Kaip nusipirkti Bitcoin su kredito kortele ant Binance

Binansas yra viena iš populiariausių kriptografinių rinkų mainų platformų. Tačiau ji visada turėjo vieną silpnybę – nepalaikė prekybos „fiat“ valiuta. Dabar platforma daro pakeitimus, kurie leis jos klientams įsigyti kriptografiją su „fiat“ valiuta. Neseniai mainai bendradarbiavo su Simplex, mokėjimo procesorius, kuris teikia kriptografinius pirkimus kreditine kortele. 

Kreditinės kortelės naudojimas kriptografijoje yra prieštaringas, nes geriausios biržos šia tema grįžo pirmyn ir atgal. Pavyzdžiui, „Coinbase“ nustojo leisti kreditines korteles pirkti 2018 m., Tačiau kai tai leisdavo, klientai patirs papildomų mokesčių. 

Tačiau „Binance“ nusprendė atlikti šį drąsų žingsnį, tačiau kreditinėmis kortelėmis galima įsigyti tik ribotą žetonų rinkinį, būtent „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ir „XRP“.. 

Pasak „Binance“ generalinio direktoriaus Changpengo Zhao, „Kriptografijos pramonė vis dar yra ankstyvoje stadijoje, o didžioji dalis pasaulio pinigų vis dar yra fiat … Kuriant„ fiat “vartus, ko mums reikia dabar, kad padidintume ekosistemą, padidintume jų pritaikymą ir pristatytume kriptografiją daugiau vartotojų.“

Nepaisant to, yra keletas apribojimų. Pirma, mokėjimo metodas nepalaikomas kai kuriose šalyse ir net JAV neapima kelių valstijų, tokių kaip Vašingtonas, Naujoji Meksika, Niujorkas ir Gruzija. Be to, parama bankams nėra universali, o tiems, kurie gali naudotis paslauga, bus taikomas 3,5% mokestis, o jų žetonų reikės laukti 10–30 minučių.. 

Atsižvelgdami į tai, pažiūrėkime, kaip galite nusipirkti „Bitcoin“ su įjungta kreditine kortele Binansas.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“ 

Pirkite „Bitcoin“ naudodamiesi kredito kortele „Binance“

Užpildykite tuščius duomenis ir naudokite tą patį prisijungdami prie paskyros. 

2 žingsnis: pasiekite „Binance“ kredito kortelės puslapį 

Eikite į Fondai skyriuje „Binance“ įrankių juostoje ir pasirinkite Pirkite su kreditine kortele variantą. 

Pasirinkite „Bitcoin“ kaip kriptovaliutą, kurią norite įsigyti, tada įveskite savo užsakymo sumą. Antroje juostoje bus rodoma visa suma, kurią turėsite sumokėti, kartu su 3,5% mokesčiais. 

Pirkite „Bitcoin“ naudodamiesi kredito kortele „Binance“

Tada jūsų bus paprašyta patvirtinti užsakymą. Perskaitykite trumpą atsisakymą, kad suprastumėte pirkimo procesą. Perskaitę ir supratę atsisakymą, spustelėkite Perskaičiau ir sutikau dėl atsisakymo, tada Eikite į mokėjimą

Pirkite „Bitcoin“ naudodamiesi kredito kortele „Binance“


Ši funkcija buvo atnaujinta 2019 m. Vasario mėn. Kai kurie pasenę tinklaraščiai jums pasakys, kad norint įsigyti „Bitcoin“ reikia įnešti tam tikrą altcoin formą. Tai ne Bitcoin pirkimas, o prekyba ar vienos monetos keitimas kita. 

Tačiau „Binance“ siūlo palaikymą „fiat-to-crypto“. 

1 patarimas: Pirmo pirkimo metu rekomenduojame pradėti nuo nedidelės sumos, kad būtumėte tikri. Kai maža suma bus jūsų „Binance“ sąskaitoje, galėsite pirkti daugiau ir net dažnai, nesijaudindami, ar jūsų monetos bus įskaitytos į jūsų sąskaitą.. 

