Geriausios „Cardano“ (ADA) piniginės 2019 m. – kur laikyti „Cardano“ seifą

Trečiosios kartos „blockchain“ pavadinimu „Cardano“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, kuri siekia palaikyti daugybę funkcijų, įskaitant šonines grandines, daugiašalį skaičiavimą, išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas programas. Jums reikės „Cardano“ piniginės, kad galėtumėte laikyti savo gimtąją valiutą ADA.

ADA oficialiai buvo paleista 2015 m. Ir yra viena didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos dydį. Toliau pateikiami geriausi „Cardano“ piniginės variantai rinkoje, kuriuos galite naudoti norėdami užtikrinti, kad jūsų ADA monetos būtų saugios ir saugios.

vaizdas1 3

Šaltinis: daedaluswallet.io

1. „Daedalus Cardano“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://daedaluswallet.io/

„Cardano“ piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Laisvas

„Daedalus“ yra oficiali „Cardano“ tinklo darbalaukio piniginė. Tai leidžia vartotojams ir toliau visiškai kontroliuoti savo lėšas, nelaikant privačių raktų. Piniginė veikia „Electron“, kuri yra atviro kodo kūrimo platforma, leidžianti kurti įvairių platformų darbalaukio programas su HTML, CSS ir „Javascript“. „Daedalus“ yra viso mazgo darbalaukio klientas. Todėl vartotojai turi atsisiųsti visą blokų grandinę ir palaukti, kol ji sinchronizuosis. Jis palaiko „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacines sistemas. Pasak jos kūrėjų, planuojama sukurti būsimas piniginės versijas, kurios vartotojams leis kurti savo programas. Tai pagerins piniginės funkcionalumą, ypač kalbant apie pasikartojančius mokėjimus ar vieno virtualaus turto mainus į kitą.

Verta paminėti, kad „Daedalus“ vis dar vystosi ir, be abejo, vyks daugiau pokyčių, kaip aprašyta Kardano planas. Geriausia tai, kad jį lengva nustatyti, naudojant labai paprastą sąsają. Tai geriausia „Cardano“ piniginė, skirta „Mac“ vartotojams, nes ji leidžia jiems siųsti ir gauti ADA monetas bei realiuoju laiku peržiūrėti savo operacijų istoriją..

image4 3

Šaltinis: medium.com

2. „Guarda Cardano“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://guarda.com/

„Cardano“ piniginės tipas: Daugiaplatformis

Lengva naudoti: Paprasta, paprasta naudoti

Seifas: Saugu

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra viena naudingiausių ir patogiausių naudoti „Cardano“ piniginių rinkoje. Ši piniginė leidžia greitai ir lengvai saugoti, gauti, siųsti ir keistis „Cardano“. Viena iš pagrindinių šios piniginės savybių yra ta, kad vartotojai gali tiesiog laikyti „Cardano“ ir daugelį kitų skaitmeninių valiutų. 

Taip, „Guarda“ leidžia ne tik laikyti „Cardano“, bet ir platų skaitmeninių išteklių asortimentą, įskaitant ERC-20 žetonus. Kai kurios virtualios „Guarda“ palaikomos valiutos yra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Gold (BTG), XRP, Binance Coin (BNB) ir Litecoin (LTC).. 

Be to, piniginė vartotojams suteikia galimybę įsigyti kriptovaliutas per savo platformą. Šiuo metu šia pinigine galite mėgautis staliniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar per „Google Chrome“. 

Šią kriptovaliutos piniginę taip pat priėmė įvairios asociacijos ir fondai. Kaip pranešta jų oficialioje svetainėje, „Binance“ biržos įkūrėjas Changpengas Zhao teigė, kad ši piniginė BNB palaiko nuo pat pradžių. Be to, „Bitcoin Gold“ įkūrėjai mano, kad piniginė yra neįkainojama jų bendruomenei. „Guarda“ taip pat dirbo su „Zcash“ (ZEC) fondu, skirtu SPV piniginei ir bibliotekai kurti, ir su „Ethereum Classic“.. 

