Decred vs Neblio – „PoS“ žetonų mūšis – II dalis

Decred yra autonominė virtuali valiuta, kurios simbolis yra DCR. Projektą 2016 m. Vasario 8 d. Pradėjo buvę „Bitcoin Core“ kūrėjai, troškę sąžiningos čekių sistemos ir balansų tarp kūrėjų, kalnakasių ir vartotojų sistemos..

Jis buvo sukurtas siekiant pagrindinio tikslo išspręsti „Bitcoin“ blokų grandinės valdymo klausimą. Kūrėjai norėjo, kad galia būtų paskirstyta tolygiai visame tinkle.

Jie norėjo, kad kalnakasiai, kūrėjai ir investuotojai turėtų tiek pat galios ir įtakos. Todėl jie pateikė atviro kodo projektą, kuris vartotojams palieka daugiau kriptovaliutos ateities aspektų..

Nėra centrinės valdžios institucijos sprendimams priimti. Suinteresuoti subjektai yra tie, kurie nustato taisykles balsuodami.

Kita vertus, „Neblio“ save apibrėžia kaip „blockchain“ sprendimą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama technologinių inovacijų skatinimui, kad būtų palaikomi stambių verslo įmonių poreikiai. Jo platforma yra intuityvi. Tai padeda palengvinti greitą „dApps“, veikiančio „peer-to-peer“ kompiuterių tinkle, o ne viename kompiuteryje, priėmimą..

Deklaruotas sutarimas

Decred sistemai būdinga hibridinė konsensuso sistema, derinanti darbo įrodymą ir akcijų įrodymą. Tikslas yra pasiekti pusiausvyrą tarp kalnakasių ir vartotojų norų, naudojant hibridinį sutarimo mechanizmą.

Nors DCR kalnakasiai vis dar kuria naujus blokus, jiems reikia gauti suinteresuotų asmenų pritarimą, kol jiems bus atlyginta. Dėl šios priežasties „Decred blockchain“ operacijos negali būti paralyžiuotos dėl kalnakasių neveikimo. Tai reiškia, kad PO paslaugų teikėjai ar suinteresuotieji subjektai turi daugiau galių nei kalnakasiai.

„Decred“ tinklo blokavimo laikas yra 5 minutės, o „Bitcoin“ blokavimo laikas yra maždaug 10 minučių. Decredo sandorio mokesčiai taip pat yra daug mažesni nei Bitcoin. Decredas naudoja „Blake-256“ maišos algoritmą ir „Go“ programavimo kalbą.

Atsisakiusi bendruomenė

„Decred“ bendruomenė yra projekto esmė. Kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo to, kiek Decred jis ar ji turi, turi didelę įtaką priimant sprendimus dėl projekto ateities. Tai reiškia, kad svarbiausi sprendimai priklauso ne tik nedaugeliui didelių kasybos bendrovių ar steigėjų. Suinteresuotosios šalys turi patvirtinti visus svarbiausius PO pakeitimus. „Decred“ tinkle net ir kiti nefinansinius sprendimus priimantys bendruomenės nariai turi balsą.

Žetonas ir rinkos dangtelis

„Decred“ ženklas vadinamas DCR ir jo vertė yra maždaug 60 USD, o rinkos viršutinė riba yra beveik 465 mln. Remiantis „CoinMarketCap.com“ duomenimis, jo apimtis siekia 2,8 mln..

Panašiai kaip „Bitcoin“, DCR žetonų riba nustatyta 21 milijonui vienetų. Iš anksto išgaunami žetonai sudaro 8% viso tiekimo. Buvo pradėtas „oro lašas“, kuris greitai ir masiškai paskirstė valiutą. Tai yra, atsitiktiniams žmonėms nemokamai buvo išdalintas tam tikras žetonų skaičius.

Apie Neblio


Neblio yra naujos kartos „blockchain“ platforma, kuri buvo įkurta 2017 m. pirmąjį ketvirtį. Tai yra viena iš nedaugelio platformų, integruojančių „blockchain“ technologiją į verslo programas. Eddy Smithas ir Ann Jackson sveikinami kaip puikūs šio projekto sėkmės sumanytojai.

Eddy Smithas yra informatikas ir turi beveik dešimties metų patirtį kuriant programinę įrangą. Ann Jackson turi MBA ir yra atsakinga už projekto verslo operacijas.

