6 geriausios „Litecoin“ pirkimo vietos ir kaip

„Litecoin“ (LTC) jau daugelį metų yra vienas iš pirmaujančių altcoinų rinkoje. Tai tikriausiai yra pagrindinė priežastis, kodėl galbūt norėsite įsigyti „Litecoin“ savo portfeliui. Tiesa ta, kad turint daugiau nei penkerius metus kaip vienam iš pirmaujančių „Bitcoin“ konkurentų, daugelis to visiškai nelaikytų altcoinu. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip ir kur geriausiu būdu įsigyti „Litecoin“, kad galėtumėte pradėti naudoti būsimą skaitmeninę valiutą.

Kas yra „Litecoin“?

Viena iš ankstyviausių „Bitcoin“ šakių „Litecoin“ buvo sukurta siekiant sukurti greitesnį ir pigesnį alternatyvų mokėjimo būdą. Dalindamasis daugeliu „Bitcoin“ techninių detalių, „Litecoin“ tinklo procesai blokuojasi greičiau. Todėl jis gali būti patrauklesnis įprastinio komercinio naudojimo atvejais. Kaip ir „Bitcoin“, „Litecoin“ veikia per „Proof of Work“ kasybos algoritmą. Tokiu būdu vartotojai visame pasaulyje palaiko tinklą teikdami skaičiavimo galią.

Nuo išleidimo 2011 m. „Litecoin“ išleido didžiąją savo egzistavimo laiko dalį kaip viena vertingiausių monetų pagal rinkos viršutinę ribą. Daugelį metų jis užėmė antrą vietą už Bitcoin, kol „Ethereum“ nepakilo 2016 m.

Šiandien cirkuliuoja daugiau nei 58 milijonai „Litecoin“. Pasak „Litecoin“, visame pasaulyje priima daugiau nei 200 įmonių „Litecoin“ fondas.

Rugpjūčio penktą „Litecoin“ patyrė perpus, kai kalnakasių gautas atlygis už operacijų apdorojimą buvo sumažintas nuo 25 LTC už bloką iki 12,5 LTC už bloką. Tai labai puiku dėl skaitmeninio turto, kuris ir toliau plečiasi visame pasaulyje.

Kur galėčiau laikyti savo „Litecoin“?

Beveik visi pagrindiniai piniginių tiekėjai, kaip viena populiariausių, ilgiausiai veikiančių kriptovaliutų, palaiko „Litecoin“.

Jei visi esate prisijungę prie „Litecoin“ arba jus domina „Litecoin“ kasyba, greičiausiai norėsite atsisiųsti oficialųjį „Litecoin“ šerdis piniginė. Kitas variantas yra „Loafwallet“, atviro kodo, atskira „Litecoin“ piniginė, kurią sukūrė „Litecoin“ įkūrėjas Charlie Lee.

Norėdami laikyti „Litecoin“ ir visas kitas monetas vienoje vietoje, turėtumėte įsigyti saugią, patikimą kelių valiutų piniginę. Jaxx ir Coinomi siūlo puikias, patogias naudoti pinigines mobiliesiems ar staliniams kompiuteriams. Nors aparatinės piniginės, tokios kaip Didžioji knyga „Nano S“ užtikrina didžiausią jūsų kriptografijos saugumą.

6 geriausios „Litecoin“ pirkimo vietos

Praleidus tarpininką ir patiems kasant „Litecoin“, reikia nemažų išteklių ir didelių išankstinių investicijų. Jei dabar turite įsitraukti į „Litecoin“ ir dalyvauti skaitmeninėje ekonomikoje, čia yra penki geriausi būdai pradėti.

Binansas

Kaip nusipirkti „Litecoin“ „Binance“ biržoje

„Binance“ yra viena didžiausių ir populiariausių biržų kriptovaliutų rinkoje ir ji leidžia vartotojams įsigyti „Litecoin“ bei daugybę virtualių valiutų. Platforma siūlo septynias skirtingas „Litecoin“ prekybos poras, įskaitant „Tether“ (USDT), „Bitcoin“ (BTC), „Binance Coin“ (BNB), „USD Coin“ (USDC), „Ethereum“ (ETH) ir „Paxos Standard“ (PAX). „Litecoin“ užima daugiau nei 5% visos „Binance“ biržos prekybos apimties.

Ši kriptovaliutos birža taip pat siūlo pagrindinę ir pažangią prekybos platformą, kad padėtų vartotojams tvarkyti skaitmeninį turtą pagal jų poreikius. Didelis prekybos porų skaičius šioje biržoje daro tai labai naudinga tiems prekybininkams, kurie nori įsigyti „Litecoin“ ir kitų altcoins.


Kai vartotojas įsigys virtualią valiutą, jis gali nusiųsti ją į savo piniginę, sumokėjęs nedidelį pašalinimo mokestį.