Beveik 85% „Guarda“ vartotojų apsvarstyti kad jie turėjo puikią ar puikią patirtį. Tik 9% vartotojų teigė turintys blogą patirtį. 

3. „ADA Lite“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://AdaLite.io/

„Cardano“ piniginės tipas: Internetas

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

Jei ieškote saugios, saugios ir lengvos piniginės ADA monetoms laikyti, „ADA Lite“ gali būti tiesiog idealus pasirinkimas. Ši piniginė yra „Cardano Community“ – „Vacumlabs Developers“ kūrinys. Norėdami pradėti, vartotojams nereikia kurti paskyros ir nieko atsisiųsti. Viskas, ką jie turi padaryti, yra prieiga prie piniginės per oficialus URL.

Naujose „Ada Lite“ piniginėse yra 12 žodžių frazė „Mnemonic“, kuri naudojama tiems patiems tikslams, kaip ir jūsų „Cardano“ piniginės privatus raktas. Pametus šį raktą, gresia visos jūsų lėšos. Todėl jūs turite jį visada saugoti. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad „Ada Lite“ piniginė yra savarankiška, todėl niekas neturi prieigos prie jūsų informacijos, išskyrus jus.

Taip pat verta paminėti, kad „Ada Lite“ yra suderinama su kitomis piniginėmis, tokiomis kaip „Trezor T“ modelis ir „Daedalus“. Siekiant užtikrinti, kad jūsų piniginė išliktų saugi, patartina saugoti mnemoniką įdiegiant naujausią rekomenduojamos antivirusinės versiją. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pasiekti savo lėšas per aparatinę piniginę ir išvengti sukčiavimo visada naudodami oficialų URL.

image2 2

Šaltinis: medium.com

4. „Infinito Cardano“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.infinito.wallet arba https://itunes.apple.com/us/app/infinito-wallet/

„Cardano“ piniginės tipas: Internetas

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: taip

Kaina: Laisvas

„Infinito“ yra pirmoji universali piniginė pasaulyje, palengvinanti saugų, greitą ir lengvą taikymo procesą. Platforma naudojasi visapusiška priežiūra ir reguliariais atnaujinimais, kad būtų galima atlikti efektyvias ir greitas operacijas. Be to, „Infinito“ padeda vartotojams išsaugodamas dažnų adresų sąrašą, kad būtų galima lengvai ir lengvai atlikti operacijas. „Infinito“ piniginė taikoma tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginiams.

Kadangi „Infinito“ nesaugo duomenų jokiame serveryje, tai išlieka viena geriausių „Cardano“ piniginių – niekas negali pavogti jūsų lėšų internete. Tačiau taip pat patartina slapta laikyti slaptažodžius ir slaptažodžius, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos prie saugomų lėšų.

Kalbant apie atminties talpą, „Infinito“ piniginė yra kelių valiutų įrenginys. Jis palaiko pagrindines kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“, „Ether“, „Bitcoin Cash“, ADA ir daugelį kitų. Jame taip pat telpa visi ERC20 ir NEP5 žetonai. Nauji žetonai prie sąrašo prisijungia beveik kasdien. Svarbu tai, kad „Infinito“ piniginė yra optimizuota mobiliesiems, galinti palaikyti tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginius; jis pateikiamas 12 kalbų ir planuojama pridėti daugiau.

Kalbant apie saugumą, „Infinito“ apima įvairias saugos funkcijas, tokias kaip „touch ID“, slaptafrazė ir slaptažodžiai.

