8 geriausios „Blockchain“ konsultavimo įmonės

Per pastaruosius porą metų „blockchain“ technologija įrodė, kad tai yra vienas perspektyviausių mūsų laikų pokyčių, kuris gali sutrikdyti ne tik finansų sektorių. Augant technologijai, taip pat didėja ir „blockchain“ konsultavimo pramonė, kad „blockchain“ ir verslas būtų nukreiptas teisinga linkme.

Iš tikrųjų „blockchain“ technologija yra tokia perspektyvi, o jos potencialas yra toks didžiulis, kad vis daugiau įmonių šiuo metu siekia pasinaudoti jos galia, kad pagerintų savo verslą. Jei ne kas kita, „blockchain“ yra svarbus, nes jis decentralizuoja esamų valdžios institucijų galią naudodamas išmaniąsias sutartis, kriptografijas ir turto nuosavybę. „Blockchain“ technologija taip pat yra tinkamas sprendimas kitoms verslo įmonėms kylančioms problemoms, tokioms kaip tinklo prastovos ir saugumo pažeidimai.

Be jokios abejonės, „blockchain“ technologija gali atlikti svarbų vaidmenį nustatant bet kurios įmonės ateities kelią. Vienintelė (potenciali) problema yra tai, kad blokų grandinė ir kriptovaliutos paprastai yra labai sudėtingos sąvokos. Čia pradeda veikti „blockchain“ konsultantų įmonės.

Sąrašas „Blockchain“ konsultacinių bendrovių

Šios įmonės siūlo ekspertų konsultavimo paslaugas, tačiau jos taip pat moka kurti „blockchain“ technologijos programas. Mūsų sąraše yra keletas didžiausių vardų, susijusių su „blockchain“ konsultavimu ir „blockchain“ kūrimu, dizainu, programų kūrimu ir kt.

LeewayHertz

Įkurta 2007 m., O jos būstinė yra San Franciske, LeewayHertz yra viena iš populiariausių kriptos / „blockchain“ konsultavimo įmonių ar „blockchain“ technologijos teikėjų paslaugų.

Bendrovė atliko svarbų vaidmenį kuriant daugiau nei šimtą didelių įmonės lygio skaitmeninių platformų ir garsėja tuo, kad daugiausia dėmesio skiria „blockchain“, AI, mobiliosioms programoms, IoT, AR / VR sprendimams ir debesų platformoms..

Kūrėjų komandą sudaro kvalifikuoti kūrėjai, turintys daug patirties „blockchain“ srityje. „Leeway Hertz“ taip pat garsėja tuo, kad naudoja kelias geriausias „blockchain“ technologijas, tokias kaip „Ethereum“, „Hyperledger“, „R3Corda“ ir „Hashgraph“..

„LeewayHertz Blockchain“ konsultacinė įmonė

Šaltinis: Medium.com

Ar turite „Blockchain“ projektą į rinką? Išbandykite „UseTheBitcoin“ „Blockchain“ pranešimų spaudai tarnybą!

Altoros

Altoros yra dar viena populiari IT konsultacijų įmonė, žinoma kurianti, diegianti ir valdanti įmonės lygio debesų ir programinės įrangos sprendimus. Kitos sritys, kuriose įmonė išmano, yra didieji duomenys, dirbtinis intelektas ir „blockchain“ technologijų plėtra.

„Sunnyvale“ (Silicio slėnyje) įsikūrusi įmonė siekia pagerinti darbo eigą, pasiekti skaidrumą ir pagerinti įmonių klientų patirtį. Bendrovė taip pat garsėja tuo, kad siūlo „blockchain“ pagrindu sukurtus sprendimus ir sistemas, taip pat individualizuotus paslaugų sprendimus. Bendrovė turi biurus Vakarų Masačusetse, taip pat Norvegijoje, Danijoje, JK, Minske, Baltarusijoje, Buenos Airėse ir Santa Fėje (Argentina)..

„Appinventiv“

„Appinventiv“ yra Niujorke įsikūrusi įmonė, savo klientams teikianti daugybę su kriptografija / „blockchain“ susijusių paslaugų, įskaitant ICO konsultacijas, pažangių sutarčių kūrimą, taip pat technologijų auditus ir IoT įgyvendinimą „blockchain“.

Nors „Appinventiv“ yra gana nauja įmonė (įkurta 2014 m.), Ji sugebėjo padėti daugeliui įmonių pakeisti savo darbo eigą integruodama „blockchain“, kas, atrodo, yra esminė bet kurios įmonės augimo potencialo dalis šiais laikais.

Kai kurios kompanijos „blockchain“ kūrimo paslaugos apima išmaniųjų sutarčių kūrimą ir auditą, „Hyperledger“ naudojimą, „Wallet Development“, „Crypto Exchange“ kūrimą, ICO strategijos kūrimą, tiekimo „blockchain“ kūrimą ir „blockchain“ integravimą į IoT.