Monetų bazė

Kaip nusipirkti „Litecoin“ „Coinbase“

Viena iš pirmaujančių pasaulyje šifravimo biržų, Monetų bazė yra geriausias įėjimo taškas tiems, kurie pradeda kriptografiją nuo pirmo aukšto. Jie siūlo vartotojams galimybę įsigyti kelias pagrindines kriptovaliutas tiesiogiai su USD arba EUR. Tai apima „Litecoin“, „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“ ir „Ethereum Classic“.

Nors jis nesiūlo tiek daug funkcijų, kaip kiti kriptografiniai mainai, paprastumas dėl jų vartotojo patirties yra toks prieinamas pradedantiesiems, norintiems sušlapti kojas. „Coinbase“ taip pat laiko jūsų lėšas savo platformos piniginėje (o tai nėra idealu). Tačiau visos lėšos yra apsaugotos „Coinbase“ nuo grėsmių saugumui.

Kraken

Pirkite „Litecoin“ „Kraken Exchange“

Kraken yra sudėtinga birža, leidžianti vartotojams pirkti „Litecoin“ ar kitą kriptovaliutą ir prekiauti kriptografine priemone. Vartotojai gali įsigyti keletą monetų tiesiogiai su „Fiat“, įskaitant USD ir EUR poras „Litecoin“.

„Kraken“ taip pat siūlo Bitcoin poras Kanados doleriams, Didžiosios Britanijos svarams ir Japonijos jenoms. Taigi šių valiutų vartotojai gali patekti į „Litecoin“ įsigydami „Bitcoin“ ir tada prekiauti LTC toje pačioje platformoje.

„Bitstamp“

Pirkite „Litecoin“ „Kraken Exchange“

Veikia nuo 2011 m., Įsikūrusi Europoje „Bitstamp“ yra laiko patikrinta platforma vartotojams, norintiems prekiauti pagrindinėmis didelio likvidumo monetomis. „Bitstamp“ vartotojai gali mokėti USD arba EUR už Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple ir Litecoin.

Įsigiję „Litecoin“, „Bitstamp“ siūlo aukšto lygio galimybes prekiauti visomis šiomis monetomis su BTC, įskaitant limitinius ir „stop-loss“ pavedimus (automatiniai nustatymai pirkti / parduoti, kai moneta pasiekia konkrečią kainą). Tačiau, jei norite prekiauti „Litecoin“ su kitais altcoinais, turėsite pereiti į kitą biržą, pvz Binansas.

Coinmama

Pirkite „Litecoin“ „Coinmama“

Skirtingai nei daugelis kitų šiame sąraše, Coinmama nėra mainai. Vietoj to, tai paprasta, lengvai naudojama svetainė, kurioje žmonės gali nusipirkti „Litecoin“ ar kitą turėdami kreditinę kortelę.

Norėdami pradėti prekiauti, turėsite rasti kitą biržą arba jei norite bet kurią savo kriptografiją pakeisti į „fiat“. Tačiau dėl „Coinmama“ patogumo tai yra puiki vieta įsigyti pirmąją kriptografiją.

Šiuo metu „Coinmama“ vartotojai gali įsigyti „Litecoin“, „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Ripple“, „Qtum“ ir „Cardano“..

Huobi

Pirkite „Litecoin“ „Huobi“ biržoje

Huobi jau kelerius metus yra viena iš pirmaujančių kriptografinių mainų pasaulyje. Įkurta Kinijoje 2013 m., Dabar ji įsikūrusi Singapūre, turi biurus visame pasaulyje. „Huobi“ turi interneto ir mobiliųjų įrenginių parinktis, kuriose vartotojai gali įsigyti kelias monetas per savo „Huobi OTC“ platformą.

Šiuo metu negalima nusipirkti „Litecoin“ tiesiogiai su „fiat“. Palaikomos ne biržos monetos yra BTC, ETH, USDT, EOS ir HT, gimtoji Huobi žetonas. Tačiau bet kurią iš šių monetų galite lengvai nusipirkti ir tada pasikeisti į „Litecoin“ „Huobi Pro“, jų aukšto lygio populiarioje kriptografinių mainų platformoje..

Didelis „Huobi“ privalumas yra didžiulis monetų, kurias galima įsigyti, skaičius – beveik kiekviena kriptovaliuta, apie kurią verta žinoti, pradedant „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“, baigiant „Neo“, „Tron“, „VeChain“ ir daugeliu kitų. Jie taip pat leidžia apsidrausti pozicijas nuosmukio metu konvertuojant į „Tether“ ir iš jo.

Taigi kodėl laukti?

Yra daug paprastų, saugių ir saugių būdų, kaip patekti į „Litecoin“. „Litecoin“ siūlomi pigūs ir greiti sandoriai daugelį metų pavertė jį populiaria „Bitcoin“ alternatyva. Nors kodo panašumai reiškia, kad jis turi daug tų pačių teigiamų dalykų.

Jei norite patekti į altcoin rinką arba planuojate mokėti kriptografija su pažangiais prekybininkais visame pasaulyje, patikrinkite šias svetaines ir pradėkite naudoti „Litecoin“ jau šiandien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map