2 patarimas: Monetų įnešimas iš vienos biržos į „Binance“ gali turėti tam tikrų apribojimų ir apimti išėmimo mokesčius. Mes rekomenduojame naudoti naują funkciją ir mėgautis jos patogumu, nes galite įnešti pinigus tiesiai į savo piniginę. 

3 žingsnis: pateikite išsamią informaciją 

Būsite nukreipti į „Simplex“ svetainę. Užpildykite tuščias vietas reikalinga informacija, tada patikrinkite telefono numerį ir el. Pašto adresą, kurį nurodėte atidarydami „Binance“ sąskaitą. 

Į telefoną gausite patvirtinimo kodą. Įveskite 4 skaitmenų kodą telefone. 

Be to, nurodytu el. Paštu gausite patvirtinimo nuorodą. Po šio veiksmo spustelėkite tęsti. 

Kitame etape turite įvesti savo kreditinės kortelės duomenis. Įsitikinkite, kad išsami informacija atitinka atsiskaitymo adresą. Tačiau jūsų kortelė dar nebus apmokestinta – spustelėkite Sumokėk dabar kad galėtumėte patekti į asmens tapatybės dokumentą. 

Pirkite „Bitcoin“ naudodamiesi kredito kortele „Binance“

4 žingsnis: patikrinimas 

Atlikdami šį veiksmą turėsite patvirtinti savo tapatybę nufotografuodami save, laikydami kredito kortelę, kurią naudojote mokėdami. 

Kai paprašoma pateikti asmenukę, pateikite:

Turi būti matomi jūsų vardas ir pirmas bei paskutinis keturi kortelės numerio skaitmenys; leidžiama uždengti vidurinius skaitmenis pirštais. 

Taip pat galite įkelti galiojantį ID, pasą ir vairuotojo pažymėjimą. Įsitikinkite, kad įkeliate tvarkingai kiekvieną dokumento pusę. 

Jei religingai atlikote šiuos veiksmus, jūsų „Bitcoin“ turėtų būti įskaityta į „Binance“ sąskaitą per 20 minučių ar mažiau. Tačiau atsižvelgiant į kai kuriuos veiksnius, pavyzdžiui, tinklo perkrovą, tai gali užtrukti iki valandos. 

Sveikiname! Jūs ką tik pirmą kartą įsigijote „Bitcoin“ naudodami kreditinę kortelę. 

Yra daugybė biržų, kuriose galite įsigyti „Bitcoin“, tačiau „Binance“ yra pati geriausia ir likvidžiausia geros reputacijos birža. 

Jei dar neatidarėte „Binance“ sąskaitos, tai jūsų laikas. Piko metu mainai gali nustoti priimti naujus pareiškėjus dėl daugybės pareiškėjų, tai buvo matyti 2017 m. Gruodžio mėn. 

Taigi, norėdami būti saugūs, kuo greičiau užregistruokite „Binance“ sąskaitą ir sukaupkite keletą bitkoinų. Kaip sakė Changpengas Zhao, „Jei jūs ir aš tikime„ Bitcoin “ateitimi, todėl geriausia laikyti kuo daugiau, kai niekam tai nerūpi.“ Viskas ko jums reikia kantrybė. 

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įsigyti „Bitcoin“ su „Binance“ kreditine kortele. 

Išbandykite „Binance“ šiandien

Daugiau nei dvejus metus „UseTheBitcoin“ atliko tyrimą, pristatė naujienas ir padėjo skaitytojams rasti geriausius „blockchain“ projektus. Vienas dalykas, prie kurio vis grįžtame, yra „Binance“.

„Binance“ išsiskyrė kaip geriausia pradedančiųjų ir patyrusių prekybininkų prekybos platforma ir suteikia jums šimtus monetų, į kurias galite investuoti. Pradėkite prekiauti jau šiandien Binansas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map