Crypto.com apžvalga | Išsamus vadovas

Crypto.com jau keletą metų yra rinkoje. Tačiau mes manome, kad šifravimo vartotojai nusipelno tinkamos Crypto.com apžvalgos. Štai kodėl „UseTheBitcoin“ nusprendėme sukurti išsamią „Crypto.com“ apžvalgą su visa reikalinga informacija. 

Šioje „Crypto.com“ apžvalgoje mes apžvelgsime visas platformos siūlomas funkcijas, jos sprendimus ir tai, kaip įmonė padeda augti visai kripto ekosistemai. Be to, baigsime Crypto.com išvada, kurioje būtų apibendrintas šiame vadove apžvelgtas turinys.

Jei esate investuotojas ar prekybininkas, Crypto.com tikrai bus viena geriausių platformų jums. Šiame vadove daugiausia dėmesio bus skiriama visiems Crypto.com siūlomiems produktams ir paslaugoms. Tai padėtų suprasti, kaip ši įmonė keičia virtualių valiutų ir „blockchain“ rinkas. 

Eikime į mūsų Crypto.com apžvalgą

Kas yra Crypto.com?

Crypto.com yra su kriptovaliuta ir „blockchain“ susijusi įmonė, kurios tikslas – pagreitinti pasaulio perėjimą prie virtualių valiutų. Bendrovė siūlo vartotojams galimybę apdoroti mokėjimus, naudotis kriptografine debeto kortele ir padaryti kriptovaliutas prieinamas visiems. 

Kaip įmonė, kuri buvo įkurta 2016 m., Ji sugebėjo pasiekti neįtikėtiną vartotojų skaičių. Po ketverių metų rinkoje dabar daugiau nei 3 milijonai vartotojų naudojasi Crypto.com teikiamais sprendimais. 

Bendrovės generalinis direktorius yra Krisas Marszalekas. Jis laikomas patyrusiu įmonės statybininku, taip pat yra buvęs „Ensgo“ grupės generalinis direktorius ir „BEECRAZY“ įkūrėjas. Finansų direktorius yra Rafaelis Melo, finansų ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų patirtį mokėjimų mobiliesiems srityje. 

Kiti geriausi komandos nariai yra Gary Oras (CTO), Bobby Bao (įmonių plėtros vadovas), Brendas Diehlas (EVP, pasaulinis verslo sprendimų vadovas) ir daugelis kitų. Nors kiti kriptografijos projektai neturi aiškios lyderystės, „Crypto.com“ vadovauja vieni sėkmingiausių šifravimo pramonės lyderių. 

crypto.com komandos nariai

Tai aiškiai parodo, kad komanda buvo kruopščiai suburta su ekspertais iš skirtingų pramonės šakų. Palyginti su kitais kriptografijos projektais, „Crypto.com“ komanda yra tikrai pasirengusi ir pasirengusi pasiūlyti puikius sprendimus.  

Atsižvelgdama į tai, įmonė turi vertybių rinkinį, kuris leidžia sutelkti dėmesį į savo tikslą: paspartinti pasaulio perėjimą prie virtualių valiutų.

Pagrindinės įmonės vertybės yra šios:

 • Pagalvokite aiškiai
 • Būkite išradingi
 • Būkite apsisprendę
 • Svajok Didelis & Būkite ryžtingi
 • Veikite kaip savininkai
 • Likite nuolankus

„Crypto.com“ patariamąją tarybą taip pat sudaro žymūs įvairių pramonės atstovų atstovai. Antoine Blondeau yra patariamosios tarybos pirmininkas. Jis yra „Alpha Intelligence Capital“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris. Tai yra pasaulinis rizikos kapitalo fondas, orientuotas į dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijų įmones. 

Kiti patariamosios tarybos nariai yra Robas Bieras, organizacijos dizainas & „Scaling“, Chien-Liang Chou, inžinerija, Chrisas Corrado, „Trading Technology“ ir Dimitri Tsamados, „Talent“. Ši ekspertų komanda bus pasirengusi dirbti kartu su Crypto.com komanda ir padėti įmonei siekti tikslo. 

Šioje Crypto.com apžvalgoje atsižvelgsime į daugumą šios platformos siūlomų paslaugų. Manome, kad Crypto.com apžvalga turėtų būti teisinga, suprantant jų šiuo metu siūlomus produktus.


CRO kriptovaliuta

Crypto.com Coin (CRO) kriptovaliuta šiuo metu yra viena didžiausių pasaulyje. CRO žetonas yra vietinė Crypto.com ekosistemos kriptovaliuta. Crypto.com siūlomos paslaugos bus paremtos šiuo skaitmeniniu turtu. Suprasti CRO kriptovaliutą yra labai svarbus Crypto.com apžvalgos dalykas. 

Šis skaitmeninis turtas buvo išleistas į rinką 2018 m. Pabaigoje. Tikslas buvo jį paleisti, kad paspartėtų virtualių valiutų įsisavinimas. Naudodama „CRO blockchain“, įmonė valdo savo platų paslaugų spektrą. 

