Kaip išvengti mokėjimų „Coinbase“ mokesčių

Jei norite prekiauti skaitmeninėmis valiutomis iš JK ar JAV, yra tikimybė, kad atsiskaitysite už „Coinbase“. Per daugelį metų platforma įsitvirtino kaip geriausia mainų platforma, turinti daug vartotojų. Be to, iki šiol platformoje nebuvo pranešta apie saugumo problemas. 

Neigiama yra tai, kad „Coinbase“ ima didelius mokesčius. Nepaisant to, kad „Coinbase“ yra patikima kriptovaliutų keitimo platforma, už visas operacijas imamas 4% mokestis. Svarbu pažymėti, kad birža vis dar pritraukia daug klientų dėl savo reputacijos rinkoje. Be didelių mokesčių, turinčių įtakos kriptografijos ir kriptografijos prekybai, „Coinbase“ fiat konversijos yra brangios.

Nepaisant to, yra daug būdų, kuriais galite išvengti šių mokesčių mokėjimo „Coinbase Pro“. Be to, atkreipkite dėmesį į tai Monetų bazė ir „Coinbase Pro“ priklauso tai pačiai bendrovei, o pirmoji netaiko jokių mokesčių už konkrečius sandorius. Abi turi mokesčius, kurie yra išsamiai aprašyti žemiau, o tada šis vadovas parodys, kaip išvengti „Coinbase“ mokesčių mokėjimo.

Kaip išvengti mokėjimų „Coinbase“ mokesčių

Perkant skaitmeninę valiutą

Mokesčiai pridedami prieš apskaičiuojant bendrą užsakymo sumą. Pvz., Jei planuojate įsigyti 100 USD vertės „Bitcoin“, mokestis yra 1,49 USD, taigi bendra jūsų operacijos suma bus 101,49 USD. Šis mokestis bus imamas atsižvelgiant į jūsų mokėjimo metodą, o jūs gausite 100 USD vertės „Bitcoin“.

Parduodu skaitmeninę valiutą

Apskaičiuojant sandorio sumą, mokesčiai atimami iš sumos. Pavyzdžiui, jei planuojate parduoti 100 USD vertės „Bitcoin“, turėsite sumokėti 1,49 USD, taigi bendra tos operacijos suma bus 98,51 USD. 100 USD vertės Bitcoin bus pašalintas iš jūsų sąskaitos, o 98,51 USD bus pervestas į jūsų pageidaujamą mokėjimo būdą.

Visada pasirodys patvirtinimo ekranas, kuriame bus rodoma visa operacijos suma, išreikšta skaitmenine valiuta ir vietine valiuta, taip pat operacijų mokesčiai.

Akivaizdu, kad šie mokesčiai yra gana dideli, tačiau „Coinbase“ žino, kad vartotojai teikia pirmenybę platformai dėl savo reputacijos. Platforma ima didelius mokesčius už tiek kriptografijos – kriptografijos operacijas, tiek už „fiat“ konversijas.

Tačiau jums pasisekė! Kadangi yra metodas, galite išvengti šių mokesčių. „YouTuber“, pavadintas „Monetų meistriškumas“, rado metodą, leidžiantį išvengti šių mokesčių, ir gera žinia ta, kad tai labai lengva!

Venkite mokėti mokesčius

Kaip minėta aukščiau, Monetų bazė ir „Coinbase Pro“ priklauso tai pačiai įmonei. Tokiu būdu galite išvengti mokesčių mokėjimo pasinaudodami „Coinbase Pro“ trūkumu mokesčių tam tikruose sandoriuose.

Pirma, turėtumėte suprasti, kad „Coinbase Pro“ daugiausia skirta patyrusiems prekybininkams. Klientų bazė naudoja „Coinbase Pro“ keistis skaitmeninėmis valiutomis kartu su informacine technine analize su kitais naudingais įrankiais.

Pirmas žingsnis – užsiregistruoti per „Coinbase“ svetainę. Jei jau turite sąskaitą, prisijunkite. Norėdami pasiekti savo sąskaitą, turite susieti savo banko sąskaitą su „Coinbase“.

Kaip išvengti mokėjimų „Coinbase“ mokesčių


Tada sukurkite „Coinbase Pro“ paskyrą. Pažymėtina, kad turėsite patvirtinti kai kuriuos dokumentus naujojoje paskyroje kaip saugos priemonių dalį. Prieš pradėdami prekiauti, pirmiausia turėtumėte pervesti lėšas iš banko į savo „Coinbase“ sąskaitą. Kai lėšos atsispindės, nedelsdami perveskite jas į dabar patikrintą „Coinbase Pro“ sąskaitą.

Patikrinkite savo lėšas „Coinbase Pro“ paskyros informacijos suvestinėje. Perkelkite į kairę pusę ir pateikite užsakymą. Tokiu atveju „Coinbase Pro“ pagal numatytuosius nustatymus teikia „Market order“ parinktį už 0,3% mokestį..

Norėdami išvengti šio mokesčio, pateikite „Limit order“. Ši parinktis leidžia pateikti pirkimo kainos pasiūlymą. Šis manevras padės išvengti „Coinbase“ mokesčių.

Pagal „Coinbase“, „Riboti pardavimą“ reiškia užsakymų pateikimą su tam tikromis sąlygomis. Prieš pateikdami šį užsakymą, paaiškinkite sumą ir kainą, kurią pavedimas turėtų būti įvykdytas.

