Kaip atsiimti kriptovaliutą į „PayPal“

Palengvinti mokėjimus kriptovaliuta daugeliui įmonių nebuvo lengva užduotis. Vartotojai dažnai susiduria su iššūkiais bandydami rasti platformas, kurios priima mokėjimus skaitmeninių valiutų pavidalu. Parduotuvių savininkai vis dar nemato tokių mokėjimų naudos. Tačiau „Coinbase“ sukūrė puikų šios problemos sprendimą. Žemiau pateikiamas būdas atšaukti kriptovaliutą į „PayPal“.

Pradėjo nuo „Coinbase“

Monetų bazė– Amerikos kriptovaliutų mainų platforma tapo populiaresnė dėl savo įvairių paslaugų. Kalbant apie dienos prekybos apimtį, ši birža išlieka tarp pirmaujančių biržų platformų – vidutiniškai 160 mln.

„Coinbase“ pradėjo Brianas Armstrongas ir Fredas Ehrsmanas maždaug prieš 7 metus ir gali pasigirti draugiška vartotojo sąsaja. Kriptografijos pramonės naujokai platformoje gali lengvai keistis skirtingomis valiutomis. Be to, vartotojai naudojasi saugumo garantija ir minimaliais prekybos mokesčiais.

Be to, platforma visada stengėsi išsiskirti iš kitų mainų, nes kripto operacijos buvo labai lengvos. „Coinbase“ vartotojai gali lengvai išimti lėšas iš platformos ir per kelias dienas jas pervesti į savo banko sąskaitas. Dabar „Coinbase“ pridėjo daugiau funkcijų, kad sutrumpintų šį laukimo laikotarpį nuo dienų iki minučių.

Populiari kriptovaliutų keitimo platforma leidžia grynuosius pinigus pasiimti tiesiai į savo „PayPal“ sąskaita. Dėl to vartotojai, naudodamiesi savo debeto kortelėmis, gali naudoti momentinio pervedimo funkciją, kad gautų lėšas iškart už nedidelį 0,25 USD mokestį, o tai yra daug geriau ir patogiau, palyginti su grynųjų pinigų išėmimu iš „Coinbase“ piniginės į banko sąskaitą..

Norint tik patvirtinti, ši funkcija neleidžia jums įsigyti jokios kriptovaliutos iš „PayPal“ paskyros. Tikimės, kad tai netrukus bus galima įsigyti, tačiau šiuo metu į savo „PayPal“ galite atsiimti lėšų, o tai vis dar puiku!

Prieš pradėdami grąžinimą į „PayPal“ sąskaitą, pirmiausia supraskime, kaip pridėti „PayPal“ sąskaitą prie „Coinbase“.

„PayPal“ paskyros pridėjimas prie „Coinbase“

Prieš pridėdami „PayPal“ sąskaitą prie Monetų bazė, turite prisijungti. Galite naudoti savo išmaniojo telefono ar kompiuterio naršyklę. Šią operaciją galite atlikti tik iš „Coinbase“ piniginės.

Per naršyklę pasiekę „Coinbase“ piniginę, prisijunkite prie savo piniginės. Kai prisijungsite, eikite į „Nustatymai“, tai yra lango viršuje.

Išimkite kriptovaliutą į „PayPal“

Nustatymuose spustelėkite „Susietos paskyros“, tai rasite viršutiniame skirtuke, tada spustelėkite „Susieti naują paskyrą“, kad galėtumėte judėti pirmyn.

Išimkite kriptovaliutą į „PayPal“


Iš ten pamatysite atsirandančių paskyros parinkčių sąrašą, spustelėkite „PayPal“. Atlikę šį veiksmą, būsite nukreipti į „PayPal“ prisijungimo puslapį. Prisijunkite naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Kai būsite „PayPal“ paskyroje, būsite nukreipti į patvirtinimo puslapį, kuriame „PayPal“ paprašys leisti „Coinbase“ pasiekti pinigų pervedimus – spustelėkite „Sutinku“, kad susietumėte abi sąskaitas..

Sėkmingai susieję „PayPal“ su „Coinbase“ paskyra, grįžkite į „Coinbase“ paskyrą.

Dabar galite labai lengvai atsiimti lėšas iš „Coinbase“ į „PayPal“.