Be to, CRO prieigos raktas veikia kaip tarpinio turto tarpininko valiutos atsiskaitymas Crypto.com tinkle. Šiuo metu yra dešimtys kriptovaliutų mainų, palaikančių CRO žetoną. Ateityje kitos platformos galėtų įtraukti šį skaitmeninį turtą į savo išvardytas monetas. Kai kurie mainai, šiuo metu palaikantys CRO, yra „Bithumb“, „UPbit“, „ZB.com“ ir daugelis kitų. 

Naudodamiesi CRO žetonu, vartotojai gali naudotis nuolaidų mokesčiais už daugybę siūlomų sprendimų. Tuo pačiu metu jie gali tikėtis gauti didesnį uždarbį, jei investuos savo monetas į „Crypto.com“ ekosistemą. 

Vartotojai taip pat gali gauti prieigą prie „Visa Card“ ir mobiliojo mokėjimo kriptografine programa. Be to, yra daugybė finansinių paslaugų, kurios leistų investuotojams gauti lengvatines „Crypto Earn“ ir „Crypto Credit“ palūkanas.. 

Rašant šį pranešimą, CRO skaitmeninio turto kaina yra 0,066059 USD. Ji taip pat turi rinkos vertinimą 1,41 mlrd. USD, todėl ji yra 19-oji pagal dydį virtuali valiuta pasaulyje. 

CRO kainų diagrama crypto.com

„Crypto.com“ programų produktai ir paslaugos

Crypto.com siūlo platų paslaugų ir produktų asortimentą. Tai apima kriptovaliutos debeto kortelę, kriptovaliutų pirkimą ir pardavimą, lėšų nusiėmimą į piniginę ir banko sąskaitas, pasyvių pajamų uždirbimą per „Crypto Earn“, skolinimą ir skolinimąsi per „Crypto Credit“, likvidumo kasybą naudojant „Supercharger“ ir daugelį kitų dalykų..

Dauguma kriptovaliutų projektų yra analizuojami pagal jų produktus ir paslaugas. Pridėdami juos prie mūsų Crypto.com apžvalgos, galime aiškiai įsivaizduoti, ką siūlo įmonė. 

Peržiūrėkime šiuos sprendimus ir produktus po vieną, kad geriau juos suprastume. 

Kriptovaliutos debeto kortelė

„Crypto.com“ buvo viena pirmųjų kriptografijos bendrovių, siūlančių kriptovaliutos debeto kortelę. Crypto.com kriptografinė debeto kortelė yra vienas pažangiausių būdų naudoti savo skaitmenines valiutas. Kriptografiją galėsite išleisti bet kurioje pasaulio vietoje, kur priimama „Crypto.com VISA“ debeto kortelė. 

Crypto.com teikiamos debeto kortelės naudojimas yra daugybė privalumų. Nepaisant to, nauda bus suskirstyta į skirtingas pakopas. Ką tai reiškia? Priklausomai nuo CRO, kurį jūs priklausote, jūs gausite skirtingus atlygius. 

Su nemokama „Crypto.com“ VISA kortele gausite 1% CRO atlygį už kiekvieną pirkinį. Tačiau atlygis padidės iki 8%, jei savo Crypto.com paskyroje sukursite net 5 000 000 CRO. Tai yra didžiulė, jei esate didelis CRO žetonų savininkas. Pagrindinė šios Crypto.com apžvalgos dalis buvo suprasti, kaip veikia „Crypto.com VISA“ kortelė. 

Pakopos yra šios: 

 • LAISVAS: nereikia dėti CRO monetų. 1% CRO atlygis už kortelių išlaidas. Nemokamas bankomatų išėmimas iki 200 USD. Tarpbankiniai valiutų kursai, kurių mėnesio limitas yra 2000 USD.
 • 5000 CRO akcijų: 2% CRO atlygis už kortelių išlaidas. „Spotify“ 100% nemokama. Nemokamas bankomatų išėmimas iki 400 USD. Tarpbankiniai valiutų kursai, kurių mėnesio limitas yra 4 000 USD. 
 • 50 000 CRO akcijų: 3% CRO atlygis už kortelių išlaidas. „Spotify“ 100% nemokama. „Netflix“ 100% nemokama. Galimybė patekti į oro uosto poilsio saloną. Nėra jokio mokesčio, grąžinamo iš bankomatų, 800 USD. Tarpbankiniai valiutų kursai, kurių mėnesio limitas yra 10 000 USD. 
 • 500 000 CRO akcijų: 5% CRO atlygis už kortelių išlaidas. „Spotify“ 100% nemokama. „Netflix“ 100% nemokama. Gruntuoti 100% nemokamai. 10% nuolaida „Expedia“. Išskirtinis prekių sutikimo paketas. Uždirbkite premijų Crypto.com platformoje. „Crypto.com“ privati ​​paslauga su OTC blokuoja CRO prekybą, tyrimų ataskaitas, paveldėjimo paslaugas, prieigą prie pramonės įvykių ir prioritetinę klientų aptarnavimą. Įėjimas į oro uosto poilsio saloną, įskaitant vieną nemokamą svečią. Nėra jokio mokamo bankomato 1000 USD išėmimo limito. Tarpbankinių valiutų kursų mėnesio limitas – 20 000 USD. 
 • 5 000 000 CRO akcijų: 8% CRO atlygis už kortelių išlaidas. „Spotify“ 100% nemokama. „Netflix“ 100% nemokama. Gruntuoti 100% nemokamai. 10% nuolaida „Expedia“. Išskirtinis prekių sutikimo paketas. Premijos „Crypto.com“ platformoje. „Crypto.com“ privati ​​paslauga su OTC blokuoja CRO prekybą, tyrimų ataskaitas, paveldėjimo paslaugas, prieigą prie pramonės įvykių ir prioritetinę klientų aptarnavimą. „Private Jet“ partnerystė. Įėjimas į oro uosto poilsio saloną, įskaitant vieną nemokamą svečią. Nėra jokio mokamo bankomato 1000 USD išėmimo limito. Neriboti tarpbankiniai valiutų kursai.