Neblio bruožai

Neblio gali būti laikomas decentralizuoto P2P mazgų tinklo tinklu, kuris keičiasi informacija ir tada išsaugo tą informaciją nekintamoje paskirstytoje knygoje. Kiekvienas mazgas nukopijuoja ir išsaugo identišką knygos knygą. Štai keletas jo unikalių savybių:

  • Naudoja akcijų paketo sutikimo formą.
  • Tai tarnauja kaip IOT pagrįstų įrenginių ryšio kanalas.
  • Tai užtikrina saugų ir patikrinamą duomenų valdymą. Informacija laikoma decentralizuota, prieinama ir saugi.
  • Tai suteikia didelėms įmonėms daugybę „dApp“ dizaino ir konstrukcijos variantų.
  • Jis turi lengvai naudojamą vartotojo sąsają.

Neblio duomenų bazės

Skirtingai nuo kitų skaitmeninių valiutų, kuriose naudojama įprasta duomenų bazių saugykla, „Neblio“ naudoja pažangius modulius, kurie suteikia didesnę naudą, pavyzdžiui:

  • Supaprastintas įrašų tvarkymas.
  • Paprastesnis auditas.
  • Saugesnis gyvavimo ciklo patikrinimas.

Neblio mazgai yra sujungti vienas su kitu naudojant persiuntimo blokus. Kiekviename mazge yra ta pati tiksli visos „blockchain“ operacijų istorijos kopija. Dėl to padidėja „Neblio“ tinkle sukurto „dApp“ našumas.

„Neblio“ siūlo daug paslaugų, kurios turi veikti kaip vieno langelio principas „blockchain“ technologijos diegimui, įskaitant „Blockchain“ konsultavimo paslaugas, „Neblio“ API rinkinį ir „Private Blockchain Development“.

Neblio saugumas

Panašiai kaip ir kitos platformos, tokios kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, „Neblio“ yra decentralizuotas. Dėl „PoS“ sutarimo ir decentralizuoto pobūdžio įsilaužėlių sėkmingai užpulti tinklą praktiškai neįmanoma.

Žetonas ir rinkos dangtelis

Projekto „Neblio“ ženklas vadinamas „Nebl“ ir šiandien jo vertė yra apie 4,00 USD. Sausio viduryje jis pasiekė piką, kurio vertė siekė beveik 50 USD.

Šiuo metu ji yra 146-oje vietoje „CoinMarketCap“ reitingą, o rinkos viršutinė riba yra maždaug 54 milijonai JAV dolerių..

Palyginimo diagrama

 

Decred

Neblio

Simbolis

DCR

Nebl

Algoritmas

Blake256 X
Sutarimas

PoW / PoS

PoS

Reitingas

30

145

Kaina

56,18 USD

3,87 USD

Rinkos viršutinė riba

431 217 571 USD

51 470 494 USD

Tomas

5 702 500 USD

2 209 990 USD

Tiekimas

8 096 230 DCR

14 060 372 NEBL

Paskutinės mintys

Nors daugelis palygins tiek „Decred“, tiek „Neblio“ kriptovaliutų ypatybes, realybė yra ta, kad tai labai skirtingi projektai. Jie taip pat turi skirtingus ketinimus. „Decred“ siekia perimti didelių kasybos įmonių sprendimus ir suteikti juos suinteresuotosioms šalims. Tai skatina kiekvieną vartotoją dalyvauti tobulinant sistemą. Kadangi visi suinteresuotieji subjektai visiškai kontroliuoja sistemą ir yra vienodai vertinami, jie sugeba daug greičiau priimti sprendimus. Be to, kietosios šakės nebebus dienos tvarka.

Pagrindinis „Neblio“ tikslas yra padaryti „blockchain“ technologiją lengva naudoti ir integruoti į verslo įmones. Didelių kompanijų kūrėjai gali neturėti reikiamų mokymų, kad įdiegtų „blockchain“ technologiją. „Neblio“ koncentruojasi į šio proceso supaprastinimą, leisdamas įmonėms lengvai kurti „blockchain“ programas įvairiausiomis programavimo kalbomis, tokiomis kaip „Python“, „Ruby“, „Go“, „JavaScript“ ir kt..

Jei straipsnis jums pasirodė įdomus, galite perskaityti „PoS“ žetonų mūšio 1 dalį.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map