Kaip išgauti „Litecoin“: techninė ir programinė įranga

Virtuali „kasyba“ yra vienas įdomiausių dalykų, susijusių su kriptografine erdve. Idėja, kad norint gauti pasyvias pajamas kriptovaliuta, galima naudoti jų kompiuterį, per pastaruosius kelerius metus sukėlė verslininkų potvynį, panašų į XIX amžiaus aukso karštinę. Šis straipsnis bus sutelktas į tai, kaip išgauti „Litecoin“, vieną iš seniausių ir garsiausių kriptovaliutų.

Kas iš tikrųjų yra kasyba? Apskritai tai, kaip blokų grandinės tinklai ir kriptovaliutos gali būti decentralizuoti. Reiškia, nekontroliuojama ar valdoma vienos įmonės. Kiekvieną operaciją, vykstančią tinkle, reikia patikrinti ir patvirtinti. Tai atlikus, prie operacijos tinklo pridedamas „blokas“, formuojantis (taigi ir pavadinimą) blokų grandinę.

Patikrinimą teikia „kalnakasiai“. Kompiuteriai, vykdantys specializuotą funkciją algoritmų sistemai išspręsti, kad užbaigtų bloką. Daugelis kalnakasių varžosi, kad pirmiausia išspręstų algoritmą. Tas, kuris tai daro, apdovanojamas to tinklo monetomis (pavyzdžiui, „Bitcoin“).

Jau seniai populiariausia yra Bitcoin kasyba, nes pati moneta turi didžiausią vertę. Tačiau tai reiškia, kad konkurencija taip pat yra didžiausia ir todėl sunkiausia gauti padorų grąžą. Dėl šios priežasties mažiau konkurencingos monetos, tokios kaip „Litecoin“, iš tikrųjų gali atnešti geresnę investicijų grąžą dėl nuoseklesnio atlygio..

Šis vadovas jums pasakys, ko reikia norint pradėti kasinėti „Litecoin“.

Kas yra „Litecoin“?

Pradėkime nuo trumpo paaiškinimo, kas iš tikrųjų yra „Litecoin“.

„Litecoin“ apibūdinti naudojama įprasta frazė. Jei Bitcoin lygus auksui, tai Litecoin yra sidabras. „Litecoin“ kaip šakutę iš „Bitcoin“ kodo sukūrė buvęs „Google“ inžinierius Charlie Lee. Dirbdamas labai panašiai kaip „Bitcoin“, „Litecoin“ yra skirtas operacijoms apdoroti greičiau, todėl tai yra geresnis pasirinkimas kaip kasdienis mokėjimo būdas.

„Litecoin“ pirmą kartą buvo išleistas 2011 m. Nuo to laiko jis buvo vienas iš labiausiai vertinamų altcoins ir buvo didžiausias „Bitcoin“ konkurentas iki „Ethereum“ išleidimo. Nors „Litecoin“ vertinimas šiek tiek sumažėjo, palyginti su kitomis didelių kapitalų monetomis, jis išlieka viena geriausių sandorių valiutų. „Litecoin“ šiuo metu priima virš 200 interneto ir skiedinių verslas.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš pradedant kasinėti „Litecoin“

Kripto kasyba nėra taip paprasta, kaip paimti kirtiklį ir pradėti kasti. Prieš pradėdami turite galvoti apie keletą būtinų sąlygų, ir sąžiningai ne visi galės ištaisyti kriptografiją.

Jums reikės didelių investicijų norint išgauti „Litecoin“. Pirmosiomis dienomis buvo galima kasinėti bet kuriame padoriame kompiuteryje. Tačiau dėl kasybos pobūdžio ir to, kaip vartotojai konkuruoja tarpusavyje, norėdami gauti blokinį atlygį, kasybai naudojami įrenginiai tapo neįtikėtinai galingi. Kiekvienas, bandantis kasinėti įprastu kompiuteriu, kaskart bus sumuštas.

Taigi, norint gauti realų šansą gauti bet kokį atlygį už bloką, jums reikia specialiai pritaikyto kasybos kompiuterio ir galimybės apmokėti minėtos mašinos eksploatavimo energijos sąnaudas. Dėl elektros energijos sąnaudų, palyginti su kriptografijos kainomis, kai kuriose pasaulio dalyse kasyba ne visada įmanoma, nes greičiausiai neuždirbsite pakankamai grąžos, kad padengtumėte vien savo sąskaitą už elektrą.

Turėsite atsižvelgti į tai, kiek dienos grąžos jūs tikriausiai uždirbsite sumokėjus elektros energiją. Taip pat pagalvokite apie laiką, kurio prireiks norint susigrąžinti kasybos įrangai išleistus pinigus. Galite uždirbti 2 USD per dieną pelno, tačiau jei išleisite 1000 USD kasybos kompiuteriui, vis tiek prireiks daugiau nei dvejų su puse metų, kad būtų pasiektas balansas. Tai yra, darant prielaidą, kad „Litecoin“ kaina nesikeičia. Tai gali pakilti, o jūsų kasyba gali tapti pelningesnė, tačiau ji taip pat gali nukristi ir patirti nuostolį.