Naudodamiesi geriausia internetine praktika, galite apsaugoti savo lėšas naudodami šią piniginę. Jūsų asmeninė informacija, taip pat monetų informacija, įskaitant viešuosius ir asmeninius raktus, nėra centralizuotuose serveriuose. Šiuo metu „Infinito“ piniginėje telpa daugiau nei 1000 monetų.

image3 1

Šaltinis: toshitimes.com

5. „Trezor“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://trezor.io/

„Cardano“ piniginės tipas: Aparatinė įranga, keli valiuta

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Trezor“ yra „Bitcoin“ aparatinės įrangos pradininkė. Čekijos specialistų sukurta piniginė yra pripažinta viena geriausių „Cardano“ piniginių. Jame yra aukščiausio lygio saugos funkcijos, kurios apsaugo vartotojų lėšas nuo fizinės ir virtualios vagystės. Jo OLED ekranas leidžia vartotojams lengvai naršyti sąsajoje, o mažas, aptakus dizainas leidžia lengvai judėti. „Trezor“ per USB jungtį saugiai prisijungia prie asmeninio kompiuterio ar telefono.

Jei ieškote piniginės dideliems kiekiams Bitcoin laikyti, „Trezor“ galėtų būti idealus sprendimas. Asmeniniai raktai lieka neprisijungę, kol įrenginys pasirašo operacijas. Pradinio prisijungimo prie kompiuterio metu pastebėsite 9 skaitmenų PIN kodą, kuris pasirodys piniginės OLED ekrane.

Kai pasirodys kodas, tiesiog reikia spustelėti kompiuterio ekraną, kad įvestumėte tą patį kodą. Piniginė generuoja kodą atsitiktinai kiekvieną kartą, kai prijungiate piniginę prie kompiuterio. Tai užtikrina, kad jūsų privatūs raktai išliks saugūs ir saugūs, net jei jūsų kompiuteris patiria kenkėjiškų programų ataką. Įvedę PIN, turite parašyti unikalią 24 žodžių atkūrimo sėklą. Tik per šią sėklą jūs galite atkurti savo lėšas, todėl turėtumėte jas saugoti labai saugiai. Taip pat galima pridėti dar vieną apsaugos sluoksnį, prie atkūrimo pradžios pridedant slaptafrazę. Tai gali užkirsti kelią jūsų slaptafrazę radusiam asmeniui prieigos prie jūsų lėšų.

vaizdas5

Šaltinis: tokenclub.co

6. Didžioji knyga „Nano S“

„Cardano“ piniginės svetainė: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

„Cardano“ piniginės tipas: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ piniginė idealiai tinka vartotojams, kurie norėtų turėti pagerinto saugumo prietaisą. Prancūzijos kompanijos gaminys – piniginė gali prisijungti prie bet kurio įrenginio, turinčio USB prievadą, tačiau paleidžiama tik prisijungus prie kompiuterio ar mobiliojo įrenginio. Jame nėra akumuliatoriaus. Be to, „Nano S“ apima kriptografinę procedūrą, kuri patvirtina įrenginio vientisumą iškart po jo įjungimo.

Be OLED ekrano, piniginėje yra du šoniniai mygtukai, kurie patvirtina operacijas. Nors tai yra mokamas įrenginys, kaina yra labai konkurencinga ir yra viena iš Pigiausios „Cardano“ aparatinės piniginės.

Norėdami pradėti naudoti naują knygos knygą, turite nustatyti unikalų PIN kodą, kuris užtikrins, kad jūsų piniginė išliktų saugi. Kitas žingsnis – užrašykite atkūrimo frazę ir saugokite ją labai saugiai, nes tai dar vienas raktas, suteikiantis prieigą prie jūsų saugomų lėšų. „Ledger Nano S“ piniginė suteikia saugią ir saugią jūsų ADA monetų saugyklą, nes jūsų privatus raktas lieka neprisijungęs. Tai taikoma bet kuriam kompiuteriui ir „Android“ telefonams. Be ADA, kitos palaikomos monetos yra Bitcoin, Ether, DASH, ZEC ir daug daugiau.