CRO lažybų premijos

Visą išsamią informaciją apie Crypto.com kriptografinės VISA kortelės pranašumus galite pamatyti oficiali svetainė

Pirk ir parduok kriptovaliutas

Taip pat galite pirkti ir parduoti kriptovaliutas naudodami „Crypto.com“ programą. Crypto.com programą galima rasti Programėlių parduotuvė ir į Google Play. Šioje programoje galėsite įsigyti kriptovaliutų už jų „tikrąją kainą“. 

Oficiali Crypto.com paraiška siūlo pirkti ir parduoti 7 „fiat“ ir daugiau nei 80 kriptovaliutų sprendimus. Tuo pačiu metu programa leis jums valdyti ir leisti lėšas su VISA kortele. 

Norėdami pirkti kriptovaliutas naudodami šią programą, turėsite papildyti savo sąskaitą. Tai galite padaryti debeto ar kredito kortele, banko pavedimu ar net kitomis virtualiomis valiutomis. Atlikę šį žingsnį, būsite pasirengę pirkti kriptovaliutas. Šioje Crypto.com apžvalgoje tai tikrai yra svarbus dalykas. 

Tada sąskaitoje turimas lėšas galima išsiimti išorinės piniginės adresu. Nepaisant to, turėsite sumokėti nedidelį fiksuotą mokestį. Jei norite siųsti virtualias valiutas kitam „Crypto.com“ programos vartotojui, galėsite tai padaryti akimirksniu ir nemokamai. 

Naudodamiesi „Crypto.com“ programa taip pat galite stebėti daugybę monetų. Tai leistų jums gauti vertingos ir tikslios informacijos apie kriptovaliutų rinką. Galite stebėti daugiau nei 200 monetų, įskaitant kainas, prekybos apimtį, rinkos kapitalizaciją ir dar daugiau. 

Mokestis už lėšų įnešimą, keitimą ir pervedimą vartotojams naudojant „Crypto.com“ piniginę yra 0,00%. Mokesčiai už pervedimus į išorinius adresus keisis priklausomai nuo skaitmeninės valiutos. Pirkti ir parduoti kriptovaliutas yra tikrai svarbu, kad turėtumėte išsamią Crypto.com apžvalgą. 

Kripto uždirbti

Per pastaruosius metus decentralizuoto finansų (DeFi) rinka augo. Nors tradiciniai finansai leido asmenims taupyti pinigus ir investuoti, dabar jie tampa ne tokie naudingi ir išskirtiniai. 

Pasinaudoję „DeFi“ rinka, kriptovaliutų vartotojai iš viso pasaulio galės naudotis įvairiausiais sprendimais. Tai reiškia, kad laikui bėgant jie galėtų uždirbti palūkanas už savo virtualias valiutas. 

Tačiau tradiciniams investuotojams „DeFi“ platformomis paprastai sunku naudotis. Štai kodėl tokios įmonės kaip Crypto.com siūlo sprendimus, kaip gauti pasyvias pajamas naudojant virtualias valiutas. 

Vartotojai „Crypto Earn“ platforma gali uždirbti iki 6,5% per metus. jų kriptografijoje ir iki 12% p.a. Stablecoins. Palūkanos mokamos kas savaitę jūsų kriptovaliuta. Tai reiškia, kad jei deponavote BTC, gausite BTC monetas. 

Vartotojai, turintys CRO virtualią valiutą, galės gauti dar geresnius tarifus. Tai yra vienas iš daugelio CRO kriptovaliutos laikymo privalumų. Turėdami 25 000 ar daugiau CRO akcijų, vartotojai gali uždirbti šias palūkanų normas:

lygindamas lažybų ir nesuderinamus privalumus crypto.com

Šiuo metu Crypto.com siūlo vartotojams uždirbti atlygį įvairiausiomis virtualiomis valiutomis. Tarp šių monetų yra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ir Litecoin (LTC). Taip pat pridedami „Tezos“ (XTZ), „MakerDAO“ (MKR) ir „Decentraland“ (MANA). 

