Benjaminas Tsai, „Wave Financial“ – interviu serijos prezidentas ir vadovaujantis partneris

Benjaminas Tsai yra prezidentas & Valdantysis partneris „Wave Financial“. „Wave Financial“ siūlo ankstyvojo etapo investicijas, turto valdymą ir iždo valdymą, siekiant skatinti kriptografinio ir skaitmeninio turto ekosistemos augimą

Kas iš pradžių priviliojo tapti „Wave Financial“, ankstyvos stadijos rizikos fondo, kuris orientuotas į kriptografinę valiutą, prezidentu ir valdančiuoju partneriu?

Mano patirtis daugiausia susijusi su finansų sritimi. Tiek „BofA Merrill Lynch“ pardavinėja 12 metų, tiek „AllianceBernstein“ – 3 metus. Grįžęs į Los Andželą pradėjau įsitraukti į „blockchain“ technologiją ir įvairius jos panaudojimo būdus. Natūraliausia buvo tai pritaikyti finansams, ir ta programa man buvo įdomiausia. Taigi, kai sutikau Davidą Siemerį, mūsų generalinį direktorių, nusprendėme suburti turto valdymo įmonę „Wave Financial“, orientuotą į „blockchain“ / kriptovaliutas..

Ši platforma leidžia man ištirti erdvės ribas, tokias kaip kriptografiniai dariniai. Neseniai paleidome „Wave BTC“ pajamas & „Augimo fondas“, kuris yra fondas, mokantis tikslinę 1,5% pajamingumo normą kas mėnesį parduodant „Bitcoin“ pasirinkimo sandorius rinkoje. Manome, kad tai yra novatoriškas produktas, pirmiausia rinkoje, ir jis turėtų būti patrauklus tiek ilgą laiką turintiems bitkoinus, tiek naujiems kriptografijos investuotojams..

Vienas iš „Wave Financial“ siūlomų indeksų fondų yra „Select 20 Index“ – tai fondas, kuris kas mėnesį subalansuoja save ir teikia 20 geriausių skaitmeninių išteklių poveikį. Kaip šis fondas pasirodė palyginti su aktyvesniu prekybos fondų metodu?

Visada sunku palyginti aktyvų ir pasyvų valdymą. Tai ypač sunku šifravimo pasaulyje, kur nėra jokio nustatyto etalono. Mes sukūrėme „Select 20“ indeksą, kuris bus naudojamas kaip kriptografinės rinkos etalonas, kuris geriau atspindi rinką, palyginti su tik „Bitcoin“. Turėdami savo indeksą kaip pagrindinę bazę, mes taip pat turime savo fondą, kuris seka indeksą. Dėl mažų mokesčių mes manome, kad mums gerai sekasi teikti rinkos beta versiją investuotojams.

Yra aktyviai valdomų fondų, kuriems gali pasirodyti geriau ir blogiau, tačiau jie būtų prisiėmę didesnę riziką, palyginti su rinkos beta versija, ir taip pat turėtų didesnius mokesčius. Pralaimėjusieji būtų galėję pagrįsti didesnę riziką ir mokesčius, tačiau prastai veikiantys akivaizdžiai ne. Investuotojui nustatyti, kurie fondai galėtų pralenkti, būtų labai sunku, nes įrašai yra labai trumpi, o kriptografijos rinka vis dar yra tik pradinėje stadijoje. Sunku būtų parodyti, kaip tą alfa fiksavimą galima pakartoti toliau.

Apibendrinant galima pasakyti, kad bus fondų, kurie pralenkia, ir tokių, kurie prastesni už mūsų indeksą ir (arba) fondą. Tačiau norint, kad klientai galėtų rinktis gryną rinkos beta versiją, panašią į nuosavų akcijų ETF, mūsų produktas teikia pozicijas mažomis sąnaudomis ir yra veiksminga priemonė investuotojams tai pasiekti..

„Wave Financial“ yra akivaizdi, nes skaitmeninių vertybinių popierių ateitis investuota tiek į „Securitize“, tiek į „Vertalo“. Kuo ši industrija jus labiausiai jaudina?