image6 1

Šaltinis: medium.com

7. „Atomic Cardano“ piniginė

„Cardano“ piniginės svetainė: https://atomicwallet.io/

„Cardano“ piniginės tipas: Tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame

Naudojimo paprastumas: Paprasta, paprasta naudoti

Saugu: Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Atomic Wallet“ naudojama atominių apsikeitimo mainų technologija, leidžianti vartotojams vykdyti kriptovaliutų prekybą ne su laisvės atėmimu, nekeičiama ir skaidriai. Piniginė palaiko tiek darbalaukio, tiek mobiliojo ryšio ryšius ir leidžia vartotojams atlikti operacijas nepereinant patikrinimo etapų, kurie gali atskleisti jų asmeninę ar operacijos informaciją. Be to, jame yra įmontuoti „ShapeShift“ ir „Changelly“ papildiniai, kurie leidžia vartotojams įprastai prekiauti savo žetonais.

Atominėje piniginėje telpa daugiau nei 300 skaitmeninių valiutų, įskaitant Cardano ADA. Svarbu tai, kad piniginė gerai veikia su „Windows“, „Ubuntu“, „Mac“, „Fedora“ ir „Debian“ operacinėmis sistemomis. Jis taip pat palaiko „iOS“ ir „Android“ įrenginius. Tarp populiarių atominės piniginės funkcijų yra įspūdinga kriptografinio turto parama, valdoma ir patogi sąsaja, „ShapeShift“ / „Changelly“ prekyba ir atominiai apsikeitimo sandoriai..

Be to, piniginė siūlo ne laisvės atėmimo vietos duomenų saugyklą, nuolatinį naujovinimo palaikymą ir 12 žodžių atsarginę frazę. Keletas atominės piniginės trūkumų yra jos atvirojo kodo formatas ir nesugebėjimas įtraukti daugiaženklio ir dviejų veiksnių autentifikavimo funkcijų. Beje, tai yra viena geriausių „Cardano“ piniginių, į kurias reikia atsižvelgti.

8. „Yoroi“ piniginė 

„Cardano“ piniginės svetainė: https://yoroi-wallet.com/#/

„Cardano“ piniginės tipas: Tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame

Naudojimo paprastumas: Paprasta, lengva, greita

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

Yoroi yra lengva „Cardano“ piniginė ir pavadinimą kildina iš japoniškų samurajų šarvų. Piniginė veikia chromu ir leidžia vartotojams valdyti skaitmeninę valiutą savo telefone. Piniginė greitai paleidžiama, todėl vartotojai gali pradėti siųsti ar gauti ADA per kelias minutes. 

Piniginė yra saugi, greita ir paprasta. Piniginėje yra užšifruoti privatūs raktai, kuriais dalijamasi su naršyklėmis ar trečiųjų šalių teikėjais. Siekdama užtikrinti privatumą, piniginė netaiko analizės. Be to, atidarius piniginę nereikia atsisiųsti „blockchain“, kad galėtumėte iškart siųsti ir gauti operacijas.. 

Sužinokite daugiau apie ADA ir „Cardano“ pinigines

„Cardano“ yra didelio atgarsio sulaukęs projektas. Norėdami sužinoti naujausius dalykus, patikrinkite „UseTheBitcoin“, ar nėra svarbių „Cardano“ naujienų ir analizės, pavyzdžiui, kaip Michaelo Parsonso pasitraukimas gali paveikti projektą, ar įkūrėjo Charleso Hoskinsono projekto atnaujinimai. Taip pat patikrinkite, kodėl „eToro“ teigė, kad „Cardano“ yra vienas iš įdomiausių šifravimo projektų.

Norite investuoti į ADA? Pirmiausia atlikite savo tyrimus. Tada peržiūrėkite mūsų ADA kainų prognozavimo straipsnį. Galite sužinoti, kaip nusipirkti ADA „Binance“ naudodami mūsų vadovą ir kaip „Cardano“ žetonus laikyti naujoje piniginėje..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map