Geriausios „VeChain“ (VET) piniginės, skirtos saugiai saugoti profesinį mokymą „iOS“ ir „Android“ „Vechain“ piniginės

„VeChain“ platforma buvo paleista 2015 m., Siekiant pagerinti ir pertvarkyti tiekimo grandinės valdymą. Gimtoji platformos prieigos raktas yra VET, atliekanti vertės perdavimo funkciją visoje „VeChain“ blokų grandinėje ir su ja susijusioje veikloje. Ieškote geriausių „VeChain“ piniginių? Skaityk.

Pirkite profesinį rengimą „Binance“ šiandien!

Jei gaunate, siunčiate ar tiesiog laikote kai kuriuos VET žetonus, jums reikia saugios kriptovaliutos piniginės, kad galėtumėte laikyti savo lėšas. Piniginė, kurią pasirinksite savo profesinio mokymo monetoms, turėtų leisti jums kontroliuoti jos privatų raktą. Tai reiškia, kad galėsite bet kada pasiekti savo skaitmeninį turtą. Yra daugybė pasirinkimo galimybių, įskaitant darbalaukio pinigines, aparatinės pinigines, popierines pinigines, mobilias pinigines ir dar daugiau.

Vis dėlto, prieš pasirinkdami piniginę savo virtualiosioms lėšoms, turėtumėte apsvarstyti išskirtines savybes, dėl kurių galite pasirinkti vieną, o kitą palikti. Tarp populiarių funkcijų yra slaptažodžių šifravimas, 2FA ir PIN kodai. Tokios funkcijos užtikrina, kad niekas negali pasiekti jūsų piniginės turinio, išskyrus jus. Šiame vadove išvardijame geriausias „VeChain“ pinigines, skirtas jūsų profesinio mokymo žetonams laikyti.

„VeChain“ piniginės

Šaltinis: bitcoinexchangeguide.com

„VeChain Thor“ piniginė

„VeChain Thor“ piniginė Interneto svetainė: https://wallet.vechain.org/

VeChainas Thoras Piniginė tipo: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„VeChain“ blokų grandinė išleido „Thor“ piniginę iškart po to, kai buvo išleista „Thor“ mainnet. Iš pradžių išleista kaip lengva mobiliojo šifravimo piniginės programa, piniginės tikslas buvo suteikti „VeChain Thor“ blokų grandinei „galingą, saugų, paprastą ir visiškai funkcionalų portalą“.

„Thor“ piniginę galima atsisiųsti tiek „Android“, tiek „iOS“ versijose. Nuo pat veiklos pradžios ji ir toliau sulaukia teigiamų atsiliepimų iš bendruomenės, kaip modernios ir patikimos priemonės kaupti profesinio mokymo monetas ir VTHO žetonus. Jis turi šias funkcijas:

 • Tvirta saugumo apsauga

„VeChain Thor“ piniginė išlaikė įvairius griežtus saugumo testus, todėl tapo viena geriausių „VeChain“ mobiliųjų kriptovaliutų piniginių. Prieš paleidžiant produktą buvo atlikta daugybė saugumo patikrinimų, įskaitant šaltinio kodo peržiūrą, funkcinį testą, sesijos valdymo auditą, išmanųjį sutarties auditą ir dar daugiau..


Be to, piniginė siūlo papildomus apsaugos sluoksnius, įskaitant pirštų atspaudų ID, dviejų veiksnių autentifikavimą, pakartotinę prevenciją, POST duomenų šifravimą, vietinį duomenų šifravimą, apsaugą nuo atvirkštinės apsaugos ir dar daugiau. Šios saugos funkcijos užtikrina, kad jūsų profesinio mokymo lėšos visada būtų saugios.

 • Kryžminio turto valdymo tarp platformų

Be efektyvių saugumo priemonių, „VeChain Thor“ piniginė siūlo tinkamą aplinką skaitmeninės valiutos operacijoms. Pavyzdžiui, tai leidžia vartotojams efektyviai pakeisti savo profesinio mokymo žetonus naudojant „Stebėti piniginę“. Taip pat lengva atlikti „X Node“ susiejimą, kuris leidžia jiems pamatyti savo skaitmeninio turto pusiausvyrą „VeChain Thor“ darbalaukio ir aparatinės įrangos piniginėse..

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginės svetainė: https://guarda.co/

„Guarda“ piniginės tipas: Mobilusis, darbalaukis, internetas

Lengva naudoti: Paprasta naudoti

Seifas:  Taip

Kaina: Laisvas

Vartotojams yra daug įvairių piniginių, leidžiančių laikyti ir laikyti savo profesinio mokymo žetonus, tačiau „Guarda“ piniginė siūlo kitokį požiūrį į tai, kaip vartotojai elgiasi su savo skaitmeninėmis valiutomis. „Guarda“ piniginė yra daugiafunkcinė ir daugiaplatformė kriptovaliutų piniginė, leidžianti vartotojams saugiai saugoti, tvarkyti, siųsti, gauti ir keistis savo virtualiomis valiutomis. 