Taip pat palaikoma dauguma tokių stabilių monetų kaip USD moneta (USDC), „Tether“ (USDT), „Binance USD“ (BUSD), „Paxos Standard“ (PAX) arba „TrueUSD“ (TUSD). Ateityje Crypto.com nori pridėti paramą didesniam monetų ir žetonų skaičiui. Tai pritrauktų daugiau vartotojų ir investuotojų. 

Stablecoins vaidina labai svarbų vaidmenį kriptovaliutų rinkoje. Jie leidžia investuotojams gauti daugybę finansinių produktų. Štai kodėl šioje „Crypto.com“ apžvalgoje atsižvelgiame į „stablecoin“ prieinamumą. 

Kripto kreditas

Kripto kreditas yra vienas iš naudingiausių sprendimų, kuriuos siūlo Crypto.com. Kripto kreditas yra puikus būdas gauti greitąją paskolą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte deponuoti tik kriptovaliutas. Geras dalykas šioje paskoloje yra tai, kad jis yra greitas. Galite jį naudoti iškart, kai tik gausite, ir kredito patikrinimas nereikalingas.

Finansinės paslaugos dabar yra arčiau visų, turinčių tokias platformas kaip „Crypto.com“. Naudodami „Crypto Credit“ galite naudoti savo virtualias valiutas kaip užstatą ir gauti greitą paskolą. Galite gauti TUSD, PAX, USDC ar net USDT, kuriuos galite išleisti, kai tik gausite. Lėšos bus nedelsiant pervestos į jūsų kriptografinę piniginę. 

Atminkite, kad naudodamiesi CRO skaitmenine valiuta turėsite nuolaidų paskoloms. Galite naudoti CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, EOS ir daugelį kitų virtualių valiutų, kurias palaiko Crypto.com. Jau yra kelios įmonės, siūlančios tokio pobūdžio paslaugas. Šioje „Crypto.com“ apžvalgoje „Crypto Credit“ yra svarbi šios įmonės dalis. 

Naudodami „Crypto Credit“ galite mokėti kada tik norite, o išrašų terminai nebus. Pavyzdžiui, galite įnešti 5000 USD į BTC ir gauti 2 500 USD PAX, TUSD, USDC ir USDT. Taip pat galite naudoti pirmiau minėtas virtualias valiutas kaip užstatą. Jei turite daugiau nei 25 000 CRO (šiuo metu ~ 16 500 USD), galite gauti mažesnes metines palūkanų normas. 

indėlio ir kredito santykis crypto.com

Nors decentralizuoto finansų (DeFi) rinka gali būti sunku naudotis, Crypto.com suteikia finansinių galimybių visiems. Štai kodėl Crypto.com teikia tuos pačius sprendimus ir prieigą prie finansų pasaulio, tačiau patogiu vartotojui būdu. 

„Crypto Pay“

Naudodami „Crypto.com“ „Crypto Pay“ sprendimą, galite pradėti mokėti kriptografinius mokėjimus jau šiandien. Ši Crypto.com apžvalga apims visus įmonės siūlomus produktus ir paslaugas. „Crypto Pay“ yra dalis pagrindinių sprendimų, kurie maitina „Crypto.com“ ekosistemą. 

Su „Crypto Pay“, galite įeiti į kriptografinę ekonomiką ir pradėti priimti Bitcoin bei kitas virtualias valiutas. Viską galima padaryti integravus svetainę ir atliekant kelis paprastus veiksmus. Jei jau naudojatės šiuo sprendimu, mokėsite mažus mokesčius arba jų visai nemokėsite. 

Tai yra daug geriau nei naudoti kitus su kriptografija susijusių paslaugų teikėjus. Už atsiskaitymus kriptovaliutomis galite sumokėti nulį apdorojimo mokesčių. Be to, galėsite sutaupyti iki 80% mokesčių, palyginti su įprastais mokėjimo procesoriais. 

Be to, jums nereikia jaudintis dėl kripto nepastovumo ar konversijos problemų. Mes lengvai suprantame šią Crypto.com apžvalgą. Jums bus sumokėta kriptografija ir gausite pageidaujamą „fiat“ valiutą. Tai reiškia, kad visas mokėjimo procesas bus labai sklandus visiems internetiniams prekybininkams. 

Kai kurios bendrovės, kurios jau įdiegė Crypto.com Crypto Pay, yra WooCommerce, Ecwid, Opencart, Loveit ir nopCommerce, be kita ko. 

Galiausiai, norėdami išleisti savo skaitmeninį turtą, taip pat galite naudoti „Crypto Pay“. Bet kuriame „Crypto Pay“ palaikomame puslapyje galėsite naudotis savo programa ir atsiskaityti atlikę vos kelis veiksmus. Tai leistų jums be vargo apsipirkti internetu ir gausiai grąžinti pinigus. 

Pakviesk draugą ir gauk atlygį

„Crypto.com“ taip pat leidžia vartotojams rekomenduoti paslaugas ir gauti už jas atlygį. Už kiekvieną draugą, kurį nukreipiate į Crypto.com mainus, galite gauti iki 2000 USD CRO. Tuo pačiu metu jūs ketinate mėgautis 50% jų prekybos mokesčių. 

