Geriausios 2019 m. „EOS“ piniginės | Kur laikyti „EOS Safe“ ir kurios yra geriausios „EOS“ mobiliosios piniginės

Paleidus pagrindinį tinklą ir sudarius ICO, EOS tinklas nebepriklauso nuo ERC20 piniginių. Bendrovė atsiskyrė nuo „Ethereum“ blokų grandinės ir pristatė savo skaitmenines pinigines. Vis dėlto visada svarbu gauti geriausią EOS piniginę savo EOS monetoms. Pateikiame sąrašą EOS piniginių, kurias galite pasirinkti saugiam naudojimui ir saugojimui.

1. „Infinito EOS“ piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://www.infinitowallet.io/

EOS Piniginės tipas: Universali internetinė piniginė

Naudojimo paprastumas: Lengva naudoti, prieinama „IOS“ ir „Android“, palaiko kelias monetas ir žetonus

Saugu: Ne tokia saugi ir saugi kaip neprisijungus naudojama piniginė

Kaina: Mokama

„Infinito EOS“ piniginė suteikia vartotojams galimybę maksimaliai išnaudoti savo skaitmeninį turtą dėl tvirtos „blockchain“ paslaugų ekosistemos. Tai lengvai integruojasi su ID / KYC sprendimais, šifravimo mainais ir kitomis su „blockchain“ susijusiomis paslaugomis. Svarbu tai, kad „Infinito“ yra prijungtas prie Europoje veikiančių „Infinity Blockchain Labs“ ir siekia būti geriausia EOS kriptografinė piniginė visame pasaulyje.

Piniginės vartotojai gali laikyti įvairias monetas ir žetonus. Be EOS, kuri yra pagrindinė piniginės valiuta, vartotojai gali saugoti NEO NEP 5 žetonus, „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“ ir visus kitus „ERC-20“ žetonus. Piniginė sukurta su „Touch ID“ funkcija, leidžiančia veikti greičiau ir patogiau, nepakenkiant turto saugumui.

Kitas svarbus „Infinito EOS“ piniginės bruožas yra galimybė palaikyti kelias kalbas. Piniginė palaiko iki 12 kalbų su intuityvia sąsaja, kurią lengvai supranta net pradedantieji. Vartotojas lieka privačių raktų saugotojas, visiškai užšifruodamas tiek privačius raktus, tiek slaptafrazę.

# 2 „Atomic“ piniginė

Atominė piniginė

Paleista 2018 m. Su laisvės atėmimu nesusijusi „Atomic Wallet“ jau buvo žinoma kaip populiarus valdymo sprendimas EOS taip pat „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Polkadot“, „Uniswap“ ir kitos geriausios monetos, turinčios daugiau nei 500 turtų. Tai galima visoms pagrindinėms darbalaukio OS, „iOS“ & „Android“ ir siūlo platų funkcijų spektrą, kurį vertina daugiau nei 500 000 programos naudotojų.

Tai yra decentralizuota piniginė, todėl jūsų portfelio valdymas yra saugus ir saugus, nes tik jūs turite prieigą prie savo lėšų. Asmeniniai raktai yra užšifruoti tik jūsų įrenginyje ir niekada jo nepalieka. Be to, „Atomic“ naudojimas yra anonimas. Dėl visų pagrindinių funkcijų ir tiesioginio keitimo nereikia susikurti paskyros, išlaikyti KYC ar patvirtinti. Jei turite kokių nors klausimų ar problemų dėl piniginės, jums teikiama puiki palaikymo tarnyba visą parą, be išeiginių. 

Kalbant apie funkcijas, visame pasaulyje galite nusipirkti 19 turto tiesiogiai ant piniginės, naudodamiesi 17 „Fiat“ valiutų banko kortele, įskaitant USD, EUR, BVP ir kt. Norėdami gauti pasyvių pajamų iš šifravimo, galite patikrinti decentralizuotą akcijų paketą, kurį dabar galima įsigyti 10 PoS turto su 5–23% balandžiu. 

Kiti privalumai yra dalyvavimas „Atomic Wallet“ narystės programoje. Už naudojimąsi integruota anoniminių mainų paslauga kiekvieną kartą gausite grąžinamąją išmoką „Atomic Wallet“ vietiniame žetone AWC..

# 3. „GreyMass EOS“ rinkėjų piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS Piniginės tipas: Žiniatinklis („Scatter“ plėtinys)

Lengva naudoti: Intuityvi vartotojo sąsaja

Seifas: Aukštas saugumas su papildomu patvirtinimo SSL sertifikatu

Kaina: Mokama

„GreyMass EOS Voter“ piniginė siekia inicijuoti įrankius, kurie padėtų geriau suprasti EOS tinklą ir palengvintų naudojimąsi visuomene. Atvirojo kodo programinė įranga yra visos GUI „Light“ piniginės pagrindas.

