Geriausios pagrindinio dėmesio ženklo (GPGB) piniginės Saugiausios BAT piniginės 2019 m

Ieškote geriausių „Basic Attention Token“ piniginių, skirtų jūsų „Basic Attention Token“ kriptovaliutai laikyti? „Basic Attention Token“ (BAT) yra „blockchain“ pagrįstas projektas, kurio tikslas – radikaliai pagerinti skaitmeninės reklamos pramonės efektyvumą. Jis veikia „Ethereum“ blokų grandinėje ir yra keičiamas tarp leidėjų, reklamuotojų ir vartotojų.

GPGB kūrėjai mano, kad leidėjai praranda didelę dalį savo pajamų dėl iššūkių, kurie nuolat kenkia pramonei. Pavyzdžiui, vien per pastarąjį dešimtmetį pramonė prarado beveik 66% savo pajamų, pakoreguota atsižvelgiant į infliaciją. Atsižvelgiant į tai, leidėjai ir toliau susiduria su mažėjančiomis pajamomis, nes vartotojai jaučiasi vis labiau pažeidžiami. Vadinasi, reklamuotojų galimybės įvertinti paslaugų efektyvumą mažėja.

„Basic Attention Token“ (GPGB) yra šių problemų sprendimas. Žetonas siūlo decentralizuotą, skaidrią, skaitmeninę skelbimų mainą, veikiančią „Blockchain“. BAT bendradarbiauja su „Brave“, kuri yra greita, atviro kodo, į privatumą orientuota naršyklė, užkertanti kelią trečiųjų šalių skelbimams ir stebėjimo priemonėms, ir sukuria didžiosios knygos sistemą, kuri įvertina vartotojų dėmesį ir atlygina leidėjams pagal jų indėlį. Pažvelkime, kuri „Basic Attention Token“ piniginė tinka jūsų kriptovaliutai.

„Brave“ naudoja GPGB, kad kompensuotų naršyklės naudotojų dėmesį ir apsaugotų jų privatumą. Kai uždirbsite šiek tiek GPGB, jums reikės piniginės, kad jos būtų saugios. Šiame vadove pateikiamos geriausios „Basic Attention Token“ piniginės, į kurias galite atsižvelgti saugodami ir saugodami savo GPGB lėšas..

Drąsi piniginė „Basic Attention Token“ piniginės

Šaltinis: basicattentiontoken.com

Drąsi piniginė | Pagrindinės dėmesio ženklų piniginės

„Drąsios piniginės“ svetainė:https://brave.com/download

Drąsus Piniginės tipas: Žiniatinklio / „Chrome“ plėtinys

Naudojimo paprastumas: Taip

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„Brave“ piniginė, sukurta „Brave“ bendruomenės, yra oficiali ir geriausia kriptografinė internetinė piniginė, skirta BAT. Norėdami pradėti, galite atsisiųsti „Brave“ naršyklę ir pridėti ją kaip plėtinį. Atsisiuntę „Brave“ naršyklę, galite tiesiog pridėti BAT žetonus. „Drąsus“ bendradarbiauja su patvirtintais leidėjais, kad padėtų vartotojams uždirbti daugiau pajamų nei naudojant dabartinę sugadintą skelbimų technologijų ekosistemą.

Svarbu tai, kad jums nereikia registruotis, kad galėtumėte finansuoti savo GPGB piniginę. Kaip savininkas, galite tiesiog pridėti lėšų naudodami „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ar „BAT“ pervesdami atitinkamą piniginės adresą. Svarbu pažymėti, kad „Brave“ piniginė automatiškai konvertuoja ne GPGB lėšas, siunčiamas į piniginę, ir likutį, laikomą GPGB. Jei norite konvertuoti „fiat“ valiutą į GPGB, galite naudoti Palaikyk funkcija ar kiti mainai. Tačiau, kai naudojatės kitomis biržomis, turite sumokėti už tinklą ir visus galimus keitimo mokesčius. Svarbu pažymėti, kad drąsi piniginė yra vienakryptė. Taigi jūs negalite iš jo atsiimti savo GPGB lėšų. Pagrindinis piniginės tikslas yra apdoroti atlygį leidėjams, kurie prisijungia prie programos „Brave Rewards“.