„Guarda“ piniginė palaiko ilgą kriptovaliutų sąrašą ir jos visą laiką analizuoja galimybę į savo piniginę įtraukti naują skaitmeninį turtą. Kai kurios iš šių monetų yra „Binance Coin“ (BNB), „Bitcoin“ (BTC), „Litecoin“ (LTC), „Ethereum“ (ETH), „Cardano“ (ADA) ir, žinoma, „VeChain“ (VET).. 

Rinkoje yra daugybė skirtingų piniginių, tačiau „Guarda“ turi skirtingą požiūrį į tai, kaip tvarkyti ir valdyti virtualias valiutas. Tiksliau, jie leidžia investuotojams, turintiems daugiau nei vieną kriptovaliutą, laikyti visą savo turtą toje pačioje piniginėje. 

Be to, daugiaplatformis požiūris, kurio bendrovė nusprendė laikytis, padeda žmonėms greitai ir lengvai susitvarkyti su savo virtualiomis valiutomis. Kripto rinkai šiuo metu reikalingos piniginės, platformos ir paslaugos, kurios žmonėms pasiūlytų draugiškas sąsajas. 

Pagal Norėdami patikėti, daugiau nei 84% „Guarda“ piniginės vartotojų įvertino piniginę kaip „puikią“ arba „puikią“. Tik 9% vartotojų manė, kad „Guarda“ piniginė siūlo „blogą“ paslaugą. Likę balsai buvo paskirstyti po lygiai kategorijoms „Prastas“ ir „Vidutinis“. 

Patikėkite piniginę „VeChain“ piniginės

Pasitikėkite pinigine Interneto svetainė:https://trustwallet.com/

Pasitikėjimas Piniginė tipo: mobilusis

Naudojimo paprastumas: Taip

Saugu: Vidutinis

Patikima piniginė yra „Android“ ir „iOS“ produktas, kurį galite apsvarstyti kaupdami savo profesinio mokymo lėšas. Jis yra saugus, patikimas ir apima atvirojo kodo kodą, kurį tikrina saugumo ekspertai. Taip pat galite prisijungti prie „Trust Wallet“ per internetinę naršyklę ir naudoti ją įvairioms skaitmeninėms monetoms ir žetonams siųsti, gauti ar laikyti. Palaikomos monetos ir žetonai:

· Ethereum (ETH)

· Visi „Ethereum Blockchain“ ERC20, ERC223 ir ERC721 žetonai

· „GoChain“ (GO)

· POA tinklas (POA)

· Callisto (CLO)

· „Ethereum Classic“ (ETC)

· VeChain (VET)

· „WanChain“ (WAN)

Naudojant „Trust Wallet“ jūsų privatus raktas lieka jūsų įrenginyje, todėl jis niekada nebendrinamas su jokia trečiąja šalimi. Tačiau svarbu pažymėti, kad „Trust Wallet“ neturi 2FA, tačiau ji pateikiama su atsarginės kopijos galimybe, kuri padeda paprastam atkūrimui. Be to, dėka bendradarbiavimo su „Kyber Network“, piniginėje yra įmontuota decentralizuota birža, leidžianti lengvai prekiauti, taip pat įmontuota „Web3“ naršyklė, kuria galite tiesiogiai prisijungti prie decentralizuotų programų per „Trust Wallet“ programą..

Pagrindinės „Trust Wallet“ funkcijos:

 • Saugumas: jūsų privatus raktas lieka saugomas vietoje ir apsaugotas naudojant daugybę saugumo lygių.
 • „ERC20“ suderinamas: piniginė palaiko visus „Ethereum“ blokų grandinės ERC20 ir ERC223 žetonus.
 • Keli valiuta: Ši kelių kriptovaliutų piniginė palaiko pagrindinius kriptografinius žetonus ir monetas
 • Anoniminis: Niekas niekada neturi prieigos prie jūsų asmeninės informacijos. Piniginė visada saugo jūsų duomenis privačius ir saugius.

Apskritai, „Trust Wallet“ siūlo paprastą, tvirtą sprendimą, kuriame yra daugiau lankstumo, netgi geriau nei „Thor“ piniginėje. Dėl decentralizuoto mainų ir „Web3“ naršyklės tai tik pagerėja. Tačiau jo saugumo funkcijos yra ribotos.