Geriausia „GreyMass EOS Voter“ piniginės dalis yra ta, kad ji turi pilną AES-256 šifravimą. Tai reiškia, kad piniginė turi papildomą apsaugą, pvz., Jei atsitiktų palikti piniginę, jūsų privatūs raktai jūsų prietaise išliktų nepažeisti. Be to, jūs galite laisvai balsuoti už pasirinktą API mazgą, kuris yra saugesnis nei paprasčiausias balsavimas per žiniatinklio sąsają. Galų gale galite paremti savo EOS monetas ir balsuoti už gamintojus, naudojančius tą patį įrenginį. Tai suteikia vartotojams galimybę saugiai paleisti ir patvirtinti pagrindinį EOS tinklą.

# 4. „Lumi“ šifravimo piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://lumiwallet.com/

EOS Piniginės tipas: Darbalaukio / mobilioji piniginė

Naudojimo paprastumas: Lengva naudoti, prieinama „iOS“ ir „Android“, palaiko kelias monetas ir žetonus

Saugu: Ne tokia saugi ir saugi kaip neprisijungus naudojama piniginė

Kaina: Laisvas

Ši kriptovaliutų piniginė buvo sukurta siekiant pasiūlyti sprendimus kriptovaliutų vartotojams ir EOS turėtojams, norintiems lengvai laikyti ir valdyti savo lėšas.. 

Ši piniginė sukurta atsižvelgiant į pradedančiųjų ir pažengusių vartotojų poreikius. Asmenys bus vieninteliai jų mnemoninių frazių savininkai ir tie, kurie valdys lėšas. 

Kai kurios kitos kriptovaliutos, palaikomos šios piniginės, yra „Bitcoin“ (BTC), „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Ethereum“ (ETH). Tuo pačiu metu vartotojai taip pat gali valdyti daugiau nei 1200 „ERC-20“ žetonų, pagrįstų „Etheruem“. 

„Lumi Wallet“ komanda visada dirba siekdama pasiūlyti naujus sprendimus ir paslaugas kriptovaliutų bendruomenei. Tuo pačiu metu jie labai orientuojasi į vartotojus ir stengiasi visada atitikti sekėjų ir vartotojų lūkesčius. 

Be to, „Lumi“ komanda užsiima baltos etiketės plėtojimu, o tai reiškia, kad jei yra kūrėjų, kurie dirba kurdami ir kurdami kriptovaliutos piniginę, jie visada gali pasidalinti su komanda bet kokia problema ar rūpesčiu.

# 5. Laisvoji piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS Piniginės tipas: Daugiavaliuta; palaiko mobiliuosius įrenginius ir žiniatinklio versiją

Naudojimo paprastumas: paprasta, intuityvi vartotojo sąsaja

Saugu: labai saugus

Kaina: Mokama

„Freewallet“ buvo sukurta kaip atsarginė sistema vartotojams, kurie neprisimena savo slaptafrazių ar privačių raktų. Piniginė yra labai saugi, todėl vartotojai gali įšaldyti savo sąskaitas ir turėti prieigą prie kitų įrenginių. Naudodamiesi „Freewallet“, vartotojai gali saugiai saugoti savo skaitmenines valiutas ir netgi pridėti papildomą saugumo lygį patvirtindami el. Paštą ar mobiliojo telefono numerį. Remiantis savo funkcijomis, „Freewallet“ yra viena geriausių „EOS“ piniginių.

Palyginti su kitomis „EOS“ piniginėmis, „Freewallet“ suteikia vartotojams galimybę sukurti nemokamą „EOS“ paskyrą, o kitos „EOS“ piniginės vartotojams tiesiog suteikia galimybę importuoti pinigines. Vienintelis „Freewallet“ trūkumas yra tai, kad jis palaiko saugotojų piniginės paslaugą, o tai reiškia, kad šios piniginės vartotojai neturi galimybės pasiekti privačių piniginių raktų.

# 6. „Guarda“ piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://guarda.com/

EOS Piniginės tipas: Daugiavaliuta; palaiko ir monetas, ir žetonus

Naudojimo paprastumas: paprasta, intuityvi vartotojo sąsaja

Saugu: labai saugi EOS kriptografinė piniginė

Kaina: Mokama

Ši kelių valiutų piniginė idealiai tinka tiek EOS monetoms, tiek kitoms kriptovaliutoms, tokioms kaip Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Ripple ir Dash. „Guarda“ piniginė yra labai patikima, saugi ir lengvai valdoma bet kokiu prietaisu. Palyginti su kitomis piniginėmis, „Guarda“ nesaugo klientų duomenų, įskaitant asmeninius raktus ar piniginės duomenis.

Privatus raktas lieka saugioje įrenginio atmintyje, kur jis pats ištrinamas, kai tik atsijungiate iš piniginės. Naudodamas šią funkciją, „Guarda“ yra viena iš labai rekomenduojamų „EOS“ piniginių. Svarbu tai, kad vartotojai gali sklandžiai perkelti savo skaitmeninį turtą iš vienos monetos į kitą be sudėtingų patikrinimo procedūrų, apribojimų ar registracijos.