Manau, kad esama nuosavybės, pastoviųjų pajamų ir įvairių turto klasių infrastruktūra buvo kuriama ir tobulinama senesnėse sistemose, kurios buvo patobulintos. Pačioms investicijoms tampant lankstesnėmis, tradicinė infrastruktūra nebeefektyviai remia naują turto valdymo būdą. Pavyzdžiui, anksčiau buvo tik obligacijų investuotojai ir akcijų investuotojai, tada mes turėjome 60/40 tikslinių paskirstymų, tada fondo modelį, kuris apėmė alternatyvias rizikos draudimo fondų, nekilnojamojo turto, žaliavų ir daugiau egzotinio turto investicijas ir pan. Kitos investuotojų kartos prieiga prie šių turto klasių ir galimybė gauti ir iš šio turto turėtų tapti paprastesnė ir labiau prieinama platesnei auditorijai. Manau, kad skaitmeninis turtas gali tai padaryti.

Pavyzdžiui, šiuo metu dirbame su viskio viskio fondu. Šis fondas suteiks akredituotiems investuotojams galimybę investuoti į viskį ir suteiks galimybę privačioje biržoje prekiauti nuosavybės teise „blockchain“. Šio tipo lankstumas už prieinamą kainą tiesiog nebuvo prieinamas iki skaitmeninių vertybinių popierių atsiradimo.


Kokios yra kelios problemos, kurias reikia įveikti saugos žetonams, kad jie būtų priimti?

Manau, kad švietimas ir infrastruktūra yra du dalykai, kurių trūksta pramonėje, kol mes galime priimti įprastą įvaikinimą. Kalbant apie švietimą, turime investuotojams patikti tokenizavimą kaip technologiją, taikomą esamoms finansinėms priemonėms, kuri pagerina jos efektyvumą. Senos ICO rinkodaros problemos ir menkai apgalvoti projektai (kartu su sukčiavimais) neabejotinai suteikė koncepcijai neigiamą šališkumą. Tačiau švietimas tai su laiku įveiks.

Antroji dalis yra infrastruktūra; Turime turėti gerai priimtą stabilią infrastruktūrą, skirtą atlikti saugos žetonus. Tai reiškia emisijos platformas (pvz., „Securitize“ ir „Vertalo“), turinčias pervedimo agento licenciją, leidžiančią jiems sekti / keisti vertybinių popierių nuosavybę, kvalifikuotus saugotojus (pvz., „Coinbase“ ir „Kingdom Trust“), kurie gali padėti klientams ramiai turėti saugumo žetonus, ir saugos žetonų mainai (pvz., „OpenFinance Network“ ir „tZero“), kurie gali suteikti vietą žetonų prekybai.

Kaip infrastruktūros priedą, mums taip pat reikia geresnės vartotojo sąsajos, kad klientai galėtų susitelkti ties saugos žetonų investavimo aspektais, o ne nerimauti dėl to, kokia grandinė yra, ir dėl kitų techninių iššūkių, kurie iš tikrųjų nėra susiję su jų pagrindine investicine disertacija. Kai prisijungiu prie „Schwab“ prekiauti, negalvoju, kokią OS paleidžiu ir kokia kalba sąsaja yra užprogramuota, kad galėčiau užbaigti savo prekybą. Kai tai bus padaryta teisingai, tai bus labai skaidri ir nereikšminga vartotojams.

Iš visų skirtingų tipų turto, kuris gali būti žymimas, pavyzdžiui, nekilnojamasis turtas ar menas, kokia pramonė, jūsų manymu, yra tinkamiausia tokenizavimui?

Ar tai gudrus klausimas, ar „softball“? Manau, kad viskio statinėse geriausia sutelkti dėmesį!

Jei rimtai, manau, kad bet koks turtas, iš kurio atsiras pinigų srautas, būtų įdomus. Mes apžvelgėme nekilnojamąjį turtą, lenktynių arklius, saulės baterijas ir kitas idėjas, kurias galima padaryti. Viskis buvo geras ne todėl, kad portfelis atiduoda grynųjų pinigų srautus, bet todėl, kad galime parduoti kelias statines, kad gautume grynuosius pinigus, taip pat pateikiame investuotojams rinkos kainą. Tai sunku padaryti su vienu „Picasso“; man būtų neįmanoma parduoti jo dalies.

Nekilnojamojo turto erdvė yra įdomi. Aš asmeniškai esu nekilnojamojo turto investuotojas Pietų Kalifornijoje, todėl atidžiai stebiu tai. JAV sandoriai paprastai nebuvo labai sėkmingi dėl to, kad nekilnojamojo turto pirkėjai iš tikrųjų nesidomi tokenizavimu, ir yra daugybė pirkėjų, palaikančių verslą be jo. Manau, kad Azijos plėtra bus kitokia, nes daugiau žmonių žiūri tiek į nekilnojamąjį turtą, tiek į „blockchain“ technologijas. Šie du deriniai turėtų būti pakankamai patrauklūs Azijos investuotojams, ir jie turėtų pasivyti geriau nei čia, JAV. Aš kalbėjausi su daugeliu aukščiausio lygio finansinių institucijų Japonijoje, o nekilnojamasis turtas yra jų dėmesio centras, kai jie žiūri į tokenizaciją.