„ArcTouch“

„ArcTouch“ yra mobiliųjų programų ir „blockchain“ kūrimo įmonė, garsėjanti tuo, kad padeda įmonėms įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje, vykdo intensyvius technologijų seminarus ir teikia programų strategiją, dizainą, inžineriją ir gyvavimo ciklo valdymą.

Bendrovė turi techninės patirties dirbant su „Blockchain-as-a-Service“ platformomis iš AWS, „Microsoft“ ir IBM, su tokiomis pagrindinėmis „blockchain“ platformomis kaip „Ethereum“., Hyperledger, „BigChain“, ir Žvaigždžių, taip pat aukščiausio lygio piniginės paslaugos ir išmaniosios sutarčių kalbos, tokios kaip TestRPC, „Solidity“ ir „Truffle“.

Kalbant apie „blockchain“ paslaugas, „ArcTouch“ paslaugos apima „blockchain“ pagrindu sukurtų prototipų diegimą, „dApp“ kūrimą „blockchain“ platformose, privačių „blockchain“ tinklų įvertinimą eksperimentams ir plėtrai, taip pat išmaniųjų sutarčių įgyvendinimą ir sukūrimą..

„Treehouse Technology Group“

„Treehouse Technology Group“ yra viena universaliausių „blockchain“ konsultantų kompanijų. Bendrovė yra žinoma, kad padeda aukščiausio lygio įmonėms kurti ir diegti patikimas ir saugias sutartis naudojant „Ethereum“.

Komanda taip pat moka atlikti saugumo auditą, vykdyti automatinius ir rankinius testus, kurti bandymų atvejus ir pasiūlyti konsultavimo paslaugas, atitinkančias ERC-20 žetonų standartus..

„Treehouse Technology Group“

Šaltinis: treehousetechgroup.com

ABES laboratorija

ABES laboratorija yra nauja įmonė (įkurta 2017 m.), kurios būstinė yra Filadelfijoje, ir yra didelės programinės įrangos kūrimo bendrovės „Aplana Software Inc.“ dukterinė įmonė. Ekspertų komanda siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant architektūros projektavimą, „blockchain“ konsultavimą, palaikymą ir priežiūrą, paslaugas ir programų kūrimas bei išmaniosios sutartys.

Bendrovė daug dėmesio skiria novatoriškų sprendimų, susijusių su „blockchain“ technologija, diegimui tiekimo valdyme, taip pat sutarčių valdyme ir vykdyme. Taip pat siekiama pertvarkyti sutarčių valdymą į visiškai automatizuotą procesą, pagrįstą be vargo patvirtinimu, vykdymu, kūrimu ir stebėjimu. Komanda yra labai kvalifikuota kurdama „dApps“, taip pat dirbdama su „Hyperledger“, „Solidity“ ir „Ethereum“..

„ChromaWay“

„ChromaWay“ yra įmonė, kurios tikslas – įgyvendinti pažangius sutarčių sprendimus vyriausybinėse agentūrose, finansų įstaigose ir nekilnojamojo turto įmonėse. Bendrovė garsėja pristatydama „Pašto grandinė“(Konsorciumo duomenų bazė) arba naujoviškos programos„ SofiWay “sukūrimui, kuri pagerino mokėjimą asmeniškai. „ChromaWay“ taip pat yra įdomus el. Valiutos projektas, vadinamas E-krona.

Nuo pat įkūrimo 2014 m. Stokholme įsikūrusi įmonė sunkiai dirbo pradėdama blokų grandinės pramonę ir padėdama įmonėms kuo geriau išnaudoti tai, ką gali pasiūlyti ši technologija.

Kamtoras

Kamtoras teikia naujo amžiaus sprendimus, pagrįstus tiek privačiomis, tiek viešosiomis „blockchain“ įmonėms ir asmenims. Bendrovės teikiamos paslaugos apima ICO kūrimą ir diegimą, pažangių sutarčių kūrimą (apie Ethereum, EOS, arba „HyperLedger“), kriptovaliutos ir piniginės kūrimas, paskirstytų programų kūrimas „Ethereum“ ir „EOS“, taip pat privatus „blockchain“ kūrimas.

„kamtor blockchain“ konsultacinė firma

Šaltinis: www.kamtor.com

Kiti garbingi paminėjimai mūsų „blockchain“ konsultacinių bendrovių sąraše yra „VironIT“, „Unicsoft“, Neoteriškas, „Coinfabrik“, „Empirica“, N-iX, Espeo, Glausta programinė įranga, Kalkių grandinė, 10 Debesys, ir Ciklum.

Tikimės, kad mūsų sąrašas padės jums pasirinkti tinkamą „blockchain“ konsultavimo įmonę ar „blockchain“ technologijos teikėją, kad kuo labiau paskatintumėte savo verslą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me