# 7. „SimplEOS“ piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://eosrio.io/simpleos/

EOS Piniginės tipas: Tik EOS tinklui; palaiko „Windows“, „Linux“ ir „Mac“

Naudojimo paprastumas: paprasta, intuityvi vartotojo sąsaja

Saugu: labai saugus

Kaina: Mokama

„SimplEOS“ piniginė palaiko tik „EOS“ tinklą. Įrenginys integruotas su funkcijomis, veikiančiomis „EOS.io“ programinėje įrangoje. Nors jis veikia tik EOS ekosistemai, įrenginys suderinamas su įvairiomis operacinėmis sistemomis, įskaitant „Windows“, „Linux“ ir „Mac“. Tai daro ją viena geriausių „EOS“ piniginių. Piniginė yra „EOS Rio“ gaminys, ir ji turi skaidrumą ir saugumą, o tai yra daugumos piniginių reikalavimas.

Svarbu pažymėti, kad „SimplEOS“ daugiausia taikoma staliniams kompiuteriams, į kuriuos vartotojai gali lengvai importuoti savo „EOS Mainnet“ asmeninius raktus, norėdami gauti savo „EOS Mainnet“ žetonų. Atsisiuntę piniginę, galėsite lengvai laikyti, siųsti ir gauti savo EOS monetas. Be to, piniginė, gerai veikianti su „EOS“ airdrops, gali palaikyti ir kelias paskyras. Taip pat yra balsavimo portalas.

Vienas pastebimas „SimplEOS“ piniginės trūkumas yra nesugebėjimas palaikyti kelių kriptografinių monetų ir žetonų. Šiuo metu piniginė gali palaikyti tik EOS monetas, tačiau ateityje jos galėtų paįvairinti.

# 8. „Scatter EOS“ piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://get-scatter.com/

EOS Piniginės tipas: Internetinis; Suderinamas su darbalaukiu; turi „Chrome“ plėtinį

Naudojimo paprastumas: Naujiems vartotojams tai šiek tiek painu

Saugu: labai saugus

Kaina: Mokama

„Scatter EOS“ piniginė leidžia vartotojams atlikti operacijas EOS tinkle naudojant asmeninius raktus iš žiniatinklio, jų neatskleidžiant. Piniginė leidžia lengvai pateikti asmens duomenis tik tada, kai to reikia. Kalbant apie saugumą, „Scatter EOS“ piniginė yra labai saugi, todėl ji gali patekti į šį sąrašą. Jei ieškote geriausios EOS piniginės, verta atsižvelgti į „Scatter“. Piniginėje taip pat yra patogus EOS valdymas ir teigiami vartotojų atsiliepimai.

Piniginė yra „Google Chrome“ plėtinys, sukurtas padėti vartotojams prisijungti prie EOS tinklo. Naudodamiesi vienkartinio prisijungimo (SSO) funkcija, naudojančia asimetrinį šifravimą, vartotojai gali lengvai atlikti operacijas ir pasiekti programas, neatskleisdami savo asmeninio rakto ar asmens duomenų..

Naudojant „Scatter“, visa svarbi informacija lieka jūsų įrenginyje ir gali būti perkelta tik į kitą blokų grandinę kaip negrįžtamas skaičių ir simbolių mišinys. Šiuo metu piniginė palaiko EOS ir Ethereum tinklus. Jie tikisi ateityje pridėti daugiau „blockchain“.

# 9. „imToken“ piniginė

EOS Piniginės svetainė: https://token.im/

EOS Piniginės tipas: Internetinis; daugiavaliuta

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: labai saugus

Kaina: Laisvas

„ImToken“ yra kelių valiutų piniginė, palaikanti EOS, BTC ir ETH. „Ethereum“ blokų grandinėje veikianti „imToken“ yra didžiausia pasaulyje „Ethereum“ piniginė, turinti beveik šešis milijonus vartotojų. Naudodamiesi šia „EOS“ pinigine, vartotojai turi galimybę atlikti operacijas ir saugoti kelias valiutas. Tie, kurie jau turi skaitmeninę piniginę, gali tiesiog importuoti „imToken“ piniginę. Kitas variantas yra sukurti EOS piniginę iš jų svetainės. Tokiu atveju turėsite sumokėti ETH kaip mokestį.

Pirkite „EOS“, kad įdėtumėte savo „EOS“ pinigines

Norite investuoti į EOS? Pradėkite nuo mūsų EOS kainų prognozavimo straipsnio, įskaitant trumpalaikes ir ilgalaikes perspektyvas. (Visada atlikite savo tyrimus ir perskaitykite svetainės atsisakymą)).

Geriausia vieta pirkti EOS yra naudojant Binansas. Šiame pirkimo vadove pateikiami visi žingsniai, kuriuos turėsite tinkamai atlikti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map