„VeChain“ piniginės

Šaltinis: unblock.net

„Cobo“ piniginė „VeChain“ piniginės

Kobo Piniginė Interneto svetainė: https://cobo.com/

Kobo Piniginė Tipas: Aparatinė įranga / Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Taip

Kaina: Mokama

„Cobo“ taip pat yra viena geriausių „VeChain“ piniginių, kurią galite saugiai siųsti, gauti ir saugoti savo brangias VET monetas. Piniginė, aptarnaujanti tiek aparatinę, tiek mobilią platformą, yra saugi ir paprasta naudoti. Jos savybės yra šios:

 • Saugus duomenų perdavimas: „Oro spragų“ funkcija apsaugo jūsų sandorius nuo bet kokių bandymų įsilaužti. Tai pasiekiama pašalinus visas „Bluetooth“, „Wi-Fi“, NFC ar pralaidumo galimybes, kurios gali sukelti tinklo įsiskverbimą.
 • Karinio lygio patvarumas: „Cobo“ didžiuojasi, kad yra pirmoji aparatinė piniginė, atitinkanti JAV karinį saugumo standartą. Jis apima „MIL-STD-810G“ vandeniui atsparų įvertinimą, taip pat „IK9“ sertifikatą.
 • Parama keliomis valiutomis: „Cobo“ yra daugybės kriptovaliutų piniginė, palaikanti visas pagrindines kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“, „Dash“, „Litecoin“, „Ethereum Classic“ ir daugiau nei 500 žetonų..
 • Naujos kartos saugumas: Jis tiekiamas su banko lygio šifravimo lustu su pritaikyta programine aparatine įranga, atitinkančia 32, 39 ir 44 BIP protokolus. Tai užtikrina, kad privatus raktas visada išliks šifravimo luste.

Pagrindinės „Cobo“ piniginės funkcijos:

 • „Viskas viename“ piniginė: tai ir debesų, ir HD piniginė.
 • Kelių valiutų platforma: Jis palaiko daugiau nei 20 grandinių ir daugiau nei 500 žetonų.
 • Atlygio investicija: Tai teikia skaitmeninio turto auginimo įrankius, skirtus „PoS“ ir „PoW“ monetoms.
 • „dApp“ parduotuvė: „Cobo“ rengia ir valdo kai kuriuos populiariausius pasaulyje „dApps“.

Apskritai „Cobo“ piniginė suteikia jums galimybę susidėti „POS“ pinigines ir gauti pajamų. Be to, su „Cobo“ turite įmontuotą „dApp“ parduotuvę, „dApp“ naršyklę ir „dApp SDK“ kūrėjams. Nors rinkoje ji yra gana nauja, išskirtinės savybės liudija, kad ji išliks viena iš geriausių „VeChain“ kriptografinės aparatinės ir mobiliojo šifravimo piniginių..

„VeChain“ piniginės

Šaltinis: 99bitcoins.com

„Nano X“ knyga

„Ledger Nano X“ piniginė Interneto svetainė: https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x

„Nano X“ knyga Piniginė tipo: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Labai paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Ledger Nano X“ yra saugus, su „Bluetooth“ suderinamas įrenginys, kuriame saugomi jūsų privatūs raktai, kad visi jūsų skaitmeniniai ištekliai būtų saugūs, kad ir kur eitumėte.

Toliau pateikiamos pagrindinės „Nano X“ piniginės savybės:

 • Aukščiausio lygio apsauga: „Nano X“ piniginė saugo jūsų asmeninį raktą sertifikuotoje saugioje mikroschemoje (CC EAL5 +). Tai tas pats lustas, naudojamas labai saugiose programose, tokiose kaip pasai ir kreditinės kortelės.
 • Lengva atsarginė kopija: Jūsų šifravimo fondai išliks saugūs, net jei pametėte įrenginį. Tai padaryti leidžia 24 žodžių atkūrimo frazė, lydinti piniginę inicijavimo metu. Slaptafrazę galite naudoti norėdami atkurti savo sąskaitą bet kuriame „Ledger“ įrenginyje.
 • Paprastumas: „Ledger Nano X“ piniginė buvo sukurta taip, kad būtų kuo intuityvesnė. Du mygtukai ir ekranas – tai viskas, ką turite valdyti savo įrenginį. Savo operacijas galite tvarkyti tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar kompiuterio naudodami „Ledger Live PC“ ir „Mobile“ programas.
 • Mobilumas: Kadangi produktas yra įjungtas „Bluetooth“, galite jį prijungti prie savo išmaniojo telefono naudodami „Ledger Live Mobile“ programą, kad ir kur eitumėte. Be to, niekada nesijaudinkite apie savo lėšų saugumą, kai naudojatės šia funkcija, nes visi „Bluetooth“ ryšiai turi pilną, nuo galo iki galo šifravimą, apsaugantį nuo bet kokios grėsmės saugumui..
 • Daugiavaliuta: „Nano X“ kelių kriptovaliutų piniginėje telpa iki 100 programų – visos tuo pačiu metu. Palaikomos pagrindinės kriptovaliutos, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple‘s XRP“ ir daugelį kitų – vienu metu galite valdyti visą savo turtą po vienu stogu..

Paskutinės mintys

Norint užtikrinti, kad jūsų profesinio mokymo turtas išliktų saugus, jums reikia patikimos kriptovaliutos piniginės. Kripto mainai visada yra pažeidžiami įsilaužimų išpuolių, todėl jums reikalinga piniginė, kurią galėsite visiškai valdyti ir valdyti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map