Šiuo metu persiuntimo ribų nėra. Tai reiškia, kad galite nurodyti tiek draugų, kiek norite. Be to, premijas iškart gausite į savo sąskaitą, kai bus įvykdytos visos sąlygos. 

Internete turėsite specialią paskyrą, kuri leis jums analizuoti jūsų persiuntimų našumą. Tai suteiks jums aiškią idėją apie gautas lėšas, įskaitant prekybos mokesčio komisinius. Persiuntimo premija bus 2000 USD tiems vartotojams, kurie įtraukė 5 milijonus CRO ar daugiau. 

Kaip matote žemiau, tuo didesnis jūsų CRO akcijų paketas, tuo didesnė bus jūsų nauda.

persiuntimo premijos adresu crypto.com

„Crypto.com Exchange“

Crypto.com mainai apima keletą funkcijų ir sprendimų. Tai yra viena iš svarbiausių šios Crypto.com apžvalgos dalių. 

Pirmas dalykas, į kurį turite atsižvelgti, yra tai, kad „Crypto.com“ mainus teikia CRO. Pagrindiniai jo bruožai yra didelis likvidumas, maži mokesčiai ir geriausios vykdymo kainos. 

„Crypto.Com“ birža buvo paleista 2019 m. Pabaigoje ir tai leidžia vartotojams turėti vienus iš konkurencingiausių kursų prekiaujant kriptovaliutomis. Priklausomai nuo 30 dienų prekybos apimties ir CRO akcijų, taip pat galite sumažinti savo prekybos mokesčius. 

Verta paminėti, kad Crypto.com mainai veikia su vieninga REST ir „Websocket“ API. Tai padarytų jį labai patogų tiek ekspertams, tiek naujokams rinkoje. Be to, tai taip pat leidžia vartotojams prekiauti marža ir išvestinėmis finansinėmis priemonėmis.

Šio įrašo rašymo metu yra 44 skirtingos prekybos poros. Rinkas ketina suformuoti trys kriptovaliutos: BTC, USDT ir CRO. USDT yra skaitmeninė valiuta, turinti daugiausiai prekybos porų šioje platformoje. USDT šiuo metu yra virtuali valiuta, turinti didžiausią apyvartą visame pasaulyje. 

Naudodamiesi Crypto.com mainais, turėsite būti patvirtinti. Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti norimą patvirtinimą. „Pagrindinis“ identifikavimo lygis suteiktų jums prieigą prie daugelio paslaugų suteikiant tik el. Laišką, telefono numerį ir savo vardą. Su išplėstiniu patikrinimu turėsite 100 BTC pašalinimo limitų. Tačiau platformoje turėsite pateikti tapatybę. 

Tolesniuose Crypto.com apžvalgos skyriuose galėsite suprasti, kurios yra kitos šios įmonės siūlomos paslaugos.

Paskelbkite Crypto.com apžvalgą

„Crypto.com“ sindikatas yra sprendimas, leidžiantis šifravimo projektams rinkti lėšas iš Crypto.com naudotojų bazės. Crypto.com biržos vartotojai, norintys dalyvauti šiuose žetonų pardavimuose, galės tai padaryti. Be to, jei jūs laikote CRO, turėsite pirmenybę šiems pardavimams. 

Žetonų rengėjai dalį savo žetonų skirs su 50% nuolaida. Šias monetas gali įsigyti Crypto.com vartotojai. Visos surinktos lėšos bus grąžintos kriptografijos projektams. Norėdami atlikti šią Crypto.com apžvalgą, mes atidžiai stebėjome, kaip veikia sindikatas. 

Verta paminėti, kad šie kripto projektai turės daug privalumų. Pavyzdžiui, jie galės integruoti savo žetonus į Crypto.com VISA kortelę. Jie taip pat gali jį pridėti prie momentinių paskolų skyriaus ir pasiūlyti palaikymą „Crypto.com Pay“ tinkle.

Lėšos, kurias vartotojai galėtų nusipirkti naudodamiesi šiuo metodu, priklausys nuo jų CRO. Diapazonas yra nuo 10 000 iki 50 milijonų CRO žetonų. Mažiausias asignavimas būtų 1 000 USD, o didžiausias – 200 000 USD. 

Nors ne visi projektai bus pelningi ilguoju laikotarpiu, tai yra puikus būdas vartotojams gauti prieigą prie nuolaidų žetonų kriptografijos rinkoje. Ilgainiui tai gali turėti teigiamos įtakos investuotojams. 

Crypto.com kompresorius

Šioje Crypto.com apžvalgoje yra daugiau dalykų, susijusių su mainais. Viena iš šių platformų yra žinoma kaip Kompresorius. „Supercharger“ sprendimas yra saugi likvidumo kasybos platforma, leidžianti vartotojams deponuoti žetonus ir išminuoti kitas „DeFi“ monetas. 

Pastaraisiais mėnesiais decentralizuota finansų rinka vartotojams pradėjo siūlyti žetonų gavybos galimybę. Tai vyksta užtikrinant vadinamųjų grupių likvidumą. Šie fondai leidžia prekybininkams lengvai pasikeisti monetas nenaudojant tradicinės valiutos. 