Yra keletas alternatyvų tiems, kurie nori gauti gabalą kasybos pyrago, bet negali sau leisti valdyti sąrankos. Mes prieisime prie to šiek tiek vėliau, bet pirmiausia paaiškinkite, kaip patys išgauti „Litecoin“.


Kaip išminuoti „Litecoin“

Pirmas dalykas, kurio jums reikės, yra kriptografinė piniginė, galinti laikyti jūsų monetas. Kasybos Litecoin, geriausias variantas būtų „Litecoin“ pagrindinė piniginė, suprojektavo ir palaikė „Litecoin“ kūrėjai.

Tada jums reikės mašinos „Litecoin“ išminavimui. Galite patys susikurti kasybos sąranką arba „platformą“ arba nusipirkti specialiai pagamintą kriptografą. Kinijoje įsikūrusi įmonė Bitmain yra vienas didžiausių pasaulyje kasybos įrangos tiekėjų ir savo svetainėje parduoda įvairius kasybos kompiuterius. Sukurtos šifravimo kasybai, „Bitman“ „Antminer“ mašinos paprastai siūlo efektyviausią skaičiavimo galios ir energijos suvartojimo derinį, kad gautumėte geriausią IG, kai kasate „Litecoin“..

Kaip išminuoti „Litecoin“ su „Antminer L3 Plus“

Jei turite tam tikrų žinių, galite patys jas pasigaminti. Pagrindiniai komponentai, kurių jums reikės:

  • Vienas ar daugiau aukšto lygio grafikos procesorių (GPU)
  • Aušinimo įrenginio arba ventiliatoriaus sąranka (kalnakasiams gresia perkaitimas naudojant energiją)
  • Kažkoks tai „Scrypt“ kasybos programinė įranga

Paprastai įrenginiai bus įrengti su daugeliu prijungtų GPU, kad būtų galima gauti didžiausią galią ir didžiausią galimybę laimėti blokinį atlygį. Tai reiškia, kad greičiausiai jums reikės pakankamai vietos mašinai.

Turėsite užtikrinti, kad turite nuolatinę prieigą prie maitinimo ir interneto ryšių, kad „Litecoin“ būtų išgautas sklandžiai veikiančioje aplinkoje 24 valandas per parą. Be to, nebent planuojate laikyti ilgą laiką, užsiregistruokite kriptografijos biržoje, kad galėtumėte perkelti savo monetas. Tokie mainai Binansas leidžia jums prekiauti „Litecoin“ į „Bitcoin“, „Ethereum“ ar daugybę mažesnių monetų, o Monetų bazė leidžia atsiimti monetas „Fiat“ valiutomis (USD arba EUR).

Galiausiai, kasybos operacijos ilgą laiką nėra tokios pasyvios, kaip jūs galite manyti. Svarbu atsilikti nuo bet kokių pokyčių kasybos pramonėje. Kripto ir kriptografijos kasyba dar labai jauna, todėl pokyčiai vyksta nuolat. Kalnakasiai turi vystytis kartu su pokyčiais. Rinkoje gali pasirodyti nauja technologija, dėl kurios, pavyzdžiui, senesnės mašinos pasensta. Tai taip pat gali apimti „Litecoin“ tinklo atnaujinimus, kurie gali turėti įtakos jo kasybos algoritmui.

Aparatūros įranga

Šiuo metu vieni geriausių „Litecoin“ kalnakasių yra „Antminer L3 ++“, „Innosilicon A4“ ir „Innosilicon A6“. Pasirinkus teisingą ir efektyviausią kalnakasį, bus akivaizdu, kad pasikeisite varžydamiesi dėl „Litecoin“ tinklo teikiamos naudos. 

Yra keli veiksniai, dėl kurių „Litecoin“ ir kito skaitmeninio turto kasyba bus pelningesnė. Vienas iš šių dalykų yra susijęs su kalnakasio naudojama aparatine įranga. Tie, kurie naudoja senesnius ASIC kalnakasius, turės mažesnį našumą nei vartotojai, įsigiję naujesnę ir galingesnę techninę įrangą. 

Populiariausias „Litecoin“ kasėjas yra „Bitmain“ sukurtas „Antminer L3 ++“. Tai ankstesnio „Antminer L3 +“ modelio atnaujinimas. Mašina pasižymi 596 MH / s maišos sparta, suvartojant 1050 W energijos. Mineris buvo paleistas dar 2018 m. Gegužės mėn., O jo temperatūra yra nuo 0 ° C iki 40 ° C. 

