Garsiausi šifruoti milijardieriai iki 40 metų

Ne per seniausiai kriptovaliutas atmetė ne tik įvairūs verslininkai ir finansų analitikai, bet ir labai juokavo įvairūs asmenys. Tačiau šifravimo verslas nebuvo pokštas porai puikių ir į ateitį orientuotų asmenų, kurie šio rašymo metu yra milijonieriai / milijardieriai.

2017 m. Kripto pasaulyje buvo didžiulis lūžio taškas, kuris atnešė neįtikėtiną prekybos apimties padidėjimą, taip pat meteorinį padidėjimą BitcoinKaina (gruodžio mėn. Pasiekusi aukščiausią lygį – maždaug 19 535 USD), taip pat kitos įdomios naujovės.

Kriptografijos verslas taip išsivystė, kad, pasak Likimas, vienas iš prestižiškiausių leidinių, kuriame daugiausia dėmesio skiriama finansų pasauliui, 5 iš40 žemiau 40“Turtingiausi 2018 m. Milijonieriai yra tiesiogiai susiję su kriptografijos pasauliu.

Žemiau mes sukūrėme garsiausių kripto milijardierių, jaunesnių nei 40 metų, sąrašą:

Vitalikas Buterinas

Su šlove varžėsi tik paslaptingasis Satoshi Nakamoto, Vitalikas Buterinas yra vardas, taip žinomas kriptografinėje srityje, kad nereikėtų jo įvesti. Tiems, kurie nežino, Vitalikas Buterinas yra kūrėjas Ethereum, antra vertingiausia kriptovaliuta planetoje.

Vitalikas neabejotinai yra vienas ryškiausių mūsų kartos protų. Netoli Maskvos gimęs berniuko stebuklas kartu su dauguma šeimos narių persikėlė į Kanadą būdamas šešerių. Mokykloje Vitalikas parodė labai perspektyvų matematikos talentą. Kažkur prieš penkerius metus, kaip ir

Pradėjo kilti „Bitcoin“ pamišimas, Buterinas įkūrė žurnalą apie Bitcoin ir kriptografiją. Gavęs Tielo stipendiją (100 000 USD stipendija) jis pradėjo lankytis Vaterlo universitete, tačiau netrukus metė dirbti svarbesniais klausimais, ty kurti „Ethereum“..

Apskaičiuota, kad 24 metų Vitaliko Buterino kriptografinė grynoji vertė yra maždaug nuo 400 iki 500 milijonų JAV dolerių, todėl jis yra jauniausias kripto milijardierius ir vienintelis iki 30 metų.

800 pikselių „VitalikButerinProfile“

Šaltinis: Vikipedija

Charlesas Hoskinsonas

Charlesas Hoskinsonas yra dar vienas kripto garsus asmuo, kurio sėkmė slypi įdomioje istorijoje. 2013 m. Jis staiga nusprendė mesti konsultavimą ir pradėjo internetinę mokyklą, vadinamą „Bitcoin Education Project“. Taip jis susipažino su Buterinu ir kartu su kitais šešiais nariais sukūrė „Ethereum“. Charlesas paliko projektą dėl įvairių kūrybinių skirtumų ir pradėjo pradėti IOHK. Hoskinsonas taip pat yra Cardano, projektas, į kurį jis įdeda daug darbo. Sulaukęs 30 metų, jo apskaičiuota šifravimo vertė siekia maždaug 500–600 mln. USD.

Charlesas Hoskinsonas

Šaltinis: Vikipedija

Brendanas Blumeris

Verslo karjerą Brendanas pradėjo pardavinėdamas ginklus ir namus Rusijoje „Warcraft“ pasaulis ekosistema. Kai IGE įsigijo jo įmonę „Gamecliff“, jis persikėlė į Honkongą vykdyti operacijų. 2007 m. Jis pateko į įmonės, kuri daugiausia dėmesio skyrė žaidimų avatarų pardavimui, sukūrimą, kurio pelnas viršijo 1 mln. USD per mėnesį. Dabar Brendanas Blumeris yra bendrovės generalinis direktorius Blokuoti vieną, ir jo apskaičiuota kripto grynoji vertė yra apie 600–700 mln.

