(BTC) „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ (BHC)

Kriptovaliutų erdvėje yra daug prieštaringų temų apie „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“. Darbo įrodymas ir akcijų paketo įrodymas, tikroji vieno Bitcoin vertė, nesvarbu, ar altcoinai turi ilgalaikę vertę (BTC maksimalizmas) … Bet bene labiausiai prieštaringai vertinama ir žinomiausia kriptovaliutų tema nuo 2017 m. „Bitcoin“ (BTC) ir „Bitcoin Cash“ (BCH) argumentas.

„Bitcoin Cash“ (BCH) šakutė

2017 m. Rugpjūčio 1 d pažymėjo oficialią liūdnai pagarsėjusių BTC / BCH diskusijų pradžią, kai Bitcoin pamatė šakę tinkle, skirtą padidinti blokų dydį (mastelio mastą). Dėl šios šakės atsirado dvi atskiros monetos (BTC ir BCH), o BTC turėtojai gavo po 1 BCH už kiekvieną 1 BTC, kurį laikė šakės metu..

„Bitcoin Vs.“ „Bitcoin Cash“

BCH šakutė kripto valiutos bendruomenėje sukėlė didelių ginčų, iš dalies dėl vidinių konfliktų, dar prieš BCH šaką. BCH šakutė atsirado dėl Bitcoin kūrėjų nuomonių susiskaldymo su link dideli sandorių mokesčiai, „ekonomikos teorijos skundai dėl visiško blokų troškimo“ ir cenzūra.

Vienas pagrindinių BTC argumentų, susijusių su BCH, yra jų kūrėjai. Bitcoin buvo pareiškė turėti didesnę ir labiau patyrusią kūrėjų bazę / bendruomenę, palyginti su BCH.

Susiskaldžiusios šalys

Po BCH šakės į dėmesio centrą žengė dvi žymios figūros, teigiamai kalbančios apie BCH. Rogeris Veras (buvęs Generalinis direktorius of MemoryDealors.com) ir Craigas Wrightas (pretenzijos būti Satoshi Nakamoto) galbūt yra du atviriausi BCH gynėjai. Vienas iš pagrindinių BCH stovyklos argumentų yra tas, kad BCH yra artimesnis to, ką iš pradžių numatė Satoshi, pavyzdys, kai kurie advokatai netgi teigė, kad „BCH yra BTC“.

Tačiau atrodo, kad daugelis kriptovaliutų bendruomenės nesutaria, daugelis žymių veikėjų išreiškė savo nesutarimus BCH atžvilgiu. Erikas Voorheesas („Shapeshift“ generalinis direktorius) tviteryje parašė, kad „Bitcoin yra grandinė, kilusi iš genezės bloko ir turinti didžiausią sukauptą darbo įrodymą. „Bitcoin Cash“ šakutė nesugebėjo gauti daugumos, taigi tai nėra „Bitcoin“. Vitalikas Buterinas („Ethereum“ kūrėjas) taip pat pavadino Craigą Wrightą „sukčiavimasBalandžio mėn. Konferencijoje „Deconomy 2018“.

Bitcoin.com (valdo Roger Ver / BCH) buvo žinoma supainioti visuomenė, vedanti visuomenės narius į bandymą pareikšti ieškinį prieš Bitcoin.com, teigdama, kad dėl painiavos jie buvo apgauti vietoj BTC perkant BCH.

Pateikti galiojantys taškai

Vis dėlto „Bitcoin Cash“ pusė turi keletą susimąstančių argumentų. Vienas pagrindinių argumentų pateikia mintį, kad BCH labiau atitinka tikrąją Satoshi Nakamoto viziją dėl „bendraamžių elektroninių pinigų sistemos“ (kaip matyti iš originalo BTC baltasis popierius). Nuo 2017 m. Pabaigos / 2018 m. Pradžios BTC tinklas buvo perkrautas sandoriais, todėl buvo per ilgai ir brangiai kainuojamos BTC operacijos. Tai išryškino pagrindinę Bitcoin gebėjimo tuo metu mastą problemą, taip patvirtinant kai kuriuos BCH stovyklos teiginius.

BCH minia taip pat pateikia įdomių dalykų apie cenzūrą, teigdama, kad BTC bendruomenė (/ r / bitkoinas ypač) neturi reaguoti teigiamai link teiginių, prieštaraujančių bendrajai minčiai.

Diskusijos apie „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“

Neseniai žymiausias BTC maksimalistas Jimmy Songas dalyvavo a planuojamos diskusijos prieš Rogerą Verą (BCH) „Coinsbank Blockchain Cruise“. Diskusijos buvo panašios į politines diskusijas, kurios baigėsi tuo, kad abi pusės davė keletą dūrių. Tačiau abi pusės turėjo po kelis pagalvojusius dalykus, parodžiusius, kad galbūt gali būti abiejų pusių atvejis.

BTC turi ilgiausią grandinę, už jos yra daugiausiai žmonių (kaip matyti iš jos kainos) ir tt . Idealiu atveju atrodo, kad geriausias variantas yra moneta, kuri yra tvirta vertės saugykla ir taip pat yra sandorio atlikimo priemonė, kad ir koks užimtas būtų tinklas. Gal BTC žaibo tinklas yra atsakymas į tai, o gal ne. Bet atrodo, kad kai viskas bus pasakyta ir padaryta, visuomenė / dauguma nuspręs, kokia yra aukščiausios rinkos kapitalo moneta, ir dabar tai yra BTC.

Parašė „UseTheBitcoin“ svečių rašytojas – Benjaminas Pirusas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map