Binansas yra dar viena platforma, suteikianti vartotojams galimybę gauti prieigą prie ETH ir kito skaitmeninio turto. Tai tikrai gali būti geriausias būdas įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele. Tai priklausys nuo šios platformos prieinamumo jūsų regione. Be to, jei norite nusipirkti „Ethereum“ su kredito kortele be patvirtinimo, tai nebus tinkamas pasirinkimas. 

Šios platformos vartotojai turės užsiregistruoti norėdami įsigyti ETH. Jūs taip pat turėsite patvirtinti asmens tapatybės dokumentą, kuris atitiktų visus KYC ir AML reglamentus, kuriais vadovaujamasi keičiantis. Atlikę visus veiksmus, galėsite gauti prieigą prie šios virtualios valiutos naudodami kreditinę kortelę.

Verta pabrėžti, kad „Binance“ vartotojams taip pat siūlo kitus metodus, kaip pasiekti ETH. Štai kodėl, jei jūsų regione nėra kredito kortelės metodo, galite tikrai išbandyti kai kuriuos kitus šios biržos siūlomus sprendimus.

„Binance“ logotipas ir devizas

„Poloniex“: alternatyvi birža norint nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele

Poloniex yra viena seniausių biržų rinkoje. Pastaraisiais metais ji prarado savo pozicijas kitoms platformoms, tokioms kaip „Binance“ ar „Coinbase“. Tačiau „Poloniex“ yra viena iš platformų, leidžiančių vartotojams įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele.

Kaip jau žinote, turite susikurti sąskaitą biržoje. Tai padarę galėsite naudotis galimybe, leidžiančia nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele.

Jei norite nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele, įskaitant „Poloniex“, „Binance“ ar „Coinbase“, jums reikės bendrinti savo asmeninę informaciją. Kaip jau minėjome aukščiau, taip yra dėl to, kad kriptografiniams mainams dabar reikalingos KYC taisyklės.

Taigi, jei ieškote privatumo, tai gali būti ne geriausias būdas nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele.

poloniex logotipas

Patikima piniginė: naudokite savo piniginę norėdami nusipirkti ETH naudodami kreditinę kortelę

Pasitikėkite pinigine yra kitoks būdas įsigyti Ethereum su kreditine kortele. Ši platforma veikia kitaip. Pagrindinis skirtumas su kitomis platformomis yra susijęs su tuo, kad „Trust Wallet“ yra tik kriptovaliutų piniginė. „Coinbase“, „Poloniex“ ir „Binance“ yra mainai.

Nepaisant to, „Trust“ piniginė leidžia įsigyti skaitmeninį turtą. Tai yra vienas geriausių būdų nusipirkti „ethereum“ su kreditine kortele. „Reddit“ vartotojai šiuo metu kalba apie tai, jei nenorite naudotis valiutos keityklu.

Turėsite atsisiųsti tik „Android“ arba „iOS“ skirtą „Trust Wallet“, palieskite mygtuką „Pirkti“, kurį jie įdėjo į programą, ir bendrinsite kreditinės kortelės duomenis, kad apdorotumėte mokėjimą. Tai gali užtrukti kelias sekundes, o visas procesas yra labai paprastas ir greitas.

Tada galite saugiai laikyti savo ETH „Trust Wallet“. Tai palengvintų ETH pirkimą ir laikymą, o ne pirkimą ir nerimą, kur laikyti šį skaitmeninį turtą. Kai jo kaina toliau auga, tai gali būti geras būdas laikyti savo ETH ne biržoje.

Atsižvelkite į tai, kad visame pasaulyje yra daugybė kitų mainų. Šios platformos leis jums įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele. Tikslas yra rasti geriausią platformą, kuri atitiktų jūsų poreikius, kad tai padarytumėte.

„Ethereum“ pirkimo kreditine kortele privalumai

Vienas iš teigiamų dalykų perkant „Ethereum“ su kreditine kortele yra tas, kad pamiršote tvarkyti grynuosius pinigus ar banko pavedimus. Tiesiog įveskite norimą ETH kiekį, kreditinės kortelės informaciją ir viskas. Tai yra vienas geriausių virtualių valiutų pirkimo būdų.

Be to, visas procesas bus greičiau nei lėtas. Mokėjimai kreditine kortele apdorojami vos per kelias sekundes. Tai reiškia, kad kripto platformos gali pridėti lėšas į jūsų sąskaitą vos per kelias valandas ar net minutes.