Baiju Bhattas ir Vladas Tenevas

Vladas Tenevas (31 m.) Ir Baiju Bhattas (33 m.) Yra mūsų garsiausių kriptomilijonierių, jaunesnių nei 40 metų, sąraše. Jiedu sukūrė Robinas Hudas, kitokio tipo mainai, leidę vartotojams pirkti ir parduoti akcijas be jokių mokesčių. Birža netrukus tapo viena populiariausių ten, ir šiuo metu jos vertė siekia maždaug 5,6 mlrd. USD.

Pavelas Durovas

Istorija apie tai, kaip Pavelas Durovas (33 m.) Tapo milijonieriumi, prasidėjo įkūrus „Vkontakte“ (VK.com) Facebook klonas, kuris tapo nepaprastai sėkmingas Rusijoje ir Rytų Europoje. Tiesą sakant, platforma buvo tokia sėkminga, kad išstūmė „Facebook“ kaip socialinį tinklą numeris 1 tame konkrečiame regione. Vėliau Pavelas dėl politinio Kremliaus spaudimo pardavė įmonę ir ėjo toliau Telegrama, „WhatsApp“Pagrindinis konkurentas. Bendrovei pavyko surinkti 1,7 mlrd. USD per privatų sandorį, kad būtų galima pradėti „Telegram Open Network“.

Pavelo Durovo sėdimas portretas

Šaltinis: Vikipedija

Danas Larimeris

Būdamas 35-erių Dano Larimero kripto grynoji vertė yra maždaug 600–700 mln. Kelias į sėkmę Danui Larimeriui nebuvo lengvas. Dar 2007 m. Jis nusprendė, kad nenori kurti ginklų (vienos iš savo buvusių darbo vietų) ir kad jis iš tikrųjų nori sukurti sistemas, kurios galėtų padėti pagerinti gyvenimą. Kompiuterių programuotojas yra žinomas dėl to, kad sukūrė kripto mainus, vadinamą „BitShares“, taip pat kuriant Steemit, „blockchain“ pagrindu sukurtas socialinis tinklas. Pažymėtina ir tai, kad jis yra kriptovaliutos paleidimo CTO Blokuoti vieną.

Brianas Armstrongas

Brianas Armstrongas yra bendrovės generalinis direktorius Monetų bazė ir vienas turtingiausių mūsų sąraše esančių žmonių, kurių apskaičiuota šifravimo grynoji vertė siekia 900 mln. USD – 1,1 mlrd. USD. Šiuo metu 35 metų Armstrongas buvo vienas iš pirmųjų tikinčiųjų kriptovaliuta ir nedvejodamas sukūrė „Coinbase“ su būstine San Franciske dar 2012 m., Kai visi abejojo ​​kriptografijos galimybėmis. Šiais laikais „Coinbase“ yra viena iš nedaugelio biržų, atitinkančių visus reguliavimo parametrus, kurių reikia norint veikti Šiaurės Amerikos žemyne.

Cameronas ir Tyleris Winklevossas

Tikriausiai garsiausi šifravimo srities dvyniai jie išgarsėjo 2013 m., Kai surinko 65 mln. USD atsiskaitymą, kurį gavo iš teismo su Marku Zuckerbergu, ir investavo jį į Bitcoin. Istorija rodo, kad jų sprendimas buvo labai sėkmingas. Dvyniams taip pat priklauso Niujorke įsikūrusi kriptovaliutų birža, vadinama Dvyniai. Tiek Cameronui, tiek Tyleriui šiuo metu yra 36 metai, o jų apskaičiuota kriptografinė vertė yra maždaug 1,1 milijardo dolerių.

Daina Chi-Hyung

Neseniai pasirodė Song Chi-Hyung, sulaukusi 38 metų Upbit, kuri greitai tapo didžiausia kriptovaliutų birža Pietų Korėjoje. Apskaičiuota, kad Song Chi-Hyungas kripto grynoji vertė yra nuo 350 iki 500 milijonų dolerių.

Kas yra jūsų mėgstamiausias kriptografinis milijonierius / milijardierius ir kodėl? Papasakok mums daugiau komentarų skyriuje žemiau.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map