„Innosilicon“ sukurtas „A4 Dominator“ buvo pirmasis pasaulyje 14 nm „Litecoin“ kalnakasys, įžengęs į masinę gamybą. ASIC šachtininkas buvo paleistas 2016 m. Ir buvo išsiųstas 2016 m. Spalio viduryje. Šis kalnakasys siūlo 280 MH / s vienetui, o jo našumas gali būti + – 10%. Tuo pačiu metu jis sunaudoja 1,5 W / MHs, o tai reiškia, kad jis sunaudotų 420 W. 

A6 taip pat yra vienas iš galingiausių rinkoje esančių „Litecoin“ kalnakasių, kurio greitis siekia 1230 MH / s, o energijos sąnaudos – 1500 W. Mineris taip pat gali dirbti, kai aplinkos temperatūra yra nuo 0 ° C iki 40 ° C.

Elektros energijos suvartojimas

Dabar, kai „Litecoin“ ką tik patyrė perpus, bus daugiau nei svarbu padaryti kalnakasius efektyvesnius mažinant išlaidas. Elektra ir su ja susijusios išlaidos yra vienas iš svarbiausių dalykų kalnakasiams, kad jie dirbtų pelningai. Didesnės elektros kainos akivaizdžiai neigiamai paveiks pajamas, kai kasate „Litecoin“. 

Kad sumažėtų elektros suvartojimas, kalnakasiai dažniausiai dirba šaltesniuose regionuose ir šalyse. Rusija, Islandija, Kinija ir Kanada yra tinkamos vietos šifruotojų kasėjams, kur jie gali rasti savo veiklą. Esant žemesnei temperatūrai, kalnakasiams reikia mažiau šaldymo, kad jie galėtų dirbti efektyviai – tai yra užtikrinti didžiausią maišos normą ir sunaudoti kuo mažiau elektros energijos, kad jie būtų vėsūs..

Atsinaujinančios energijos taip pat yra geras būdas pelningiau išgauti „Litecoin“. Persikėlimas į vietas, kuriose gausu energijos atsargų (vėjo, saulės ar hidraulinių), galėtų būti geras būdas sumažinti išlaidas. 

Mano „Litecoin“ ne solo keliu

Jei kripto kasyba skamba šiek tiek bauginančiai, taip yra todėl. Nebegalite savo namuose įsteigti nedidelės kasybos operacijos ir konkuruoti su komerciniais kasybos ūkiais. Laimei, yra keletas alternatyvų tiems, kurie neturi galimybių pradėti komercinio lygio operaciją.

Viena iš galimybių yra prisijungti prie kasybos baseino. Čia daugelis žmonių sujungia savo skaičiavimo galią, kad padėtų išspręsti blokinį sandorį ir uždirbti blokinį atlygį. Skirstant atlygį kiekvienai šaliai, grąža yra mažesnė, tačiau tai leidžia pasiekti kasybą su daug mažesnėmis investicijomis.

Kitas variantas yra pirkti kasybos operacijų akcijas. Tai leidžia įmonėms, eksploatuojančioms kasybos įrenginius, arba didesnio masto kasybos ūkiams, kurti didesnes ir konkurencingesnes struktūras, atnešant didesnę grąžą. Nors tie, kurie negali sau leisti ar nenori kasinėti patys, gali investuoti ir užsidirbti pasyvių pajamų.

Yra daug gerbiamų kompanijų, kurios valdo kasybos fondus arba investuoja į kasybos operacijas, tačiau taip pat yra daug apgavysčių. Jei ketinate investuoti į bet kurį iš šių būdų „Litecoin“ išgauti, būtinai atlikite išsamų tyrimą ir patikrinkite, ar netapsite neteisėtos operacijos auka..

Kasybos „Litecoin“: santraukoje

Bitkoinų kasyba nebėra įmanoma, išskyrus visapusišką komercinį lygį. Nors „Litecoin“ kasyba pradeda eiti tuo pačiu keliu, daug realiau yra asmeniui, vykdančiam individualią kasybos operaciją.

Priklausomai nuo to, kur artimiausiu metu eis „Litecoin“ kaina, kasybos investicijos į meškų rinką, pavyzdžiui, 2018 m., Galėtų sumokėti didelius dividendus, jei ateis kitas bulių bėgimas.

Jei norite dabar pradėti kasinėti „Litecoin“ ir turite tam priemonių, išlaikydami pelną, geriausias patarimas būtų investuoti į vieną iš „Bitmain“ „Antminer“ mašinų. Tiesiog palaikykite ryšį su rinka, todėl nauji kasybos laimėjimai nepaliks jūsų.

Norite sužinoti daugiau apie „Litecoin“ kasybos kainą ir pelningumą? Čia galite perskaityti visą (ir nuosekliai atnaujinamą) „Litecoin“ kainos prognozę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map