Norėdami naudoti „Coinbase Pro“, pirmiausia turėsite patvirtinti savo sąskaitą, o tai daroma prieš pradedant prekiauti ar net įnešti lėšų. Norėdami užbaigti patvirtinimo procesą, turite įkelti oficialų dokumentą. Klientai iš Jungtinių Valstijų privalo įkelti valstijos asmens tapatybės dokumentą arba vairuotojo pažymėjimą. Taip pat turite pateikti „Coinbase Pro“ savo gyvenamosios vietos adresą ir paskutinius keturis socialinio draudimo numerio skaitmenis.

Vartotojai iš JK turi įkelti vyriausybės išduotą asmens tapatybės kortelę ir atsakyti į keletą patikrinimo klausimų, pagrįstų nacionaline tapatybės duomenų baze.

Vartotojai iš kitų šalių turi įkelti du asmens tapatybės dokumentus, t. Y. Asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimus ir pasus.

Skirtumas tarp „Coinbase“ ir „Coinbase Pro“  

Monetų bazė Akivaizdu, kad yra patogi sąsaja, leidžianti visiems patyrusiems ir pradedantiesiems prekybininkams be jokio vargo atlikti savo sandorius. Kita vertus, „Coinbase Pro“ pagrindinis tikslas yra pritraukti labiau patyrusius prekybininkus, kurie nori daugiau kontroliuoti savo sandorius ir pažangias funkcijas.

„Coinbase Pro“ galima įsigyti mažiau regionuose, nes ji siūlo daugiau funkcijų.

„Coinbase“ sąsaja yra labai švari ir atspari apgaulei, leidžianti vartotojams, neturintiems jokios prekybos kriptovaliuta patirties, prekiauti už nustatytą kainą taip pat lengvai, kaip jie pirktų „Amazon“. Nepaisant to, šis paprastumas kainuoja informacija ir galimybės.

„Coinbase Pro“ vartotojo sąsaja yra kitame kraštutinume, kai pirmą kartą įkėlę ekraną galite jaustis priblokšti dėl didžiulio informacijos kiekio. Sąskaita suteikia prieigą prie išsamių kainų diagramų, gylio diagramų, užsakymų knygų ir daugiau prekybos galimybių.

Peržiūrėdami sąskaitos užsakymą, vidurinėje dalyje galite nustatyti kainą. Pasirinkta kaina turėtų būti įtraukta į jūsų sąskaitą, o mokesčiai nebus mokami. Be to, jūs taip pat neturėsite komisinių. Tada „Coinbase“ parodys jums atvirą užsakymą už nustatytą kainą.

Tačiau pagal nutylėjimą jūsų užsakymas nebus inicijuojamas.

Nors tai gali atrodyti tobulas sprendimas, yra ir daugybė trūkumų. Pagrindinis „Coinbase Pro“ naudojimo trūkumas, norint išvengti mokesčių už „Coinbase“, yra tas, kad procesas užtruks ilgiau, o jūs turėsite perjungti dvi skirtingas paskyras, o tai yra gana vargas.

„Coinbase Pro“ naudojimo trūkumai

Be to, naudojant „Coinbase Pro“ yra keletas trūkumų, išvardytų toliau.

Neprofesionalūs topai. Pagrindinis platformos tikslas – pateikti patyrusiems prekybininkams profesionalių diagramų nuodugniai analizei. Tačiau platformos diagramos toli gražu nėra profesionalios.

Neefektyvus klientų aptarnavimas. Palaikymo komandai daug kartų nepavyko pateikti galutinių atsakymų į klientų problemas. Be to, klausimų ir atsakymų skyriuje DUK nėra aiškumo ir aktualumo.

Ribotas įrenginių palaikymas. Platforma dar neturi mobiliosios programos. Be to, kartais svetainė užstringa, kai daugelis klientų ją naudoja iš karto.

Augančios valiutos. Skaitmeninių valiutų, kurios pridedamos prie platformos, skaičius ir toliau didėja, tai ateityje gali sukelti „blockchain“ sudėtingumą. Jei ieškote daugiau monetų, pabandykite Binansas

Nepaisant visų šių problemų, „Coinbase“ stengiasi užtikrinti, kad visi skundai būtų veiksmingai tvarkomi platformoje.

Be to, palyginti su daugeliu biržų, „Coinbase Pro“ yra gana efektyvi ir ja gali naudotis tiek naujokai, tiek profesionalūs prekybininkai.

Venkite mokėti „Coinbase“ mokesčius naudodami „Binance“

Kita strategija, kaip išvengti „Coinbase“ mokesčių (arba netgi mokesčių su „Coinbase Pro“), yra naudoti kitą pagrindinį mainą Binansas siūlo panašų prekybos saugumą ir efektyvumą. „Binance“ taip pat pateikia šimtus monetų, o „Coinbase“ – tik kelias.

„Binance“ leidžia vartotojams pirkti „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kitas monetas su kreditine kortele, o tada prekybininkai gali pasiimti tas „bazines“ poras ir prekiauti altokinais. „Binance“ mokesčiai yra mažesni nei „Coinbase“, ypač jei naudojamasi „Binance Coin“ (BNB) privilegija mažinant prekybos mokesčius.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map