Kaip atsiimti kriptovaliutą į „PayPal“

Norėdami paimti lėšas iš „Coinbase“ į „PayPal“, „Coinbase“ įrankių juostoje (dešinėje prietaisų skydelyje) pasirinkite parinktį „Pirkti / parduoti“ ir pasirinkite „Parduoti“. Skiltyje „Parduoti iš“ pasirinkite piniginę, iš kurios norite pervesti lėšas, o skyriuje „Įmokėti į“ pasirinkite savo „PayPal“ piniginę..

Kitas žingsnis yra sandorio informacijos patikrinimas. Be to, jei norite toliau matyti išsamią mokėjimo informaciją, įrankių juostoje spustelėkite skyrių „Paskyra“. „Čia galite pamatyti bendrą operuotų pinigų sumą. Tada spustelėsite parinktį „Patvirtinti pardavimą“.

Jei visos sistemos yra teisingos, lėšos atsispindės jūsų „PayPal“ sąskaitoje iškart arba po kelių sekundžių.

Jei norite pervesti „PayPal“ lėšas į savo banko sąskaitą, tiesiog vykdykite „PayPal“ pateiktas instrukcijas.

„PayPal“ teikiama momentinio pervedimo funkcija yra prieinama JAV gyvenantiems vartotojams ir užtikrina, kad lėšos būtų pervedamos į banko sąskaitą per kelias minutes, mokant 0,25 USD mokestį už kiekvieną operaciją..

Kaip pašalinti „PayPal“ sąskaitą iš „Coinbase“

„PayPal“ paskyros atsiejimas nuo „Coinbase“ paskyros yra daug lengvesnis, palyginti su abiejų paskyrų susiejimu. Tai galima padaryti per „Coinbase“ paskyrą.

Norėdami tai padaryti, tiesiog prisijunkite prie „Coinbase“ paskyros, lango apačioje eikite į „Nustatymai“, tada spustelėkite „Susietos paskyros“..

Čia tiesiog spustelėkite mygtuką „Pašalinti“, esantį šalia jūsų „PayPal“ paskyros, tada pasirodžiusiame patvirtinimo laukelyje spustelėkite „Pašalinti“..

Pagrindiniai rūpesčiai

„PayPal“ vietoje įšaldė vartotojų sąskaitas savo noru ir nesilaikė bankų nustatytų taisyklių. Tai pastebėjo, kad bendrovė gavo daug skundų iš savo vartotojų.

Be to, mokėjimo platformoje yra vienas didžiausių valiutos keitimo mokesčių šiame sektoriuje. Pavyzdžiui, platforma ima 5% konvertuoti valiutas. Tai reiškia, kad konvertuoti 1000 USD jums kainuos didžiulius 50 USD!

Dabar mes suprantame, kaip įmonė uždirbo 13 mlrd. USD pelno 2017 m.

Be didelių valiutos keitimo mokesčių, vartotojai yra priversti laukti iki savaitės, kol iš „PayPal“ nusiims lėšas į savo banko sąskaitas. Be to, bendrovė toliau didina mokesčius, kurie dažnai yra didesni, palyginti su sandorių mokesčiais, kuriuos ima dauguma gatvių bankų. Taigi „PayPal“ vartotojai gali pereiti prie kriptovaliutos pervedimų, kai operacija yra praktiškai greita ir pigi.

Panašu, kad „Coinbase“ prisijungė prie „PayPal“ imdama labai didelius mokesčius ir uolų paskyros valdymą. Todėl daugelis vartotojų skundėsi platforma.

Ši parama yra viena iš populiariausių biržų, nes palaiko kelias kriptovaliutas, taip pat dėl ​​savo kasdienės prekybos apimties.

Integracija su „PayPal“, leidžianti vartotojams atsiimti lėšas, yra svarbus žingsnis abiem platformoms, ir tai įrodo, kad „PayPal“ pagaliau sušyla iki kriptovaliutų. Nepaisant to, norint tobulinti procesą, reikia atlikti daug patobulinimų.

Pavyzdžiui, platforma turėtų leisti vartotojams įnešti lėšų, kad pritrauktų daugiau vartotojų.

Išvada

Yra keletas būdų, kuriuos reikia atlikti, kol kriptovaliuta bus integruota su pagrindinėmis mokėjimo sistemomis visame pasaulyje. Tačiau yra būdų, kaip kriptografijos vartotojai gali pervesti lėšas per „PayPal“, kaip nurodyta aukščiau. Kai bus daugiau priimama, tai greičiausiai leis ir kitos finansų įstaigos bei tarnybos.

Tikimės, kad jums buvo naudingas vadovas, kaip atšaukti kriptovaliutą į „PayPal“!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map