Sukite atgal prie anksčiau minėto „Wave Kentucky Whisky“ (WKW20). Investuotojams, kuriems tai nėra žinoma, galėtumėte paaiškinti, kas tai yra ir kokią naudą investuoja į šią turto klasę?

Nors diskusiją pradėjome nuo didelio turto ženklinimo, „Wave Financial“ yra Kalifornijoje registruotas investicijų patarėjas (dauguma iš mūsų esame registruoti FINRA), todėl mes turime patikėtinių pareigą savo investuotojams pateikti gerus produktus. Mes peržiūrėjome daugybę skirtingų turtų ir nusprendėme sutelkti dėmesį į viskį, nes grąžos profilis yra labai patrauklus.

Mes galime įsigyti statinę Kentukio viskio ir laikyti / apdrausti per 5 metus už maždaug 1000 USD. Apskaičiuota, kad per 5 metus tos viskio statinės vertė yra 3000–5000 USD, vertinant konservatyviai. Tai yra 3x-5x grąža per 5 metus, o kintamumas yra labai mažas. Be to, kadangi tai yra prekė, mes galime įsigyti savo atsargų draudimą, kuris padengia nuostolių vertę, jei numetėme statinę arba sandėlis sudegė iki žemės. (Taip nutiko ir anksčiau, nes viskyje yra daugiau kaip 50% alkoholio!) Rizikos neigiama rizika yra nedidelė. Paskutinis dalykas, kurį aš norėčiau iškelti, yra tas, kad mes nustatėme, kad viskis yra labai atsparus žemyn esančiose rinkose. Remiantis pramonės tyrimais, per finansinę krizę 2009 m. Amerikietiškas viskis turėjo tik vienerius metus, o doleris sumažėjo 1,4%, o pardavimai – 0,7%. (Tai nėra anomalija, škotiško viskio vertė padidėjo 2009 m.) Visa tai reiškia, kad viskis yra labai patraukli investicinio turto klasė apskritai ir ypač šioje rinkoje.

2018 m. Pradžioje jūs buvote „LA Blockchain Lab“ įkūrėjas ir tapote finansų direktoriumi. Ar galėtumėte pasidalinti su mumis tam tikra informacija apie tai, kas yra „LA Blockchain Lab“?

LA „Blockchain“ laboratorija yra ne pelno organizacija, įkurta siekiant sujungti akademinę bendruomenę ir vyriausybę Pietų Kalifornijoje, siekiant skatinti blokinių grandinių naudojimą. Mes skaičiuojame UCLA, USC, UC Irvine ir Caltech kaip steigiančias mokyklas, o mes bendradarbiaujame su Los Andželo miesto ir apygardos vyriausybėmis mokydami ir skleidę informaciją apie pokyčius šioje erdvėje..

Kokie įdomūs projektai, kuriuos matėte išėję iš „LA Blockchain Lab“?

Vienas iš vaidmenų, kuriuos mes atlikome, yra konsultuoti dideles įmones, kai jie tiria „blockchain“ naudojimą. Pavyzdžiui, mes dar kurį laiką dirbome su „Lamborghini“ projektu, kuriame tyrėme, kaip jie gali naudoti technologijas. Tai buvo žavu, kai pristatėme lentą ir gyvai diskutavome Pebble Beach. Mes taip pat konsultavomės su „Panasonic“ ir padėjome jiems surengti seminarą apie išmaniuosius miestus, kartu su LA miesto CTO ir USC profesoriais pristatant technologinę pažangą miestams ir ką dar galima nuveikti. Planuojame tolesnius seminarus pramogų, finansų, sveikatos priežiūros ir kitomis temomis, nors vertiname situaciją, kai yra prieglobsčio namuose tvarka.

Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti apie „Wave Financial“?

Mes labai didžiuojamės darbu, kurį atlikome per pastaruosius kelerius metus, pristatydami produktus ir teikdami iždo valdymo paslaugas įmonių ir didelės grynosios vertės asmenims. Mes manome, kad tai yra profesionalus ir teisingas verslo būdas, ir mes tikimės auginti savo verslą, kad laikui bėgant aptarnautume daugiau klientų.

Ačiū už šį fantastišką interviu. Skaitytojams, norintiems sužinoti daugiau, apsilankykite „Wave Financial“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map