Naudodami „Supercharger“ vartotojai turės galimybę dalyvauti „DeFi“ rinkoje. „Įkrovimo laikotarpio“ metu galite bet kada įnešti ir išimti lėšas iš „Supercharger“ telkinio. Pasibaigus įkrovimo laikotarpiui, prasideda atlygio laikotarpis. Bendras laikas tarp investavimo ir atlygio laikotarpio bus 60 dienų. 

Iki šiol „Polkadot“ ir „Uniswap“ vartotojams buvo siūlomi „Crypto.com“ platformoje. „Crypto.com“ programos vartotojai (išskyrus Honkongo, Kinijos ir JAV piliečius) galėtų dalyvauti šiuose renginiuose. Bet kuris patikrintas „Crypto.com Exchange“ vartotojas taip pat turi teisę dalyvauti „Supercharger“ renginiuose. 

Vartotojai turės galimybę atlikti kelis indėlius pradedant 100 CRO. „Įkrovimo laikotarpiu“ vartotojai, norėdami, deponuos ir atsiims žetonus iš baseino. „Apdovanojimo laikotarpiu“ vartotojai gaus atlygį už „apmokestinimo laikotarpiu“ sukauptą likvidumo balą. Atlygis bus paskirstytas tolygiai kasdien. 

Likvidumo balo apskaičiavimas bus atliekamas naudojant skirtingas momentines nuotraukas. Kiekvieno vartotojo likvidumas būtų matuojamas kiekvieną valandą. Crypto.com pateiktas pavyzdys yra toks:

„Alice teikia likvidumą taip:

 • 100 CRO nuo 1 dienos iki 10 dienos 24 valandas per parą
 • Ji atsiima savo 100 CRO ir nuo 11 dienos iki 20 dienos teikia 0 CRO
 • Ji deponuoja 200 CRO 10 valandų per dieną nuo 21 dienos iki 30 dienos
 • Bendras jos likvidumas bus (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44 000 “

Galiausiai bus susumuojami visi vartotojų indėliai. Vienam vartotojui tenkanti likvidumo dalis bus lygi visam vartotojui suteiktam likvidumui, padalytam iš bendro visų vartotojų likvidumo..

Gauti atlygiai bus apskaičiuojami pagal jų dalį viso likvidumo. Tai reiškia, kad paskirstytas atlygio žetonas bus lygus šio fondo atlygio ženklui, padauginus iš vieno vartotojo likvidumo dalies. 

Jei norite priimti atlygį, tai užtruks vos kelias sekundes. Turite eiti į „Crypto.com“ programą ir pasirinkti „Supercharger“ įvykio informacijos puslapį. Jei sutiksite prieš pirmąją atlygio paskirstymo dieną, gausite visą atlygį už likusias atlygio laikotarpio dienas. Jei nepriimsite atlygio paskirstymo prieš jam prasidedant, prarasite tą atlygio dalį. 

Crypto.com apžvalga: Staking ir CRO nauda

CRO naudojimas naudojant „Crypto.com“ programą leistų jums gauti daug privalumų. Tuo pačiu metu galite investuoti į CRO skaitmeninį turtą, jei manote, kad jo kaina gali augti. „CRO“ statymas yra vienas iš daugelio būdų, kaip gauti atlygį už dalyvavimą erdvėje. 

 • Priklausomai nuo jūsų statymo lygio, galite gauti aukščiausios kokybės metalinę VISA kortelę
 • Galite gauti „Crypto Wallet“ privalumus, tokius kaip nuolaidos, papildomos kortelės grąžinimai ir daugelis kitų
 • Geresnę balandį galite gauti „Crypto Credit“ skyriuje ir „Crypto Earn“ platformoje

Crypto.com ekosistemoje yra daugybė kitų sprendimų, kurie suteiks jums atlygio. Jums tiesiog reikia atlikti šią „Crypto.com“ apžvalgą ir patikrinti, ką leidžia jums atlikti CRO kriptovaliuta. Iš esmės tai sustiprina jūsų naudą naudojant Crypto.com platformą. 

Kuo didesnis jūsų akcijų paketas, tuo didesnę naudą gausite iš Crypto.com produktų ir paslaugų. 

Crypto.com „DeFi“, „DeFi“ piniginės ir „DeFi Swap“ apžvalga

Kaip jau minėjome šioje Crypto.com apžvalgoje, „DeFi“ rinka pritraukia daugybę investuotojų. Štai kodėl Crypto.com veikia taip, kad vartotojams pasiūlytų su „DeFi“ susijusius sprendimus. 

Šiame „Crypto.com“ apžvalgos skyriuje mes apžvelgsime dvi naudingiausias „DeFi“ paslaugas. Mes kalbame apie Crypto.com „DeFi“ piniginę ir „DeFi Swap“. Aktyvus dalyvavimas „DeFi“ rinkoje mums yra neabejotinai svarbus. Štai kodėl mes laikėme tai „Crypto.com“ apžvalga. 