„Ledger Nano S“ piniginės pagrindinio dėmesio ženklo piniginės

Šaltinis: tokenclub.co

„Nano S“ knyga

„Ledger Nano S“ piniginė Interneto svetainė: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

„Nano S“ knyga Piniginė tipo: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Labai paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ yra kriptografinė aparatinė piniginė, kuri iki šiol yra geriausia rinkoje saugumo požiūriu. Jei ieškote vienos geriausių „Basic Attention Toke“ piniginių, kad apsaugotumėte savo kriptovaliutų turtą, galite apsvarstyti šią ir vienintelę rinkoje nepriklausomą sertifikuotą piniginę. „Ledger Nano S“ piniginė veikia saugioje mikroschemoje, užtikrinančioje maksimalų saugumą.

Dėl šių savybių tai yra viena geriausių BAT piniginių, į kurias reikia atsižvelgti:

 • Aukščiausio lygio apsauga: Visų pirma, ši kriptovaliutos piniginė niekada neatskleidžia jūsų asmeninio rakto. Raktas lieka PIN apsaugotoje saugioje lustoje, panašioje į tą, kuri naudojama pasuose. Be to, „Nano S“ piniginė yra visiškai sertifikuota ANSSI, Prancūzijos kibernetinio saugumo agentūra.
 • Paprastumas: Be to, prietaisą naudoti yra labai paprasta, valdyti reikia tik du mygtukus. Visi jūsų atlikti veiksmai patvirtinami ekrane. Jis taip pat ateina su „Ledger Live“ programa, leidžianti lengvai valdyti visas kriptovaliutos operacijas.
 • Kurkite atsarginę kopiją ir atkurkite: Svarbu, kad jūsų lėšos lieka saugios, net jei pametate įrenginį. Tai įmanoma naudojant atkūrimo parinktį, kuri yra jūsų įrenginio atsarginė kopija, kurią galite naudoti norėdami atkurti savo sąskaitą bet kurioje „Ledger“ platformoje..

„Trezor“ piniginė

Šaltinis: toshitimes.com

„Atomic BAT“ piniginė

Atominė piniginė

Vienas iš populiariausių sprendimų valdyti „Basic Attention Token“ rinkoje yra „Atomic BAT“ piniginė. „Atomic“ yra su laisvės atėmimu nesusijusi kelių valiutų piniginė, palaikanti GPGB ir kitus svarbiausius turtus, tokius kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Monero“, „Polkadot“ ir turinčius daugiau nei 500 žetonų. Jis prieinamas visoms pagrindinėms OS, „iOS“ ir „Android“, ir turi daugybę funkcijų, kurios jau pritraukė daugiau nei 500 000 vartotojų į programą. 

Kaip jau minėta, galite valdyti ne tik GPGB, bet ir visas populiariausias kriptovaliutas bei daugiau nei 500 žetonų, pridurdamas, kad galite jas įsigyti, statyti ir keistis vienoje saugioje sąsajoje..

Norėdami nusipirkti savo mėgstamų kriptografijų, galite naudoti banko kortelę su 17 vietinių „fiat“ valiutų, priimtinų visame pasaulyje. Jei norite naudoti momentinį mainą, gausite pinigų grąžinimą už tai, kad kiekvieną kartą, kai tai padarysite, anonimiškai pakeisite daugiau nei 60 šifravimo porų, tiesiog nepamirškite prisijungti prie „Atomic Wallet“ narystės programos. Be to, piniginė siūlo vieną iš labiausiai hipnotizuojančių 2020 m. Funkcijų – decentralizuotą statymą. Galite gauti 5–23% API apdovanojimų už XTZ, ADA, ATOM ir kitų populiarių PoS naudojimą, gaunant juos tiesiogiai iš tikrintojų ir palaikant tinklo decentralizavimą..

Be to, „Atomic“ niekada nesaugo nei jūsų asmeninių duomenų, nei jūsų lėšų. Jūsų privatūs raktai yra užšifruoti jūsų prietaise ir tik jūs visiškai kontroliuojate jums priklausančią kriptografiją. Be to, galite likti nežinomi, nes norint pradėti naudoti programą nereikia KYC, patvirtinimo, paskyros sukūrimo. Jei turite kokių nors klausimų, būtinai teiraukitės apie juos nepriekaištingos palaikymo komandos, kuri yra prieinama visą parą, be išeiginių.