Kitas teigiamas dalykas perkant „Ethereum“ su kreditine kortele yra tai, kad jums nereikės naudoti kitų kriptovaliutų. Vienas iš būdų įsigyti „Ethereum“ yra tai padaryti su BTC. BTC / ETH prekybos pora pasižymi dideliu likvidumu. Nepaisant to, vartotojams gali būti nepatogu iš pradžių įsigyti BTC ir tada įsigyti ETH.

Keitimasis ir kripto platformos paprastai leidžia vartotojams labai lengvai naudotis kriptovaliutomis. Be to, kai naudojate savo kreditinę kortelę, jums nereikia jaudintis dėl valiutos keitimo. Sistema apdoros jūsų mokėjimą užsienio valiuta (arba jūsų vietine valiuta), net jūs to nepastebėsite.

Vartotojams nereikia jokių specialių žinių ar įgūdžių norint įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele. Iš tiesų, šis pirkinys atrodys kaip ir bet kuris kitas internetinis pirkinys, reikalaujantis, kad vartotojai bendrintų kreditinės kortelės informaciją.

„Ethereum“ pirkimo su kreditine kortele trūkumai

Taip pat yra keletas neigiamų aspektų perkant „Ethereum“ su kreditine kortele. Pavyzdžiui, turėsite pasidalinti savo kreditinės kortelės informacija su kriptovaliutų keitimo centru. Tai gali būti labai neigiama jūsų privatumui.

Jei bus įsilaužta į kriptovaliutų platformą, kurioje nusprendėte įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele, jūsų informacija gali būti nutekinta. Tai gali būti finansiškai pražūtinga. Daugelis mainų praeityje patyrė įsilaužimus ir duomenų pažeidimus.

Be to, į kredito kortelės pervedimus gali būti įtraukti didesni mokesčiai nei banko pavedimais. Turite pagalvoti, ar jums labiau patinka greitis, o ne mokesčiai. Banko pavedimas gali būti lėtesnis, bet jis gali būti pigesnis. Tačiau tai keičiasi atsižvelgiant į platformą, kurią naudosite pirkdami „Ethereum“ su kreditine kortele.

Kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele netikrinant?

Jei norite nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele be patvirtinimo, viskas bus sudėtingiau. Iš tikrųjų to padaryti bus kažkaip neįmanoma. Mainai reikalauja patvirtinti savo tapatybę. Taip yra dėl didėjančių KYC ir AML reglamentų, kuriuos įgyvendina vyriausybės iš viso pasaulio.

Vienas iš būdų nusipirkti „Ethereum“ su kredito kortele be patikrinimo yra asmeninių sprendimų naudojimas. Tai reiškia, kad turėtumėte susitikti su asmeniu, kuris yra pasirengęs priimti mokėjimus kreditine ar debetine kortele.

Tai gali būti ne taip lengva padaryti. Atsižvelkite į tai, kad yra keletas internetinių platformų, kurios vartotojams siūlo galimybę pirkti kriptovaliutas be asmens tapatybės patvirtinimo. Nepaisant to, dauguma jų yra sukčiai. Štai kodėl turėtumėte likti nuošalyje nuo kompanijų, kurios jums tai žada.

Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra visada būti šalia didžiausių kriptografinių prekybos platformų rinkoje. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad jūsų lėšos yra apsaugotos. Dalintis savo kreditinės kortelės informacija ar lėšų siuntimas į internetinę platformą be reputacijos gali būti pavojinga.

Jei norite nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele be patvirtinimo, gali tekti gerai pagalvoti prieš naudojant šešėlines platformas.

Galutiniai žodžiai apie Ethereum pirkimą kreditine kortele

Jei norite sužinoti, kur nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele, šis įrašas pasidalijo su jumis atsakymu. Kriptovaliutų keitimas yra geriausias būdas įsigyti „Ethereum“ su kreditine kortele. Tačiau yra ir kitų platformų, kurios taip pat leidžia tai padaryti. Viena iš šių platformų yra kriptovaliutų piniginė, vadinama „Trust Wallet“.

Jei norite nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele be asmens tapatybės patvirtinimo, tai gali būti kažkaip keblu. Štai kodėl turėtumėte būti atsargūs su naudojamomis platformomis. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra naudoti populiariausias ir pripažintas platformas kriptografijos rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map