Crypto.com „DeFi“ piniginės apžvalga 

„Crypto.com DeFi“ piniginė yra decentralizuotas ir saugus sprendimas jūsų kriptografijai laikyti. Nors dauguma platformų kriptografinėje erdvėje siūlo laisvės atėmimo sprendimus, Crypto.com žengia dar toliau. Štai kodėl jie nusprendė pasiūlyti „DeFi“ piniginę. 

Naudodamiesi „Crypto.com DeFi“ pinigine, vartotojai galės visiškai kontroliuoti savo šifravimą. Tai yra tikrasis „Jūsų raktai, jūsų šifras“. Jūs būsite tikrasis savo monetų savininkas. Be tarpininkų. Jūs galite lengvai valdyti BTC, ETH, CRO, LTC, XRP ir XLM. „DeFi“ piniginėje taip pat galite laikyti ERC-20 žetonus. Ateityje prie šios piniginės galėtų būti pridėtos naujos monetos. Jų „DeFi“ produktų apžvalga „Crypto.com“ pagerėtų, jei įmonė pridėtų naujų virtualių valiutų. 

Su „Crypto.com DeFi“ pinigine gausite prieigą prie įvairių kriptografinių finansinių paslaugų. Šiuos sprendimus ketina pateikti Crypto.com ir kitos platformos. Be to, „Crypto.com“ saugumą laiko svarbiausiu prioritetu. Tai reiškia, kad jūsų privatūs raktai yra užšifruoti jūsų prietaise naudojant „Secure Enclave“. Tai apsaugo biometrinis autentifikavimas ir 2-F autentifikavimas.

Saugojimas yra pagrindinis „Crypto.com“ programos ir „Crypto.com DeFi“ piniginės skirtumas. „Crypto.com DeFi“ piniginė yra vartotojo saugoma piniginė. Jūs esate pagrindinis jūsų lėšų saugotojas. Jūs gausite visišką prieigą prie savo kriptografinių privačių raktų ir galėsite juos valdyti. Tai yra viena iš svarbiausių virtualių valiutų dalių. Jūs esate tikrasis jūsų monetų savininkas. Tai neabejotinai svarbu mūsų Crypto.com apžvalgai. 

„Crypto.com“ programa yra kriptografinio turto tarpininkavimas, kuris veikia kaip saugotojas. Tai visiškai kitokia nei „Crypto.com DeFi“ piniginė. Šis sprendimas saugo kriptografiją jums ir jūsų vardu. Galėsite naudoti šias lėšas, valdyti ir tvarkyti jas, tačiau negalėsite kontroliuoti savo privačių raktų. 

Crypto.com mano, kad žmogaus teisė kontroliuoti mums priklausančius pinigus. Niekas kitas negali už jus nuspręsti. Štai kodėl jie nusprendė sukurti piniginę, kuri vartotojams suteiktų visišką kontrolę jų monetoms. Jei norite dalyvauti „DeFi“ rinkoje, turėtumėte naudoti šią piniginę. Jei norite prekiauti skaitmeniniu turtu, „Crypto.com“ programa bus jums tinkamiausias pasirinkimas. 

Crypto.com „DeFi Swap“ apžvalga

Kriptovaliutų mainai pastaraisiais mėnesiais tapo viena karščiausių skaitmeninio turto temų. Vartotojai gali lengvai pakeisti savo lėšas ir monetas į kitus žetonus atlikdami kelis paprastus veiksmus. Viskas nereikalaujant centralizuoto mainų. Tuo pačiu metu jie gali ūkininkauti ir gauti naujų žetonų, tik užtikrindami likvidumą baseinams. 

„DeFi Swap“ sukūrė Crypto.com, kad vartotojai galėtų naudotis decentralizuotomis finansinėmis paslaugomis, įskaitant ūkininkavimą ir monetų keitimą. Pagrindinis skirtumas tarp kitų „DeFi“ protokolų yra būdas, kuriuo vartotojai skatinami. Ši platforma bus valdoma Crypto.com ekosistemos ir CRO virtualios valiutos. 

Pagal šį protokolą likvidumo teikėjai bus skatinami pasinaudojant nauju sprendimu, vadinamu trigubu pajamingumu. Likvidumo teikėjai bus skatinami dalijantis apsikeitimo mokesčiais, CRO „DeFi“ grąža CRO dalininkams ir „LP“ bei „Bonus LP“ grąža pasirinktoms grupėms. 

Kaip praneša Crypto.com, per šį protokolą yra 5 skirtingos funkcijos. 

Pirmasis iš jų vadinamas „Swap“. Vartotojai galės pasikeisti (sukeisti) žetonus mokėdami 0,3% apsikeitimo mokestį. Tai bus vienas iš paprasčiausių būdų gauti prieigą prie daugybės žetonų. Šiuo metu kriptovaliutoms labai svarbu apsikeitimas. Štai kodėl mes įtraukėme tai į savo Crypto.com apžvalgą.

Antroji funkcija yra baseinas. Kiekvienas likvidumo fondas turi dviejų skirtingų ERC-20 žetonų (kurie yra pagrįsti „Ethereum“ platforma) atsargas ir išleidžia ERC-20 žetoną, kuris yra telkinio dalis. 