„Trezor“ piniginė Pagrindinės dėmesio ženklų piniginės

„Trezor“ piniginė Interneto svetainė: https://trezor.io/

Trezoras Piniginė tipo: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Labai patogus vartotojui

Saugu: Taip

Kaina: Mokama

„Trezor“ yra palyginti pigesnė šifravimo aparatinės įrangos piniginės versija, tačiau turi beveik tas pačias funkcijas kaip ir „Ledger Nano S.“. Tai leidžia jums visiškai kontroliuoti savo slaptafrazę ir privatųjį raktą, todėl jis yra labai saugus ir yra vienas iš geriausių „Basic Attention Token“. piniginės.

Naudodami pradinę slaptafrazę, pridedamą prie piniginės, galite susigrąžinti savo lėšas, net jei pametėte įrenginį. „Trezor“ yra paprasta naudoti, išvaizdi ir turi savybių, kurias lengvai supranta net pradedantieji.

„Trezor“ kūrėjai mano, kad internete saugoma informacija yra linkusi į įvairias trečiųjų šalių manipuliacijas; pavyzdžiui, kažkas gali lengvai jį nukopijuoti ir pavogti. Be to, internetinės kriptovaliutų mainai patyrė daugybę įsilaužimų, dėl kurių jie tapo gana nepatikimi.

Šių problemų galite išvengti prisijungę prie „Trezor“ piniginės, nes ji buvo sugalvota suteikti vartotojams skaitmeninę laisvę užtikrinant jų turtą labai nesudėtingu būdu. Pagrindinės funkcijos:

Pagrindinės „Trezor“ savybės:

 • Skaidrus saugumas: Saugumo tyrėjai, kaip patvirtina piniginės pasiekimų įrašas, tikrina „Trezor“ piniginę.
 • 5 žvaigždučių klientų aptarnavimas: Ekspertai yra pasirengę jums visada padėti.
 • Intuityvi ir patogi vartotojo sąsaja: piniginė skirta vartotojo pasitikėjimui ir ramybei.

Pagrindinės „MyEtherWallet“ žetonų piniginės

Šaltinis: chrome.google.com (programa)

„MyEtherWallet“ (MEW)

„MyEtherWallet“ Interneto svetainė:https://www.myetherwallet.com/

„MyEtherWallet“ tipo: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Taip

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„Myetherwallet“ idealiai tinka laikyti ERC20 žetonus. Žiniatinklio atvirojo kodo kriptovaliutos piniginė saugo duomenis jūsų mašinos naršyklėje, kur jie lieka saugūs. Be to, MEW veikia su kitomis aparatinės įrangos piniginėmis, tokiomis kaip „Trezor“ ir „Ledger Nano S“, todėl vartotojams, norintiems didesnės veiklos srities, lengva..

Ši šifravimo aparatinės įrangos piniginė suteikia „Ethereum“ blokų grandinę po ranka. Sukurtas kriptovaliutų entuziastų komandos, jis suteikia saugiausią ir intuityviausią būdą valdyti ir laikyti savo ETH monetas ir ERC20 žetonus. Dėl bet kokių rūpesčių, kurie gali kilti kaip vartotojui, komanda visada pasirengusi padėti.

Pagrindinės MEW savybės:

 • Aparatinės piniginės palaikymas: MEW palaiko visas pagrindines aparatinės įrangos pinigines, tokias kaip „Ledger Nano S“, „Trezor“ ir kt.
 • Keisti: Bendradarbiaudamas su „Bity“, „Kyber Network“, „Changelly“ ir „Simplex“, MEW leidžia jums pakeisti „fiat“ valiutą ir kriptovaliutą, ETH ir BTC, ETH ir ERC20 žetonus..
 • „MEWconnect“: Ši papildoma programa suteikia aparatinės ir piniginės apsaugą jūsų „Android“ arba „iOS“ išmaniesiems telefonams.

„Metamask“ piniginės pagrindinio dėmesio ženklo piniginės

Šaltinis: techllog.com

„Metamask“ piniginė

„Metamask“ piniginė Interneto svetainė: https://metamask.io/

„Metamask“ piniginė tipo: Žiniatinklio / naršyklės plėtinys

Naudojimo paprastumas: Taip

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

Kaip ir „Brave“ piniginė, „Metamask“ yra dar vienas naršyklės plėtinys, kurį galite apsvarstyti saugodami savo GPGB lėšas. Jis daugiausia palaiko ERC20 žetonus ir leidžia paleisti decentralizuotas programas tiesiai jūsų naršyklėje. Be to, jums nereikia paleisti viso Ethereum blokų grandinės mazgo.

