7 būdai, kaip priimti „Monero“ mokėjimus savo svetainėje

Monero, viena iš 10 didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją, daugeliui palaipsniui tampa priimtina. Asmenys ir valstybinės įmonės taip pat gauna Monero monetą tiesiogiai arba per savo svetainę / parduotuvę už suteiktas prekes ar paslaugas. Tai prisidėjo prie to, kad Monero atsidūrė dėmesio centre ir taip pat jį pritaikė masiniam įvaikinimui.

Jei taip pat norite būti tų, kurie priima „Monero“ prekes ir paslaugas internetu, bendruomenės dalimi, galbūt norėsite pasidomėti šiais įrankiais, kad sužinotumėte, kaip kiekviena funkcija veikia ir kaip jas įgyvendinti savo svetainėje..

Kad galėtumėte priimti „Monero“ internetu, turite turėti tinklalapį / svetainę. Tai reikalinga, nes tai yra sąsaja, apibūdinanti produktą ar paslaugą, kurią atliekate mokėjimus, o tada „Monero“ API scenarijus ar papildinys bus prijungtas prie svetainės, kad būtų galima apdoroti mokėjimus..

Kai kurie būdai ir platformos leidžia automatiškai apdoroti „Monero“ mokėjimus, o mes juos išsamiai išnagrinėsime.

Kaip galite priimti „Monero Payments“ savo svetainėje?

1. Priimkite „Monero“ mokėjimus per savo piniginės adresą

„Monero“ mokėjimai

Taip pat galite sutaupyti tam tikro streso, kad nemokėtumėte apdorojimo mokesčių paprasčiausiai turėdami „Monero“ piniginės adresą savo svetainėje. Kiekvienas, mokantis už jūsų produktą ar paslaugą, jį tiesiog nukopijuoja ir tada praneš jums, kai išsiųs mokėjimus iš savo „Monero“ piniginės. Viskas, ko jums reikės, bus operacijos maiša arba mokėjimo ID, kad patvirtintumėte tą mokėjimą per „Monero Blockchain Explorer“, kai mokate kelis tos pačios sumos mokėjimus..

2. Bendrosios įmokos

„Monero“ mokėjimai

monetų mokėjimai platforma leidžia priimti „Monero“ ir daugiau nei 80 kitų kriptovaliutų savo svetainėje už 0,50% mokestį. Tai naudinga tiems, kurie turi internetines parduotuves, arba tiems, kurie teikia kokią nors paslaugą, gali būti laisvai samdomi darbuotojai ar pan. Prisiregistruodami naudodamiesi platforma, galėsite pasirinkti, ar norite priimti tik „Monero“ monetą, ar visas monetas, kurias šiuo metu palaiko. Taip pat galite konvertuoti „Monero“ į kitas kriptovaliutas ir atvirkščiai. Galite laisvai pasirinkti, ar norite, kad mokėjimai būtų atliekami monetų mokėjimų balanso skyriuje, ar mokėjimai turėtų būti automatiškai siunčiami jūsų nurodytu piniginės adresu. Užmokesčius galima gauti tokiose pagrindinėse platformose kaip WHMCS, WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento ir OSCommerce.

3. Koingatas

„Monero“ mokėjimai

koingatas platforma yra dar viena, kuri padeda apdoroti gautus „Monero“ mokėjimus ir moka jums eurais, USD arba bitkoinais. Registracijos veiksmai yra nesudėtingi, o po kelių minučių būsite pasirengę priimti mokėjimus. „Coingate“ taip pat yra POS, kurį galite naudoti neprisijungus veikiančiose parduotuvėse.

4. „Monero WooCommerce“ plėtinys


Tai galima rasti „GitHub“ ir atsižvelgiant į jūsų žinias apie PHP; jums gali prireikti PHP programuotojo, kuris padės jums susitvarkyti. Atsisiuntimo ir sąrankos vadovą rasite čia: https://github.com/monero-integrations/monerowp. Jei tinkamai sukonfigūravote, esate pasirengę pradėti priimti „Monero“ monetas savo „WooCommerce“ parduotuvėje.

5. „GloBee“

„GloBee“ platforma yra lengvai integruojamas papildinys „BitPay“ vartotojams. Joje yra papildinių, skirtų daugiau el. Prekybos platformų nei „Coinpayments“ platformai, taigi jūs turite įvairių galimybių dirbti.

Idėja turėti svetainę, kurioje būtų galima apdoroti jūsų mokėjimus, taupo jūsų poreikį išsiųsti „Monero“ adresą kiekvieną kartą, kai reikia sumokėti klientui. Tai taip pat padaro jus profesionalesnius ir už jus ar be jūsų įspėjimo jums moka bet kas, bet kurioje pasaulio vietoje.

6. „PayKassa“

„PayKassa“ yra internetiniai „Monero“ ir daugelio kitų kriptografinių monetų vartai, padedantys vartotojams akimirksniu priimti XMR mokėjimus savo svetainėse. Be to, vartotojai turi galimybę atlikti masinius mokėjimus naudodami daugelį mokėjimo sistemų. Iki šiol platformoje yra daugiau nei 2214 svetainių, naudojančių jos paslaugas.

Platformoje vartotojai gali saugiai laikyti, siųsti ir keistis kriptografinėmis monetomis. Vartotojai visą parą gali pasiekti paskyrą, neatsižvelgdami į tai, kur jie gali būti, ir iš bet kurio įrenginio.

„PayKassa“ prietaisų skydelį vartotojams lengva valdyti ir jie gali valdyti savo „Monero“ vienoje asmeninėje spintelėje. Siekdama užtikrinti maksimalų saugumą, platforma užtikrina, kad visos jos paslaugos veiktų naudojant SSL (HTTPS) ryšį. Taip pat gyvybiškai svarbi informacija yra užšifruojama naudojant geriausius kriptografinius algoritmus.

7. Svetainė Satoshi (Tik australams)

Ši platforma veikia kaip mokėjimų tarpininkas. „Monero“ mokėjimai, atlikti svetainėje / parduotuvėje, patenka į jūsų banko sąskaitą. Dėl to labai lengva gauti mokėjimą už visas jūsų svetainėje įsigytas prekes ar paslaugas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map