Trečioji funkcija yra žinoma kaip „Boost“. Likvidumo teikėjai gali lengvai padidinti, reikalauti ir peržiūrėti savo CRO „DeFi“ ir „Bonus LP“ pajamas. Kuo didesnė paskata teikiama vartotojams, tuo geresnė patirtis.

Ketvirtoji funkcija leis vartotojams įvertinti savo CRO „DeFi“ pajamingumą per APY. Jie gaus visą išsamią informaciją, kurios turi turėti, kad suprastų, kaip veikia platforma.

Galiausiai paskutinė funkcija yra analizė. Tai taip pat susieta su ankstesne funkcija. Vartotojai gali peržiūrėti bendruosius ir simbolinius „CRO DeFi Swap“ protokolo duomenis. Tai apima likvidumą, prekybos apimtį ir visus turimus duomenis. 

Verta paminėti, kad protokolas veikia be išmaniųjų sutarčių, veikiančių „Ethereum“ blokų grandinėje. Be to, tai yra atvirojo kodo programinė įranga, licencijuota pagal GPL. Jei turite abejonių, visada galite patikrinti „DeFi Swap Whitepaper“

Crypto.com kainos 

Crypto.com kainos yra tinkamas būdas pradėti savo dieną. Šiame puslapyje bus pateikta visa reikalinga informacija apie virtualias valiutas. Galite pamatyti didžiausių pasaulyje kriptovaliutų kainą, jų elgesį ir daugelį kitų dalykų. Mes į tai atsižvelgėme atlikdami „Crypto.com“ apžvalgą. 

Crypto.com kainos

Jei esate investuotojas ar prekybininkas, turite turėti vertingos informacijos apie rinką. Tačiau surasti visus reikalingus duomenis gali būti kažkaip sunku. Štai kodėl „Crypto.com“ pagalvojo apie tai ir nusprendė sukurti naują ir unikalią platformą, kurioje būtų rodoma su kriptografija susijusi informacija.

Kai tik turėsite prieigą prie puslapio, galėsite pamatyti, kurie buvo didžiausi pokyčiai. Tai nurodo populiariausias valiutas, kurių kainos per pastarąsias valandas didėjo labiausiai. Jei kriptovaliuta juda 50%, ji gali būti rodoma pagrindiniame „Crypto.com“ kainų puslapyje. 

Naudodamiesi „Crypto.com“ kainomis, jūs taip pat turėsite galimybę gauti vertingos informacijos apie kiekvieną iš virtualių valiutų rinkoje. Pavyzdžiui, galite pamatyti kiekvieno turto kainą, procentinį pokytį per pastarąsias 24 valandas ir dar daugiau. Taip pat galite spustelėti parinktį „Prekyba“, jei norite pirkti ar parduoti konkrečią virtualią valiutą.

Štai kodėl manome, kad Crypto.com kainos yra puikus būdas investuotojams gauti prieigą prie mėgstamų virtualių valiutų ir pradėti prekiauti jomis vos keliais paspaudimais. Ateityje prie Crypto.com kainų galima pridėti naują informaciją. Šis puslapis neseniai buvo pristatytas ir bus įdiegta daug daugiau funkcijų. 

Crypto.com apžvalgos išvada

Šioje „Crypto.com“ apžvalgoje apžvelgėme pagrindines platformos siūlomas paslaugas. Mes taip pat pasidalijome informacija apie produktus, kurie yra prieinami Crypto.com. Visas naujas ir įdomiausias kriptovaliutų tendencijas galite rasti šioje Crypto.com apžvalgoje. 

Kai kurie iš labiausiai pritaikytų produktų yra „Crypto.com VISA“ kortelė ir „Crypto.com Earn“ platforma. Tai rodo, kad vartotojai ieško naujų būdų išplėsti savo finansus ir galimybes.

Manome, kad ši „Crypto.com“ apžvalga turėtų baigtis aiškiu nuosprendžiu dėl „Crypto.com“ siūlomų sprendimų. Šioje „Crypto.Com“ apžvalgoje mes manome, kad įmonė yra rinkos lyderė ir tai matyti iš to, kaip ji spartina pasaulio perėjimą prie kriptovaliutos.. 

Nors seniai buvo sunku galvoti apie kriptografinę debeto kortelę, šiais laikais tai yra realybė. Iš tiesų, kitos įmonės seka Crypto.com pavyzdžiu ir lyderyste šioje konkurencingoje pramonėje. 

Nesvarbu, ar esate prekybininkas, ar investuotojas. Crypto.com siūlys jūsų ieškomas paslaugas. Tuo pačiu metu, jei esate entuziastas dėl virtualių valiutų, Crypto.com taip pat bus pasirengęs pasiūlyti jums reikalingus produktus. 

Tai sakant, šioje „Crypto.com“ apžvalgoje manoma, kad įmonė tikrai yra priešakyje spartinant pasaulio perėjimą prie kriptovaliutos. Kaip? Su visais kriptografijos vartotojams iš viso pasaulio siūlomais sprendimais, paslaugomis ir produktais. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map