„Metamask“ galima visose naršyklėse, įskaitant „Google Chrome“, „Opera“ ir „Mozilla“. Paprasčiau tariant, plėtinys yra tiltas, leidžiantis šiandien naršyklėje peržiūrėti paskirstytą rytojaus internetą.

Pagrindinės „Metamask“ savybės:

 • Atviro kodo: internetinę piniginę galima lengvai įsigyti internete ir ją galima nemokamai pasiekti. Ši funkcija taip pat leidžia kūrėjams peržiūrėti programinę įrangą ir ją atitinkamai atnaujinti.
 • HD nustatymai: „Metamask“ pateikiami hierarchiniai deterministiniai nustatymai, leidžiantys sukurti atsarginę paskyros kopiją. Naudodami šią funkciją turite pradinę frazę, kurią galite naudoti norėdami išsiųsti prarastą paskyros informaciją.
 • Įmontuotas monetų pirkimas: „Metamask“ suteikia jums tiesioginį ryšį su dviem biržomis, kuriose galite įsigyti kriptovaliutų. Galite pasirinkti naudoti „Coinbase“, kad įsigytumėte „Ether“ arba „ShapeShift“, kad įsigytumėte „Ether“ ir „ERC20“ žetonus..

Kitos išskirtinės „Metamask“ savybės yra aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, paprasta vartotojo sąsaja, vietinių raktų saugojimas ir gyvybinga bendruomenė.

Pasitikėkite pinigine

Šaltinis: usethebitcoin.com

Patikėkite piniginę Pagrindinės dėmesio ženklų piniginės

Pasitikėkite pinigine Interneto svetainė: https://trustwallet.com

Pasitikėjimas Piniginė tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Taip

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„Trust“ yra pirmaujanti „Ethereum“ piniginė, palaikanti ETH, naujus ERC223 žetonus ir daugiau nei 30 000 ERC20 žetonų, įskaitant GPGB; jis tapo dar populiaresnis, kai „Binance“ jį įsigijo.

Naudojant „Trust Wallet“ jūsų privatūs raktai lieka saugomi vietoje, o tai reiškia, kad jūs esate vienintelis savo GPGB lėšų saugotojas. Jūs taip pat turite galimybę bendrauti su „Ethereum“ blokų grandine ir paleisti decentralizuotas programas („dApps“)..

Pagrindinės „Trust Wallet“ funkcijos:

 • Paprasta ir intuityvi: Jūs turite vieningą mobiliojo šifravimo piniginės adresą, kurį galite naudoti tvarkydami „Ethereum“ ir visus žetonus. Tuo pačiu adresu galite dalyvauti ICO ar oro lašeliuose. Taip pat galite siųsti ir gauti „Ethereum“.
 • Saugu ir užtikrinta: Patikima piniginė užtikrina, kad jūsų operacijos visada išliktų anonimiškos. Jūsų anonimiškumas yra pirmas, vadovaujantis šiais principais:

· Aplinka be serverio, kuri lokalizuoja kiekvieną įdiegtą programą

· Klientinė infrastruktūra, užtikrinanti, kad visi raktai liktų jūsų įrenginyje

· Banko standarto saugumas, apsaugantis jūsų skaitmeninį turtą nuo galimų grėsmių

· Programos lygio autentifikavimo sistema, draudžianti bet kokią neteisėtą prieigą per atrakintą įrenginį

Paskutinės mintys

„Basic Attention Token“ (BAT) platforma jau veikia ir veikia, o pirmasis „Brave“ naršyklės etapas jau baigtas. „Drąsus“ pateikia didžiosios knygos sistemą, kuri matuoja vartotojo dėmesį ir tiksliai atlygina leidėjams. Norint tai veiksmingai pasiekti, reikalingos žvaigždinės „Basic Attention Token“ piniginės, užtikrinančios, kad lėšos išliktų saugios ir saugios, ir šiame vadove galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią piniginę.

Galite nusipirkti GPGB žetonus Binansas (rekomenduojama birža UTB prekybininkams).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map